Pagrindinis „WordPress“ greičio ir našumo didinimo vadovas

Ar norite pagreitinti savo „WordPress“ svetainę? Greitai įkeliami puslapiai pagerina vartotojo patirtį, padidina jūsų puslapių peržiūrą ir padeda „WordPress“ SEO. Šiame straipsnyje pasidalysime naudingiausiais „WordPress“ greičio optimizavimo patarimais, kurie padės padidinti „WordPress“ našumą ir pagreitinti jūsų svetainę.


Kaip pagerinti „WordPress“ greitį ir našumą

Skirtingai nuo kitų „X geriausių„ WordPress “talpyklos papildinių“ sąrašų ar bendrųjų „X patarimų, kaip pagreitinti„ WordPress ““ mokymo programas, šis straipsnis yra išsamus „WordPress“ našumo optimizavimo vadovas..

Mes bandėme aprėpti viską, nuo ko svarbu greitis, kas lėtina jūsų „WordPress“ svetainę, ir veiksmus, kurių galite imtis, kad galėtumėte nedelsdami pagerinti savo „WordPress“ greitį.

Kad tai būtų lengva, sukūrėme a, kuris padės jums naršyti po mūsų galutinį vadovą, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę.

„WordPress“ atlikimo pagrindai

  „WordPress“ pagreitinti atliekant paprastus veiksmus (be kodavimo)

   „WordPress“ efektyvumo optimizavimo geriausia praktika

    Tikslus „WordPress“ greitis (išplėstinis)

     Kodėl greitis yra svarbus jūsų „WordPress“ svetainei?

     Tyrimai rodo, kad 2000 – 2016 m. Vidutinis žmogaus dėmesio diapazonas sumažėjo nuo 12 sekundžių iki 7 sekundžių.

     Ką tai reiškia jums, kaip svetainės savininkui?

     Jūs turite labai mažai laiko parodyti vartotojams savo turinį ir įtikinti juos likti jūsų svetainėje.

     Lėta svetainė reiškia, kad vartotojai potencialiai paliks jūsų svetainę, kol ji net nebus įkelta.

     Remiantis „StrangeLoop“ atvejo tyrimu, kuriame dalyvavo „Amazon“, „Google“ ir kitos didesnės svetainės, 1 sekundės vėlavimas įkelti puslapio gali sukelti 7% konversijų praradimą, 11% mažiau puslapių peržiūrų ir 16% sumažinti klientų pasitenkinimą..

     Kaip greitis veikia jūsų svetainę

     Be to, „Google“ ir kiti paieškos varikliai jau pradėjo bausti lėtesnes svetaines, spausdami jas paieškos rezultatuose, o tai reiškia, kad lėtesnių svetainių srautas yra mažesnis.

     Apibendrinant, jei norite daugiau srauto, abonentų ir pajamų iš savo svetainės, turite padaryti „WordPress“ svetainę greita!

     Kaip patikrinti savo “WordPress” svetainės greitį?

     Dažnai pradedantieji mano, kad jų svetainė yra tinkama tik todėl, kad jų kompiuteris nesijaučia lėtas. Tai didžiulė klaida.

     Kadangi dažnai lankotės savo svetainėje, tokios modernios naršyklės kaip „Chrome“ saugo jūsų svetainę talpykloje ir automatiškai iš anksto sugeneruoja ją, kai tik pradedate rašyti adresą. Tai leidžia jūsų svetainę įkelti beveik akimirksniu.

     Tačiau įprastas vartotojas, kuris pirmą kartą lankosi jūsų svetainėje, gali neturėti tokios pačios patirties.

     Tiesą sakant, skirtingose ​​geografinėse vietose esantys vartotojai turės visiškai kitokią patirtį.

     Štai kodėl mes rekomenduojame išbandyti savo svetainės greitį naudodami tokį įrankį kaip „IsItWP“ „WordPress“ greičio testas.

     Tai nemokamas internetinis įrankis, leidžiantis išbandyti savo svetainės greitį.

     „IsItWP“ greičio tikrinimo įrankis

     Atlikę savo svetainės greičio testą, jums gali kilti klausimas, koks yra geras svetainės greitis, kurio turėčiau siekti?

     Geras puslapio įkėlimo laikas yra mažesnis nei 2 sekundės.

     Tačiau kuo greičiau tai padarysite, tuo geriau. Keletą milisekundžių patobulinimų čia ir ten galima padaryti, jei nuskusite pusę ar net visą sekundę nuo jūsų įkrovimo laiko.

     []

     Kas sulėtins jūsų „WordPress“ svetainę?

     Greičio bandymo ataskaitoje greičiausiai bus kelios tobulinimo rekomendacijos. Tačiau dažniausiai tai yra techninis žargonas, kurį pradedantiesiems sunku suprasti.

     Norint pagerinti našumą ir priimti protingesnius ilgalaikius sprendimus, svarbiausia išmokti, kas sulėtina jūsų svetainę.

