Kaip įkurti maisto tinklaraštį (ir uždirbti papildomų pajamų iš kitos pusės) 2020 m

Ar norite sukurti maisto tinklaraštį ir užsidirbti pinigų iš savo receptų? Pradėti naują maisto tinklaraštį gali būti sudėtinga pradedantiesiems, ypač kai nesate technikas. Padėję daugiau nei 100 000 ir daugiau vartotojų sukurti savo tinklaraščius, dažnai mūsų klausiama, kaip sukurti maisto tinklaraštį ir sėkmingai iš to uždirbti. Šiame žingsnis po žingsnio vadove mes jums parodysime, kaip sukurti maisto tinklaraštį ir užsidirbti pinigų iš savo receptų be jokių techninių įgūdžių.


Pradėkite maisto tinklaraštį ir uždirbkite pinigų iš savo receptų

Mes suskaidėme procesą, todėl nesunku nustatyti, ar jums 20, ar 60 metų. Tačiau jei jums reikia pagalbos, mūsų ekspertų komanda padės jums nemokamai susikurti savo tinklaraštį.

Ko reikia norint sukurti maisto tinklaraštį?

Norėdami sukurti maisto tinklaraštį naudodami „WordPress“, turite tris dalykus:

 1. Domeno vardas (tai bus jūsų tinklaraščio vardas, kurį žmonės įves, norėdami rasti jūsų svetainę, pvz., Wpbeginner.com)
 2. Žiniatinklio prieglobos paskyra (čia jūsų svetainės failai saugomi internete)
 3. Jūsų nedalomas dėmesys 30 minučių.

Taip, galite sukurti visiškai naują maisto tinklaraštį per mažiau nei 30 minučių, o mes žingsnis po žingsnio paaiškinsime jus apie visą procesą..

Šiame vadove apžvelgsime:

 • Kaip nemokamai užregistruoti domeno vardą
 • Kaip išsirinkti geriausią interneto prieglobą
 • Kaip įdiegti „WordPress“
 • Kaip rasti geriausią maisto tinklaraščio temą (svetainės dizainas)
 • Kaip parašyti receptus naudojant SEO draugišką formatavimą
 • Kaip užsidirbti pinigų iš savo maisto tinklaraščio
 • Kaip pritraukti daugiau lankytojų į savo maisto tinklaraštį
 • Ištekliai norint išmokti „WordPress“ ir plėsti savo maisto tinklaraštį

Tai pasakius, pradėkime.

1 žingsnis. Teisinga sąranka

Didžiausia naujų vartotojų klaida yra pradėjimas nuo netinkamos internetinių dienoraščių platformos. Nedarysi šios klaidos, nes jau esi čia.

Mes rekomenduojame savo tinklaraščiui naudoti „WordPress.org“, nes jis suteikia prieigą prie visų „WordPress“ funkcijų, o svarbiausia, jūs galite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio be jokių apribojimų.

Svarbu, kad neklaidintumėte „WordPress.org“ su „WordPress.com“. Jie iš tikrųjų yra dvi skirtingos platformos. „WordPress.com“, kuri yra priglobta internetinių dienoraščių platforma, o „WordPress.org“ yra nemokama savarankiškai teikiama platforma. (Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų „WordPress.com“ palyginimą su „WordPress.org“).

Dabar jums gali kilti klausimas, kodėl WordPress.org yra nemokamas? Koks laimikis?

Tiesa ta, kad laimikio nėra. Tai nemokama, nes jūs turite atlikti sąranką ir patys ją priglobti.

Kitaip tariant, jums reikia domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų vadovą apie skirtumą tarp domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos.

Domeno vardas yra tai, ką žmonės įveda į jūsų svetainę. Tai yra jūsų svetainės adresas internete. Pagalvokite apie google.com arba wpbeginner.com.

Žiniatinklio priegloba yra vieta, kur saugomi jūsų svetainės failai. Tai jūsų svetainės namas internete. Kiekvienai svetainei reikalingas internetinis priegloba.

Paprastai domeno vardas kainuoja 14,99 USD per metus, o žiniatinklio priegloba paprastai kainuoja 7,99 USD / mėn.

Tai labai daug pradedantiesiems, kurie tik pradeda veiklą.

