Kā izveidot IDX nekustamā īpašuma vietni, izmantojot WordPress

Vai vēlaties izveidot IDX nekustamā īpašuma vietni, izmantojot WordPress? Nekustamā īpašuma vietnei ir vajadzīgas īpašas funkcijas, kuras parasti nav pieejamas gatavās vietnēs, taču neuztraucieties, ka mēs mūs iekļāva. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā, izmantojot WordPress, viegli izveidot IDX nekustamā īpašuma vietni.


Kā izveidot IDX nekustamā īpašuma vietni, izmantojot WordPress

Kas ir IDX?

IDX vai interneta datu apmaiņa ir programmatūras standarts, kuru izmanto nekustamo īpašumu tirgotāji, brokeri un viņu komandas, lai parādītu bieži atjauninātus sarakstus no MLS (vairāku sarakstu pakalpojumi).

Kāpēc IDX ir svarīgs nekustamā īpašuma vietnēm?

Nekustamā īpašuma vietnes izmanto IDX, lai demonstrētu īpašumu ierakstus ar jaunāko informāciju, kas iegūta tieši no MLS. IDX ļauj jums parādīt plašu īpašumu klāstu, lai jūs varētu radīt vairāk potenciālo pirkumu jūsu biznesam.

Kā izveidot IDX nekustamā īpašuma vietni?

Parasti jums būs jāalgo izstrādātājs, lai izveidotu IDX nekustamā īpašuma vietni, kas jums izmaksātu tūkstošiem dolāru.

Bet tas nav ideāli, ja jūs tikai sākat darbu.

Par laimi ir vienkāršāks risinājums, kuru varat izmantot, lai pats izveidotu IDX nekustamā īpašuma vietni (bez kodēšanas zināšanām).

Mēs jums parādīsim katru soli pa vienam. Bet pirms mēs to darīsim, lai sāktu, jums būs jāveic šādas lietas.

 • Domēna vārds (tā būs jūsu vietnes adrese, kuru lietotāji ievadīs pārlūkprogrammās, lai apmeklētu jūsu vietni i.e wpbeginner.com)
 • Tīmekļa mitināšanas konts (šeit tiks glabāti jūsu vietnes faili)
 • Nekustamā īpašuma vietnes veidne
 • IDX WordPress spraudnis

Gatavs? Sāksim.

1. solis. Darba sākšana ar jūsu nekustamā īpašuma vietni

Pirmkārt, jums jāizvēlas savai vietnei atbilstošā platforma. WordPress ir pasaulē populārākais vietņu veidotājs, kuru izmanto desmitiem tūkstošu nekustamo īpašumu vietņu.

Kad mēs runājam par WordPress, mēs runājam par WordPress.org (programmatūra), nevis uz WordPress.com (mitināšanas pakalpojums). Bieži vien iesācēji sajauc šos divus nosaukuma dēļ. Lai salīdzinātu informāciju, skatiet mūsu rakstu vietnē WordPress.com vs WordPress.org.

Mēs iesakām izmantot pats mitinātu WordPress.org, jo tas dod piekļuvi visām WordPress funkcijām ārpus kastītes.

Lai sāktu darbu ar WordPress, jums būs jāreģistrē domēna vārds un jāsaņem WordPress mitināšanas konts.

Parasti domēna vārds maksā 14,99 USD gadā, un vietnes mitināšana maksā 7,99 USD mēnesī.

Tas ir daudz mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri tikai sāk savu darbību.

Tāpēc mēs pārliecinājām Bluehost piedāvāt WPBeginner lietotājiem bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un 60% atlaidi mitināšanai.

Būtībā jūs varat sākt darbu tikai par USD 2,75 mēnesī.

→ Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu ←

Piezīme: Bluehost ir oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un mēs arī Bluehost izmantojam vairākām mūsu pašu vietnēm.

Kad esat reģistrējies mitināšanai, jūs saņemsit e-pastu ar saiti uz mitināšanas informācijas paneli.

Bluehost automātiski instalēs WordPress jums, un jūs varēsit pieteikties savā WordPress vietnē tieši no mitināšanas informācijas paneļa..

