Tiesa apie geriausią bendro naudojimo „WordPress“ žiniatinklio prieglobą

Bendrai naudojamas interneto priegloba yra pats populiariausias prieglobos tipas, kurį naudoja „WordPress“ vartotojai. Nepaisant populiarumo, žmonės dažnai nesupranta, kas yra „Shared WordPress Web“ priegloba? Niekas niekada nekalba apie ties patrauklias „neribotas, lengvas ir prieinamas“ frazes. Prieš priimdami bet kokius sprendimus, labai rekomenduojame perskaityti šį straipsnį, kad žinotumėte, kas yra bendro naudojimo „WordPress“ priegloba ir kokie yra bendrojo žiniatinklio prieglobos pranašumai / trūkumai. Mes tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti geriausią sprendimą jūsų įmonei.


Kas yra bendroji „WordPress“ žiniatinklio priegloba?

Bendras priegloba yra tada, kai kelios svetainės turi bendrą serverį. Turėdamos kelias svetaines tame pačiame serveryje, žiniatinklio prieglobos įmonės gali teikti paslaugas už daug labiau prieinamas kainas. Tai yra pats ekonomiškiausias pasirinkimas, kai kalbama apie interneto prieglobą. Žvelgiant į perspektyvą, tam skirtas interneto serveris prasideda nuo maždaug 150 USD per mėnesį ir gali įeiti į tūkstančius dolerių per mėnesį, tuo tarpu bendrą interneto prieglobą galite rasti nuo 3,95 USD per mėnesį iki 9,95 USD per mėnesį..

Ko verta su „WordPress Web Hostingas“??

Viena didžiausių su bendro naudojimo hostingo įmonėmis susijusių laimikių yra jų rinkodaros pastangos. Jie gali pasigirti neribota vieta diske, neribotu pralaidumu, neribotais domenais ir iš esmės neribota viskuo. Jei jūs gyvenate šiame pasaulyje, jūs žinote, kad vienintelis neribotas dalykas, kurį turime, yra tas, kuris meluoja iš žmonių lūpų. Nėra tokio dalyko, kaip neribotas, kai kalbama apie interneto prieglobą. Bendros žiniatinklio prieglobos galimybė yra sukurta mažesnėms svetainėms, kuriose yra naujų tinklaraštininkų, mažų įmonių ir tt Jei kiekviena svetainė naudotų savo kvotą, tada bendras priegloba neveiks. Bet kadangi tai daro tik nedaugelis, tai visiems puikiai tinka. Vartotojai gauna labai prieinamą kainą, o prieglobos įmonės uždirba nemažą pelną. Trumpai tariant, tai yra geriausias pasirinkimas žmonėms, kurie tik pradeda veiklą. Bet jei jūsų svetainė pradės populiarėti ir sunaudoti daug serverio išteklių, tada įmonės paprašys jūsų atnaujinti. Pabendravę su daugybe prieglobos įmonių, kai kurios iš jų to neprašo mandagiai. Jie tiesiog sustabdo jūsų sąskaitą ir tada atsiųs jums el. Laišką. Kiti taip pat nėra pakankamai mandagūs. Jie tiesiog sustabdytų jūsų svetainę ir leistų jums patiems tai sužinoti. Taip, todėl turėtumėte pasirinkti gerą reputaciją turinčią bendro naudojimo hostingo įmonę.

Reputacija yra kol kas vienintelis dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, kai kalbama apie bendrą „WordPress“ žiniatinklio prieglobą. Tikėtina, kad nenaudojate daugumos jums prieinamų funkcijų, todėl naudodamiesi funkcijų sąrašu pasirinkdami žiniatinklio prieglobą jums visai nepadeda. Dažnai prieglobos įmonės išsklaido tą funkcijų sąrašą, pridėdami akivaizdžiausių dalykų. Kadangi dauguma žmonių nesupranta pramonės žargono, jie atsižvelgia į funkcijų sąrašo dydį, kad galėtų priimti neišmoktą sprendimą. Jei norite pasirinkti gerą bendro naudojimo žiniatinklio prieglobos įmonę, vienintelis dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra jų reputacija pramonėje. Tai yra vienintelis svarbiausias veiksnys, nes dauguma bendro hostingo kompanijų siūlo tuos pačius pasiūlymus.

