Kaip sukurti mados tinklaraštį (ir užsidirbti pinigų) – žingsnis po žingsnio

Norite sukurti mados tinklaraštį, bet nežinote, kur pradėti? Pradėti internetinį dienoraštį yra lengva, tačiau sudėtinga yra sėkmė ir uždirbimas iš jo. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip sukurti mados tinklaraštį, taip pat pasidalysime patarimais, kaip užsidirbti pinigų iš savo mados tinklaraščio.


Pradėti mados tinklaraštį ir užsidirbti pinigų

Kodėl turėtumėte pradėti mados tinklaraštį?

Jei esate aistringas mados ir stiliaus atžvilgiu, tuomet „Instagram“ turite būti matę keletą geriausių mados tinklaraštininkų ir influencerių.

Šie mados tinklaraščiai ne tik suteikia pagrindą tinklaraštininkams, bet ir suteikia daug galimybių. Nustebsite sužinoję daugybę būdų, kaip mados tinklaraštininkai uždirba pinigus iš savo tinklaraščių.

Anot „Harper’s Bazaar“, dizaineriai ir geriausi prekės ženklai kasmet išleidžia virš milijardo dolerių, reklamuodami vien „Instagram“.

10 populiariausių mados tinklaraščių pavyzdžių, kurie ją trikdo 2018 m

Populiariausi mados tinklaraščių pavyzdžiai

Be pinigų, mados tinklaraštis leidžia išreikšti save kūrybiškiausiai. Čia yra keletas geriausių mados tinklaraščių pavyzdžių, kuriais galite sekti įkvėpimą.

 1. Mes ką dėvėjome – (Danielle Bernstein)
 2. Nuoširdus Džiulis – (Julie Sariñana)
 3. Blondinės salotos – (Chiara Ferragni)
 4. „Gal“ sutinka „Glam“ – (Julia Engel)
 5. Stiliaus daina – (Aimee Song)
 6. Kayture – (Kristina Bazan)
 7. Wendy’s Lookbook – (Wendy Nguyen)
 8. Ramusis vandenynas – (Blair Eadie)
 9. Chriselle faktorius – (Chriselle Lim)
 10. Gary Pepper mergaitė – (Nicole Warne)

Vieną dalyką, kurį pastebėsite aukščiau pateiktuose geriausiuose mados tinklaraščių pavyzdžiuose, yra tai, kad jie visi turi savo unikalų balsą, asmenybę ir skonį madoje. Šie mados tinklaraštininkai pateikia savo unikalią perspektyvą norėdami pabrėžti savo mėgstamus produktus, prekes ir prekės ženklus.

Jei manote, kad turite unikalų mados ir stiliaus pasirinkimą, tuomet tikrai turėtumėte pradėti mados tinklaraštį.

Nors nustatyti mados tinklaraščio dalį yra lengva, kaip ir visi svarbūs dalykai gyvenime, kad tinklaraštis taptų populiarus ir iš jo būtų galima gauti pinigų, reikia pastangų.

Tačiau jei elgsitės teisingai, tada tikrai rasite patirties, kuri bus naudinga ir išsipildanti.

Ko jums reikės norint sukurti savo mados tinklaraštį

Mados tinklaraščiai

Pirmiausia turite pasirinkti tinkamą platformą, kad sukurtumėte savo mados tinklaraštį. Jūs turite daugybę pasirinkimų, tačiau kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų (žr. Mūsų palyginimą apie geriausias tinklaraščių platinimo platformas)..

Pvz., Galite pradėti nemokamą tinklaraštį tokiose platformose kaip WordPress.com, Tumblr, Blogger ir kt.

Tai vadinami nemokamais internetiniais tinklaraščiais, ir jų savybės bei lankstumas yra labai riboti auginant asmeninį prekės ženklą. Svarbiausias apribojimas yra jūsų galimybė užsidirbti pinigų iš savo turinio.

O kaip pradėti mados tinklaraštį naudojant „Instagram“?

„Instagram“ yra nuostabi, bet jūs neturite jos savininko. Galite sukurti didžiulę reklamą, ir visa tai gali nedelsiant išnykti, jei „Instagram“ nuspręs, kad jūsų turinys pažeidė jų politiką.

