Kuris yra geriausias „WordPress“ galerijos papildinys? (Palyginta su našumu)

Ar jūs ieškote geriausio „WordPress“ galerijos papildinio savo svetainei?


Yra tiek daug „WordPress“ nuotraukų galerijos papildinių, tačiau problema ta, kad dauguma jų sulėtins jūsų svetainę arba jais bus ypač sunku naudotis.

Norėdami padėti išsirinkti tinkamą sprendimą, sukūrėme išsamų geriausių „WordPress“ nuotraukų galerijos papildinių veikimo, funkcijų ir kokybės palyginimą..

Mūsų tikslas yra padėti jums rasti „WordPress“ nuotraukų ir vaizdo įrašų galerijos papildinį, kuris yra greitas, paprastas naudoti ir turi visas funkcijas, kurių jums prireiks.

Geriausi „WordPress“ galerijos papildiniai

Mūsų geriausio „WordPress“ galerijos papildinio kriterijai

Mūsų nuomone, nepriekaištingas „WordPress“ galerijos papildinys turėtų būti greitas, paprastas naudoti ir turėti visas būtinas funkcijas, kurių reikia norint sukurti gražias galerijas (pvz., „Šviesdėžes“, vaizdų navigaciją, albumus, puslapius ir kt.).

Galerijos papildinys turėtų pasiūlyti puikią vartotojo patirtį ir padėti pagerinti jūsų įvaizdžio SEO.

4 geriausi „WordPress“ galerijos papildiniai

Mes rankomis pasirinkome keturis populiariausius „WordPress“ nuotraukų galerijos papildinius rinkoje.

Palygindami panagrinėsime šių papildinių spartą, savybes, naudojimo paprastumą ir patikimumą:

 • „Envira“ galerija
 • Modulė
 • „FooGallery“
 • „NextGEN“ galerija

Pradėkime nuo mūsų palyginimo.

Greitis

Greitis yra nepaprastai svarbus renkantis „WordPress“ nuotraukų galerijos papildinį. Tai ne tik daro įtaką jūsų „WordPress“ SEO, bet ir daro įtaką jūsų svetainės naudotojų patirčiai.

Jei aplankui ar fotografavimo svetainei naudojate galerijos papildinį, paprasčiausiai negalite sau leisti kompromiso dėl greičio.

Mes atlikome kiekvieno iš šių papildinių greičio testą, naudodami tuos pačius vaizdus, ​​nekeisdami jokių numatytųjų nustatymų. Žemiau yra mūsų rezultatai:

Galerijos papildinysPage įkėlimo laikasRequestsPage dydis
„Envira“ galerija655 ms23988 KB
Modulė696 ms28948 KB
„NextGEN“867 ms351,0 MB
„FooGallery“917 ms27591 KB

Kaip matote aukščiau pateiktuose rezultatuose, „Envira“ galerija pasirodė kaip greičiausiai įkeliantis „WordPress“ vaizdų galerijos papildinys. „Modula“ atėjo kaip labai artima sekundė su vos kelių milisekundžių skirtumu ir mažesnio puslapio dydžiu.

„Envira“ galerija ir „Modula“ yra tokios greitos, kad yra gerai užkoduotos ir labai optimizuotos greičiui. Jei našumas ir greitis yra pagrindinis jūsų rūpestis (koks jis turėtų būti), tada abu variantai yra „Modula“ ir „Envira“ galerija.

Nugalėtojas: Tai ryšys tarp „Envira“ galerijos ir „Modula“

Lengvas naudojimas

Kurti paveikslėlių galerijas nėra taip paprasta, kaip įkelti vieną vaizdą į savo įrašus. Turite pasirinkti maketus, pasirinkti stulpelius, pridėti miniatiūrų dydžius, pasirinkti „lightbox“ animaciją ir tt.

Daugeliui pradedančiųjų šis procesas atrodo gana stulbinantis. Tikslas yra rasti „WordPress“ nuotraukų galerijos papildinį, kuris yra ir galingas, ir draugiškas pradedantiesiems.

„Envira“ galerija

„Envira“ galerija seka ir laikosi „WordPress“ kodavimo standartų ir geriausios praktikos. Čia pateikiama vartotojo sąsaja, sklandžiai įsiliejanti į jūsų „WordPress“ administratoriaus sritį.