Bendros „WordPress“ žiniatinklio prieglobos pranašumai

  • Tai didžiulis išlaidų pranašumas, nes serverio priežiūros mokesčius dalija tūkstančiai svetainių. Prieglobos mokestis yra apie 3,95–9,95 USD / mėn.
  • Konkurencija paskatino tobulinti technologijas. Dažniausiai naudojamą “WordPress” žiniatinklio prieglobą teikia lengvai naudojamas adminų skydelis, pavyzdžiui, “cPanel”,.
  • Populiariausiose įmonėse dirba aukštos kvalifikacijos specialistai. Tai leidžia ramiai susikoncentruoti į savo verslą ir nesijaudinti dėl priežiūros ir darbingumo lygio.
  • Daugelis didesnių kompanijų siūlo kelias paslaugas, todėl augant jūsų svetainei galite be vargo patobulinti naujoves. Mes su ta pačia interneto prieglobos įmone esame nuo 2007 m.

Bendrosios „WordPress“ žiniatinklio prieglobos trūkumai

  • Palyginti su dedikuotais serveriais, pastebėsite santykinai lėtesnį serverio reagavimo laiką bendro naudojimo žiniatinklio prieglobos serveriuose.
  • Kai įmonės tampa gobšios, perpardavimas gali būti didžiulė problema. Tai gali sukelti nuolatinį svetainės prastovą ir atsilikimą. Čia vėlgi tenka vaidinti interneto prieglobos įmonės reputaciją.

Geriausios bendro naudojimo žiniatinklio prieglobos paslaugos

„Bluehost“ logotipas

299 apžvalgos

„BluehostSavings“

Vienas iš seniausių internetinių kompiuterių, įkurtas 1996 m., „Bluehost“ tapo didžiausiu prekės ženklu, kai kalbama apie „WordPress“ prieglobą. Jie yra oficialus „WordPress“ rekomenduojamas prieglobos paslaugų teikėjas. Naudodamiesi „Bluehost“ niekada nereikia jaudintis, kad jūsų svetainė lėta, net kai srautas yra didelis. Jų pagalba visą parą ir visą parą visada padeda, kai jums to reikia telefonu, el. Paštu ar tiesioginių pokalbių metu. Žiniatinklio priegloboje mažosioms įmonėms jie yra įvertinti Nr. 1. Be to, jie siūlo „WPBeginner“ vartotojams išskirtinę nuolaidą 63% nuolaida, nemokamą domeną, nemokamą SSL ir nemokamą svetainių kūrėją su šablonais..

„SiteGround“

Atsiliepimai 4 091

„SiteGroundSavings“

„SiteGround“ yra vienas populiariausių ir geriausiai vertinamų prieglobos paslaugų teikėjų „WordPress“ bendruomenėje. Jie teikia unikalius vidinius „WordPress“ greičio ir saugos sprendimus, kad jūsų svetainė būtų kuo greitesnė ir saugesnė. Jie yra žinomi kaip geriausios 24/7 palaikymo pramonėje priemonės, todėl jie yra oficialūs „WordPress“ rekomenduojami prieglobos paslaugų teikėjai. Štai kodėl mes taip pat naudojame „SiteGround“ prieglobai „WPBeginner“ svetainei. „SiteGround“ funkcijos apima automatinius atnaujinimus, įmontuotą WP talpyklą, CDN, vieno spustelėjimo sustojimą ir GIT versijos valdymą. Jie taip pat yra viena iš nedaugelio kompanijų, siūlančių konkrečios vietos prieglobą su 3 duomenų centrais JAV, Europoje ir Azijoje. Be to, jie turi specialią 70% nuolaidą „WPBeginner“ skaitytojams.

„HostGator“

80 Apžvalgos

„HostGatorSavings“

„HostGator“ priglobia daugiau nei 8 milijonus domenų ir yra viena populiariausių interneto prieglobos šioje srityje. Diegiant „WordPress“ 1 paspaudimu, suteikiant 99,9% laiko garantiją ir palaikant 24/7 palaikymą, tai yra protingas pasirinkimas kiekvienam svetainės savininkui. Mes juos laikome viena geriausių interneto prieglobos paslaugų įmonėms. Jie siūlo mūsų skaitytojams išskirtinę nuolaidą 62%, nemokamą domeno vardą ir nemokamą SSL sertifikatą.

