Galīgais MailChimp un WordPress lietošanas ceļvedis

Vai jūs vēlaties izveidot e-pasta sarakstu? Vai vēlaties sūtīt atjauninājumus pa e-pastu abonentiem, kad publicējat jaunu emuāra ziņu? MailChimp ir viens no pasaules vadošajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, un to ir ļoti viegli izmantot. Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā izmantot MailChimp un WordPress, lai iegūtu vairāk abonentu.


MailChimp un WordPress

Kāpēc izveidot e-pasta sarakstu?

Vairāk nekā 70% lietotāju, kuri pamet jūsu vietni, iespējams, nekad neatgriezīsies, ja vien viņi kaut ko no jums nenopirks vai ja jūs veiksmīgi viņiem piespiedīsit abonēt jūsu e-pasta sarakstu.

E-pasts ir privāts, personisks un līdz šim vistiešākais saziņas veids internetā. Lielākā daļa cilvēku savu iesūtni pārbauda vairāk nekā sociālo mediju straumi. E-pasts paliks iesūtnē, ja vien lietotājs nedarbosies. Sociālajos medijos jūsu ziņojums tiks apglabāts lietotāja laika skalā.

Skatiet mūsu ceļvedi par to, kāpēc jums vajadzētu sākt veidot savu e-pasta sarakstu.

Kāpēc izmantot MailChimp ar savu WordPress vietni?

Gadu gaitā mēs esam atklājuši, ka MailChimp ir viens no iesācējiem draudzīgākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem. Kāpēc? Tā kā to ir ļoti viegli izmantot, un tajā ir daudz WordPress integrāciju.

Tas arī ir vispieejamākais iesācējiem, jo ​​tas ir bezmaksas, ja mēnesī sūtāt mazāk nekā 12000 e-pastus vai ja jums ir mazāk nekā 2000 abonentu. Tas nozīmē, ka jūs varat sākt darbu tūlīt, neko nemaksājot.

Tagad, pieaugot abonentu skaitam (vairāk nekā 2000), jums tiks lūgts jaunināt kontu uz apmaksātu plānu.

Papildus e-pasta ziņojumu uztveršanai un nosūtīšanai, dažas citas MailChimp lieliskās funkcijas ļauj iestatīt RSS e-pasta abonementiem, noformēt skaistas e-pasta veidnes, iestatīt automātiskos atbildētājus un pārraudzīt e-pasta kampaņu veiktspēju, izmantojot visaptverošus analītiskos pārskatus..

Darba sākšana ar MailChimp

Lai savienotu MailChimp ar savu WordPress vietni, pirmā lieta, kas jums būs nepieciešama, ir MailChimp konts.

Apmeklējiet vietni MailChimp un noklikšķiniet uz pogas Bezmaksas reģistrēšanās.

Aizpildiet savu e-pastu un izveidojiet sava konta lietotājvārdu / paroli.

Pierakstīties

Kad esat pierakstījies, jūs tiksit novirzīts uz jūsu MailChimp informācijas paneli.

Pirmā e-pasta saraksta izveidošana

Pirmā lieta, kas jums jādara savā MailChimp kontā, ir e-pasta saraksta iestatīšana. Savā MailChimp informācijas panelī noklikšķiniet uz pogas Izveidot sarakstu.

E-pasta saraksta izveidošana programmā MailChimp

Jums tiks lūgts sniegt tādu informāciju kā e-pasta saraksta nosaukums, e-pasta adrese, uz kuru lietotāji var atbildēt, atgādinājums cilvēkiem, kā viņi iekļuvuši jūsu sarakstā utt. Aizpildiet veidlapu un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt..

Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi izveidojis savu pirmo e-pasta sarakstu. Tagad jums ir jāpievieno e-pasta saraksts ar WordPress, lai jūsu vietnes apmeklētāji varētu abonēt.

MailChimp e-pasta reģistrācijas veidlapu pievienošana programmā WordPress

MailChimp nāk ar iebūvētu pamata abonēšanas formu. Viss, kas jums jādara, ir doties uz lapu Saraksti jūsu MailChimp kontā. Pēc tam noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas pogas blakus savam e-pasta sarakstam un atlasiet pierakstīšanās formas.

Reģistrācijas veidlapas koda iegūšana no MailChimp

Nākamajā lapā jūs redzēsit dažus veidlapu veidus, kurus varat ģenerēt. Jums ir jānoklikšķina uz izvēles pogas blakus iegultām veidlapām.

Atlasiet iegultās formas

Jūs tiksit novirzīts uz iestatījumu lapu, kur varēsit izvēlēties, kādus laukus vēlaties parādīt savā formā, pielāgot formas platumu un citas iespējas. Kad esat pabeidzis, vienkārši nokopējiet iegulšanas kodu.

Nokopējiet reģistrācijas formas iegulšanas kodu no MailChimp

Tagad jums jāapmeklē WordPress administratora informācijas panelis un jānoklikšķina uz Izskats »Logrīki. Pievienojiet logrīku Teksts WordPress sānjoslai un ielīmējiet tajā reģistrācijas veidlapas kodu.