     Pagrindinės lėtos „WordPress“ svetainės priežastys:

     • Svetainių talpinimas – Jei jūsų žiniatinklio prieglobos serveris nėra tinkamai sukonfigūruotas, tai gali pakenkti jūsų svetainės greičiui.
     • „WordPress“ konfigūracija – Jei jūsų „WordPress“ svetainė neteikia talpykloje laikomų puslapių, tada ji bus perkrauta jūsų serverio, todėl jūsų svetainė lėtės arba visiškai užstrigs..
     • Puslapio dydis – Dažniausiai vaizdai, kurie nėra optimizuoti žiniatinkliui.
     • Blogi įskiepiai – Jei naudojate blogai užkoduotą papildinį, tai gali žymiai sulėtinti jūsų svetainės veikimą.
     • Išoriniai scenarijai – Išoriniai scenarijai, tokie kaip skelbimai, šriftų krautuvai ir kt., Taip pat gali turėti didelę įtaką jūsų svetainės našumui.

     Dabar, kai žinote, kas sulėtina „WordPress“ svetainę, pažiūrėkime, kaip pagreitinti „WordPress“ svetainę.

     Gero „WordPress“ prieglobos svarba

     Jūsų „WordPress“ prieglobos paslauga vaidina svarbų vaidmenį svetainės veikime. Geras bendro prieglobos paslaugų teikėjas, pavyzdžiui, „Bluehost“ ar „Siteground“, imasi papildomų priemonių, kad optimizuotų jūsų svetainės efektyvumą.

     Tačiau dalijantis priegloba jūs bendrinate serverio išteklius su daugeliu kitų klientų. Tai reiškia, kad jei jūsų kaimyninė svetainė gauna daug srauto, tai gali paveikti visą serverio našumą, o tai savo ruožtu sulėtins jūsų svetainę.

     Kita vertus, naudodami valdomą „WordPress“ prieglobos paslaugą gausite optimaliausias serverio konfigūracijas paleisti „WordPress“. Valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės taip pat siūlo automatines atsargines kopijas, automatinius „WordPress“ atnaujinimus ir sudėtingesnes saugos konfigūracijas, kad apsaugotų jūsų svetainę..

     Mes rekomenduojame „WPEngine“ kaip mūsų pasirinktą „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėją. Jie taip pat yra patys populiariausi pramonėje. (Peržiūrėkite mūsų specialų „WPEngine“ kuponą).

     []

     „WordPress“ pagreitinti atliekant paprastus veiksmus (be kodavimo)

     Mes žinome, kad pakeitimai jūsų svetainės konfigūracijoje gali būti bauginanti mintis pradedantiesiems, ypač jei nesate technikos žinovas.

     Nesijaudink, tu ne vienas. Mes padėjome tūkstančiams „WordPress“ vartotojų pagerinti savo „WordPress“ našumą.

     Mes jums parodysime, kaip vos keliais paspaudimais galite pagreitinti savo „WordPress“ svetainę (nereikia koduoti).

     Jei galite nurodyti ir spustelėti, tuomet galite tai padaryti!

     Įdiekite „WordPress“ talpyklos papildinį

     „WordPress“ puslapiai yra „dinamiški“. Tai reiškia, kad jie yra sukurti sklandžiai kiekvieną kartą, kai kas nors apsilanko jūsų tinklalapio įraše ar puslapyje.

     Norėdami sukurti savo puslapius, „WordPress“ turi paleisti procesą, kad surastų reikiamą informaciją, sudėtų ją visą ir pateiktų vartotojui..

     Šis procesas apima daug žingsnių, ir jis tikrai gali sulėtinti jūsų svetainę, kai joje lankosi keli žmonės vienu metu.

     Štai kodėl kiekvienoje „WordPress“ svetainėje rekomenduojame naudoti talpyklos papildinį. Laikinojoje atmintyje jūsų „WordPress“ svetainė gali būti greitesnė nuo 2 iki 5 kartų.

     Štai kaip tai veikia.

     Užuot kiekvieną kartą ėjęs viso puslapio generavimo procesą, talpyklos papildinys padaro puslapio kopiją po pirmosios įkėlimo ir tada pateikia tą talpyklos versiją kiekvienam paskesniam vartotojui.

     Puslapio kaupimas talpykloje

     Kaip matote aukščiau pateiktoje grafikoje, vartotojui apsilankius jūsų „WordPress“ svetainėje, jūsų serveris nuskaito informaciją iš „MySQL“ duomenų bazės ir jūsų PHP failų. Tada visa tai sudedama į HTML turinį, kuris pateikiamas vartotojui.

     Tai yra ilgas procesas, tačiau galite jį daug praleisti, kai naudojate talpyklą.