Sukurti naują galeriją yra gana paprasta ir draugiška pradedantiesiems.

„Envira“ galerijos vartotojo sąsaja

„Envira“ galerijoje taip pat yra „Gutenberg“ blokas, leidžiantis lengvai įtraukti nuotraukų galerijas į bet kurį „WordPress“ įrašą ir puslapį. Galerijos nustatymus taip pat galite pakeisti tiesiai iš įrašo redagavimo ekrano.

„Envira“ galerijos „Gutenberg“ blokas

Klasikinio redaktoriaus vartotojai gali naudoti trumpąjį kodą arba mygtuką virš įrašų redagavimo priemonės, norėdami greitai pridėti galeriją ar albumą savo įraše / puslapyje.

Be to, Envira galerija taip pat rodo šablono žymą, kurią galite naudoti savo „WordPress“ šablonuose. Tai ypač patogu, jei kuriate svetainę klientui ir norite galerijas įtraukti tiesiai į temą.

Modulė

„Modula“ galerija naudoja panašų požiūrį kurdama naujas nuotraukų galerijas. Norėdami sukurti nuotraukų galeriją, tiesiog įkelkite failus arba pasirinkite juos iš laikmenos bibliotekos.

„Modula“ galerijos vartotojo sąsaja

Žemiau vaizdų rasite visus galerijos nustatymus, suskirstytus į skirtukus. Čia galite pakeisti galerijos stilių, temą, „lightbox“ ir kitus parametrus.

Norėdami įterpti galeriją į „WordPress“ žinutes ir puslapius, turėsite nukopijuoti galerijos trumpąjį kodą ir įterpti naudodami trumpųjų kodų bloką „Gutenberg“ redaktoriuje.

Šiuo metu nėra šoninių juostų valdiklių ar „Gutenberg“ blokų, kad vartotojams būtų lengviau įterpti galerijas.

„FooGallery“

„FooGallery“ laikosi panašaus požiūrio kaip „Envira“ galerija ir „Modula“. Jie naudoja paprastą vartotojo sąsają, kuri atrodo ir atrodo kaip „WordPress“.

„FooGallery“ vartotojo sąsaja

Įkėlę savo nuotraukas, galite labai tiksliai sureguliuoti galerijos nustatymus po vaizdais.

„FooGallery“ taip pat leidžia lengvai įterpti nuotraukų galerijas. Norėdami naudoti savo nuotraukų galerijas bet kurioje „WordPress“ vietoje, galite naudoti įmontuotą „Gutenberg“ bloką, trumpąjį kodą ar šoninės juostos valdiklį. Tai taip pat prideda mygtuką, esantį klasikinio redaktoriaus viršuje, kad galėtumėte pasirinkti ir įterpti galerijas.

Skirtingai nuo „Envira“ galerijos, „FooGallery“ nerodo šablono žymos, kad galėtumėte įterpti galerijas į temų failus ar šablonus.

„NextGEN“ galerija

„NextGEN“ yra šiek tiek kitoks nei kiti trys pretendentai. Tai suteikia savo vartotojo sąsają, duomenų bazių lenteles ir atskirus aplankus jūsų vaizdams saugoti. Štai kodėl „NextGEN“ vartotojo sąsaja „WordPress“ atrodo šiek tiek sudėtinga.

„NextGen“ vartotojo sąsaja

Tai siūlo galerijos vedlį, kuris gali būti naudingas pradedantiesiems. Tačiau vartotojams reikės šiek tiek laiko suprasti, kaip įkelti vaizdus ir sukurti galeriją. Jums taip pat gali būti sunku įtraukti galeriją į savo įrašą / puslapį.

„NextGen“ prideda „Gutenberg“ bloką, kuris leidžia kurti ir pridėti galerijas iš įrašo redagavimo ekrano. Klasikinio redaktoriaus vartotojams jis prideda mygtuką prie įrašų redagavimo priemonės.

