Tüm WordPress Yazılarınızı Tek Bir Sayfada Görüntüleme

Tüm WordPress yayınlarınızı bir sayfada görüntülemek istiyor musunuz? Son zamanlarda okuyucularımızdan biri bir arşiv sayfası oluşturmak ve tüm WordPress yayınlarını tek bir sayfada göstermek istiyordu. Bu makalede, tüm WordPress yayınlarınızı sayfalandırma olmadan bir sayfada nasıl göstereceğinizi göstereceğiz.

Tüm WordPress yayınlarını bir sayfada göster

Tüm Mesajları Neden ve Ne Zaman Tek Bir Sayfada Görüntüleme?

WordPress, her kategori, etiketler, yazar ve tarih için yerleşik arşiv sayfaları ile birlikte gelir.

Ancak pek çok site sahibi, siteleri için özel arşivler sayfası oluşturmayı tercih eder. Arşivler sayfası genellikle popüler yayınlarını vurgular, tarihe dayalı kompakt arşiv, liste kategorileri veya görüntü etiketi bulutları vb. Görüntüler. Örnek olarak WPBeginner’ın arşiv sayfasına bir göz atın.

Bazı bloglar, tüm WordPress yayın başlıklarının bir listesini tek bir sayfada görüntülemeyi tercih eder.

Video öğretici

WPBeginner’a abone olun

Video eğitimlerini sevmiyorsanız veya kendi hızınızda hareket etmek istiyorsanız, aşağıdaki talimatları okumaya devam edin.

Tüm WordPress Yazılarını Bir Sayfada Gösterme

Tüm WordPress yayınlarınızı tek bir sayfada görüntülemenin birçok farklı yolu vardır. Kısa kodlu bir sayfada yayınları görüntüleyebilir, bir eklenti kullanarak bir sayfada yayınları görüntüleyebilir ve son olarak özel bir şablon ve döngü kullanarak bir sayfadaki tüm yayınları görüntüleyebilirsiniz.

En başlangıç ​​dostu olandan başlayarak üç yöntemi de ele alacağız..

Yöntem 1: Görüntüleme Mesajları Kısa Kod Eklentisini Kullanma

Yapmanız gereken ilk şey, Display Posts Shortcode eklentisini yüklemek ve etkinleştirmektir. Daha fazla ayrıntı için, bir WordPress eklentisinin nasıl kurulacağına ilişkin adım adım kılavuzumuza bakın.

Bu eklenti kutudan çıkar çıkmaz çalışır ve yapılandırmanız gereken ayarlar yoktur.

Devam edin ve yeni bir sayfa oluşturun ve buna Arşivler veya başka bir başlık deyin. Bundan sonra, aşağıdaki kısa kodu sayfanıza yapıştırmanız gerekir.

[görüntülü mesajlar posts_per_page ="1000" order ="AZALAN"]

Bu kısa kod, tüm yayın başlıklarınızın listesini kronolojik bir sırayla görüntüler. Sayfa başına maksimum 1000 yayın görüntüleyecek şekilde ayarlanmıştır.

Bin binden fazla gönderiniz varsa, bunu değiştirebilirsiniz. Posta sırasını, yayınları ters kronolojik sırada görüntüleyecek ASC olarak da değiştirebilirsiniz (önce eski yayınlar).

WordPress içindeki tüm mesajları bul

Alıntıları, küçük resimleri ve diğer ilgili bilgileri göstermek için görünen yayınlar kısa kodunu kullanabilirsiniz, ancak bunu yapmanızı önermiyoruz. Tüm yayınlarınızı tek bir sayfada listelediğinizde, bu sayfa uzun olacaktır ve basit ve hızlı olduğundan emin olmak istersiniz. Bu stilin arşivler sayfası için sadece yayın başlıklarını görüntülemek yeterlidir.

Sayfadaki yazıları kategoriye veya diğer parametrelere göre görüntülemek istiyorsanız, dokümantasyon sayfalarındaki ayrıntılı kullanım talimatlarını uygulayarak bunu yapabilirsiniz..

Yöntem 2: Basit Yıllık Arşiv Eklentisini Kullanma

Tüm WordPress yayınlarınızı tek bir sayfada göstermek, kaydırmak için çok uzun sürebilir. Her yılın bir listesini göstererek bunu düzeltebilirsiniz. Kullanıcılar daha sonra genişletmek ve o yıl yayınlanan yayınları görmek için bir yılı tıklayabilir.

Yapmanız gereken ilk şey Basit Yıllık Arşiv eklentisini yüklemek ve etkinleştirmektir.

Etkinleştirildikten sonra, Ayarlar »Basit Yıllık Arşiv eklenti ayarlarını yapılandırma sayfası.

Basit yıllık arşiv ayarları

Eklenti, yayınların listesini çeşitli şekillerde görüntülemenizi sağlar. Hepsini yıllık arşivlere bağlantılar altında veya katlanabilir yıllar altında gösterebilirsiniz.

Bunları daraltılabilir yılların altında görüntülemek istiyorsanız, ‘Önce / Sonra (Yıl başlığı)’ seçeneğini eklemeniz gerekir..

Eklenti seçeneklerinin geri kalanı oldukça açıklayıcıdır. Bunları ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Ayarlarınızı kaydetmek için değişiklikleri kaydet düğmesini tıklamayı unutmayın.

Şimdi tüm yayınlarınızı bir sayfada görüntülemek için, seçtiğiniz sayfaya [SimpleYearlyArchive] kısa kodu eklemeniz yeterlidir.

WordPress'teki tüm yayınları gösteren daraltılabilir yıllık arşivler

Eklenti, kısa kodla kullanılabilecek bir dizi parametre sunar. Eklentinin belgeler sayfasındaki parametrelere bakabilirsiniz.

Yöntem 3: Tüm WordPress Yazılarını Şablon Koduyla Bir Sayfada Görüntüleme

Tüm yayınları bir sayfada görüntülemek için bir eklenti kullanırken en kolay yol, bazılarınız bunu sayfa şablonları kodu ile nasıl yapacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz.

Öncelikle özel bir sayfa şablonu oluşturmanız ve stili page.php dosyanızdan kopyalamanız gerekir.

Bundan sonra, tüm yayınları tek bir sayfada görüntülemek için aşağıdaki bir döngüyü kullanacaksınız.

<?php
// sorgu
$ wpb_all_query = yeni WP_Query (dizi (‘post_type’ =>’post’, ‘post_status’ =>’yayınla’, ‘posts_per_page’ =>-1)); ?>

<?php if ($ wpb_all_query->have_posts ()): ?>


    <?php while ($ Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları wpb_all_query->have_posts ()): $ wpb_all_query->posta(); ?>

  • "><?php the_title (); ?>
  • <?php endwhile; ?>

<?php wp_reset_postdata (); ?>

<?başka php: ?>

<?php _e (‘Üzgünüz, kriterlerinize uygun yazı yok.’); ?>

<?php endif; ?>

Yukarıdaki kod talimatları mantıklı değilse, yöntem 1’i kullanmanızı öneririz.

Bu makalenin, tüm WordPress yayınlarınızı tek bir sayfada görüntülemenize yardımcı olacağını umuyoruz. WordPress’te eski yayınları tanıtmak için kanıtlanmış 8 yöntemle ilgili kılavuzumuzu da görmek isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me