     Yra daugybė gerų „WordPress“ talpyklos papildinių, tačiau rekomenduojame naudoti „WP Rocket“ („premium“) arba „WP Super Cache“ (nemokamas) papildinius..

     Peržiūrėkite mūsų žingsnis po žingsnio vadovą, kaip įdiegti ir nustatyti „WP Super Cache“ savo „WordPress“ svetainėje. Nelengva nustatyti, o lankytojai pastebės skirtumą.

     Daugelis „WordPress“ prieglobos kompanijų, tokių kaip „Bluehost“ ir „SiteGround“, taip pat siūlo talpyklos kaupimo sprendimus.

     „SiteGround SuperCacher“

     Jei naudojate „SiteGround“, prisijunkite prie „cPanel“ prieglobos ir įgalinkite „SuperCacher“ skiltyje „Svetainių tobulinimo įrankiai“.

     „Supercacher“

     Po to turėsite įdiegti ir suaktyvinti „SG Optimizer“ papildinį „WordPress“, kad galėtumėte valdyti „SuperCacher“ nustatymus.

     „Bluehost“ kaupimas

     Jei naudojate „Bluehost“, tada eikite į Mano svetainės »Spektaklis skyrių, kad įjungtumėte talpyklą.

     Įjungti talpyklą „Bluehost“

     Jei naudojate valdomą „WordPress“ prieglobos teikėją, jums nereikia talpyklos papildinio, nes jis yra įmontuotas ir įjungtas pagal numatytuosius nustatymus.

     Premija: Norėdami maksimaliai padidinti našumą, galite sujungti talpyklos papildinius su žiniatinklio programos ugniasiene, pvz., „CloudFlare“ ar „Sucuri“.

     []

     Optimizuokite vaizdus greičiui

     Vaizdų optimizavimas greičiui

     Vaizdai suteikia gyvybės jūsų turiniui ir padidina įsitraukimą. Tyrėjai nustatė, kad spalvotų vaizdų dėka žmonės 80% labiau linkę skaityti jūsų turinį.

     Tačiau jei jūsų vaizdai nėra optimizuoti, jie gali pakenkti labiau nei padėti. Tiesą sakant, neoptimizuoti vaizdai yra viena iš labiausiai paplitusių greičio problemų, kurias matome pradedančiųjų svetainėse.

     Prieš įkeldami nuotrauką tiesiai iš savo telefono ar fotoaparato, rekomenduojame naudoti nuotraukų redagavimo programinę įrangą, kad optimizuotumėte savo vaizdus žiniatinklyje.

     Originalus šių nuotraukų failų dydis gali būti didelis. Bet remiantis vaizdo failo formatas ir suspaudimas Jei pasirenkate savo redagavimo programinę įrangą, galite sumažinti savo vaizdo dydį iki 5 kartų.

     „WPBeginner“ naudojame tik du vaizdo formatus: JPEG ir PNG.

     Dabar jums gali kilti klausimas: koks skirtumas?

     Na, PNG vaizdo formatas yra nesuspaustas. Kai suglaudinsite vaizdą, jis praras dalį informacijos, todėl nesuspaustas vaizdas bus aukštesnės kokybės, turėdamas daugiau informacijos. Trūkumas yra tas, kad jis yra didesnis failo dydis, todėl jo įkėlimas užtruks ilgiau.

     JPEG, kita vertus, yra suspausto failo formatas, kuris šiek tiek pablogina vaizdo kokybę, tačiau yra žymiai mažesnio dydžio.

     Taigi kaip nuspręsti, kokį vaizdo formatą pasirinkti?

     • Jei mūsų nuotrauka ar vaizdas yra daug skirtingų spalvų, mes naudojame JPEG.
     • Jei tai paprastesnis vaizdas arba mums reikalingas skaidrus vaizdas, mes naudojame PNG.

     Dauguma mūsų vaizdų yra JPEG.

     Žemiau yra failų dydžių ir skirtingų glaudinimo įrankių, kuriuos galėjome panaudoti aukščiau naudojamam „StrangeLoop“ vaizdui, palyginimo lentelė..

     Vaizdo greičio diagrama

     Kaip matote diagramoje, jūsų naudojamas vaizdo formatas gali labai pakeisti svetainės efektyvumą.

     Norėdami gauti išsamios informacijos, kaip tiksliai optimizuoti vaizdus naudojant „Photoshop“ ir kitus populiarius redagavimo įrankius, neprarandant kokybės, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip išsaugoti žiniatinkliui optimizuotus vaizdus.

     []

     „WordPress“ efektyvumo optimizavimo geriausia praktika

     Įdiegę talpyklos papildinį ir optimizavę vaizdus, ​​pastebėsite, kad jūsų svetainė bus pradėta krauti daug greičiau.

     Bet jei tikrai norite kuo greičiau išlaikyti savo svetainę, turėsite naudoti toliau išvardytą geriausią patirtį.