Mes nesakome, kad neturėtumėte naudoti „Instagram“. Turite ją naudoti norėdami suburti didelę auditoriją, tačiau jums reikės centrinės platformos, kurią galėtumėte valdyti, kur galėtumėte išlaikyti auditoriją sugrįžtančią ateinančius metus..

Geriausias būdas sukurti savo mados tinklaraštį yra sukurti savo svetainę, kuriai būtų visiškai priklausomos nuosavybės teisės ir kuri būtų visiškai kontroliuojama.

Dabar kyla klausimas, kaip pradedantysis, nežinantis kodavimo, galėtų sukurti svetainę?

Tai yra vieta, kur patenka „WordPress.org“. Tai yra galingas svetainių kūrėjas, suteikiantis jums absoliučią kontrolę ir visišką nuosavybės teisę į jūsų svetainę. Svarbu nepainioti „WordPress.org“ su „WordPress.com“. Jie yra dvi skirtingos platformos. (Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų „WordPress.com“ palyginimą su „WordPress.org“)..

Norėdami pradėti mados tinklaraštį naudodami „WordPress.org“, turite tris dalykus:

 1. Domeno vardas – tai bus jūsų svetainės adresas ir tai, ką vartotojai įves naršyklėje norėdami aplankyti jūsų tinklaraštį (pavyzdys, wpbeginner.com).
 2. Žiniatinklio priegloba – tai bus jūsų tinklaraščio namai, kur saugysite visus savo svetainės failus.
 3. Jūsų nedalomas dėmesys 30 min

Taip, per 30 minučių galite pradėti kurti visiškai naują mados tinklaraštį, ir mes žingsnis po žingsnio paaiškinsime jums apie visą sąranką.

Šiame vadove apžvelgsime:

 • Kaip nemokamai užregistruoti domeno vardą
 • Kaip išsirinkti geriausią interneto prieglobą
 • Kaip įdiegti „WordPress“
 • Kaip rasti geriausią mados tinklaraščio temą (svetainės dizainas)
 • Kaip įtraukti turinį į savo mados tinklaraštį
 • Kaip pritraukti daugiau lankytojų į savo mados tinklaraštį
 • Kaip užsidirbti pinigų iš savo mados tinklaraščio
 • Ištekliai norint išmokti „WordPress“ ir plėsti savo mados tinklaraštį

Pasirengęs? Pradėkime.

Mados tinklaraščio nustatymas naudojant „WordPress“

Paprastai domeno vardas kainuoja 14,99 USD per metus, o žiniatinklio priegloba paprastai kainuoja 7,99 USD / mėn.

Tai labai daug pradedantiesiems, kurie tik pradeda veiklą.

Laimei, mūsų „Bluehost“ draugai siūlo nemokamą domeną, nemokamą SSL ir 60% nuolaidą prieglobai mūsų skaitytojams.

Iš esmės galite pradėti nuo 2,75 USD / mėn.

Norėdami gauti šį išskirtinį „Bluehost“ pasiūlymą, spustelėkite čia →

PASTABA: „WPBeginner“ tikime skaidrumu. Jei prisiregistruosite „Bluehost“ naudodamiesi mūsų nukreipimo nuoroda, uždirbsime nedidelį komisinį mokestį be jokių papildomų išlaidų jums (iš tikrųjų sutaupysite pinigų ir gausite nemokamą domeną). Mes gautume šią komisiją už tai, kad ji rekomendavo bet kurią „WordPress“ prieglobos įmonę, tačiau mes rekomenduojame tik produktus, kuriuos naudojame asmeniškai ir kurie, mūsų manymu, pridės vertę mūsų skaitytojams.

Pabandykime nustatyti savo žiniatinklio prieglobos + domeną, kad galėtumėte pradėti.

Pirmiausia turite apsilankyti „Bluehost“ svetainėje ir spustelėti mygtuką Pradėti.

Kitame ekrane jūsų bus paprašyta pasirinkti planą. Mes rekomenduojame pagrindinius arba papildomus planus. Visada galite atnaujinti vėliau, jei to reikia.

Tada jis paprašys jūsų svetainės pasirinkti domeno vardą.

Pasirinkite domeno vardą

Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas ir štai ką jūsų vartotojai įves naršyklėse norėdami aplankyti jūsų tinklaraštį.

