Kas yra: „cPanel“

„cPanel“ yra internetinė „Linux“ pagrįsta grafinė sąsaja (GUI), naudojama kaip valdymo pultas norint supaprastinti svetainės ir serverio valdymą. „cPanel“ leidžia skelbti svetaines, tvarkyti domenus, tvarkyti žiniatinklio failus, kurti el. pašto abonementus ir dar daugiau.


Kas yra „cPanel“?

„cPanel“ yra viena populiariausių valdymo pultų JAV. Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių tiekia „cPanel“ klientams kaip jų prieglobos paketo dalį.

„cPanel“ turi dvi sąsajas: vartotojo sąsają, vadinamą „cPanel“, ir serverio valdymo sąsają, vadinamą „Web Host Manager“ (WHM). Šis derinys leidžia vartotojams valdyti savo svetainę ir aprūpina prieglobos paslaugų teikėjus įrankiais serveriui valdyti.

Ar „cPanel“ nemokama?

„cPanel“ nėra nemokama, nes tai yra trečiųjų šalių programa. Tačiau dauguma prieglobos paslaugų teikėjų įtraukia „cPanel“ į savo prieglobos planus be jokių papildomų išlaidų. Yra keletas paslaugų teikėjų, kurie pirmus metus „cPanel“ tieks nemokamai, o už kitus metus ims mokestį.

2019 m. „CPanel“ padidino savo kainas ir daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių svarsto galimybę pereiti nuo „cPanel“ prie kitų svetainių valdymo skydelių..

Ar „cPanel“ yra privatus?

Taip, jūsų „cPanel“ sąskaita yra privati. Jei esate svetainės savininkas, įsitikinkite, kad saugote savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Tai svarbu norint apsaugoti savo svetainės informaciją ir nustatymus.

„cPanel“

Kaip prisijungti prie „cPanel“

Galite prisijungti prie „cPanel“ naudodami naršyklės adreso juostą. Įveskite savo svetainės adresą, po kurio eikite dvitaškį ir 2083. Prieiga prie „cPanel“ atrodytų taip: https://yoursite.com:2083.

Taip pat galite prisijungti prie „cPanel“ įvedę / cpanel po savo svetainės adresu. Kai naudojate šį metodą prisijungdami prie „cPanel“, jis atrodo taip: https://yoursite.com/cpanel.

Jei turite naują svetainę ir DNS įrašai dar neišplėsti serveryje, tuomet galite naudoti IP adresą. Prieiga prie „cPanel“ per IP atrodys maždaug taip: https: / 10.10.10: 2083.

Jei jums reikia „cPanel“ sąsajos, kad ji būtų rodoma kita kalba, tada pasirinkite kalbą iš sąrašo, esančio „cPanel“ prisijungimo ekrano apačioje.

Prieš prisijungdami prie „cPanel“, jums gali būti naudinga pažymėti „cPanel“ puslapį prie žymių, kad vėliau galėtumėte lengvai grįžti į jį.

Kai būsite „cPanel“ prisijungimo ekrane, įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį ir spustelėkite mygtuką Prisijungti. Po to būsite nukreipti į savo svetainės valdymo skydą, kuriame matysite visus nustatymus.

Geriausios „cPanel“ pagrindinio kompiuterio parinktys

Svarbu pasirinkti geriausią „cPanel“ pagrindinį kompiuterį, kad atitiktų jūsų „WordPress“ svetainės poreikius. Turėtumėte būti atsargūs pasirinkdami žiniatinklio prieglobą, atsižvelgdami į jų patikimumą, našumą, klientų palaikymą, funkcijas ir kainą.

Geriausi žiniatinklio prieglobos įrankiai, naudojantys „cPanel“, yra šie:

„Bluehost“ yra viena didžiausių ir geriausiai įvertintų prieglobos paslaugų teikėjų, naudojančių „cPanel“. „Bluehost“ yra gerbiama ir viena seniausių žiniatinklio prieglobos įmonių. Jie teikia automatinius „WordPress“ diegimus, nemokamą domeno ir SSL sertifikatą bei palaikymą visą parą. „WordPress“ oficialiai rekomenduoja juos kaip prieglobos paslaugų teikėją.

