Kā izveidot atsevišķu lapu emuāru ierakstiem programmā WordPress

Vai vēlaties WordPress izveidot atsevišķu emuāru ziņu lapu? Pēc noklusējuma WordPress mājaslapā parāda jūsu emuāra ziņas.


Tomēr, ja veidojat uzņēmuma vietni vai vienkārši vēlaties pielāgot savu mājas lapu, iespējams, vēlēsities atsevišķu lapu savai emuāra sadaļai.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā WordPress viegli izveidot atsevišķu emuāru ziņu lapu.

Atsevišķas emuāra lapas izveidošana programmā WordPress

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja vēlaties dot rakstiskas instrukcijas, vienkārši turpiniet lasīt.

Iestatiet WordPress, lai izveidotu atsevišķu emuāra lapu

WordPress ļauj jums viegli konfigurēt vietni, lai tai būtu pielāgota mājas lapa. Šī funkcija ļauj arī izvēlēties jebkuru citu savas vietnes lapu, kuru izmantot kā emuāra lapu.

Pirmkārt, WordPress jāizveido divas lapas, kuras vēlaties izmantot kā savu mājas lapu un emuāra lapu.

Publicējiet emuāru un mājas lapas WordPress

Šajās lapās jums nav jāpievieno nekāds saturs, un, ja vēlaties, varat tām pat nosaukt kaut ko citu. Piemēram, dažas biznesa vietnes savā emuāra lapā izmanto ziņas.

Kad esat izveidojis šīs lapas, varat pāriet uz Iestatījumi »Lasīšana lapa WordPress administratora apgabalā.

Sadaļā “Jūsu mājas lapa tiek parādīta” jums jānoklikšķina uz opcijas “Statiskā lapa”. Pēc tam jūs varat izvēlēties mājas lapas un emuāru lapas, kuras izveidojāt iepriekš.

Atlasiet emuāru un mājas lapu

Tagad jūs varat doties uz Lapas »Visas lapas sadaļa admin apgabalā. Jūs pamanīsit savu emuāru un mājas lapu ar jaunām etiķetēm. Dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz saites Skatīt zem šīm lapām, lai tās priekšskatītu.

Emuāra lapas priekšskatījums

Šo lapu izskats ir atkarīgs no jūsu WordPress motīva, un jums, iespējams, būs jākonfigurē motīva iestatījumi.

Tā kā katrai WordPress tēmai ir dažādas iespējas, jums būs jāpārbauda sava motīva dokumentācija vai jāpārbauda sadaļā Izskats »Pielāgot lappuse.

Šajā rakstā vēlāk parādīsim arī citas metodes.

Ievietojiet emuāra lapas saiti savas vietnes navigācijas izvēlnē

Emuāra saite navigācijas izvēlnē

Tagad, kad esat izveidojis atsevišķu emuāra lapu, palīdzēsim jūsu vietnes apmeklētājiem to atrast.

Vienkārši apmeklējiet Izskats »Izvēlnes lapu un pievienojiet iepriekš izveidoto emuāra lapu savas vietnes navigācijas izvēlnei.

Emuāra lapas saites pievienošana navigācijas izvēlnei

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu iesācēja ceļvedi navigācijas izvēlnēs WordPress.

Jūsu mājas lapas pielāgošana

Pēc noklusējuma daudzām WordPress tēmām ir iebūvēta veidne, lai kā jūsu vietnes sākumlapu parādītu statisku lapu. Tomēr jums tas joprojām būs jāiestata zem Izskats »Pielāgot.

Tēmas pielāgotājs

Daži WordPress motīvi arī ļauj jums izvēlēties savas lapas sākumlapas veidni. Ja jūsu motīvam ir šāda veidne, tad to varat atlasīt, rediģējot sākumlapu.

Lapas veidnes izvēle

Visbeidzot, jūs varat izmantot WordPress lapu veidotāja spraudni, lai izmantotu vienkāršus vilkšanas rīkus un rīkus, lai izveidotu savu mājas lapu no jauna.

Mēs iesakām izmantot Beaver Builder, jo tas ir labākais WordPress WordPress lapu veidotāju spraudnis tirgū. Tas ir ļoti ērti lietojams, ietver gatavas veidnes un īpaši elastīgs, lai izveidotu jebkuru vēlamo izkārtojumu.

Mājas lapas rediģēšana vietnē Beaver Builder

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu apmācību par to, kā izveidot pielāgotas mājas lapu WordPress.

Pielāgojiet sava emuāra lapas dizainu

Pēc noklusējuma WordPress automātiski meklē veidni jūsu WordPress motīvā, lai parādītu ziņas atsevišķā emuāra lapā.

Ja motīvam tāda nav, tas automātiski atgriežas arhīva veidnē. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par WordPress veidņu hierarhiju.

Tagad, ja jums nepatīk tas, kā tēma apstrādā jūsu emuāra lapu, varat to mainīt, izmantojot dažus papildu rīkus un nerakstot nevienu kodu.

Vispirms jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudņi Beaver Builder un Beaver Themer. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Beaver Themer ir Beaver Builder papildinājuma spraudnis un ļauj jums ne tikai izveidot lapas, bet arī pilnīgi jaunas WordPress tēmas no nulles..

Pirmkārt, jums jāapmeklē Beaver Builder »Iepriekšējie izkārtojumi lapu un noklikšķiniet uz pogas Pievienot jaunu.

Iepriekšējais izkārtojums

Šeit jūs varat norādīt izkārtojuma nosaukumu, kā tipu atlasīt “Themer Layout” un pēc tam kā izkārtojumu atlasīt Archive.

Tādējādi tiks izveidots arhīva veidņu veidols. Nākamajā ekrānā jums jāizvēlas atrašanās vietas opcija “Post Archive” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Launch Beaver Builder”..

Palaidiet Beaver Builder

Tas atvērs Beaver Builder ar izvēlēto izkārtojumu. Jūs varat vienkārši norādīt un noklikšķināt uz jebkura ekrāna elementa un sākt to rediģēt. Lapai varat pievienot arī jaunas rindas, kolonnas un tīmekļa elementus.

Emuāra ziņu izkārtojuma rediģēšana vietnē Beaver Builder

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā izveidot pielāgotu WordPress motīvu (bez kodēšanas).

Kad esat pabeidzis rediģēšanu, varat vienkārši publicēt izkārtojumu. Pēc tam apmeklējiet sava emuāra lapu, lai redzētu to darbībā.

Emuāra lapas veidne

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izveidot atsevišķu lapu emuāra ziņām WordPress. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā palielināt emuāru trafiku, un mūsu sarakstā obligāti jābūt WordPress spraudņiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me