Nugalėtojas: Nėra aiškaus nugalėtojo. „Envira“, „Modula“ ir „Foo Gallery“ siūlo paprastą naudoti sąsają.

funkcijos

Norint sukurti gražią nuotraukų galeriją, jums reikia tokių funkcijų kaip šviesos dėžės, viso ekrano režimas, albumai, puslapiai, naršymas, skaidrių demonstracija, slaptažodžio apsauga, EXIF ​​metaduomenys, dalijimasis socialine žiniasklaida ir dar daugiau.

Vis dėlto svarbu atsiminti, kad per daug funkcijų gali sulėtinti jūsų svetainę, todėl pažvelkime, kaip mūsų pretendentai tvarko funkcijų ir funkcionalumo pusiausvyrą.

„Envira“ galerija

„Envira“ galerija sukurta naudojant pirmąjį mobilųjį požiūrį. Tai reiškia, kad jis visiškai reaguoja į dėžę.

Tai leidžia jums lengvai pasirinkti miniatiūrų dydžius, animaciją, galerijos išdėstymą, pridėti vaizdų metažymas iš visos vartotojo sąsajos.

Be integruotų funkcijų, yra daugybė funkcijų, kurias galite pridėti diegdami tokius priedus kaip: galerijos šablonai, bendrinimas socialiniame tinkle, vaizdo įrašai, slaptažodžio apsauga, vaizdo apsauga, albumai, skaidrių demonstracija, „Pinterest“, vaizdo koregavimas, „WooCommerce“ palaikymas ir daugiau.

„Envira“ galerijos funkcijos

Modulė

„Modula“ yra naujausias iš visų mūsų sąrašo papildinių, todėl jie neturi papildomų funkcijų. Tačiau įskiepis apima visas pagrindines funkcijas, kurių norėsite iš „WordPress“ galerijos papildinio, pvz., Iššokantįjį langelį, socialinį bendrinimą, pasirinktinius stilius, tinklelio išdėstymą ir dar daugiau.

Jis pateikiamas su tinkleliu, leidžiančiu naudoti paprastą vilkimą, kad galėtumėte sukurti savo pasirinktinį tinklelį galerijoms.

Jis taip pat turi vaizdo įrašo priedą vaizdo galerijoms kurti. Tačiau „Modula“ trūksta kitų funkcijų, tokių kaip albumai, vandens ženklai, korektūra ir galerijos šablonai.

„Modula“ ypatybės

„FooGallery“

„FooGallery“ turi daug galingų funkcijų, tačiau ji nėra mobili. Galite pasirinkti reaguojamąjį šabloną, kad pridėtumėte reaguojančią nuotraukų galeriją.

Kita savybė, kurios praleidome, yra „lightbox“. Galite įdiegti nemokamą „Foobox“ papildinį, kad pridėtumėte „lightbox“ funkciją, tačiau manėme, kad jis turėjo būti pateiktas kartu su pagrindiniu galerijos papildiniu..

„FooGallery“ taip pat yra su plėtiniais, kuriuos galite įdiegti, kad pridėtumėte daugiau funkcijų, tokių kaip tinkintas prekės ženklas, kubo efektas, „lightbox“ ir dar daugiau.

„FooGallery“ funkcijos

„NextGEN“ galerija

„NextGEN“ galerija yra seniausia iš visų keturių įskiepių, joje yra gausus funkcijų sąrašas.

Daugybė funkcijų, kurias galima papildyti „Envira“ ir „Foo“, yra „NextGEN“ galerijoje. Taip pat yra papildomų priedų su daugiau funkcijų, kurias galite įdiegti.

Daugelis „NextGen“ funkcijų reikalauja tam tikro lygio žinių apie papildinį. Vartotojams reikės šiek tiek laiko išsiaiškinti, perskaityti dokumentaciją ir išsiųsti klausimus palaikymo forumuose.

Nugalėtojas: „Envira“ galerija čia yra neabejotinai nugalėtoja, turinti platų funkcijų sąrašą, apimantį visus pagrindus ir papildomas funkcijas fotografams, elektroninės prekybos svetaines ir aplankus. „NextGEN“ yra artima sekundė su atitinkamais funkcijų rinkiniais.

Suderinamumas

„WordPress“ suteikia jums laisvę perkelti savo svetainę iš vieno žiniatinklio prieglobos į kitą ir netgi pas skirtingus konkurentus.