     Šie patarimai nėra per daug techniniai, todėl jums nereikia žinoti jokio kodo, kad juos įgyvendintumėte. Tačiau juos naudojant bus išvengta bendrų problemų, dėl kurių sulėtės jūsų svetainė.

     Atnaujinkite savo „WordPress“ svetainę

     Nuolat atnaujinkite „WordPress“

     Kaip gerai prižiūrimas atvirojo kodo projektas, „WordPress“ yra dažnai atnaujinamas. Kiekvienas atnaujinimas ne tik pasiūlys naujų funkcijų, bet ir pašalins saugos problemas bei klaidas. Jūsų „WordPress“ tema ir papildiniai taip pat gali būti reguliariai atnaujinami.

     Kaip svetainės savininkas, jūs esate atsakingi už tai, kad jūsų „WordPress“ svetainė, tema ir papildiniai būtų atnaujinami iki naujausių versijų. Jei to nepadarysite, jūsų svetainė gali būti lėta ir nepatikima, o jūs – pažeidžiami saugumo grėsmės.

     Norėdami gauti daugiau informacijos apie atnaujinimų svarbą, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kodėl turėtumėte visada naudoti naujausią „WordPress“ versiją.

     []

     Optimizuokite foninius procesus

     Fono procesai „WordPress“ yra suplanuotos užduotys, vykdomos jūsų „WordPress“ svetainės fone. Toliau pateikiami keli „WordPress“ svetainėje vykdomų foninių užduočių pavyzdžiai:

     • „WordPress“ atsarginių kopijų papildinių užduotys
     • „WordPress cron“ darbai skelbia suplanuotus pranešimus
     • „WordPress“ cron darbai, norėdami patikrinti, ar nėra atnaujinimų
     • Paieškos varikliai ir kiti tikrinimo programos, bandantys gauti turinį

     Tokios užduotys kaip „cron“ darbai suplanuotoms žinutėms ir naujiniai daro minimalų poveikį svetainės veikimui.

     Tačiau kiti foniniai procesai, tokie kaip atsarginių papildinių kūrimas ir per didelis paieškos sistemų nuskaitymas, gali sulėtinti interneto svetainę.

     Jei norite sukurti atsarginius papildinius, turite įsitikinti, kad jūsų „WordPress“ atsarginis papildinys veikia tik nedidelio srauto jūsų svetainėje metu. Taip pat turite pakoreguoti atsarginių kopijų ir duomenų, kuriuos reikia kurti, atsargines kopijas.

     Pvz., Jei kuriate visą dienos atsarginę kopiją, o naują turinį skelbiate tik du kartus per savaitę, turite tai pakoreguoti.

     Jei norite dažnesnių atsarginių kopijų, pavyzdžiui, realiojo laiko atsarginių kopijų, rekomenduojame naudoti „SaaS“ sprendimą, kad neapmokestintumėte savo serverio.

     Tikrindami turite atidžiai stebėti tikrinimo ataskaitas „Google“ paieškos pulte. Dėl dažnų tikrinimų, kurie baigiasi klaidomis, jūsų svetainė gali sulėtėti arba nebereaguoti.

     Norėdami sužinoti, kaip koreguoti tikrinimo greitį, skaitykite išsamų „Google Search Console“ vadovą pradedantiesiems.

     []

     Naudokite ištraukas pagrindiniame puslapyje ir archyvuose

     Naudojant ištraukas

     Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ rodo visą kiekvieno straipsnio turinį jūsų pagrindiniame puslapyje ir archyvuose. Tai reiškia, kad jūsų pagrindinis puslapis, kategorijos, žymos ir kiti archyvo puslapiai bus įkeliami lėčiau.

     Kitas išsamių straipsnių rodymo šiuose puslapiuose trūkumas yra tas, kad vartotojai nejaučia būtinybės aplankyti tikrąjį straipsnį. Tai gali sumažinti jūsų puslapio peržiūrą ir laiką, kurį vartotojai praleidžia jūsų svetainėje.

     Norėdami pagreitinti archyvų puslapių įkėlimo laiką, galite nustatyti, kad svetainėje būtų pateikiamos ištraukos, o ne visas turinys.

     Galite pereiti į Nustatymai »Skaitymas ir vietoj „Visas tekstas“ pasirinkite „Kiekvienam sklaidos kanalo straipsniui parodyti: suvestinę“.

     Norėdami padidinti „WordPress“ greitį, pateikite ištraukas, o ne visą tekstą

     Norėdami gauti daugiau informacijos apie santraukų pateikimo privalumus ir trūkumus, skaitykite mūsų straipsnį apie išsamų įrašą ir santrauką (ištrauka) savo „WordPress“ archyvo puslapiuose.

     []

     Padalinkite komentarus į puslapius

     Pagina komentarus

     Gaunate daug komentarų apie savo tinklaraščio įrašus? Sveikiname! Tai puikus patrauklios auditorijos rodiklis.