Reģistrācijas veidlapas koda pievienošana logrīkiem

Tas ir viss. Tagad varat apmeklēt savu vietni un darbībā redzēt MailChimp pierakstīšanās veidlapu.

MailChimp e-pasta pieteikšanās forma

Skaistu reģistrācijas veidlapu pievienošana, izmantojot OptinMonster

Lai gan WordPress ir pievienota vienkārša MailChimp pierakstīšanās forma, tas nav vienkārši, bet panākt, lai cilvēki pievienotos jūsu e-pasta sarakstam. Vietnē WPBeginner mēs izmantojam OptinMonster, lai izveidotu savu e-pasta sarakstu. Jūs varat izlasīt visu par to šajā gadījuma izpētē, kur mēs palielinājām mūsu e-pasta abonentu skaitu par 600%, izmantojot OptinMonster.

OptinMonster (@optinmonster) ļauj jums pievienot dažāda veida reģistrēšanās formas, piemēram, uznirstošo lodziņu uznirstošo logu, peldošās kājenes joslu, pēc pastu veidlapas, sānjoslas veidlapas, iebīdāmās veidlapas un daudz ko citu.

Jūs varat veikt A / B testēšanu, mērķauditorijas atlasi lapas līmenī, izvēlēties no daudzām dažādām veidnēm un pat izmantot nodomu.

Iziet no uznirstošā loga OptinMonster

Mēs izveidojām OptinMonster, jo mums bija nepieciešams WordPress svina paaudzes risinājums, kuru ir viegli lietot un sasniegt rezultātus.

OptinMonster sadarbojas ar visiem galvenajiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem, ieskaitot MailChimp.

WordPress RSS Feed Newsletter iestatīšana vietnē MailChimp

Tagad, kad apmeklētāji abonē jūsu e-pasta sarakstu, ir svarīgi regulāri nosūtīt viņiem atjauninājumus.

Jūs vienmēr varat pieteikties savā MailChimp kontā un manuāli nosūtīt e-pastu abonentiem, taču, izmantojot MailChimp, varat arī iestatīt automatizētas kampaņas, kas pēdējās emuāra ziņas sūta pa e-pastu. To sauc par RSS biļetenu. (Skatiet mūsu ceļvedi par RSS plūsmām WordPress.)

Ja esat izmantojis FeedBurner, lai nosūtītu e-pastus saviem RSS abonentiem, jums jāizlasa, kāpēc jāpārtrauc lietot FeedBurner un jāpāriet uz Feedburner alternatīvām. Tas arī parāda, kā pārvietot savus FeedBurner abonentus uz MailChimp.

Lai iestatītu RSS uz e-pastu kampaņu, vispirms jāpiesakās savā MailChimp kontā un pēc tam noklikšķiniet uz Kampaņas »Izveidot kampaņu.

Kampaņu izveidošana programmā MailChimp

Nākamajā lapā MailChimp parādīs dažāda veida kampaņas, kuras varat izveidot. Jums jāizvēlas kampaņa, kuras pamatā ir RSS.

RSS kampaņas izveidošana programmā MailChimp

Ievadiet savu RSS plūsmas URL un atlasiet, kad vēlaties nosūtīt automātisko e-pastu. Jūs varat sūtīt ikdienas, nedēļas vai pat mēneša e-pastus. Varat arī izvēlēties laiku e-pastam. Kad esat izvēlējies iestatījumus, noklikšķiniet uz pogas Nākamais ekrāna apakšējā labajā stūrī, lai turpinātu.

Ievadiet savu RSS plūsmas URL un izvēlieties e-pasta laiku un biežumu

MailChimp tagad lūgs jums atlasīt sarakstu. Atlasiet sarakstu un noklikšķiniet uz nākamās pogas, lai turpinātu informāciju par kampaņu.

Vispirms jums ir jānorāda savas kampaņas nosaukums. Pēc tam jūs pamanīsit, ka MailChimp ir automātiski aizpildījis lielāko daļu lauku jums. Šie noklusējuma iestatījumi darbosies lielākajā daļā vietņu. Tomēr nekautrējieties to pielāgot savām vajadzībām. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Nākamais.

RSS e-pasta kampaņas iestatīšana

Nākamajā solī jums būs jāizvēlas sava e-pasta veidne. Tam ir daudz dažādu iespēju MailChimp. Izvēlieties sev vispiemērotāko, noklikšķinot uz blakus esošās pogas Atlasīt.

MailChimp RSS biļetenu kampaņas veidnes izvēle

MailChimp ļaus jums precīzi pielāgot e-pasta dizainu. Varat pievienot savu logotipu, galvenes attēlu, mainīt tekstu atbilstoši savas vietnes prasībām. Parasti e-pasta veidnei jāpievieno RSS galvene un RSS vienumi.

Dizaina RSS e-pasts

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz nākamās pogas. Visbeidzot ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Saglabāt un iziet.

Tas ir viss, ko esat veiksmīgi izveidojis savā WordPress RSS barotnes biļetenā, izmantojot MailChimp.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā lietot MailChimp ar WordPress. Tagad, kad esat sācis veidot savu e-pasta sarakstu, iespējams, vēlēsities apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā palielināt savu e-pasta sarakstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map