36 priežastys, kodėl turėti nemokamą svetainę yra bloga idėja

Mintis įsigyti nemokamą svetainę vilioja. Internete pilna kompanijų, siūlančių nemokamą interneto svetainių talpinimą net ir savarankiškai prižiūrimiems „WordPress“. Tikriausiai jums įdomu, koks laimikis? Kodėl ne visi kiti naudojasi nemokama „WordPress“ svetaine? Šiame straipsnyje pasidalinsime 36 priežastimis, kodėl nemokama svetainė yra bloga idėja ir tai, ko turėtumėte vengti bet kokia kaina.


Kodėl nemokama svetainė yra bloga idėja

Ką turime omenyje nemokama svetainė?

Dauguma pradedančiųjų, norinčių įkurti savo svetainę, nori, kad kainos būtų mažos, o tai būtų suprantama.

Taigi jūs paprastai „Google“ vartojate terminą „nemokama svetainė“ ir rasite daugybę kompanijų, siūlančių nemokamas svetainių talpinimo paslaugas.

Mintis turėti nemokamą interneto prieglobą ir sukurti savo svetainę nieko nemokant yra viliojanti.

Kol negausite realybės patikros. Kai prisiregistruojate prie šių vadinamųjų nemokamų svetainių paslaugų, pamažu pradedate atrasti apribojimus ir daugelis jų pasirodo esą visiškai nemokami..

Jei jūs ar jūsų draugas galvojate apie nemokamos svetainės gavimą, sustabdykite dabar.

Ir perskaitykite šias 36 priežastis, kodėl nemokamos svetainės beveik visada yra bloga idėja.

1. Ypač lėtos svetainės

Dauguma nemokamų svetainių talpinimo paslaugų teikėjų pateikia šimtus svetainių, turinčių tą patį serverį. Tai verčia visas jų svetaines įkelti labai mažu greičiu. Lėtos svetainės sukuria blogą vartotojo patirtį ir kenkia SEO.

2. Neprofesionalus interneto adresas

Tinklalapio adresas, pvz., Mysmallbusiness.Freewebsite.com, neatrodo profesionalus. Jūsų svetainės lankytojams ir potencialiems klientams būtų gana sunku rimtai žiūrėti į jūsų svetainę, kai net neturite tinkamo domeno vardo.

Kai jūs paprašote šių bendrovių nustatyti pasirinktinį domeną, paprastai turite mokėti priemoką – maždaug 19 USD – 25 USD už domeną, kuris paprastai kainuoja 10 USD..

3. Bandomosios paslaugos nėra nemokamos

Daugelis šių nemokamų svetainių paslaugų dažnai būna ribotos bandomosios. Po kurio laiko jūsų paprašoma sumokėti už tai. Daugeliu atvejų ši kaina paprastai yra daug didesnė nei įprastos „WordPress“ prieglobos paslaugos. Jei registracijos metu pridėjote kreditinę kortelę, tada jie gali jus apmokestinti, neįspėję jokio įspėjimo.

4. Paslėpti mokesčiai už nemokamą svetainę

Kaip ir bet kuris kitas verslas, šioms nemokamų svetainių įmonėms taip pat reikia užsidirbti. Kai kurie iš jų apmokestina savo vartotojus už tokias papildomas paslaugas kaip vaizdų priegloba, el. Pašto sąskaitos, FTP prieiga, perkėlimas į svetainę ir tt. Šie mokesčiai dažnai yra nepaprastai dideli..

5. Jie gali užrakinti jūsų duomenis

Daugeliui vartotojų, kurie pradeda nuo nemokamos svetainės ir nori pereiti prie mokamos paslaugos, neįmanoma perkelti savo svetainės duomenų. Šie paslaugų teikėjai nesiūlo jokių įrankių, kad būtų galima lengvai perkelti jūsų svetainę. Naudotojai moka laisvai samdomiems darbuotojams, norėdami rankiniu būdu eksportuoti savo turinį, o tai gali greitai padidinti jūsų sąskaitą.