     Trūkumas yra tai, kad visų šių komentarų įkėlimas gali paveikti jūsų svetainės greitį.

     „WordPress“ yra integruotas tam skirtas sprendimas. Tiesiog eik į Nustatymai »Diskusija ir pažymėkite langelį šalia parinkties „Suskaidyti komentarus į puslapius“.

     Pertraukite komentarus puslapiuose

     Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų vadovą, kaip išdėstyti komentarus „WordPress“.

     []

     Naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)

     Atminkite, kaip minėjome aukščiau, kad skirtingose ​​geografinėse vietose esantys vartotojai gali patirti skirtingą įkėlimo laiką jūsų svetainėje?

     Taip yra todėl, kad žiniatinklio prieglobos serverių vieta gali turėti įtakos jūsų svetainės greičiui.

     Pvz., Tarkime, kad jūsų žiniatinklio prieglobos įmonės serveriai yra JAV. Paprastai lankytojas, kuris lankosi ir JAV, pakrovimo laiką matys greičiau nei lankytojas Indijoje.

     Turinio pateikimo tinklo (CDN) naudojimas gali padėti pagreitinti visų lankytojų įkėlimo laiką.

     CDN yra tinklas, sudarytas iš serverių visame pasaulyje. Kiekvienas serveris kaups „statinius“ failus, naudojamus jūsų svetainei sudaryti.

     Šie statiniai failai apima nepakitusius failus, tokius kaip vaizdai, CSS ir „JavaScript“, skirtingai nei jūsų „WordPress“ puslapiai, kurie yra „dinamiški“, kaip paaiškinta aukščiau.

     Kai naudojate CDN, kiekvieną kartą vartotojui apsilankius jūsų svetainėje, jam įteikiami tie statiniai failai iš to, kuris serveris yra arčiausiai jo. Jūsų žiniatinklio prieglobos serveris taip pat bus spartesnis, nes CDN nuveikia daug darbo.

     Galite pamatyti, kaip tai veikia šioje infografikoje.

     Kas yra CDN?

     Mes naudojame rekomenduojame naudoti „StackPath CDN“. Visose savo svetainėse mes naudojome „MaxCDN“, kuri taip pat yra „StackPath“ dalis.

     Tai gerai veikia su „WordPress“ svetainėmis ir komplimentuoja jūsų esamus „WordPress“ talpyklos papildinius dar greitesniam įkėlimo laikui.

     []

     Nesiųskite garso / vaizdo failų tiesiogiai į „WordPress“

     Naudokitės vaizdo įrašų talpinimo paslaugomis, tokiomis kaip „YouTube“

     Garso ir vaizdo failus galite tiesiogiai įkelti į savo „WordPress“ svetainę, ir jie automatiškai juos parodys HTML5 grotuve…

     Bet niekada neturėtumėte to daryti!

     Garso ir vaizdo įrašų talpinimas jums kainuos pralaidumą. Žiniatinklio prieglobos įmonė gali jums imti didesnius mokesčius arba jie gali net visiškai uždaryti jūsų svetainę, net jei jūsų plane yra „neribotas“ pralaidumas.

     Didelių daugialypės terpės failų talpinimas taip pat nepaprastai padidina atsarginę kopiją ir apsunkina „WordPress“ atkūrimą iš atsarginės kopijos.

     Vietoj to turėtumėte naudotis garso ir vaizdo įrašų talpinimo paslauga, tokia kaip „YouTube“, „Vimeo“, „DailyMotion“, „SoundCloud“ ir kt., Ir leisti jiems pasirūpinti sunkiu darbu. Jie turi tam pralaidumą!

     „WordPress“ turi įmontuotą vaizdo įrašų įdėjimo funkciją, todėl galite nukopijuoti ir įklijuoti vaizdo įrašo URL tiesiogiai į savo įrašą, ir jis bus automatiškai įdėtas.

     Sužinokite daugiau informacijos apie tai, kaip tai veikia, vadove apie vaizdo įrašų įdėjimą į „WordPress“.

     Jei kuriate internetinių transliacijų svetainę naudodamiesi „WordPress“, tada, jei norite geriausio našumo, rekomenduojame podcast’o prieglobos paslaugą „Blubrry“.

     []

     Naudokite temą, optimizuotą greičiui

     Pasirinkite temą, optimizuotą greičiui

     Renkantis savo svetainės temą, svarbu atkreipti ypatingą dėmesį į greičio optimizavimą. Kai kurios gražios ir įspūdingai atrodančios temos iš tikrųjų yra blogai koduotos ir gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą.

     Paprastai geriau pasirinkti paprastesnę temą, nei pasirinkti temą, išsipūtusią su sudėtingais išdėstymais, prašmatniais animacija ir kitomis nereikalingomis funkcijomis. Jūs visada galite pridėti šias funkcijas naudodami kokybiškus „WordPress“ papildinius.