Turime išsiaiškinti, ar galite lengvai importuoti / eksportuoti ir kurti atsargines nuotraukų galerijos duomenis.

„Envira“ galerija

„Envira“ saugo visas jūsų nuotraukų galerijas kaip pasirinktinius įrašų tipus „WordPress“ duomenų bazėje. Jis saugo jūsų medijos failus naudodamas numatytąją „WordPress“ laikmenos vietą. Tai reiškia, kad kurdami atsarginę kopiją savo „WordPress“ svetainėje, turėsite visų „Envira“ galerijos duomenų atsargines kopijas.

„Envira“ taip pat leidžia importuoti / eksportuoti atskiras galerijas. Tai reiškia, kad galite perkelti vieną galeriją iš vienos „WordPress“ svetainės į kitą.

Importuokite / eksportuokite nuotraukų galerijas naudodami „Envira“ galeriją

Kai perkelsite savo „WordPress“ svetainę, „Envira“ ją automatiškai aptiks ir parodys galimybę ištaisyti perkėlimą. Dėl visų šių savybių „Envira“ galerija yra patikimiausias „WordPress“ nuotraukų galerijos papildinys.

Modulė

„Modula“ taip pat naudoja pasirinktinį „WordPress“ turinio tipą nuotraukų galerijoms laikyti. Tai reiškia, kad galite išsaugoti savo nuotraukų galerijas su savo „WordPress“ atsargine kopija ir jas atkurti atkurdami „WordPress“ svetainę iš atsarginės kopijos.

„Modula“ neleidžia importuoti / eksportuoti atskirų galerijų.

„FooGallery“

Panašiai kaip „Envira“, „FooGallery“ taip pat saugo jūsų galerijas kaip pasirinktinius įrašų tipus „WordPress“ duomenų bazėje. Jei atsarginę kopiją sudarysite savo „WordPress“ svetainėje, turėsite ir „FooGallery“ duomenų atsarginę kopiją.

Tačiau, jei norite tik eksportuoti atskiras galerijas, tam nėra galimybės, nes papildinyje nėra importavimo / eksporto funkcijos.

„NextGEN“ galerija

„NextGEN“ galerijoje nėra importavimo / eksporto funkcijos. Kadangi jis saugo jūsų duomenis atskirose duomenų bazių lentelėse, tai reiškia, kad turėsite sukonfigūruoti savo „WordPress“ atsarginį papildinį ir įtraukti šias lenteles.

„NextGEN“ taip pat saugo jūsų vaizdus atskirame aplanke. Jei norite sukurti jiems atsarginę kopiją, tuomet aplanką turėsite atsisiųsti atskirai į savo kompiuterį.

Tiek „Envira“, tiek „FooGallery“ siūlo „NextGen“ importuotojus, kad vartotojai galėtų lengvai pereiti prie savo platformos.

Nugalėtojas: „Enivra“ galerija siūlo išsamiausią įrankių rinkinį nuotraukų galerijoms importuoti / eksportuoti.

Kainodara

Visuose keturiuose papildiniuose yra nemokama „WordPress“ galerijos versija, kurią galima rasti „WordPress“ papildinių kataloge. Visi jie keturi yra sumokėję atnaujinimus, kuriuose yra daugiau funkcijų. Jūsų nuotraukų galerijos papildinio kaina priklausys nuo to, kurį planą norite naudoti bet kuriam iš šių papildinių. Išbandę nemokamas versijas, planą galite pasirinkti pagal reikalingas funkcijas.

Nugalėtojas: Čia nėra aiškių nugalėtojų – produktų kainos skirsis atsižvelgiant į tai, kokių funkcijų jums reikia ir pagal kurias planuojate.

Išvada

Jei ieškote paprasto ir greito sprendimo, tuomet „Envira“ galerija ir „Modula“ galerija yra puikios „WordPress“ galerijos papildinio parinktys..

Jei jums reikia papildomų funkcijų ir neprieštaraujate mokymosi kreivei, tada „NextGen“ galerija yra geriausias jūsų pasirinkimas.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums pasirinkti geriausią savo svetainės „WordPress“ galerijos papildinį. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų ekspertų pasirinktus privalomus „WordPress“ papildinius visoms svetainėms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map