6 geriausi „WordPress“ skaidrių papildiniai – našumas ir kokybė (palyginti)

Ar norite pridėti skaidrę savo „WordPress“ svetainėje? Rinkoje yra dešimtys „WordPress“ slankiojančių papildinių, kuriais galite naudotis.


Tačiau ne visi slankiojantys papildiniai sukurti lygūs. Daugelis jų įkelia per daug scenarijų, dėl kurių sulėtėja jūsų svetainė.

Šiame straipsnyje mes palyginsime geriausius „WordPress“ slankiojančius papildinius pagal jų greitį, naudojimo paprastumą ir bendras savybes. Tikslas yra surasti geriausią „WordPress“ slankiojančiojo papildinio našumą ir kokybę.

Geriausi „WordPress“ slankiojančių priedų palyginimai

„WordPress“ skaidrių problema

Daugelis „WordPress“ skaidrių veikia lėtai. Jei jis netinkamai užkoduotas, slankiklis gali žymiai pailginti jūsų puslapio įkėlimo laiką. Jei neturite geros „WordPress“ prieglobos paslaugos, jūsų serveris gali reaguoti dar lėčiau nei įprastai.

Kita problema, susijusi su „WordPress“ slankiojančiais papildiniais, yra naudojimo paprastumas. Daugelis jų yra išsipūtę ir su mokymosi kreive pradedantiesiems.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – norite įsitikinti, kad jūsų „WordPress“ slankiklis reaguoja į mobilųjį telefoną. Nemažai jų nėra.

Taigi, kaip jūs einate per šimtus skaidrių papildinių ir patikrinate visa tai? Na, nereikia. Mes atlikome tyrimus jums ir žemiau pateikiame geriausios „WordPress“ slankiklio rezultatus.

Pretendentai į geriausią „WordPress“ skaidrių papildinį

Šio straipsnio dėlei mes pasirinkome geriausius ir labai rekomenduojamus „WordPress“ slankiojančius papildinius. Atlikdami tyrimus pastebėjome, kad šie slankiojantys papildiniai buvo vieni iš labiausiai naudojamų ir rekomenduojamų.

 • Vienatvė
 • „MetaSlider“
 • „Smart Slider 3“
 • „Nivo“ slankiklis
 • Slinkite bet ką
 • Pagrindinis slankiklis

Mes nusprendėme atlikti keletą paprastų testų ir pamatyti, kaip kiekvienas iš jų atlieka. Kriterijai, kurių ieškome, yra greitis, patogumas naudoti, funkcijos ir suderinamumas.

Parengta, pradėkime.

Greitis – kuris yra greičiausias „WordPress“ skaidrių papildinys?

Svarbiausia slankmačių problema yra ta, kad jie gali sulėtinti jūsų svetainę. Našumas ir greitis ne tik veikia vartotojo patirtį, bet ir daro didelę įtaką SEO.

Štai kodėl slenkimo greitis yra mūsų palyginimo viršuje. Norime išsiaiškinti, kuris yra greičiausias slankiojantis papildinys, ir tada palyginsime jų savybes, kad pamatytume, ar efektyvumo poveikis gali būti pateisinamas.

Norėdami tai išsiaiškinti, mes įdiegėme kiekvieną skaidrių papildinį demonstracinėje „WordPress“ svetainėje. Mes įkėlėme tuos pačius vaizdus, ​​norėdami sukurti skaidrę. Nekeitėme jokių kitų nustatymų ir įterpėme slankiklį į tuščią „WordPress“ puslapį.

Po to bandymui atlikti naudojome „Pingdom“ greičio tikrinimo įrankį. Toliau pateikiami kiekvieno slankiklio įskiepio testo rezultatai.

Stumdomas papildinys

Puslapio įkėlimo laikas

Prašymai

Puslapio dydis

Vienatvė860 ms22679 KB
„MetaSlider“863 ms25229 KB
„Smart Slider 3“865 ms19382 KB
„Nivo“ slankiklis928 ms16306 KB
Slinkite bet ką866 ms18324 KB
Pagrindinis slankiklis900 ms22345 KB

Kaip matote aukščiau esančiuose baluose, „Soliloquy“ buvo greičiausias „WordPress“ slankiklis mūsų testavimuose. Atidžiai seka „MetaSlider“.

Jei norite didelio našumo ir greito „WordPress“ tinklalapio, tada „Soliloquy“ yra geriausias jums „WordPress“ slankiklis.

Dabar galite pamanyti, kad visi kiti slankmačiai taip pat gerai pasirodė. Kodėl mes manome, kad „Soliloquy“ yra greičiausias?

Jei pastebėsite testo rezultatus, pamatysite, kad „Soliloquy“ padidino puslapio įkėlimo dydį nepaveikdamas greičio.

