Kā izlabot 503 pakalpojuma nepieejamu kļūdu programmā WordPress

Vai pakalpojumā WordPress redzat 503 pakalpojumu, kas nav pieejams? 503 kļūdas problēma ir tā, ka tā nedod norādes par to, kas to izraisa, un tas padara to par ļoti neapmierinošu iesācējiem. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā salabot pakalpojumā 503 nepieejamo kļūdu WordPress.


Izlabojot 503 pakalpojumu, kas nav pieejams WordPress, kļūda

Kas izraisa 503 pakalpojuma nepieejamu kļūdu programmā WordPress?

Visi WordPress mitināšanas uzņēmumi piedāvā fiksētu resursu daudzumu katram mitināšanas kontam. Vietnēm ar koplietotu mitināšanu šis ierobežojums nevar tikt izmantots serveru resursu intensīvai izmantošanai.

503 pakalpojuma nepieejamā kļūda rodas, ja jūsu tīmekļa serveris nevar iegūt pareizu atbildi no PHP skripta. Šis PHP skripts varētu būt WordPress spraudnis, tēma vai pielāgota koda fragments, kas nedarbojas.

Ja kļūdas cēlonis ir intensīva izmantošana, servera kļūmes vai DDoS uzbrukums, pēc dažām minūtēm tā automātiski var pazust.

Tomēr, ja tā cēlonis ir nepareizs kods jūsu vietnē, tas turpinās parādīties, ja vien neatradīsit un deaktivizēsit kodu, kas to izraisa.

To sakot, apskatīsim, kā WordPress viegli novērst 503 pakalpojumam nepieejamu kļūdu.

Izlabojot 503 pakalpojuma nepieejamu kļūdu programmā WordPress

Kā mēs jau minējām iepriekš, šī kļūda rodas, ja jūsu tīmekļa serveris nespēj iegūt pareizu atbildi no PHP skripta, kas darbojas fonā.

Lai to labotu, mēs atspēkosim visus nevajadzīgos PHP skriptus pa vienam, līdz kļūda tiks novērsta.

Sāksim.

Deaktivizējiet visus WordPress spraudņus

Visi jūsu WordPress spraudņi ir PHP skripti, tāpēc vispirms ir jāatspējo visi WordPress spraudņi..

Tā kā kļūdas 503 dēļ nevar pieteikties WordPress informācijas panelī, jums būs jāpieslēdzas savai vietnei, izmantojot FTP klientu vai failu pārvaldnieku cPanel. Kad savienojums izveidots, dodieties uz / wp-content / mapi un pārdēvējiet spraudņu mapi par veco spraudni.

Pārdēvēt spraudņu mapi

Tālāk jums jāizveido jauna mape un jāpiešķir tās spraudņiem nosaukums.

Tagad jums jāapmeklē sava WordPress vietne, lai redzētu, vai tas ir novērsis kļūdu.

Ja tas notika, tas nozīmē, ka kļūdu izraisīja jūsu vietnē instalēts spraudnis. Iepriekš minētās darbības ir deaktivizējušas visus WordPress spraudņus.

Lai noskaidrotu, kurš spraudnis izraisīja problēmu, jums jāpārslēdzas atpakaļ uz savu FTP klientu vai failu pārvaldnieku cPanel. Tālāk jums jāiet uz / wp-content / mapi un jāizdzēš tukšā spraudņu mape.

Izdzēsiet tukšu spraudņu mapi

Pēc tam vecā spraudņu mape jāpārdēvē par spraudņiem. Tas visus jūsu iepriekš instalētos spraudņus padarīs pieejamus WordPress. Tomēr šie spraudņi paliks deaktivizēti.

Jums jāapmeklē WordPress admin apgabals un pēc tam dodieties uz spraudņu lapu. Pēc katra spraudņa aktivizēšanas varat aktivizēt spraudņus pa vienam un apmeklēt dažādas savas vietnes lapas. Dariet to tik ilgi, līdz atrodat spraudni, kas izraisa kļūdu 503.

Ja šis solis atrisināja problēmu, tad jums nav jāievēro pārējie šajā lapā sniegtie norādījumi. Pretējā gadījumā varat pāriet uz nākamo darbību.

Pārslēgšanās uz noklusējuma WordPress motīvu

Ja spraudņu deaktivizēšana neatrisināja problēmu, nākamais solis būtu pārslēgties uz noklusējuma WordPress motīvu. Tas deaktivizēs jūsu pašreizējo WordPress motīvu.

Pirmkārt, jums ir jāpievienojas savai WordPress vietnei, izmantojot FTP klientu vai failu pārvaldnieku cPanel. Kad savienojums izveidots, dodieties uz / wp-content / themes / mapi.

Lejupielādējiet savu pašreizējo WordPress motīvu

Atrodiet pašreiz aktīvo WordPress motīvu un lejupielādējiet to datorā kā dublējumu.

Pēc motīva lejupielādes varat turpināt darbu un izdzēst to no savas vietnes

Tagad, ja jums jau ir instalēta noklusējuma tēma, piemēram, Divdesmit septiņpadsmit vai Divdesmit sešpadsmit, tā tiks automātiski aktivizēta. Ja jums to nav, tad varat turpināt instalēt noklusējuma motīvu savā vietnē.

Rūpīgi pārbaudiet savu vietni, lai pārliecinātos, ka 503 pakalpojumam nepieejamā kļūda ir novērsta.

Traucējummeklēšana

Ja abas metodes neizdodas novērst kļūdu, varat veikt šādas darbības:

  • Sazinieties ar WordPress mitināšanas uzņēmumu, jo tas, iespējams, var precīzi noteikt, kas izraisa problēmu.
  • Kā pēdējo iespēju WordPress var pārinstalēt, izmantojot jaunu kopiju.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā WordPress novērst 503 pakalpojumam nepieejamu kļūdu. Varat arī apskatīt mūsu galveno sarakstu ar visbiežāk sastopamajām WordPress kļūdām un to novēršanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me