     „Premium WordPress“ teminių parduotuvių, tokių kaip „StudioPress“, „Themify“, „CSSIgniter“, temos yra gerai užkoduotos ir optimizuotos greičiui. Taip pat galite peržiūrėti mūsų straipsnį apie tobulos „WordPress“ temos pasirinkimą, kad gautumėte patarimų, ko ieškoti.

     Prieš suaktyvindami naują temą, skaitykite mūsų vadovą, kaip tinkamai perjungti „WordPress“ temą, kad sklandžiai pereitumėte.

     []

     Naudokite greitesnius papildinius

     Pasirinkite greitesnius savo svetainės papildinius

     Prastai užkoduoti „WordPress“ įskiepiai dažnai įkelia per daug išsipūtimo, nesvarbu, ar jūsų svetainei to reikia, ar ne. Tai padidina puslapio įkėlimo greitį ir sulėtina jūsų svetainę.

     Norėdami padėti išsirinkti geriausius papildinius, dažnai skelbiame ekspertų pasirinktus geriausius „WordPress“ įskiepių demonstravimo pavyzdžius. Ypatingą dėmesį skiriame patogumui, vartotojo patirčiai ir, svarbiausia, našumui.

     Čia yra keletas mūsų pasirinkimų, susijusių su dažniausiai pasitaikančiomis „WordPress“ papildinių kategorijomis.

     • „WPForms“ – greičiausias ir pradedantiesiems draugiškiausios „WordPress“ kontaktinės formos papildinys.
     • „Soliloquy“ – jei norite pridėti skaidrių į savo svetainę, tada „Soliloquy“ yra geriausias „WordPress“ skaidrių papildinys pagal našumą ir funkcijas.
     • „Envira“ galerija – nuotraukų galerijos papildiniai taip pat gali sulėtinti „WordPress“. Mes atlikome testus ir nustatėme, kad „Envira“ galerija yra greičiausias „WordPress“ nuotraukų galerijos papildinys.
     • Bendri skaičiavimai – socialinės žiniasklaidos papildiniai įkelia papildomus scenarijus ir ne taip gracingai. „Shared Counts“ yra vienas greičiausių „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinių.

     Be mūsų pačių rekomendacijų, galite atlikti ir savo testus. Tiesiog atlikite greičio testus prieš ir įdiegdami papildinį, kad palygintumėte jo poveikį našumui.

     []

     Tikslus „WordPress“ greitis (išplėstinis)

     Naudodamiesi aukščiau išvardintomis „WordPress“ optimizavimo praktikomis ir pagrindiniais patarimais dėl greičio, turėtumėte pastebėti, kad jūsų svetainės įkrovimo laikas pagerėjo..

     Bet skaičiuojama kiekviena sekundės dalis. Jei norite pasiekti kuo greitesnį greitį, norėsite atlikti dar keletą pakeitimų.

     Šie patarimai yra šiek tiek labiau techniniai, kai kuriuose reikalaujama pakeisti savo svetainės failus arba turėti supratimą apie PHP. Visų pirma norėtumėte atsargiai pasidaryti atsarginę savo svetainės kopiją.

     Padalinkite ilgus pranešimus į puslapius

     Padalinkite ilgus įrašus puslapiuose

     Skaitytojai dažniausiai mėgsta ilgesnius ir nuodugnesnius tinklaraščių įrašus. Ilgesni įrašai yra linkę į aukštesnį reitingą paieškos sistemose.

     Bet jei skelbiate ilgos formos straipsnius su daugybe vaizdų, tai gali pakenkti jūsų pakrovimo laikams.

     Verčiau padalinkite ilgesnius įrašus į kelis puslapius.

     „WordPress“ yra integruota funkcija, kad tai padarytų. Tiesiog pridėkite pažymėkite savo straipsnį ten, kur norite jį padalyti į kitą puslapį. Padarykite tai dar kartą, jei taip pat norite padalyti straipsnį į kitą puslapį.

     Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų vadovėlį apie puslapių spausdinimą – kaip padalyti „WordPress“ įrašus į kelis puslapius.

     []

     Sumažinkite išorines HTTP užklausas

     Sumažinkite kelių domenų HTTP užklausas

     Daugelis „WordPress“ papildinių ir temų įkelia visų rūšių failus iš kitų svetainių. Šiuos failus gali sudaryti scenarijai, stilių lentelės ir vaizdai iš išorinių šaltinių, tokių kaip „Google“, „Facebook“, analizės paslaugos ir pan.

     Gerai naudoti kelis iš jų. Daugelis šių failų yra optimizuoti taip, kad jie būtų įkeliami kuo greičiau, taigi greičiau nei priglobti juos savo svetainėje.

     Bet jei jūsų papildiniai pateikia daug šių užklausų, tai gali žymiai sulėtinti jūsų svetainę.