Turite pasirinkti domeno vardą, atspindintį jūsų asmeninį balsą. Jis turėtų būti unikalus, kūrybingas ir įdomus. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų patarimus, kaip pasirinkti puikų domeno vardą savo svetainei.

Įvedę savo domeno vardą, turite užpildyti savo duomenis, kad galėtumėte nusipirkti.

Išsamią sąskaitos informaciją gausite el. Laišku, išsiųstu el. Paštu nurodytu adresu. Šiame el. Laiške yra jūsų žiniatinklio prieglobos informacijos suvestinės nuoroda ir prisijungimo informacija.

Įsigiję prieglobą, kitas žingsnis yra įdiegti „WordPress“. Tai galite padaryti vadovaudamiesi instrukcijomis, pateiktomis mūsų žingsnis po žingsnio, kaip sukurti tinklaraštį.

Nurodykite savo mados tinklaraščio dizainą

Mados tinklaraščio dizaino pavyzdžiai

Dienoraščiai apie madą ir stilių negali būti vien tik su paprastu verslo ar tinklaraščių maketu. Jūsų svetainei reikalingas dizainas, atspindintis jūsų unikalų stiliaus jausmą ir kūrybiškumą.

Daugelis mados tinklaraštininkų nėra tinklalapių dizaineriai, tad kaip sukurti unikalų, elegantišką, stilingą ir, žinoma, kūrybingą svetainės dizainą?

Laimei yra tūkstančiai iš anksto paruoštų „WordPress“ šablonų, kuriuos galite pasirinkti.

Mūsų redaktoriai rankomis išrinko geriausias „WordPress“ temas mados tinklaraščiams, kurias galite patikrinti. Visose sąrašo temose yra kūrybiškų dizainų su lanksčiomis parinktimis, kad jos taptų išskirtinai jūsų. Svarbiausia, kad visi jie būtų jautrūs (dar žinomi kaip mobiliesiems pritaikyti), tai reiškia, kad jie gerai atrodo ir mobiliuosiuose, ir planšetiniuose kompiuteriuose.

Kiekviena iš šių temų turi savo nustatymų puslapį. Čia nustatysite temą, pridėsite savo svetainės logotipą, pasirinksite spalvas ir pagrindinius parametrus.

Priklausomai nuo to, kokią temą pasirinksite, rasite daugybę tinkinimo parinkčių. Rekomenduojame siekti, kad jūsų svetainės dizainas būtų paprastesnis, kad vaizdas būtų švaresnis.

Įtraukite naudingą turinį į savo mados tinklaraštį

„Gal Meets Glam“ - populiariausias mados tinklaraštis

Kai jau turite veikiantį dizainą, galite pradėti dirbti su turiniu. Pirmiausia rekomenduojame pridėti statinį turinį.

Statinis turinys yra puslapiai, paplitę tarp visų interneto svetainių. Tai apima kontaktų formos puslapį, apie mus puslapį ir privatumo politikos puslapį.

Jei į jūsų temą įtrauktas puslapių kūrimo priemonės papildinys, galite naudoti ją ir kitiems statiniams nukreipimo puslapiams kurti.

Tada norėtumėte pradėti dėti straipsnius / tinklaraščio įrašus. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip pridėti naują tinklaraščio įrašą „WordPress“ ir panaudoti visas funkcijas.

Dabar čia lavinsite savo balsą. Jūsų tinklaraščio įrašai turi būti linksmi, informatyvūs ir naudingi. Tvarkyti tinklaraštį reiškia, kad turėsite reguliariai siūlyti naujas idėjas savo tinklaraščio įrašams. Peržiūrėkite šiuos 73 internetinių dienoraščių įrašų tipus, kurie, kaip įrodyta, veikia, ir jūs galite lengvai juos pritaikyti savo mados tinklaraščiui.

Mes rekomenduojame pasirinkti nuoseklų savo straipsnių periodiškumą. Aktyvesnės ir didesnės svetainės kasdien skelbia naują turinį. Galite pradėti pridėdami keletą įrašų per savaitę ir palaipsniui didindami kasdienių atnaujinimų dažnumą.