6. Neaktualūs skelbimai jūsų svetainėje

Daugelį šių nemokamų svetainių paslaugų palaiko reklamos. Jūs kuriate turinį ir kuriate savo svetainę, tačiau už skelbimus jie moka. Dažnai šios reklamos atitraukia dėmesį, įkyriai atrodo ir atrodo negražiai.

Blogiausia, kad kartais išmintingi konkurentai gali sumokėti šioms nemokamoms svetainių talpinimo įmonėms, kad galėtų reklamuotis jūsų svetainėje. Kalbėkite apie savo verslo sabotažą.

7. Jie gali uždaryti jūsų svetainę

Šių paslaugų taisyklėse ir nuostatose aiškiai nurodoma, kad jie gali bet kada išjungti jūsų svetainę nenurodydami priežasties. Jei jie uždarys svetainę, jie paprastai neduos jūsų duomenų ir nepadės jums išsaugoti jūsų turinio.

Svetainė nerasta

8. Šios bendrovės gali bet kada išnykti

Bet kuriuo metu nemokamų svetainių įmonė gali nuspręsti supakuoti savo verslą ir eiti. Jie tiesiog išjungtų savo serverius, o jūs prarastumėte savo svetainę ir visus duomenis. Jų tarnybos sąlygos suteikia jiems visišką teisinę apsaugą.

9. Jūs prarasite savo svetainės adresą

Jei jie nuspręs uždaryti paslaugą arba uždaryti jūsų svetainę, prarasite savo interneto adresą. Dažniausiai tai su paslauga susijęs padomenis. Negalite pakartoti to adreso ar nukreipti vartotojų į savo naują svetainę kitur.

10. Jie gali parduoti jūsų informaciją

Atminkite, kad šios paslaugos turi kažkaip užsidirbti pinigų, kad išliktų versle. Gera nykščio taisyklė yra tai, kad jei nemokite už tai, tada esate produktas.

Šios bendrovės randa kitų būdų užsidirbti pinigų, pavyzdžiui, parduoda jūsų el. Pašto adresą, asmeninę informaciją ir jūsų svetainės adresą kitoms bendrovėms. Jų taisyklės ir sąlygos, kurių niekas iš tikrųjų neskaito, suteikia jiems visišką teisinį imunitetą.

11. Nėra svetainių kūrimo įrankių

Skirtingai nei tikra interneto prieglobos paslauga, šios įmonės savo vartotojams siūlo labai ribotus įrankius ir paslaugas. Naudodamiesi šiais įrankiais sukurta svetainė atrodys dar neprofesionaliau.

12. Nėra „WordPress“

Daugelis šių nemokamų paslaugų neleidžia įdiegti „WordPress“ savo nemokamoje svetainėje. „WordPress“ reikia šiek tiek daugiau išteklių, nei gali sau leisti nemokama svetainės paslauga.

13. Ribotas „WordPress“

Net jei jie leidžia jums priglobti „WordPress“, jų serveriai tiesiog nesugeba jo paleisti. Jūs susidursite su daugybe klaidų, ir tai sugadins jūsų „WordPress“ patirtį.

14. Kenkėjiškų programų platinimas

Nemokamos svetainių paslaugos yra žinomos dėl kenkėjiškų programų platinimo. Tai gali būti dėl blogo jų saugumo, arba jie galėjo tai padaryti siekdami piniginės naudos. Bet kuriuo atveju tai kenkia jūsų svetainės reputacijai ir SEO.

15. Galite tapti nuorodų ūkio dalimi

Priežastis, kodėl šios paslaugos nyksta ir vėl atsiranda, yra ta, kad jos bando uždirbti pinigus neetiškais metodais. Nuorodų ūkių kūrimas yra viena iš tokių praktikų, kai jie parduoda tūkstančius savo vartotojų sukurtų puslapių šlamšto platintojams, padirbtiems narkotikams ir azartinių lošimų svetainėms, internetinėms apgaulėms ir pan..

16. Ribotas pralaidumas

Pralaidumas yra duomenų, perkeltų iš serverio į vartotojo naršyklę, kiekis. Tai kainuoja pinigus, o daugumoje nemokamų svetainių yra labai ribotos pralaidumo ribos.