     Galite sumažinti visas šias išorines HTTP užklausas išjungdami scenarijus ir stilius arba sujungdami juos į vieną failą. Čia yra instrukcija, kaip išjungti papildinių CSS failus ir „JavaScript“.

     []

     Sumažinkite skambučius į duomenų bazę

     Sumažinkite skambučius į duomenų bazę

     Pastaba: Šis žingsnis yra šiek tiek labiau techninis ir reikalauja pagrindinių žinių apie PHP ir WordPress šablonų failus.

     Deja, ten yra daug blogai užkoduotų „WordPress“ temų. Jie nepaiso „WordPress“ standartinės praktikos ir užmezga tiesioginius skambučius į duomenų bazę arba per daug nereikalingų užklausų į duomenų bazę. Tai tikrai gali sulėtinti jūsų serverį, suteikiant jam per daug darbo.

     Net gerai užkoduotos temos gali turėti kodą, kuris paskambina į duomenų bazę tik tam, kad gautumėte pagrindinę jūsų tinklaraščio informaciją.

     Šiame pavyzdyje kiekvieną kartą pamatysite <?php, tai yra naujo skambučio į duomenų bazę pradžia:

     Negalite dėl to kaltinti temos kūrėjų. Jie tiesiog neturi kito būdo sužinoti, kokia kalba yra jūsų svetainė.

     Bet jei tinkinate savo svetainę naudodami vaikų temą, galite pakeisti šiuos duomenų bazės skambučius savo specifine informacija, kad sumažintumėte visus tuos duomenų bazės skambučius..

     Peržiūrėkite tėvystės temą, pavyzdžiui, tokius, kuriuos lengvai galima pakeisti statiniais.

     []

     Optimizuokite „WordPress“ duomenų bazę

     „WordPress“ duomenų bazės optimizavimas

     Kurį laiką naudoję „WordPress“, jūsų duomenų bazėje bus daug informacijos, kurios jums greičiausiai nebereikia. Norėdami pagerinti našumą, galite optimizuoti savo duomenų bazę ir atsikratyti visos nereikalingos informacijos.

     Tai galima lengvai valdyti naudojant „WP-Sweep“ papildinį. Tai leidžia jums išvalyti „WordPress“ duomenų bazę ištrinant tokius įrašus kaip permesti įrašai, pataisymai, nenaudotos žymės ir tt. Tai taip pat optimizuos jūsų duomenų bazės struktūrą vos vienu spustelėjimu.

     Norėdami pagerinti našumą, skaitykite mūsų vadovą, kaip optimizuoti ir išvalyti „WordPress“ duomenų bazę.

     []

     Riboti įrašų peržiūrą

     Ribokite „WordPress“ skelbiamų peržiūrų skaičių

     Skelbimų pataisos užima vietą jūsų „WordPress“ duomenų bazėje. Kai kurie vartotojai mano, kad pataisymai taip pat gali paveikti kai kurias duomenų bazių užklausas, kurias palaiko papildiniai. Jei papildinys konkrečiai neišskiria paskelbtų versijų, jis gali sulėtinti jūsų svetainę, ieškodamas jų be reikalo.

     Galite lengvai apriboti „WordPress“ kiekvieno straipsnio peržiūrų skaičių. Tiesiog pridėkite šią kodo eilutę prie savo wp-config.php failo.

     apibrėžti (‘WP_POST_REVISIONS’, 4);

     Šis kodas „WordPress“ apribos tik paskutines 4 kiekvieno įrašo ar puslapio versijas ir automatiškai atmes senesnes versijas..

     []

     Išjunkite tiesioginį turinio susiejimą ir išplovimą

     Apsaugokite vaizdų vagystes „WordPress“

     Jei kuriate kokybišką turinį savo „WordPress“ svetainėje, liūdna tiesa ta, kad anksčiau ar vėliau jis greičiausiai bus pavogtas.

     Vienas iš būdų tai nutikti yra tada, kai kitos svetainės jūsų vaizdus pateikia tiesiogiai iš savo URL jūsų svetainėje, o ne įkelia juos į savo serverius. Iš tikrųjų jie vagia jūsų žiniatinklio prieglobos pralaidumą, ir jūs negaunate jokio srauto, kurį galėtumėte parodyti.

     Tiesiog pridėkite šį kodą prie .htaccess failo, kad užblokuotumėte karštų vaizdų susiejimą iš savo „WordPress“ svetainės.

     #išjungti karšto vaizdo susiejimą naudojant draudžiamą ar pasirinktinį atvaizdų parinktį
     „RewriteEngine“ įjungta
     „RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $
     „RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http (s)?: // (www \.)? Wpbeginner.com [NC]
     „RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http (s)?: // (www \.)? Google.com [NC]
     „RewriteRule“. (Jpg | jpeg | png | gif) $ – [NC, F, L]

     Pastaba: nepamirškite pakeisti wpbeginner.com savo domenu.