Norėdami sugalvoti įprastų internetinių dienoraščių įrašų idėjų, apsilankykite populiariuose mados pramonės tinklaraščiuose ir sukaupkite įkvėpimo. Pažiūrėkite, ką daro šie populiariausi tinklaraščiai, ir pakartokite tai savo tinklaraštyje.

„Hashtag“ mada „Instagram“ tinkle

Mes nesakome, kad turėtumėte tiesiog pavogti / atkurti tą patį turinį.

Jums tiesiog reikia surinkti temas, surinkti idėjas ir pasisemti įkvėpimo. Po to turėtumėte naudoti šias idėjas savo tinklaraštyje, pridėdami savo unikalų balsą, stilių ir skonį.

Optimizuokite savo mados tinklaraštį, kad sulauktumėte daugiau lankytojų

Kai tik pradėsite pridėti naudingą turinį, kitas žingsnis yra įsitikinti, kad vartotojai gali rasti jūsų svetainę.

Štai taip užtikrinate, kad jūsų svetainė sulauks lankytojų, o lankytojai sudomins jūsų turiniu.

Pradėkite dirbti su savo svetainės SEO

Pagerinkite savo tinklaraščio SEO

Populiariausi tinklaraščiai didelę dalį srauto gauna iš tokių paieškos sistemų, kaip „Google“ ir „Bing“. Rinkodaros specialistai naudoja SEO, paieškos sistemų optimizavimą, kad optimizuotų savo svetainę aukštesniam reitingui.

Pats „WordPress“ yra gana SEO nenaudingas, tačiau dar yra dalykų, kuriuos galite padaryti, norėdami dar labiau jį optimizuoti. Vykdykite mūsų žingsnis po žingsnio „WordPress“ SEO vadovą, kad pagerintumėte savo svetainės reitingą.

Pagerinkite svetainės greitį

Pagerinkite savo tinklaraščio greitį

Greitis yra vienas iš svarbiausių veiksnių, turinčių įtakos jūsų svetainės naudotojų patirčiai. Tai taip pat daro įtaką jūsų svetainės paieškos variklių reitingavimui, nes „Google“ greitį laiko vienu iš svarbiausių reitingo veiksnių.

Galite žymiai greičiau padaryti savo svetainę įgyvendindami tam tikrus „WordPress“ našumo patobulinimus. Mes sukūrėme išsamų vadovą, kaip paspartinti „WordPress“ ir padidinti našumą.

Stebėkite vartotojo įsitraukimą

Stebima vartotojo veikla jūsų tinklaraštyje

Tai, ką jūsų vartotojai daro atvykę į jūsų svetainę, vadinami vartotojų įsitraukimu. Labai patraukli auditorija reiškia daugiau puslapių peržiūrų ir daugiau jūsų mados tinklaraščio sėkmės.

Čia jums reikės „Google Analytics“. Jame nurodoma, iš kur atvyksta lankytojai, ką jie daro jūsų svetainėje ir kaip galite išlaikyti juos sugrįžtančius.

Tiesiog pereikite prie mūsų vadovėlio, kaip įdiegti „Google Analytics“ „WordPress“, ir jis pradės stebėti jūsų svetainės lankomumą.

„Google Analytics“ siūlo daug duomenų. Kaip išsiaiškinti, kur ieškoti reikalingos informacijos?

Norėdami atsakyti į šį klausimą, turime atskirą straipsnį, kaip stebėti vartotojų įsitraukimą į „WordPress“ naudojantis „Google Analytics“.

Pradėkite uždirbti pinigų iš savo mados tinklaraščio

Uždirbkite pinigų iš savo mados tinklaraščio

Ar kada susimąstėte, kaip mados tinklaraštininkai leidžia sau drabužius, makiažą ir aksesuarus? Tiesą sakant, jie neprivalo. Sėkmingiausi mados tinklaraštininkai reklamuoja remiamą turinį, kur prekės ženklai moka jiems už produktų reklamą.

Mokamas ir remiamas turinys yra pagrindinis daugelio mados tinklaraštininkų pajamų šaltinis. Čia išvardinsime efektyviausius būdus, kaip galite užsidirbti pinigų iš savo mados tinklaraščio, kai pirmą kartą pradedate.