17. Maža disko saugykla

Nemokamų svetainių kompanijose yra šimtai svetainių, kuriose yra tas pats serveris ir kietieji diskai. Paprastai jūsų duomenų saugykla yra labai ribota. Pasiekus šią ribą, jūsų dažnai prašoma susimokėti už daugiau saugyklos vietos.

18. pažeidžiami įsilaužimo bandymai

Įsilaužusios svetainės

Dėl prasto saugumo nemokamos svetainės dažnai yra labiau pažeidžiamos įsilaužimo bandymų. Jei jūsų svetainė nulaužta, ją atkurti bus daug sunkiau, nes šios įmonės suteikia jums labai ribotą prieigą prie jūsų pačių failų ir duomenų.

19. Tik HTML svetainės su ribotu puslapių skaičiumi

Kai kurios iš šių nemokamų svetainių bendrovių siūlo tik ribotą jūsų svetainės puslapių skaičių. Jei norite pridėti daugiau puslapių, turėsite atnaujinti mokamą planą.

20. Mažas patikimumas tarp jūsų vartotojų

Kai jūsų svetainėje bus teikiama nemokama paslauga, jūsų vartotojai jausis mažiau linkę ja pasitikėti. Jei vartotojams nėra patogu dalytis savo informacija, tai sunaikins visą jūsų sukurto tinklalapio tikslą.

21. Ribotas dizaino pasirinkimas

Dizainas ir išdėstymai

Skirtingai nuo savarankiškai prižiūrimos „WordPress“ svetainės, kurioje galite pasirinkti iš tūkstančių „WordPress“ temų, nemokamos svetainės siūlo tik keletą blogai suprojektuotų šablonų. Negalite naudoti savo dizaino ar jokio kito dizaino iš interneto.

22. Nėra pagalbos ar klientų aptarnavimo

Šios nemokamos svetainės nesiūlo jokios pagalbos vartotojams. Jūs turėsite patys nustatyti savo svetainę naudodami labai ribotą ir prastai pateiktą dokumentaciją. Jūs esate beveik vienas (-a), jei negalite to išsiaiškinti.

23. Negalite rodyti skelbimų ar užsidirbti pinigų

Nepaisant to, kad jūsų nemokama internetinė svetainė jūsų svetainėje rodo savo skelbimus, jie neleidžia jums rodyti skelbimų ar užsidirbti pinigų iš savo svetainės. Negalėsite pridėti filialų nuorodų ar pridėti „Google Adsense“ į savo svetainę.

24. Nėra atsarginių kopijų

Šiose nemokamose svetainėse nėra įprastų atsarginių kopijų kūrimo koncepcijos. Jie nedarinėja jūsų duomenų atsarginės kopijos ir, jei jūsų svetainėje atsitiks kažkas blogo, nėra galimybės atkurti duomenų.

25. Sunku atsikratyti

Šias paslaugas siūlančios įmonės dažnai uždirba pinigus iš turinio, kurį sukūrė tokie vartotojai kaip jūs. Jie sąmoningai apsunkina jūsų svetainės ištrynimą. Tai reiškia, kad jūsų svetainė liks jų serveriuose, ir jums bus sunku ją pašalinti.

26. Nėra statistikos ar tinkamos analizės

Turėdami gerą prieglobos įmonę, galite gauti nemokamą statistiką apie savo svetainės lankytojus. Jūs netgi galite įdiegti „Google Analytics“ ar bet kuriuos kitus srauto skaitiklius. Nemokamose svetainėse jie neleidžia jums pridėti „Google Analytics“, nes jūsų svetainėje jie naudoja savo analizės kodą.

27. Jums bus pasiūlyta el. Pašto pasiūlymų

Atminkite, kad šios įmonės turi padengti savo išlaidas užsidirbdamos pinigų naudodamos alternatyvius metodus. Jie nuolatos jums el. Paštu specialius pasiūlymus. Jau neminint to, kad jie galėtų parduoti jūsų el. Pašto adresą ir kitoms rinkodaros kompanijoms.