     Taip pat galbūt norėsite patikrinti mūsų straipsnį, kuriame pateikiami 4 būdai, kaip išvengti vaizdų vagystės „WordPress“.

     Kai kurios turinį naikinančios svetainės automatiškai sukuria žinutes pavogdamos jūsų turinį iš savo RSS. Norėdami sužinoti, kaip susidoroti su automatine turinio vagyste, galite sužinoti mūsų tinklalapio turinio grandymo prevencijos vadovą „WordPress“.

     []

     Jei reikia, naudokite tingų krovimą

     Naudokite tingų įkėlimą „WordPress“

     Jei prie savo tinklaraščio įrašų pridėsite daug vaizdų, kelių vaizdo įrašų įdėjimų ir nuotraukų galerijų, jūsų svetainė gali būti naudinga, jei tingite įkelti..

     Užuot įkelę visus vaizdus ir vaizdo įrašus vienu metu, tingiai įkelkite tik tuos, kurie bus matomi vartotojo ekrane. Tai pakeičia visus kitus vaizdus ir vaizdo įrašų įterpimus vietos žymeklio vaizdais.

     Vartotojui slenkant žemyn, jūsų svetainė įkelia vaizdus, ​​kurie dabar matomi naršyklės peržiūros srityje. Galite tingiai įkelti vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir net „WordPress“ komentarus bei gravatarius.

     Vaizdams, iframe rėmeliams ir vaizdo įrašams galite naudoti „Lazy Load by WP Rocket“ papildinį. „WordPress“ komentarus skaitykite mūsų vadove, kaip tingiai įkelti „WordPress“ komentarus.

     []

     Naudokite DNS lygio svetainės ugniasienę

     Naudokite DNS lygio ugniasienę

     „WordPress“ ugniasienės papildinys padeda užkirsti kelią žiaurios jėgos išpuoliams, įsilaužimo bandymams ir kenkėjiškoms programoms. Tačiau ne visi ugniasienės papildiniai yra vienodi.

     Kai kurie iš jų veikia jūsų svetainėje, tai reiškia, kad užpuolikai jau gali pasiekti jūsų žiniatinklio serverį prieš jiems užsiblokuojant. Tai vis dar veiksminga saugai, tačiau nėra optimali našumui.

     Štai kodėl mes rekomenduojame naudoti DNS lygio ugniasienę, tokią kaip „Sucuri“ ar „Cloudflare“. Šios užkardos blokuoja neskaidrius prašymus dar prieš jiems pasiekiant jūsų svetainę.

     []

     Ištaisykite HTTPS / SSL klaidas be papildinio

     Apžiūros įrankio naudojimas sumaišyto turinio klaidai ištaisyti

     Jei perjungiate savo svetainę į HTTPS / SSL, tikėtina, kad galite susidurti su mišraus turinio klaidomis.

     Lengviausias būdas tai išspręsti – įdiegti papildinį, pvz., „Really Simple SSL“. Tačiau problema yra ta, kad šie įskiepiai pirmiausia sugauna visus URL, tada pakeiskite juos į HTTPS prieš siųsdami juos į vartotojo naršykles..

     Tai turi nedidelį, tačiau pastebimą efektyvumą. Tai galite sumažinti rankiniu būdu ištaisydami visus URL. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip „WordPress“ išspręsti įprastas SSL problemas.

     []

     Naudokite naujausią PHP versiją

     „WordPress“ daugiausia parašyta PHP programavimo kalba. Tai yra serverio kalba, tai reiškia, kad ji yra įdiegta ir veikia jūsų prieglobos serveryje.

     Visos gerosios „WordPress“ prieglobos įmonės savo serveriuose naudoja stabiliausią PHP versiją. Tačiau gali būti, kad jūsų prieglobos įmonė naudoja šiek tiek senesnę PHP versiją.

     Naujesnis „PHP 7“ yra du kartus greitesnis nei jo pirmtakai. Tai yra didžiulis našumo padidėjimas, kuriuo turi pasinaudoti jūsų svetainė.

     Galite pamatyti, kurią PHP versiją naudoja jūsų svetainė, įdiegdami ir suaktyvindami „Versijos informacijos“ papildinį.

     Suaktyvinus, papildinys parodys jūsų PHP versiją „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio poraštės srityje.

     PHP versija „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje

     Jei jūsų svetainėje naudojama žemesnė nei 7 PHP versija, paprašykite prieglobos paslaugų teikėjo ją atnaujinti už jus. Jei jie to negali padaryti, pats laikas surasti naują „WordPress“ prieglobos įmonę.

     []

     Viskas! Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti pagerinti „WordPress“ greitį ir našumą.

     Eik į priekį ir išbandyk šias metodikas. Nepamirškite išbandyti savo svetainės greičio prieš ir įgyvendindami šią geriausią praktiką. Nustebsite, jei šie pakeitimai padidins jūsų „WordPress“ našumą.

     Jeffrey Wilson Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me