Kodėl niekada neturėtumėte naudoti „WordPress“ norėdami siųsti el. Laiškus el. Paštu

„WordPress“ yra įmontuota pašto funkcija, kuri naudoja PHP pašto funkciją el. Laiškams siųsti. Yra keli „WordPress“ informacinio biuletenio papildiniai, leidžiantys naudoti šią funkciją visiškai veikiantį informacinį biuletenį. Neseniai vienas iš mūsų vartotojų paklausė: „Jei įmanoma išsiųsti el. Laiškus el. Paštu naudojant„ WordPress “papildinius, kodėl mes rekomenduojame naudoti el. Pašto paslaugų teikėją, pvz.,„ Constant Contact “ar„ Aweber “?“ Šiame straipsnyje paaiškinsime, kodėl niekada neturėtumėte naudoti „WordPress“ norėdami siųsti naujienlaiškių el. Laiškus.


Kodėl turėtumėte rimtai žiūrėti į savo el. Pašto adresus?

El. Pašto rinkodaros svarba

Jūsų el. Pašto sąrašas yra viena iš patikimiausių komunikacijos priemonių. Tai padeda jums sugrąžinti vartotojus į savo svetainę. Tai padeda padidinti pardavimus, reklamuoti produktus ir sukurti pasitikėjimą savo prekės ženklu.

Jei to dar nepadarėte, turėtumėte nedelsdami pradėti kurti savo el. Pašto adresų sąrašą.

Pastebėsite, kad beveik kiekvienas rimtas rinkodaros specialistas, tinklaraštininkas ir ekspertas rekomenduos naudoti el. Pašto rinkodaros paslaugą, tokią kaip „Aweber“ ar „Constant Contact“, o ne naudoti „WordPress“ el. Pažvelkime į kodėl.

Patikimumas

Jūsų el. Paštas turėtų patekti į vartotojo gautuosius

Kai išsiųsite el. Laiškus naudodamiesi informacinio biuletenio papildiniu, kuris priklauso nuo PHP ir „WordPress“ pašto funkcijų, yra didelė tikimybė, kad jūsų el. Laiškai pateks į vartotojo SPAM aplanką..

El. Pašto paslaugų teikėjai („gmail“, „Yahoo“ ir kt.) Turi šlamšto įrankius, kurie dėl daugelio priežasčių pažymėtų jūsų el. Pašto adresą kaip šlamštą..

Pvz., El. Pašto serveris, gaunantis jūsų el. Laišką, ieškos SPF įrašo, kad nustatytų, ar serveriui leidžiama tai daryti, ar ne. Bus ieškoma įtartino elgesio, žodžių ir frazių, kad būtų išvengta šlamšto.

Šlamšto gaudymo įrankiai taip pat patikrins jūsų duomenų bazėse jūsų IP adresą. Bendroje „WordPress“ priegloboje jūsų svetainė naudoja tą patį serverio IP adresą su keliomis kitomis svetainėmis.

Bet koks ženklas, kad vienas asmuo piktnaudžiauja tame serveryje, gali suaktyvinti šlamšto gavimo duomenų bazes, dėl kurių jūsų el. Pašto pristatymas taps abejotinas. Yra daugybė kitų veiksnių, kuriuos patikrina šlamšto gaudymo algoritmai, ir patenkinti visus tuos iššūkius yra labai sudėtinga..

Kita vertus, profesionalūs el. Pašto paslaugų teikėjai dirba dieną ir naktį, norėdami įsitikinti, kad jų el. Laiškai yra pristatyti į jūsų vartotojo pašto dėžutę. Jie laikosi griežtų taisyklių ir taiko jį visiems siunčiamiems el. Laiškams, kad užtikrintų, jog jis pasiekia tikslą, o ne patenka į nepageidaujamus laiškus..

Jie turi aukštos kvalifikacijos inžinierius, kūrėjus ir palaikomąjį personalą, kuris dirba visą parą, kad tai būtų įmanoma. Jie taip pat yra patvirtinti ir žinomi masinio pašto paslaugų teikėjai, turintys daugumą pagrindinių IPT ir el. Pašto paslaugų. Kai vartotojo el. Pašto serveris gauna el. Laiškus iš serverio, kurio sąraše yra baltojo sąrašo, jie žino, kad jis yra patikimas, o ne šlamštas.

Vien tik šis patikimumas yra svarbiausias veiksnys, kurio turėtų pakakti, kad įtikintum naudotis profesionalių informacinių biuletenių paslauga.

El. Pašto apribojimai ir vėlavimai

Daugeliui prieglobos paslaugų teikėjų yra ribojamas el. Laiškų, kuriuos galite siųsti vienu metu, skaičius. Gali būti, kad jūsų informacinio biuletenio įskiepis ar scenarijus bandys įeiti į siunčiamus el. Laiškus, tačiau visada bus tikimybė, kad kažkas gali nutikti, o išeinančių el. Pašto adresų eilė gali būti net neapdorota. Jei naudojate didelius el. Pašto adresų sąrašus, jūsų žiniatinklio priegloba netgi gali tai vertinti kaip piktnaudžiavimą savo paslaugomis.

