Nustokite naudoti „FeedBurner“ – pereikite prie „FeedBurner“ alternatyvų

2010 m. Mes parašėme savo populiarų nuoseklų vadovą, kaip nustatyti „FeedBurner“. Šiek tiek daugiau nei prieš metus nusprendėme nebenaudoti „FeedBurner“ visose savo svetainėse. Nuo tada, kai gavome šimtus klausimų apie įvairias „FeedBurner“ klaidas, problemas ir kt. Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kodėl turėtumėte vengti naudoti „FeedBurner“. Jei jau naudojate, tada jums parodysime, kodėl turite nustoti naudoti „FeedBurner“ ir kaip galite pereiti prie patikimų „FeedBurner“ alternatyvų.


„FeedBurner“ neveikė

„FeedBurner“ yra „Google“ RSS tiekimo valdymo paslauga, kuria prieš keletą metų rėmėsi daugelis tinklaraštininkų (kas yra RSS?). Nors „Google“ dar to neuždarė, gana ilgą laiką sklando gandai, kad „Google“ ketina jį išjungti.

„FeedBurner“ nematė jokių funkcijų ar naujinių tiek laiko, kiek tik galime prisiminti. „FeedBurner“ API buvo panaikinta. Jie taip pat pasitraukė iš „Adsense for Feeds“ funkcijos. Visa tai įvyko 2012 m.

Tad kodėl apie tai rašome dabar – po dvejų metų?

Na, nes vis dar gauname el. Laiškų iš vartotojų, susijusių su „FeedBurner“. Per pastarąsias 30 dienų senasis „FeedBurner“ sąrankos vadovas sulaukė daugiau nei 3500 unikalių lankytojų iš paieškos variklių srauto. „FeedBurner“ nepalaiko palaikymo, todėl mes gavome dešimtis pranešimų apie klaidas ir palaikymo užklausas.

Norime atkreipti dėmesį į visus susijusius vartotojus į naujesnį straipsnį.

„FeedBurner“ alternatyvos

Be abonentų analizės ir galimybių užsidirbti iš „Adsense“, „FeedBurner“ pasiūlė dvi pagrindines funkcijas, kurias mėgsta tinklaraštininkai.

  1. „FeedBurner“ tinklaraštininkams suteikė galimybę geriau parodyti savo RSS tiekimą ir siūlyti vartotojams bendro naudojimo galimybes.
  2. „FeedBurner“ vartotojams pasiūlė nemokamą ir lengvą būdą užsiprenumeruoti jūsų tinklaraštį el. Paštu.

Pažvelkime į tai, kaip „FeedBurner“ pakeitėme geresnėmis alternatyvomis.

„WPBeginner“ mes naudojame numatytuosius „WordPress“ teikinius ir patys juos valdome. Naudodami numatytuosius „WordPress“ teikinius, galite valdyti savo sklaidos kanalą. Mes rekomenduojame vartotojams pasikliauti numatytąja „WordPress“ funkcija ir patiems tvarkyti informacijos santraukas. Štai kodėl:

Gražus sklaidos kanalo ekranas su bendrinimo parinktimis

„Google Play“ kioskas

Turite suprasti, kad žmonės nesilanko jūsų sklaidos kanalo URL norėdami skaityti jūsų turinį. Vietoj to dauguma žmonių naudoja informacijos santraukų skaitytojus, tokius kaip „Feedly“, „Flipbook“, „Google“ kioskas ir kt. Šie informacijos santraukų skaitytojai jau vykdo didžiąją dalį užduočių, kurias „FeedBurner“ atliko prieš kokius penkerius metus..

Jei naudojate „FeedBurner“ geresniam sklaidos kanalų rodymui ir bendrinimui socialiniuose tinkluose, jums to nebereikia daryti. Tačiau jūs tikrai galite išmokyti savo vartotojus, kaip užsiprenumeruoti savo svetainę.

Dienoraščio prenumerata el. Paštu

Daugelis vartotojų vis dar renkasi dienoraščių atnaujinimus el. Paštu, todėl labai svarbu pakeisti šią funkciją.

Nors „JetPack“ papildinys siūlo artimiausią „FeedBurner“ prenumeratos elektroniniu paštu alternatyvą, mes primygtinai rekomenduojame vartotojams nenaudoti to.

Kodėl? Nes jūs, kaip ir „FeedBurner“, negalite išsiųsti išskirtinių atnaujinimų savo abonentams. Vienintelis būdas atnaujinti savo prenumeratorius yra paskelbti viešą pranešimą.

Kadangi jūs nusprendėte daryti dalykus teisingai, tada rekomenduojame pradėti kurti el. Pašto adresų sąrašą.