Bluehost mitināšanas informācijas panelis

Kad esat pieteicies, jūs redzēsit WordPress administratora apgabalu. Šeit pārvaldīsit savu vietni, mainīsit iestatījumus un pievienosit jaunu saturu.

WordPress admin apgabals

2. solis. Izvēlieties nekustamā īpašuma WordPress motīvu

WordPress labākais ir tas, ka tas dod piekļuvi tūkstošiem iepriekš sagatavotu veidņu, kas pazīstamas arī kā WordPress motīvi. Tomēr nekustamā īpašuma vietnei ir atšķirīgas vajadzības nekā parastajai biznesa vietnei.

Par laimi ir daudz skaistu WordPress motīvu, kurus varat izmantot, lai izveidotu nekustamā īpašuma vietni. Skatiet mūsu ekspertu izvēli par labākajām nekustamā īpašuma WordPress tēmām.

Nekustamā īpašuma tēmas atrašana

Daži padomi, kā izvēlēties tēmu savai nekustamā īpašuma vietnei.

 • Centieties pēc dizaina vienkāršības.
 • Ņemiet vērā, ka motīvu demonstrācijā tiek izmantots daudz attēlu, kas nav iepriekš instalēti. Jums tie būs jāaizstāj ar savējiem.
 • Pārliecinieties, ka motīvs darbojas visos ekrāna izmēros un ierīcēs.
 • Meklējiet IDX / MLS integrāciju un saderīgas tēmas ar savu IDX spraudni.
 • Pārbaudiet tēmu pārskatus un veiktspēju.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā savai vietnei izvēlēties perfektu WordPress motīvu.

Kad esat izvēlējies savas vietnes nekustamā īpašuma tēmu, varat to turpināt un instalēt. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu iesācēju ceļvedi par WordPress motīva instalēšanu.

3. solis. Izvēlieties IDX WordPress spraudni

Tirgū ir daudz WordPress IDX spraudņu. Jums būs rūpīgi jāizvēlas spraudnis, kas darbojas ar jūsu MLS nodrošinātāju.

Mēs iesakām izmantot spraudni dsIDXpress. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas spraudnis jūsu WordPress administratora joslai pievienos jaunu izvēlnes vienumu ar apzīmējumu “IDX”. Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit spraudņa iestatījumu lapā.

IDX aktivizācijas atslēga

Jums būs jāievada aktivizācijas atslēga. Šo informāciju varat atrast spraudņa vietnē vai e-pastā, kuru viņi jums nosūtīja, reģistrējot spraudni.

Pēc aktivizēšanas spraudnis piedāvā vairākus veidus, kā pievienot MLS saturu savai vietnei. Ja jūs izmantojat spraudņa demonstrācijas versiju, iegūstat piekļuvi izdomātiem MLS ierakstiem. Maksas lietotāji spraudņa vietnē varēs izvēlēties savu MLS nodrošinātāju.

Kad esat pievienojis savu MLS nodrošinātāju, varat turpināt darbu un sākt pievienot MLS saturu. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir, izmantojot IDX logrīkus.

Dodieties uz Izskats »Logrīki lapā, un jūs redzēsit vairākus IDX logrīkus, kurus varat pievienot savai vietnei. Tas ietver IDX sarakstus, IDX apgabalu, IDX meklēšanu un IDX viena saraksta logrīkus.

IDX logrīki

MLS saturu varat pievienot arī savām WordPress ziņām vai lapām. Vienkārši izveidojiet jaunu ziņu vai lapu, un vizuālajā redaktorā pamanīsit pogu IDX saraksti.

IDX īskoda pogas

Cits veids, kā ģenerēt saturu no MLS sarakstiem, ir apmeklēt IDX lapas lapu un noklikšķinot uz pogas “Pievienot jaunu”.

IDX lapas darbojas tāpat kā parastās WordPress lapas, izņemot to, ka tās parādīs jūsu MLS ierakstus. Lai izvēlētos to, ko vēlaties parādīt lapā, lapas apakšā varat izmantot sadaļu IDX datu filtri.

IDX datu filtri

Neuztraucieties, ja jūsu ieraksti sākumā neizskatās estētiski patīkami. Vienkārši koncentrējieties uz to ierakstu pievienošanu, kurus sākumā vēlaties parādīt.