Kita vertus, kai naudojatės profesionalia el. Pašto rinkodaros paslauga, jums nereikia jaudintis dėl šių apribojimų. Jie turi visame pasaulyje esančius serverius, kasdien siunčiantys šimtus ir tūkstančius el. Laiškų. Jie turi lanksčius planus, kuriuos naudodami galite lengvai patobulinti savo el. Pašto adresų sąrašą.

Lengvas naudojimas

El. Pašto paslaugų teikėjai, tokie kaip „Constant Contact“ ir „Aweber“, leidžia lengvai kurti ir siųsti el. Laiškus abonentams. Jie turi labai paprastus įrankius, naudojamus kuriant ir kuriant jūsų el. Laiškus.

Jie taip pat turi API integraciją, kuri leidžia jums lengvai susieti savo el. Pašto sąrašą su kitais naudingais „WordPress“ papildiniais, tokiais kaip „OptinMonster“, „Gravity Forms“ ir kt..

Gražiai įdėta registracijos forma

Vykdydami savo informacinį biuletenį, jūs praleidžiate visas šias priemones, kurios palengvina procesą. Užuot sutelkę dėmesį į savo svetainę, praleisite laiką stengdamiesi padaryti dalykus, kuriuos lengvai galite padaryti per kelias minutes, naudodami tinkamą el. Pašto rinkodaros paslaugą.

Statistika ir analizė

Profesionalūs el. Pašto paslaugų teikėjai siūlo jums integruotą statistiką ir analizę apie jūsų kampanijas. Galite pamatyti, kiek el. Laiškų buvo nusiųsta į vartotojo pašto dėžutę, kiek jų buvo atidaryta ir kiek paspaudimų gavote. Tai leidžia jums patobulinti ir atitinkamai pakoreguoti savo kampanijas.

Pastovaus kontakto statistika ir analizės ataskaitos

Išsiuntę savo naujienlaiškį naudodami naujienlaiškio papildinį, negalite žinoti, kiek el. Laiškų pasiekė vartotojo gautuosiuose, atidaryti ar paspausti. Turėsite praleisti daug laiko bandydami integruoti „Google Analytics“ į savo kampanijas ir nukreipimo puslapius. Vis tiek jūsų renkami duomenys bus riboti.

Kita priežastis naudoti el. Pašto paslaugų teikėją yra ta, kad kai kurie iš jų siūlo jums diagnostikos ir analizės įrankius. Galite naudoti šiuos įrankius norėdami pamatyti, kaip sekasi jūsų kampanijoms. Jei jūsų el. Laiškai žymimi kaip šlamštas, tada galite išsiaiškinti, kas suaktyvina šlamšto tikrinimo įrankius, kad pažymėtumėte el. Laiškus.

Atitikties problemos

El. Pašto rinkodara yra didžiulė, taip pat ir šlamštas. IPT ir el. Pašto rinkodaros tarnybos, norėdamos kovoti su šlamštu, įdiegė ir įgyvendino naujus teisės aktus, reikalavimus ir protokolus. Kai naudojate profesionalią el. Pašto paslaugą norėdami išsiųsti savo biuletenį, jums nereikia jaudintis dėl visų šių dalykų. Šie el. Pašto paslaugų teikėjai labai sunkiai dirba, kad įsitikintų, jog jūsų el. Laiškai pasiekia tikslą.

Kita vertus, jei siunčiate savo informacinį biuletenį, mažiau tikėtina, kad žinote, ar el. Pašto šlamšto apsaugos pasaulyje vyksta kažkas naujo..

Kainos efektyvumas

Kai kurie vartotojai gali manyti, kad jei jie naudoja savo informacinį biuletenį naudodami papildinį, tada jie taupo pinigus. Visų pirma, turite įvertinti savo laiką. Laikas, kurį praleidžiate konfigūruodamas savo naujienlaiškio papildinį, yra daug vertingesnis nei suma, kurią mokate už gerą el. Pašto paslaugą.

Apskaičiuojama el. Pašto paslaugos kaina

Tiesą sakant, du mėnesius nemokamai galite naudotis viena iš geriausių el. Pašto paslaugų, „Constant Contact“. Šis nemokamas bandymas suteikia pakankamai laiko sąrankai nustatyti ir pradėti rinkti el. Pašto adresus. Kai baigsis jūsų bandymas, jūsų el. Pašto sąrašas susimokės pats.

Išvada

Atsižvelgdami į visus šiuos faktus, savo vartotojams primygtinai rekomenduojame naudoti profesionalias el. Pašto rinkodaros paslaugas.

Jei turite naudoti „WordPress“ naujienlaiškio papildinį, naudokite tik „MailPoet“. Atminkite, kad pristatymas vis dar yra problema ir net „MailPoet“ supranta, kad būtent todėl jie leidžia naudotis trečiųjų šalių SMTP paslaugomis, tokiomis kaip „SendGrid“ (kurios kainuoja pinigus).

Kokią el. Pašto rinkodaros paslaugą naudojate? Praneškite mums, palikdami komentarą žemiau.

Nepamirškite sekti mūsų „Twitter“ ir „Google“+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map