28. Nėra palaikymo mobiliesiems įrenginiams

Negalite atnaujinti savo svetainės iš savo mobiliųjų ar rankinių prietaisų. Nemokamų svetainių bendrovių informacijos suvestinės dažniausiai yra skirtos darbalaukiui. Tai apsunkins jūsų svetainės atnaujinimą iš mobiliųjų telefonų.

29. Nėra reaguojančių dizainų

Dauguma nemokamų svetainių kompanijų siūlo svetainių dizainus, kurie yra labai seni ir neveikia mobiliaisiais telefonais. Mobiliųjų telefonų vartotojai užima didelę interneto srauto dalį. Neturėdami reaktyvaus dizaino, prarasite visus tuos vartotojus.

30. Nėra firminių el

Negalite sukurti el. Pašto abonementų naudodami savo domeno vardą. Tai reiškia, kad turėsite naudoti savo „gmail“ arba „hotmail“ el. Pašto abonementus, kurie neatrodo labai profesionaliai.

31. Jokių kontaktinių formų ar el. Laiškų

Kiekvienai interneto svetainei reikia geros kontaktinės formos. Šios nemokamų svetainių bendrovės neturi jums būdo, kaip pridėti pasirinktines kontaktų formas. Jūs taip pat negaunate persiųsti el. Laiškų, gautų naudojant jų blogai sukonfigūruotus formos scenarijus.

32. Ribotos failų įkėlimo funkcijos

Naudodamiesi mokamomis prieglobos įmonėmis, į savo svetainę galite įkelti neribotą kiekį failų naudodami FTP klientą ar laikmenų įkėlimo programą „WordPress“. Nemokamų svetainių įmonės jums siūlo tik žiniatinklio sąsają, kurioje vienu metu galite įkelti vieną failą.

34. Negalima nustatyti peradresavimų

Naudodami „WordPress“ galite nustatyti peradresavimą įvairiais būdais. Tai yra labai naudingas būdas išlaikyti jūsų svetainės SEO balus. Naudodamiesi nemokamomis svetainėmis, iš viso negalite nustatyti jokių peradresavimų. Net jei vėliau pereisite prie mokamos paslaugos, negalėsite peradresuoti vartotojų iš nemokamos svetainės.

35. Laikas investuoti į nemokamą svetainę yra neprotingas

Jei turite rimtų ketinimų ką nors sukurti internete, niekada neturėtumėte pradėti nuo nemokamos svetainės. Kaip jūs perskaitėte šiame straipsnyje, jie yra nepatikimi, nesaugūs, sunkūs ir labai riboja jūsų augimo galimybes.

36. Net ne dėl praktikos

Nemokamos svetainės yra baisios, net jei tiesiog norite praktikuotis.

Geros nemokamos svetainės alternatyvos

Geriausia alternatyva nemokamam tinklalapiui, žinoma, yra mokama svetainė. Yra daugybė prieglobos paslaugų, siūlančių „WordPress“ prieglobą labai mažomis kainomis.

Galite pradėti nuo „Bluehost“, jie siūlo bendrą svetainių prieglobos paslaugą ir yra viena iš oficialių „WordPress“ prieglobos paslaugų. „WPBeginner“ skaitytojams jie siūlo 60% papildomą nuolaidą ir nemokamą domeną.

Jūs galite sekti mūsų žingsnis po žingsnio vadovą, kaip sukurti svetainę (tinkamu būdu).

Jei visai nenorite mokėti ir tiesiog norite mokytis, tuomet galite mankštintis savo kompiuteryje. Galite lengvai įdiegti „WordPress“ „Windows“ kompiuteryje naudodami „Wamp“ arba „Mamp“, skirtą „Mac“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti, kodėl nemokama svetainė yra bloga idėja. Čia yra keletas puikių priežasčių, paaiškinančių, kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“.

Taip pat jums būtų naudinga perskaityti: Kodėl „WordPress“ nemokama, kokios yra išlaidos ir kokia yra sugavimas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map