Laimei, „Bluehost“, oficialus „WordPress“ rekomenduojamas prieglobos paslaugų teikėjas, sutiko mūsų vartotojams pasiūlyti nemokamas domeno vardas ir daugiau 60% nuolaida interneto priegloboje.

„Bluehost“ yra viena didžiausių prieglobos kompanijų pasaulyje, ji priima milijonus „WordPress“ svetainių, įskaitant kai kurias iš mūsų pačių.

Jie yra įsipareigoję grąžinti „WordPress“ bendruomenei nuo 2005 m. Jie mums pažadėjo, kad jei per 30 minučių negalėsite susikurti savo tinklaraščio sąrankos vykdydami šią mokymo programą, tada mūsų ekspertų komanda užbaigs procesą už jus be jokių išlaidų. Jie mums kompensuos, taigi jums to nereikia. Tiesiog susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą tinklaraščio sąrankos pagalbą.

PASTABA: „WPBeginner“ tikime visišku skaidrumu. Jei prisiregistruosite „Bluehost“ naudodamiesi mūsų nukreipimo nuoroda, mes uždirbsime nedidelį komisinį mokestį be jokių papildomų išlaidų jums (iš tikrųjų sutaupysite pinigų ir gausite nemokamą domeną + nemokamą SSL). Mes gautume šią komisiją už tai, kad ji rekomendavo bet kurią „WordPress“ prieglobos įmonę, tačiau mes rekomenduojame tik produktus, kuriuos naudojame asmeniškai ir kurie, mūsų manymu, pridės vertę mūsų skaitytojams.

Dabar, kai tai išsiaiškinsime, eikime toliau ir nusipirkite domeną + prieglobą savo maisto tinklaraščiui.

Atidarykite „Bluehost“ svetainę naujame lange ir sekite toliau.

Pirmiausia turite paspausti žalią mygtuką „Pradėkite dabar“.

Darbo su „Bluehost“ pradžia

Kitame ekrane turite pasirinkti norimą planą (populiariausias yra pagrindinis ir pliusas).

Po to jūsų bus paprašyta įvesti savo svetainės domeno vardą.

Pasirinkite domeno vardą

Patarimas: Įsitikinkite, kad jūsų domeno vardas yra firminis ženklas. Tai taip pat yra premija, jei joje naudojami raktiniai žodžiai, kurių, jūsų manymu, jūsų vartotojai ieškos. Tai padės gauti daugiau srauto iš tokių paieškos sistemų, kaip „Google“. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip pasirinkti geriausią savo tinklaraščio domeno vardą.

Kai pasirinksite savo domeno vardą, spustelėkite kitą mygtuką, jei norite tęsti.

Dabar, norėdami baigti procesą, turėsite pridėti savo sąskaitos informaciją ir užpildyti informaciją apie paketą. Mes rekomenduojame laikytis 36 mėnesių plano, nes tai yra geriausia vertė.

Šiame ekrane matysite pasirenkamus priedus, kuriuos galite įsigyti. Visi priklauso nuo jūsų, ar perkate juos, ar ne, tačiau mes paprastai nerekomenduojame jų pirkti iškart. Visada galite juos pridėti vėliau, jei nuspręsite, kad jums jų reikia.

Pasirenkami prieglobos priedai

Baigę gausite el. Laišką su informacija apie prisijungimą prie žiniatinklio prieglobos valdymo skydelio („cPanel“). Čia galite valdyti viską, be kita ko, palaikymą, el. Laiškus. Bet svarbiausia, kad čia įdiegiate „WordPress“.

2 veiksmas. Įdiekite „WordPress“

Prieglobos informacijos suvestinėje („cPanel“) matysite mažas skirtingų prieglobos funkcijų ir paslaugų piktogramas. Turite slinkti žemyn iki svetainės skyriaus ir spustelėti „WordPress“ piktogramą.

Įdiekite „WordPress“

Kitame ekrane spustelėkite mygtuką Pradėti. Jūsų bus paprašyta pasirinkti savo domeno vardą. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite domeną ir spustelėkite Pirmyn.

„WordPress“ diegimas

Po to turite įvesti savo svetainės pavadinimą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Taip pat turite pažymėti visus žymimuosius laukelius ir spustelėti Diegti.

Svetainės nustatymai

„QuickInstall“ pradės diegti „WordPress“. Kol būsite įdiegę „WordPress“, būsite paraginti naršyti „WordPress“ temas.