Profesionalios el. Pašto rinkodaros paslaugos, tokios kaip „MailChimp“, „AWeber“ ir kt., Leidžia siūlyti internetinių dienoraščių prenumeratą el. Paštu ir suteikia visas jėgas tvirta el. Pašto rinkodaros platforma. Jūs gaunate geresnę analizę, pvz., Kiek vartotojų atidarė jūsų el. Laišką, kiek paspaudė ant jų ir pan.

Jūs taip pat gausite didesnį pristatymo procentą, tai reiškia, kad daugiau jūsų vartotojų gaus jūsų naujinius. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – suteikiama lankstumo ir galimybių.

Pvz., Galite pasiūlyti kelis prenumeratos variantus (dienos atnaujinimai, savaitiniai atnaujinimai ir tt) – skaitykite mūsų vadovą, kaip sukurti dienos ir savaitės naujienlaiškį.

Savo svetainėje naudojame „MailChimp“ ir nemokama iki 2000 prenumeratorių.

Dabar, kai apžvelgėme alternatyvas, pažiūrėkime, kaip galite atsitraukti nuo „FeedBurner“.

Tolsta nuo „FeedBurner“

Jei naudojote „FeedBurner“ el. Pašto prenumeratos paslaugą, pirmiausia turite eksportuoti savo el. Pašto abonentus. Tiesiog prisijunkite prie „FeedBurner“ paskyros ir spustelėkite savo sklaidos kanalą. Po to spustelėkite nuorodą „Sužinokite daugiau apie savo abonentus“..

Tvarkykite savo „FeedBurner“ prenumeratorius

Kitame ekrane slinkite žemyn iki skyriaus „El. Pašto prenumeratos paslaugos“ ir spustelėkite „FeedBurner“ el. Pašto prenumeratas. Tai išskleis skyrių ir galėsite pamatyti nuorodą, kuria galėsite tvarkyti savo el. Pašto abonentų sąrašą. Spustelėkite nuorodą, kad pamatytumėte savo el. Pašto abonentus.

„FeedBurner“ el. Pašto abonentai

„FeedBurner“ dabar parodys jūsų el. Pašto abonentų sąrašą. Virš sąrašo pamatysite nuorodą Eksportuoti CSV. Tiesiog spustelėkite jį ir jis atsisiųs jūsų sąrašą CSV formatu. Tada galite importuoti šį failą į pasirinktą el. Pašto rinkodaros paslaugą, tokią kaip „MailChimp“, „AWeber“ ir kt.

Eksportuokite savo „FeedBurner“ el. Pašto abonentus

Kadangi savo svetainėje naudojame „MailChimp“, parodysime, kaip „MailChimp“ veikia importavimo funkcijos. Daugumos kitų teikėjų procesas yra panašus.

Pirmiausia turite prisijungti prie savo „MailChimp“ prietaisų skydelio ir sukurti naują sąrašą „MailChimp“.

Sukurkite naują savo tinklaraščio el. Pašto abonentų sąrašą „MailChimp“

Sukūrę naują sąrašą, galite importuoti savo el. Pašto abonentus naudodami CSV failą, kurį atsisiuntėte iš „FeedBurner“. Pradėkite spustelėję meniu „Sąrašai“ „MailChimp“ prietaisų skydelyje ir pasirinkite savo naujai sukurtą sąrašą. Tai pateks į sąrašų tvarkymo puslapį. Ten reikia spustelėti Prenumeratoriai »Importuoti prenumeratorius.

Importuokite „FeedBurner“ el. Pašto abonentus į „MailChimp“

Kitame ekrane spustelėkite parinktį „Importuoti iš CSV arba TXT failo“ ir tada importuokite CSV failą, kurį atsisiųsite iš „FeedBurner“..

Importavę sąrašą, turėsite sukurti RSS į el. Pašto kampaniją.

Skirtingos el. Pašto rinkodaros paslaugos turės skirtingus šios funkcijos pavadinimus. „MailChimp“ jie vadina RSS el. Pašto kampanija. „AWeber“ jie tai vadina transliacijomis. Tiesiog „Google“ nurodykite „savo el. Pašto rinkodaros paslaugos pavadinimą ir tinklaraščio RSS“, ir rasite tam skirtą mokymo programą.

Kai atliksite šią sąranką, galėsite išjungti el. Pašto prenumeratas „FeedBurner“, kad jūsų vartotojai negautų dviejų el. Laiškų. Tai galite padaryti apsilankę skiltyje „Skelbti“ „FeedBurner“ skirtuko lape ir kairiajame stulpelyje spustelėję nuorodą El. Pašto prenumeratos.

Atminkite, kad perėję savo el. Pašto abonentus į naują el. Pašto paslaugą, galite prarasti kai kuriuos prenumeratorius, tačiau tai yra neaktyvūs abonentai, kurių greičiausiai vis tiek nenorite.