Tai pasiekiama naudojant tvarkingą mažą triuką. Iš esmės pirmiausia jis įkelia dangtelio skaidrę, o tada kitos skaidrės įkeliamos asinchroniškai. Kitaip tariant, galite įkelti aukštos kokybės skaidrių vaizdus, ​​darant kuo mažesnį poveikį našumui.

Paprastas naudojimas – kuris „WordPress“ slankiklis siūlo geresnę vartotojo patirtį?

Sukurti slankiklius nėra taip paprasta, kaip mes norėtume. Visų populiariausių „WordPress“ slankiklių įskiepių vartotojo sąsajoje naudojama per daug techninės kalbos.

Mes norime, kad mūsų slankusis įskiepis būtų draugiškas pradedantiesiems ir kažkas, kas tik veikia „be dėžutės“. Pažiūrėkime, kaip šiuo atžvilgiu veikia mūsų geriausi pretendentai.

Vienatvė

„Soliloquy“ yra labiausiai pradedantiesiems draugiškas „WordPress“ slankiojantis papildinys mūsų sąraše. Galite tiesiog sukurti naują skaidrę ir tiesiog vilkti ir mesti savo vaizdus.

Jis rūpinasi kitais dalykais, tokiais kaip vaizdų dydžio keitimas, slankiklio temos pasirinkimas, naršymo stilius ir kt. Norėdami išsaugoti slankiklį, galite tiesiog paspausti paskelbimo mygtuką..

Vienatūrio vartotojo sąsaja

Priežastis, kodėl ja lengva naudotis, yra ta, kad ji naudoja „WordPress“ kodavimo gaires ir susilieja su jūsų gimtąja „WordPress“ administratoriaus sąsaja. „Soliloquy“ turi paprastą, bet intuityvią vartotojo sąsają skaidrėms kurti naudodamas numatytąją „WordPress“ laikmenų įkėlimo programą.

Pridėkite savo slankiklį prie „WordPress“ įrašų ir puslapių taip pat lengva. „Soliloquy“ suteikia daugybę variantų, įskaitant trumpus kodus, „Gutenberg“ redaktoriaus bloką, senojo klasikinio redaktoriaus mygtuką ir valdiklį..

Goloenbergo monologinis blokas

„MetaSlider“

„MetaSlider“ yra dar vienas lengvai naudojamas „WordPress“ slankiklis. Sukurti naują slankiklį yra gana paprasta ir jis automatiškai pasirūpina visais techniniais parametrais.

„MetaSlider“ vartotojo sąsaja

Čia pateikiamos parinktys, kaip pasirinkti skirtingus slankiojančių scenarijų scenarijus, skaidrių temą ir stilius, pridėti antraštes ir SEO pavadinimus bei dar daugiau. Pradedantieji gali nepaisyti visų šių parinkčių ir gali tiesiog įterpti slankiklį bet kurioje savo svetainės vietoje, naudodami trumpąjį kodą, „Gutenberg“ bloką, valdiklį ar šablono žymą..

„Smart Slider 3“

„Smart Slider 3“ naudoja kitą vartotojo sąsają, kuri jaučiasi kitokia nei likę „WordPress“ administratoriaus ekranai. Tai šiek tiek lengva naudoti, o pradedantieji gali rasti kelią.

„Smart Slider 3“ vartotojo sąsaja

Tačiau joje yra daugybė variantų, kuriuos pradedantiesiems gali būti ne taip lengva atrasti. Bendra vartotojo patirtis yra patenkinta, todėl galite lengvai pridėti skaidrę į įrašus ir puslapius naudodami numatytąją bloką, trumpąjį kodą ir šablono žymą..

„Nivo“ slankiklis

„Nivo“ slankiklis „Free Slider“ yra lengvai ir gana tiesiai į priekį. Galite tiesiog įkelti skaidrių vaizdus naudodami laikmenų įkėlimo programą ir pertvarkyti skaidrių tvarką vilkdami.

Naudodami tą pačią daugialypės terpės įkėlimo sąsają, skaidrių atvaizduose galite pridėti antraščių, nuorodų ir alternatyvaus teksto. Kartu pateikiami trumpieji kodai ir šablonų žymės, todėl galite pridėti skaidrę prie savo įrašų, puslapių ir šablonų failų.

Pridėkite naują „Nivo“ slankiklį

„Nivo Slider“ yra vaizdo slankiklis ir nepalaiko vaizdo ir kitų daugialypės terpės tipų. Kartu pateikiamas gražus temų rinkinys, kurį galite naudoti, ir daugybė pereinamųjų efektų, iš kurių galite rinktis. Tačiau, jei jūs tikitės funkcijomis ir parinktimis, tada „Nivo“ atsilieka nuo kitų šio sąrašo skaidrių.