Nereikia to daryti dabar. Mes jums parodysime, kaip vėliau rasti geriausią „WordPress“ temą savo maisto tinklaraštyje.

Baigę diegti „WordPress“, viršutinėje antraštės juostoje pamatysite pranešimą apie sėkmę.

Įdiegti pavyko

Spustelėkite nuorodą Diegimas baigtas, ir jis pateks į ekraną su „WordPress“ prisijungimo URL ir slaptažodžiu.

Diegimas baigtas

Sveikiname, jūsų „WordPress“ svetainė dabar paruošta. Galite tęsti prisijungimą prie savo svetainės apsilankę „WordPress“ administratoriaus srityje.

http://yoursite.com/wp-admin

Nepamirškite pakeisti svetainės, kurioje veikia svetainė, savo domeno vardu. Prisijungę pamatysite „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę.

„WordPress“ prietaisų skydelis

Dabar esate pasirengęs tinkinti savo maisto produktų svetainės išvaizdą ir pradėti dėti receptus.

3 žingsnis. Savo maisto tinklaraščio temos pasirinkimas

Maisto ir receptų tinklaraščio temos pasirinkimas

„WordPress“ temos kontroliuoja jūsų svetainės dizainą ir išvaizdą. Yra tūkstančiai nemokamų ir mokamų „WordPress“ temų, kurias galite įdiegti savo svetainėje.

Tačiau ne visi jie tinka maisto tinklaraščiui. Jums reikės temos, kuri atitiktų maisto tinklaraščio išvaizdą. Mūsų ekspertų komanda išrinko geriausias „WordPress“ temų receptus ir maisto tinklaraščius, kuriuos turėtumėte išbandyti.

Suradę jums patinkančią temą, pereikite prie mūsų vadovo, kaip įdiegti „WordPress“ temą, norint įdiegti nuoseklias instrukcijas..

4 žingsnis. Recepto papildinio, kuris tinka SEO, pasirinkimas

Jei norite, kad jūsų receptai sulauktų srauto iš paieškos sistemų, turite juos paversti draugiškais paieškos varikliais.

Geriausias receptų rašymo būdas yra „Schema.org“ formatavimas. Schema.org formatavimas leidžia paieškos sistemoms rodyti papildomą informaciją, tokią kaip įvertinimas, pasiruošimo laikas ir kt.

Receptų paieška

Dabar mes žinome, kad pradedantiesiems tai gali atrodyti per daug geidžiu. Nesijaudinkite, jums bus labai lengva pridėti receptus schema.org formatu be jokių specialių įgūdžių.

Pirmiausia reikia įdiegti ir suaktyvinti „WP Recipe Maker“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Taip pat galite naudoti aukščiausios kokybės „WP Recipe Maker“ papildinio versiją, kad galėtumėte visapusiškai išnaudoti jo plačias galimybes, pvz., Patobulintą SEO, ingredientų susiejimą, vartotojų įvertinimus, taksonomijas ir dar daugiau.

Suaktyvinę papildinį, turite sukurti tinklaraščio įrašą arba redaguoti esamą. Skelbimo redagavimo ekrane spustelėkite mygtuką WP Recipe Maker.

Paleiskite receptų kūrėją

Atsiras iššokantis langas, kuriame galėsite įvesti išsamią savo recepto informaciją. Pirmiausia pridėsite vaizdą, kuriame nurodomas receptas, recepto pavadinimas, aprašymas, patiekimas, trukmė ir kita informacija.

Pridedamas naujas receptas

Pridėję bendrą informaciją spustelėkite „Ingredientai & Instrukcijų skirtukas ir pradėkite pridėti ingredientų bei instrukcijų.

Ingredientai ir instrukcijos

Sudėtines dalis ir instrukcijas galite pridėti kaip paprastus sąrašus, taip pat galite padalyti jas į grupes skirtingoms recepto dalims.

Toliau turite pereiti į skirtuką „Mitybos faktai“ ir paspausti mygtuką „apskaičiuoti mitybos faktus“.

Apskaičiuokite mitybos faktus

Papildinys dabar ras mitybos faktus, kad atitiktų ingredientus. Kai būsite patenkinti, galėsite dar kartą spustelėti mygtuką apskaičiuoti mitybos faktus ir jis apskaičiuos vertes.