1. Rodyti skelbimus naudojant „Google AdSense“

Daugelis interneto svetainių, norėdamos gauti pajamų, pasikliauja skelbimais. „Google AdSense“ leidžia lengvai rodyti skelbimus savo svetainėje ir užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, net kai tik pradedate.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip tinkamai įtraukti „Google AdSense“ į „WordPress“.

2. Partnerių marketingas

Partnerių marketingas leidžia jums rekomenduoti produktus, kuriuos mylite. Gaunate persiuntimo komisinį atlyginimą, kai jūsų vartotojai perka produktą spustelėję jūsų nuorodą.

Norėdami uždirbti pinigų iš filialų rinkodaros, turėsite rasti mados prekių ir prekės ženklų, turinčių partnerių programą. Didžiausias partnerių partneris, kuriame galite užsiregistruoti, yra „Amazon“ filialai. Jie turi daugybę mados gaminių, drabužių ir aksesuarų, kuriuos galite rekomenduoti ir už kuriuos sumokėti.

Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip pridėti ir valdyti dukterinių įmonių nuorodas „WordPress“.

3. Sukurkite „Instagram“ stebėjimą

„Instagram“ tapo svarbiausiu mados ir stiliaus įtakingų asmenų socialiniu tinklu. Turite prisijungti prie „Instagram“ ir pradėti skelbti naudodami atitinkamus žymas, kad įsitikintumėte, jog jūsų įrašai pasiekia reikiamą auditoriją.

Geriausias būdas sugalvoti „Instagram“ strategiją yra sekti kitus geriausius mados tinklaraščius „Instagram“. Studijuokite jų įrašus, aprašymus ir žymas ir pamėginkite atkartoti tą patį efektą naudodami „Instagram“ įrašus.

Taip pat turėtumėte užmegzti ryšį su kitais influenceriais ir daryti „S4S“, dalytis kampanijomis. Šioje strategijoje kiekviena šalis dalinsis kitų „Instagram“ įrašais ir juos žymės. Tai padeda abiems žmonėms sustiprinti sekimą.

Kitas paprastas būdas sukurti „Instagram“ stebėjimo būdą yra „Instagram“ įrašų pasidalinimas „WordPress“ tinklaraštyje.

4. Prekės ženklo reklamos

Leiskite prekių ženklams susisiekti su jumis

Kreipkitės į prekės ženklus, pradedančiuosius madą ir agentūras, kad galėtumėte su jais bendradarbiauti. Geriausias būdas sužinoti, kurios įmonės vykdo internetinių dienoraščių reklamą, yra stebėti svarbiausius mados tinklaraštininkus ir jų „Instagram“ įrašus.

Norėdami sužinoti daugiau būdų, kaip gauti pajamų iš savo mados tinklaraščio, skaitykite mūsų vadove apie patikrintus būdų užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio.

„WordPress“ įgūdžių įsisavinimas

WordPress yra lengva naudoti ir pradedantiesiems draugiška. Tačiau kai tik pradedate naudotis nauja platforma, visada yra naujų dalykų, kuriuos galite atrasti ir išmokti. Čia gali padėti „WPBeginner“.

„WPBeginner“ yra didžiausia nemokama „WordPress“ išteklių svetainė pradedantiesiems. Turime daug naudingo turinio, kuris yra sukurtas specialiai pradedantiesiems, įmonių savininkams ir tinklaraštininkams.

Norėdami išplėsti savo „WordPress“ įgūdžius, turėtumėte pasidomėti:

 • „WPBeginner“ žodynas – mūsų „WordPress“ žodynėlis yra geriausia vieta susipažinti su „WordPress“ lingo
 • „WPBeginner“ vaizdo įrašai – nauji „WordPress“ vartotojai gali pradėti nuo šių 23 vaizdo įrašų, norėdami įsisavinti „WordPress“.
 • „WPBeginner“ tinklaraštis – pagrindinė visų mūsų „WordPress“ vadovėlių ir vadovų vieta.

Taip pat galite užsiprenumeruoti mūsų „YouTube“ kanalą, kur mes reguliariai įkeliame naujus vaizdo įrašų vadovus, kurie padės išmokti „WordPress“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sukurti savo mados tinklaraštį ir užsidirbti iš jo. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį „WordPress“ saugos vadovą, kad jūsų tinklaraštis būtų saugus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map