Slinkite bet ką

„Slide Anything“ leidžia jums ką nors įtraukti į skaidrę. Galite pridėti teksto, HTML, atvaizdų, vaizdo įrašų ar bet ko kito. Tai nėra taip paprasta naudoti arba intuityvu, kaip kai kuriuos kitus „WordPress“ slankiklius, ir daugelis iš jų taip pat leidžia pridėti kitokio tipo turinį.

„Slide Anything“ skaidrių rengyklė

Turėsite įterpti visą skaidrių turinį į HTML redaktorių. Dėl to šiek tiek sunku išlaikyti skaidres tokias, kokias norite.

Pagrindinis slankiklis

„Master Slider“ yra dar vienas slankiojantis papildinys su nevietine vartotojo sąsaja, kuri atrodo kitaip nei likę „WordPress“ ekranai. Tai lengva naudoti, tačiau daugelį variantų sunku rasti.

Jis prasideda nuo šablono pasirinkimo ir automatiškai importuoja keletą demonstracinių skaidrių, kad galėtumėte pradėti. Tada galėsite ištrinti šias skaidres ir pakeisti jas savo.

Jis turi gražius šablonus ir gali būti lengvai įdedamas į „WordPress“ žinutes, puslapius ir šonines juostas naudojant trumpąjį kodą, „Gutenberg“ bloką ir šablono žymą..

„Master Slider“ geriausiai veikia su „WordPress“ temomis, kurios automatiškai įkelia „jQuery“ kiekvieną įkeltą puslapį. Jei jūsų tema to nepadaro, turėsite pakeisti papildinio nustatymus ir priversti jį įkelti išteklius, kai įkeliamas puslapis.

Funkcijos – kuris „WordPress“ slankiojantis papildinys siūlo daugiau pasirinkimų?

Jei viskas, ką norite padaryti, yra sukurti paprastus vaizdų skaidrių demonstravimus, tada darbą gali atlikti bet kuris iš šiame sąraše esančių nemokamų „WordPress“ skaidrių papildinių..

Tačiau „Soliloquy“ ir „MetaSlider“ turi daug daugiau funkcijų. Jie yra visiškai jautrūs slankmačiai ir vienodai gražiai atrodo visuose įrenginiuose ir ekrano dydžiuose. Abi jos palaiko vaizdo skaidres, HTML 5 vaizdo įrašus, matomo turinio skaidres, temas, animaciją ir perėjimus.

Jie abu siūlo paprastą ir lengvai naudojamą sąsają ir abu turi papildomų priedų, kuriuos galite įdiegti, kad pridėtumėte daugiau funkcijų.

„Soliloquy“ turi šiek tiek daugiau funkcijų, tokių kaip „WooCommerce“ priedas produktų skaidrių demonstravimui, socialinės žiniasklaidos integracija, „Instagram“ priedas ir dar daugiau.

Kainodara

Kaina yra dar vienas lemiamas veiksnys, galintis padėti vartotojams pasirinkti „WordPress“ papildomą įskiepį.

Čia yra šių papildinių vienos svetainės licencijos kaina.

Stumdomas papildinys
Vienos svetainės licencija
Vienatvė19 USD
„MetaSlider“39 USD
„Smart Slider 3“35 USD
„Nivo“ slankiklisLaisvas
Slinkite bet kąLaisvas
Pagrindinis slankiklisLaisvas

Tarp mokamų papildinių „Soliloquy“ gali atrodyti pigiausiai, tačiau jų bendrosios svetainės licencija nesuteikia jums prieigos prie visų priedų. Jei norite pasiekti visus priedus, kurie kainuoja 99 USD, jums reikės kūrėjo licencijos.

Kita vertus, tiek „MetaSlider“, tiek „Smart Slider 3“ suteikia prieigą prie visų priedų, net ir turint vienos svetainės licenciją..

Išvada – geriausias „WordPress“ skaidrių papildinys

Palyginę šiuos papildinius, galime užtikrintai teigti, kad geriausio „WordPress“ slankiklio papildinio apdovanojimas atitenka:

Vienatvė

Tai yra greičiausias „WordPress“ slankiojantis papildinys rinkoje. Tai atitinka visas kodavimo geriausias praktikas, yra labai gerai dokumentuota, lengvai pritaikoma kūrėjams ir dar lengviau naudojama vartotojams.

Norėdami gauti papildomą 10% nuolaidą, pasinaudokite mūsų „Soliloquy“ kuponu.

Antras mūsų pasirinkimas būtų „SmartSlider 3.“. Tai labai geras funkcionalumo ir našumo balansas. Vartotojo sąsają lengva naudoti tiek pradedantiesiems, tiek kūrėjams.

Tikimės, kad šis straipsnis atsakys į klausimus, susijusius su geriausiu „WordPress“ skaidrių papildiniu našumo ir kokybės atžvilgiu. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausių „WordPress“ talpyklos papildinių palyginimą, kad pagerintumėte savo svetainės našumą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map