Dabar, jei esate patenkintas receptu, galite eiti į priekį ir spustelėti mygtuką įterpti ir uždaryti.

Įskiepis dabar pridės reikiamą trumpąjį kodą į savo pranešimų redaktorių. Dabar galite išsaugoti arba paskelbti savo įrašą ir tada spustelėti mygtuką Peržiūra, kad pamatytumėte, kaip veikia jūsų receptas.

Recepto peržiūra „WordPress“

Papildinyje yra daugybė nustatymų, įskaitant kelis stilius ir šablonus, kad būtų rodomi jūsų receptai. Gali eiti į WP receptų gamintojas »Nustatymai puslapyje, kad pakeistumėte savo receptų išvaizdą ir kitus parametrus.

„WP Recipe Maker“ nustatymai

5 žingsnis. Kaip užsidirbti pinigų savo tinklaraščiui

Pridėję kelis geriausius savo receptus, laikas pradėti užsidirbti pinigų iš savo maisto tinklaraščio. Yra daugybė būdų, kaip užsidirbti pinigų iš savo maisto tinklaraščio ir pradėti uždirbti iš savo receptų.

Čia yra keletas efektyviausių būdų užsidirbti pinigų iš savo maisto tinklaraščio.

1. Parduokite el. Knygas su savo receptais

Parduoda elektronines knygas

Veiksmingiausia strategija, kaip užsidirbti pinigų iš savo receptų tinklaraščio, būtų parduoti savo gaminius ar atsisiųsti skaitmeninius failus. Šie produktai gali būti fizinės gėrybės ir prekės, tokios kaip marškinėliai, spausdintos knygos, puodeliai, arba jie gali būti skaitmeniniai atsisiuntimai, pavyzdžiui, el. Knygos.

Norėdami parduoti daiktus iš savo „WordPress“ tinklaraščio, jums reikės „WooCommerce“. Jis prieinamas kaip „WordPress“ papildinys ir pridės internetinę parduotuvę prie jūsų esamo maisto tinklaraščio.

Savo svetainėje taip pat galite parduoti narystę, leisdami mokamiems nariams atsisiųsti el. Knygų, vaizdo įrašų, slaptų receptų arba pateikti savo turinį. Jei norite eiti prenumeratos keliu, jums reikės „MemberPress“. Išsamias instrukcijas rasite mūsų vadove, kaip sukurti narystės svetainę.

2. Rodyti skelbimus naudojant „Google AdSense“

Rodyti skelbimus maisto tinklaraštyje

Paprasčiausias būdas iškart uždirbti iš savo svetainės yra naudoti „Google AdSense“. Tai leidžia rodyti skelbimą maisto tinklaraštyje ir uždirbti pinigų, kai jūsų vartotojai spustelėja tuos skelbimus.

Įtraukti „Google AdSense“ į savo svetainę yra labai paprasta ir tam nereikia jokių kodavimo įgūdžių. Žr. Mūsų vadovą, kaip tinkamai įtraukti „Google AdSense“ į savo „WordPress“ tinklaraštį, kad gautumėte nuoseklias instrukcijas.

3. Partnerių marketingas

Partnerių marketingas

Partnerių marketingas yra dar vienas būdas gauti pajamų iš savo maisto tinklaraščio. Iš esmės jūs įtraukiate nuorodas į dukterinius produktus iš savo receptų ir tinklaraščio įrašų. Kiekvieną kartą, kai kas nors įsigys tuos produktus naudodamasis jūsų nuoroda, jūs uždirbsite komisinius.

Pirmiausia turėsite rasti su maistu susijusius dukterinius produktus. Daugelis geriausių maisto pramonės svetainių siūlo partnerių programas. Taip pat galite prisijungti prie dukterinės „Amazon“ programos ir pradėti rekomenduoti produktus iš didžiausios pasaulyje elektroninės prekybos parduotuvės.

Peržiūrėkite geriausių filialų rinkodaros įrankių ir papildinių, kuriuos galite naudoti savo maisto tinklaraštyje, sąrašą, kad padidintumėte filialų pajamas.

Norėdami gauti daugiau patarimų dėl pinigų gavimo, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip užsidirbti pinigų internete iš savo „WordPress“ tinklaraščio.