„HostGator“ naudoja „cPanel“ ir priglobia milijonus domenų. Tai yra vienas iš populiariausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų. „HostGator“ savo klientams teikia vieno spustelėjimo „WordPress“ diegimus, 99,9% veikimo ir palaikymą visą parą. Mes juos laikome vienais geriausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų įmonėms.

„GreenGeeks“ tapo gerai žinomu žiniatinklio priegloba, naudojančia „cPanel“. „GreenGeeks“ taip pat turi „WordPress“ diegimus vienu spustelėjimu, nemokamą svetainių perkėlimą, nemokamą CDN ir puikų palaikymą. „GreenGeeks“ yra ekologiškas ir talpina daugiau nei 500 000 svetainių.

Kaip įdiegti „WordPress“ „cPanel“?

Mes parašėme išsamią mokymo programą „WordPress“ diegimui naudojant „cPanel“ pirmaujančiose žiniatinklio prieglobos įmonėse. Šis vadovas parodys, kaip naudoti vieno paspaudimo scenarijus, pvz., „Fantastico“, „Quickinstall“ ir „Softaculous“, norint įdiegti „WordPress“..

Tarpiniams „WordPress“ vartotojams taip pat paaiškinsime, kaip naudoti FTP norint įdiegti „WordPress“. Galiausiai labiau patyrusiems vartotojams parodysime, kaip įdiegti „WordPress“ vietiniame kompiuteryje.

Kas yra Tvarko „WordPress“ priegloba?

Valdomoji „WordPress“ priegloba yra prieglobos aplinka, specialiai įrengta „WordPress“ svetainėms. Tvarko „WordPress“ priegloba suteikia aukštesnį našumo, saugumo ir palaikymo lygį.

„WordPress“ svetainės, kurios valdomą prieglobą įkelia greičiau, yra automatiškai atnaujinamos, turi kasdienines atsargines kopijas ir turi „WordPress“ ekspertų palaikymą. Valdomo „WordPress“ priegloba kainuoja brangiau, nes prieglobos teikėjas tvarko svetainės aplinką.

Tvarko „WordPress“ valdymo skydas

Jei turėtumėte naudoti valdomą „WordPress“ platformą?

Jei bandate pasirinkti geriausią prieglobos planą ar norite sužinoti, ar valdomas „WordPress“ priegloba yra jums, atsakymas paprastas.

Jei galvojate apie internetinio dienoraščio kūrimą ar esate tik pradedantysis, jums nereikia valdomos „WordPress“ talpinimo.

Tvarkyta „WordPress“ priegloba yra geras pasirinkimas mažoms ir vidutinėms įmonėms ar tinklaraščiams, kurie jau turi labai daug lankytojų.

Didesnio srauto verslas ir populiarūs tinklaraščiai teikia daugiausiai naudos iš valdomo „WordPress“ plano. Taip yra todėl, kad įmonės ir populiarios svetainės turi sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą ir turinį, todėl joms reikia be vargo ir efektyviai veikiančios svetainės.

Kur yra „cPanel“ valdomų „WordPress“ priegloboje?

Valdomoje „WordPress“ paskyroje nerasite „cPanel“, nes žiniatinklio priegloba rūpinasi pagrindinėmis svetainių talpinimo užduotimis.

Valdomą „WordPress“ priegloba apima „WordPress“ diegimą, serverio lygio talpyklos tvarkymą, svetainės atsarginių kopijų kūrimą ir „WordPress“ pagrindinių naujinių tvarkymą.

Valdomos prieglobos įmonės, tokios kaip „WP Engine“ ir „Liquid Web“, naudojasi savo valdymo pultais, o ne patentuotu „cPanel“..

Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų pereina nuo „cPanel“ ir pakeičia jį tinkinta vartotojo sąsaja, kad sumažintų sąnaudas ir užtikrintų labiau integruotą klientų patirtį..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me