Svajonių dvasia

573 apžvalgos

„DreamHostSavings“

„DreamHost“ gyvuoja jau 18 metų ir yra žinoma, kad interneto priegloba tapo lengva. Gaunate pasirinktinį prietaisų skydelį, 1 spustelėjimą „WordPress“ diegimas, automatinius „WordPress“ atnaujinimus, neribotą erdvę, neribotą pralaidumą ir nemokamus SSD, todėl jūsų svetainė tampa 200% greitesnė. „DreamHost“ turi daugiau nei 600 000 „WordPress“ tinklaraščių ir svetainių. Nėra nustatymo mokesčių, be to, gausite nemokamą domeną.

„InMotion“ talpinimas

101 Apžvalgos

„InMotion“ talpinimas

„InMotion“ priegloba buvo gerai žinomas pramonės prekės ženklas, pasižymintis patikimais verslo klasės prieglobos rezultatais. Dėl apdovanojimų laimėtos techninės paramos ir 99,9% veikimo laiko, jie yra mėgstamiausi vartotojai. Jų neprilygstamas JAV palaikymas visada yra reikalingas. „InMotion Hosting“ „WordPress Hostingas“ yra optimizuotas aktyviems tinklaraštininkams ir siūlo puikų jūsų tinklaraščio augimo mastelį. Jie siūlo mūsų vartotojams išskirtinę 57% nuolaidą + nemokamą domeną ir nemokamą SSL.

„GreenGeeks“

397 Apžvalgos

„GreenGeeksSavings“

„GreenGeeks“ tapo žinomu „WordPress“ prieglobos pramonės prekės ženklu, pasižyminčiu greitu svetainės veikimu, palaikymu 24/7 JAV ir ekologiškai atsakinga platforma. Jie siūlo automatinį 1 paspaudimo „WordPress“ diegimą, valdomus atnaujinimus, patobulintą saugumą, nemokamą CDN, nemokamą svetainės perkėlimą ir daugiau nei 5 skirtingų duomenų centro vietų pasirinkimą. „GreenGeeks“ turi daugiau nei 500 000 svetainių, o klientai jas myli. Be to, jie turi specialią 60% nuolaidą „WPBeginner“ skaitytojams kartu su nemokamu SSL ir nemokamu domeno vardu.

„iPage“

34 Apžvalgos

„iPageSavings“

Pradėta 1998 m., „IPage“ valdo daugiau nei 1 milijoną svetainių, ir tai yra gerai žinomas „WordPress“ hostingo prekės ženklas. „IPage“ yra puiki vieta pradėti nuo 24 val. Per parą, 99,9 proc. Darbo laiko ir įdiegti 1 paspaudimą „WordPress“. Gaunate nemokamą „drag and drop“ kūriklį, nemokamą saugos komplektą ir visa kita, ko jums reikia norint sukurti sėkmingą svetainę. Be to, jie siūlo „WPBeginner“ vartotojams išskirtinę nuolaidą 83% nuolaida ir nemokamą domeną. Tai daro „iPage“ labiausiai biudžetą tausojančią interneto prieglobos paslaugų teikėją mūsų sąraše.

Žiniatinklio prieglobos centras

35 Apžvalgos

„Web HubSavings“

Žiniatinklio prieglobos centras yra lengviausias būdas internete dalyvauti mažoms įmonėms. Paprastas valdymo skydelis, svetainių kūrėjas ir „WordPress“ kartu su nuostabiu palaikymu yra sunku įveikti jų kainą ir vertę. Pelnęs daugybę geriausios vertės apdovanojimų, „Web Hosting Hub“ taip pat siūlo specialias nuolaidas „WPBeginner“ vartotojams.

„JustHost“

2 Apžvalgos

Tiesiog „HostSavings“

„Just Host“, anksčiau žinomas kaip „Super Green Hosting“, buvo vienas iš pradinių „WPBeginner“ partnerių. Jie turi puikų techninį palaikymą ir ypač patikimus serverius. Jie turi specialų susitarimą „WPBeginner“ vartotojams, todėl jie yra prieinamiausia prieglobos įmonė tarp visų teikėjų. Jau neminint to, jie taip pat siūlo nemokamą domeną gyvenimui su kiekviena nauja paskyra.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me