6 žingsnis. Kaip pritraukti daugiau lankytojų į savo maisto tinklaraštį

Jūsų maisto tinklaraščio pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų svetainės srauto. Daugiau jūsų svetainę lankančių vartotojų reiškia didesnį uždarbį, prekės ženklo pripažinimą ir jūsų svetainės sėkmę.

Čia yra keletas patarimų, kaip pritraukti daugiau lankytojų į savo svetainę.

Pradėkite kurti el. Pašto sąrašą

El. Pašto rinkodara

Daugiau nei 75% lankytojų, kurie lankosi jūsų svetainėje, daugiau nebegrįš. Jūsų svetainėje nėra nieko blogo. Tiesiog internete yra tiek daug turinio, kad jūsų svetainė dingsta kaip adata šieno kamino.

El. Pašto rinkodara leidžia tuos vartotojus užfiksuoti kaip prenumeratorius, kad galėtumėte susisiekti su jais el. Paštu ir grąžinti juos į savo svetainę.

Peržiūrėkite mūsų vadovą, kodėl turėtumėte nedelsdami pradėti kurti savo el. Pašto adresus. Kai nustatysite el. Pašto rinkodaros sprendimą, tada perskaitykite mūsų vadovą, kaip „WordPress“ sukurti potencialų klientą. Tai padės jums išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą kaip bendrą profesionalą.

Sukurkite „YouTube“ kanalą

„YouTube“

Kalbant apie maistą, vaizdo įrašai yra daug patrauklesni nei tekstas. Čia įsitraukia „YouTube“. Tai ne tik didžiausia vaizdo įrašų bendro naudojimo svetainė pasaulyje, bet ir antra pagal dydį paieškos sistema ir antra aktyviausia socialinės žiniasklaidos platforma pasaulyje..

Sukūrę „YouTube“ kanalą neleidžiate įtraukti vaizdo įrašų receptų į savo tinklaraštį, tai taip pat padeda susirasti naujų vartotojų, kurie gali tapti aktyviais prenumeratoriais, ir jūsų labiausiai įsitraukusiems gerbėjams.

Pasinaudokite „Instagram“, kad padidintumėte srautą

„Instagram“

Maisto nuotraukos yra tiesioginiai „Instagram“ žiūrovų hitai. Populiarioji nuotraukų ir vaizdo įrašų dalijimosi platforma sparčiai populiarėja ir yra labai aktyvi.

Nusiųskite savo maisto nuotraukas ir naudokite žymas, kad „Instagram“ vartotojai galėtų rasti jūsų nuotraukas. Paprasčiausias būdas užsiauginti savo „Instagram“ yra dalintis savo „Instagram“ nuotraukomis „WordPress“.

Yra daugybė būdų, kaip pritraukti daugiau vartotojų į savo maisto tinklaraštį. Peržiūrėkite daugiau patarimų, kaip pritraukti srautą į savo naująjį „WordPress“ tinklaraštį.

7 žingsnis. „WordPress“ mokymasis naudojant daugiau išteklių

Pradėję naudotis „WordPress“, greitai atrasite naujų dalykų. Kai kurie iš šių naujų dalykų gali atrodyti pernelyg techniški ar sudėtingi. Štai kur mes galime padėti.

„WPBeginner“ yra didžiausia nemokama „WordPress“ išteklių svetainė pradedantiesiems.

Mūsų tikslas yra pateikti naudingą turinį, lengvai suprantamą pradedantiesiems, verslo savininkams ir tinklaraštininkams.

Norėdami išplėsti savo „WordPress“ žinias, turėtumėte patikrinti:

 • „WPBeginner“ žodynas – geriausia vieta pradedantiesiems pradėti ir susipažinti su „WordPress“ lingo
 • „WPBeginner“ vaizdo įrašai – naujiena „WordPress“? Peržiūrėkite šiuos 23 vaizdo įrašus, kad įsisavintumėte „WordPress“.
 • „WPBeginner“ tinklaraštis – pagrindinė visų mūsų „WordPress“ vadovėlių vieta.

Taip pat galite užsiprenumeruoti mūsų „YouTube“ kanalą, kuriame mes nuolat dalijamės vaizdo įrašų vadovėliais, kad padėtume jums išmokti „WordPress“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti kurti maisto tinklaraštį ir užsidirbti pinigų iš savo receptų. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų išsamų „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map