Kā instalēt Facebook atkārtoto mārketingu / atkārtotu mārketingu programmā WordPress

Vai jūs meklējat atkārtotas reklāmas izvietošanu Facebook? Vai vēlaties WordPress instalēt Facebook atkārtotā mārketinga / atkārtota atlasīšanas pikseļu? Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā WordPress instalēt Facebook atkārtotā mārketinga / atkārtota atlasīšanas pikseļu.


Pievienojot Facebook Retargeting Pixel programmā WordPress

Kāpēc izmantot Facebook Retargeting Pixel, lai uzlabotu savu sociālo sasniedzamību

Mūsu dibinātājs un izpilddirektors Seds Balkhi publicēja gadījuma pētījumu par to, kā 2015. gadā mēs palielinājām WPBeginner Facebook trafiku par 332%. Tas izraisīja milzīgu mūsu lasītāju interesi, kuri vēlējās uzzināt, kā viņi var rīkoties tāpat savās vietnēs.

Paaugstinot Facebook lapu ziņas, izmantojot Facebook reklāmas, jūs varat izvēlēties plašu mērķauditoriju. Mērķauditorijas atlase ļauj sašaurināt auditoriju un sasniegt labākus rezultātus ar mazākiem tēriņiem.

Jūs varat rādīt savas reklāmas cilvēkiem, kuri jau interesējas par jūsu vietni. Šie cilvēki daudz biežāk reaģē uz jūsu paaugstinātajām ziņām un sludinājumiem Facebook.

Kas ir Facebook Retargeting Pixel?

Vai esat pamanījis, ka pēc tam, kad esat apmeklējis vietni, jūs sākat redzēt viņu reklāmas Facebook? To sauc par atkārtotu mārketingu vai atkārtotu mārketingu.

Šajās vietnēs tiek izmantota Facebook atkārtotā mērķauditorijas atlases tehnoloģija, ko parasti sauc par Facebook Pixel.

Pāreja ar atkārtotu mērķauditorijas atlasi nepievieno neko redzamu jūsu vietnē. Tas jūsu apmeklētājiem vienkārši nosūta pārlūka sīkfailu.

Tas ļauj Facebook atkārtoti atlasīt lietotājus, kas apmeklē jūsu vietni Facebook.

Apskatīsim, kā savai WordPress vietnei varat pievienot Facebook atkārtota atlasīšanas pikseļu.

Facebook Retargeting Pixel izveidošana

Lai tas būtu ērti, mēs esam izveidojuši video apmācību par WordPress spraudņa instalēšanu, kuru varat skatīties zemāk.

Abonējiet vietni WPBeginner

Tomēr, ja vēlaties tikai sekot teksta norādījumiem, varat sekot mūsu soli pa solim apmācībai par to, kā vietnē WordPress instalēt Facebook Retargeting Pixel.

Vispirms jāpiesakās savā Facebook kontā un jāapmeklē Ads Manager. Pēc tam noklikšķiniet uz Rīki »Pikseļi lai izveidotu savu Facebook pikseļu.

Facebook Pixel izveidošana

Noklikšķinot uz pogas izveidot pikseļu, tas parādīs uznirstošo logu. Vienkārši ievadiet pikseļa nosaukumu, kas var būt jūsu uzņēmuma vai produkta nosaukums, un pēc tam nospiediet pogu izveidot pikseļu, lai turpinātu.

Ievadiet Facebook Pixel vārdu

Jūs redzēsit veiksmes ziņojumu ar sava pikseļa unikālo ID.

Ja kāds cits jūsu vietnē pārvalda tehniskās lietas, varat viņiem nosūtīt pikseļa kodu pa e-pastu. Pretējā gadījumā noklikšķiniet uz pogas Instalēt pikseļu tūlīt, lai to instalētu pats.

Facebook Pixel ir gatavs instalēšanai

Tagad Facebook parādīs Pixel kodu, kas jums jāinstalē savā WordPress vietnē. Vienkārši nokopējiet pikseļa kodu, un mēs jums parādīsim, kā to instalēt WordPress.

Nokopējiet Facebook Pixel kodu

Facebook Pixel instalēšana WordPress

Jums tieši pirms WordPress motīva jāpievieno Facebook Pixel kods.

Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir, izmantojot spraudni Ievietot galvenes un kājenes. Pēc spraudņa instalēšanas un aktivizēšanas jums jādodas uz vietni Iestatījumi »Ievietot galvenes un kājenes lappuse.

Facebook pikseļa koda pievienošana, izmantojot WordPress ievietošanas galvenes un kājenes spraudni

Jūs varat ielīmēt savu Facebook Pixel kodu galvenes sadaļā un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai saglabātu izmaiņas. Detalizētus norādījumus skatiet mūsu rokasgrāmatā par to, kā WordPress pievienot galvenes un kājenes kodu.

Tas ir viss, jūs savā WordPress vietnē esat veiksmīgi instalējis Facebook Pixel.

Bonusa solis: pielāgotu auditoriju izveidošana, izmantojot Facebook Pixel

Tagad, kad esat veiksmīgi instalējis Facebook Pixel savā WordPress vietnē. Nākamais solis ir izveidot pielāgotas mērķauditorijas jūsu atkārtotās mērķauditorijas atlases kampaņām Facebook.

Pielāgotas mērķauditorijas ļauj atlasīt lietotājus, kurus jau pazīstat savām Facebook reklāmām. Šie lietotāji var būt jūsu vietnes apmeklētāji, lietotāji, kuriem patīk jūsu lapa, vai lietotāji, kas reģistrējušies jūsu adresātu sarakstam.

Šis ir veids, kā Facebook var izveidot pielāgotas mērķauditorijas.

Vienkārši apmeklējiet Facebook Ads Manager informācijas paneli un dodieties uz Rīki »Auditorijas sadaļa.

Facebook pielāgotas auditorijas

Tas parādīs uznirstošo logu, kurā jums jāizvēlas tāda veida auditorija, kuru vēlaties atlasīt Facebook.

Jūs varat izvēlēties klientu sarakstu, vietnes trafiku vai lietotņu aktivitātes. Šīs apmācības dēļ mēs izvēlēsimies vietnes trafiku.

Izvēlieties pielāgotas auditorijas veidu

Tagad Facebook jautās jums, kuru vietnes auditoriju vēlaties atlasīt. Jūs varat izvēlēties visus vietņu apmeklētājus, cilvēkus, kuri apmeklē noteiktas lapas, cilvēkus, kuri neapmeklē noteiktas lapas utt. Varat arī izveidot pielāgotas kombinācijas.

Mērķauditorijas atlase no vietnes trafika

Tālāk jums jāizvēlas ilgums dienu skaitā. Visbeidzot, jums jānorāda auditorijas vārds. Izmantojiet kaut ko tādu, kas palīdz jums viegli identificēt šo auditoriju savos ieskatos.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Izveidot auditoriju, lai pabeigtu pirmās pielāgotās mērķauditorijas izveidi.

Atkārtojiet procesu, lai izveidotu vairāk pielāgotu mērķauditoriju, izmantojot Facebook atkārtoto mērķauditorijas atlasi.

Jūsu reklāmu rādīšana pielāgotajām auditorijām, izmantojot Facebook Retargeting Pixel

Patiesās izklaides sākas ar jūsu pielāgoto mērķauditoriju piesaistīšanu, izmantojot Facebook reklāmas.

Sāciet ar jaunas reklāmas izveidi Facebook. Dažādiem mērķiem varat rādīt dažāda veida reklāmas. Tāpat kā lapu lapu palielināšana, trafika nosūtīšana uz jūsu vietni, reklāmguvumu palielināšana utt.

Atkarībā no tā, kādu mērķi izvēlaties, reklāmas izveidošanas laikā kādā brīdī varēsit izvēlēties mērķauditoriju.

Tajā pašā auditorijas atlasē Facebook parādīs jums pielāgotu auditoriju, un jūs varat atlasīt to mērķauditorijai ar savu reklāmas kampaņu.

Pielāgotas auditorijas atkārtota atlasīšana vietnē Facebook

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums instalēt Facebook atkārtotā mārketinga / atkārtota atlasīšanas pikseļu programmā WordPress. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā WordPress instalēt un iestatīt Facebook komentārus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me