Kas yra: Atgalinė nuoroda

Atgalinė nuoroda yra tiesiog nuoroda iš vienos svetainės į kitą. Paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, atgalinį ryšį naudoja kaip reitingo signalą, nes kai viena svetainė susieja su kita, tai reiškia, kad jie mano, kad turinys yra pastebimas. Aukštos kokybės nuorodos gali padėti pagerinti svetainės reitingą ir matomumą paieškos sistemos rezultatuose (SEO)..


Kas yra atgalinis ryšys

Kaip veikia Atgalinės nuorodos?

Atgalinės nuorodos vaidina svarbų vaidmenį paieškos sistemų algoritme, SEO ir jūsų internetinės svetainės augimo strategijoje.

Lengviausias būdas galvoti apie nuorodas būtų pokalbiai tarp svetainių.

Pavyzdžiui, Jonas yra tinklaraštininkas, jis rašo labai įdomų straipsnį apie sporto renginį.

Kita tinklaraštininkė Samantha dalijasi savo požiūriu į John straipsnį. Kadangi ji rašo šia tema žinomoje internetinių žurnalų svetainėje, tai sukuria grįžtamąją nuorodą į Jono įrašą.

Kadangi internetinis žurnalas yra populiarus, daugelyje kitų svetainių bus nuorodų į jos straipsnį. Tai padidina internetinio žurnalo autoritetą, o Jono straipsnis taip pat gauna vertingą nuorodą iš geros reputacijos svetainės.

Iš esmės tai naudinga.

Atgalinių nuorodų tipai

Yra dvi pagrindinės nuorodų rūšys, ir viena yra vertingesnė už kitą. Trumpai apžvelkime kiekvieną iš jų ir kaip jie veikia jūsų svetainę.

Atgalinių nuorodų tipai

A „Nofollow“ žyma nurodo paieškos varikliams nepaisyti nuorodos. Jie neperduoda jokios vertės iš vienos svetainės į kitą. Taigi paprastai jie nėra naudingi gerinant paieškos reitingą ar matomumą.

Dofollow nuorodos yra grįžtamojo ryšio tipas, kurio visi nori. Tiesiog atminkite, kad vertingiausi yra tie, kurie atvyksta iš gerbiamų svetainių. Toks grįžtamasis ryšys gali padėti pagerinti jūsų paieškos sistemos reitingą.

Tačiau yra keletas nuorodų, kurios laikomos blogomis ar „toksiškomis“. Šios nuorodos yra iš įtartinų svetainių arba gaunamos sulaužant paieškos sistemos paslaugų teikimo sąlygas.

Dėl to „Google“ gali nubausti ar net nurašyti jūsų svetainę. Atminkite, kad reitingas skiriasi ne tik nuo nuorodų skaičiaus, bet dėl ​​kokybės.

Kaip gauti Atgalinės nuorodos?

Atgalinių nuorodų į savo svetainę kūrimas reikalauja laiko ir pastangų. Čia yra 7 paprasti būdai, kaip galite pradėti kurti kokybiškas savo svetainės nuorodas.

  • Pridėkite nuorodas į savo svetainę savo socialinės žiniasklaidos profiliuose.
  • Atlikite „Google“ paiešką jau gerai įvertinančiam įrašui, tada patobulinkite ir išplėskite.
  • Sukurkite sąrašo įrašus, „kaip“, „kodėl“ įrašus, infografiką arba įrašus su įterptais vaizdo įrašais. Šie formatai paprastai gauna daugiau nuorodų nei standartiniai įrašai.
  • Parašykite svarbiausius gido įrašus. Tai labai ilgi įrašai, kuriuose yra keli tūkstančiai žodžių ir kuriuose aprašomi visi temos aspektai.
  • Rašykite svečių įrašus kituose tinklaraščiuose ir svetainėse
  • Kreipkitės į savo nišos ar pramonės atstovus ir papasakokite jiems apie jūsų svetainės straipsnį, į kurį jie gali norėti nukreipti.
  • Apklauskite savo pramonės atstovus ir atsiųskite jiems nuorodą, be abejo, jie susisieks atgal į jūsų svetainę.

Taip pat galite pradėti atlikti konkurencingus atgalinių ryšių tyrimus. Norėdami tai padaryti, turėsite pamatyti konkurentų, kurių reitingas yra geras, nuorodas.

Atgalinės nuorodos įrankis, pavyzdžiui, „SEMrush“, gali padėti rasti šias nuorodas, todėl galite pradėti taikyti pagal tuos domenus kaip savo nuorodų kūrimo strategijos dalį..

saito pastatas seo

Kaip aš galiu patikrinti savo nuorodas?

Yra įvairių atgalinių nuorodų stebėjimo įrankių, leidžiančių patikrinti svetainės nuorodas, įskaitant „Google Search Console“, „SEMRush“, „Ahrefs“ ir kt..

Stebėti savo nuorodas yra labai svarbu. „Google“ žiniatinklio valdytojo gairėse reikalaujama, kad jūs paprašytumėte nuodingų svetainių savininkų pašalinti jų nuorodas iš jūsų svetainės. Jei to nepadarysite, „Google“ gali nubausti jūsų svetainę, o jūsų puslapio reitingas paieškos rezultatuose pradės mažėti.

Taigi svarbu žinoti, kaip atsakyti į šiuos 3 klausimus:

  • Kur galiu rasti visas mano nuorodas?
  • Kaip aš galiu žinoti, ar jie yra toksiški?
  • Kaip aš galiu susisiekti su nuodingų nuorodų svetainių savininkais?

Laimei, naudojant tinkamas priemones atsakymas yra lengvas.

Galite naudoti „Google Search Console“ norėdami padėti išplėsti savo svetainę ir pamatyti savo nuorodas, tačiau tai gali užtrukti daug laiko ir apsiriboti tuo, ką ji gali padaryti.

Tačiau yra ir greitesnių bei geresnių įrankių. Pvz., Naudodamiesi SEMrush, galite greitai atsakyti į visus tris svarbius klausimus ir dar daugiau.

„SEMrush“ yra dvi pagrindinės sritys, kurios susijusios būtent su Atgalinėmis nuorodomis. Pirmasis yra „Atgalinės eigos analizės“ skyrius, kuriame galite tyrinėti konkurentus, o antrasis – „Atgalinės nuorodos audito“ sritis.

Trumpai apžvelkime skyrių „Atgalinių nuorodų auditas“, nes jame galite rasti visas nuorodas į savo svetainę.

atgalinio ryšio auditas

Toliau „SEMrush“ „Backlink Audit“ įrankis tikrina kiekvieną atgalinę nuorodą ir rūšiuoja tas, kurios yra toksiškos. Tokiu būdu galite rasti ir atmesti nuodingas nuorodas prieš „Google“ nubaudžiant jūsų svetainę.

grįžtamojo ryšio žymekliai

Ir vienas iš geriausių „SEMrush“ dalykų yra tai, kad jis leidžia el. Paštu nusiųsti nuodingo tinklalapio savininkui tiesiai iš vartotojo ekrano.

Naudodamiesi tokiu įrankiu kaip SEMrush, galite atlikti raktinių žodžių paiešką, pamatyti konkurentų nuorodas ir tvarkyti savo vienoje patogioje vietoje..

Stebėdami savo atgalinės nuorodos profilį, jūs daug pasakysite apie savo svetainės vertę ir yra svarbi svetainės SEO strategijos dalis..

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums sužinoti, kas yra nuorodos ir kaip galite jas panaudoti kurdami savo svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me