Peradresuokite „FeedBurner“ prenumeratorius atgal į „WordPress“ kanalą

Tinklaraštininkams buvo įprasta nukreipti „WordPress“ sklaidos kanalo URL į savo „FeedBurner“ puslapį. Kai kurie tai padarė naudodamiesi įskiepiu, pavyzdžiui, „FD FeedBurner“, kiti – naudojo integruotą temos funkciją, o nuovokiau naudojo kodo fragmentą.

Jei naudojate kurį nors iš aukščiau nurodytų būdų, kad peradresuotumėte numatytąjį „WordPress“ sklaidos kanalą, nedelsdami nutraukite jo naudojimą.

Geriausias būdas patikrinti, ar nukreipiate sklaidos kanalą, yra apsilankyti RSS sklaidos kanalo URL:

http://www.yoursite.com/feed/

Jei tai peradresuoja į „FeedBurner“, to neištaisėte.

Tada parašykite tinklaraščio įrašą ir paprašykite savo abonentų atnaujinti URL ir galbūt išmokyti juos, kaip jie gali užsiprenumeruoti jūsų svetainę naudodamiesi kitais skaitytojais..

Svarbu: Neištrinkite savo „FeedBurner“ sklaidos kanalo. Kai kuriose svetainėse bus liepta ištrinti „FeedBurner“ sklaidos kanalus, kurie tariamai nukreiptų jūsų abonentus, bet to nepadarė. Tai siaubinga idėja ir prarasite savo abonentus. Kodėl?

Kadangi ištrynę sklaidos kanalą, „FeedBurner“ pridės naują įrašą, pranešdami skaitytojams, kad jūsų sklaidos kanalas perkeltas. Tai automatiškai neatnaujina sklaidos kanalo URL jūsų naudotojo sklaidos kanalų skaitytuvuose. Jei vartotojas nesiima jokių veiksmų per 15 dienų, prarandate tą abonentą visam laikui. Be to, po 30 dienų konkurentas gali reikalauti jūsų „FeedBurner“ URL ir visi vartotojai, kurie neatnaujino savo informacijos santraukų, pradės gauti jo atnaujinimus.

Dar kartą, NEIŠDĖKITE savo „FeedBurner“ sklaidos kanalų.

Tiesiog parašykite tinklaraščio įrašą, kad praneštumėte savo skaitytojams, kad jie atnaujintų savo URL. Išmokykite juos, kaip tai padaryti.

Po to tiesiog leiskite „FeedBurner“ pašarui mirti lėtai.

Tokiu būdu tie, kurie neatnaujina jūsų sklaidos kanalo URL savo RSS skaitytuve, vis tiek gauna naują turinį, tačiau visi jūsų naujieji skaitytojai užsiprenumeruoja teisingą kelią.

Sukurkite prenumeratos formas, prenumeratos puslapį ir dar daugiau

Dabar, kai sukūrėte savo el. Pašto sąrašą ir pagal nutylėjimą nustatėte „WordPress“ sklaidos kanalo URL, turėtumėte tinkamai atnaujinti savo svetainę, pvz., Pašalinti visas „FeedBurner“ URL paminėjimus, atnaujinti el. Pašto prisijungimo formas ir kt..

„OptinMonster“ reklamjuostė

Norėdami pridėti registracijos formas į savo svetainę, rekomenduojame naudoti „OptinMonster“. Tai leidžia jums sukurti veiksmingas pasirenkamąsias formas, tokias kaip registracijos formos šoninėje juostoje, po skelbimo formas, slankiosios poraštės juostą, skaidrių įtaisus, „lightbox“ iššokančiuosius langus ir kt..

Mes naudojame jį savo svetainėje ir tai padėjo mums išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą 600%.

Kitas turbūt norėsite sukurti prenumeratos puslapį, kuriame skaitytojams būtų parodyta, kaip jie gali užsiprenumeruoti jūsų svetainę.

Kadangi naudojate numatytąjį „WordPress“ sklaidos kanalą, turite daug lankstumo ir tinkinimo parinkčių.

Galite pridėti miniatiūrų prie savo RSS, pridėti kitą pasirinktinį turinį prie RSS, arba galite visiškai sukurti tinkintus RSS tiekimus..

Kita tvarkinga funkcija, integruota naudojant „WordPress“, yra kategorijų sklaidos kanalai. Galite leisti savo vartotojams prenumeruoti atskiras kategorijas, naudodami kategorijos RSS tiekimą. Perskaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip leisti vartotojams prenumeruoti kategorijas „WordPress“.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums rasti būdą kovoti su „FeedBurner“ nykimu ir pereiti prie geresnių variantų. Primygtinai rekomenduojame nustoti naudoti „FeedBurner“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map