Kad esat pabeidzis MLS satura iestatīšanu, jums, iespējams, būs nepieciešama motīva atbalsta komanda, kas palīdzēs to cieši integrēt, izmantojot pielāgoto CSS.

IDX ierakstu priekšskatījums, kas tiek parādīts nekustamā īpašuma vietnē

4. solis. Jūsu nekustamā īpašuma vietnes reklamēšana

Jūs WordPress nekustamā īpašuma tēma un jūsu IDX spraudnis sniedz jums daudz iespēju, lai meklētājprogrammām izveidotu mērķtiecīgu saturu.

Piemēram, ja vēlaties atlasīt mērķauditoriju noteiktā apkaimē, pilsētā vai mājokļu kopienā, varat izveidot īpašas lapas viņu ierakstiem.

Papildus ierakstu parādīšanai jūs varat vēl vairāk optimizēt šo lapu, pievienojot noderīgu informāciju par šo konkrēto apgabalu.

Tālāk jums būs jāapgūst dažas pamata WordPress SEO prasmes. Mums ir pilnīgs WordPress SEO ceļvedis ar pakāpeniskām instrukcijām iesācējiem, kas palīdzēs jums to apgūt.

5. solis. Notikumu iegūšana no jūsu nekustamā īpašuma vietnes

Svina paaudze

Vai zinājāt, ka gandrīz 75% apmeklētāju, kuri redz jūsu vietni, to vairs nekad neredzēs? Tā nav jūsu vaina, vienkārši ir tas, ka internets ir milzīgs, un katru dienu pievienojas vairāk vietņu, lai palielinātu konkurenci.

Tā vietā, lai ļautu šiem potenciālajiem pircējiem paslīdēt, jums ir jāiegūst viņu informācija.

Šajā vietā ienāk OptinMonster. Tā ir labākā potenciālo pircēju paaudzes programmatūra pasaulē un palīdz pārveidot gadījuma apmeklētājus potenciālajos pircējos un pēc tam klientiem..

Skatiet, kā WoodSide kopienas nopelnīja USD 249 435 mazāk nekā 2 mēnešu laikā, izmantojot OptinMonster.

Lai sāktu, iespējams, vēlēsities redzēt šos praktiskos svina paaudzes padomus nekustamā īpašuma īpašniekiem.

Vēl viens noderīgs rīks, kas jums nepieciešams jūsu arsenālā, ir WPForms. Tas ir labākais WordPress kontaktu formas spraudnis un ļaus jums viegli pievienot kontaktu formas katram ierakstam jūsu vietnē.

6. solis. WordPress prasmju apgūšana

WordPress ir diezgan ērti lietojams, taču laiku pa laikam jums būs nepieciešama palīdzība. Par laimi tiešsaistē bez maksas ir pieejams daudz palīdzības.

Pats WPBeginner ir lielākā WordPress resursu vietne pasaulē. Mēs piedāvājam daudz iesācēju ceļvežus, instrukcijas, pamācības un videoklipus (tie visi ir pilnīgi bez maksas).

Šeit ir daži parocīgi WPBeginner resursi, kuriem jums vajadzētu pievienot grāmatzīmi, lai turpinātu mācīties WordPress.

 • WPBeginner emuārs – šeit mēs publicējam mūsu WordPress apmācības, kā rīkoties, un soli pa solim.
 • WPBeginner video – šie soli pa solim pieejamie video palīdzēs jums iemācīties WordPress FAST.
 • WPBeginner vietnē YouTube – vai jums ir nepieciešami citi video norādījumi? Abonējiet mūsu YouTube kanālu ar vairāk nekā 100 000 abonentu un 7 miljoniem skatījumu.
 • WPBeginner vārdnīca – labākā vieta iesācējiem, lai sāktu un iepazītos ar WordPress lingo.
 • WPBeginner Blueprint – pārbaudiet spraudņus, rīkus un pakalpojumus, ko mēs izmantojam WPBeginner.
 • WPBeginner piedāvājumi – ekskluzīvas atlaides WordPress produktiem un pakalpojumiem WPBeginner lietotājiem.

Daudzi mūsu lietotāji izmanto Google, lai atrastu atbildes vietnē WPBeginner, meklēšanas vārda beigās vienkārši pievienojot “wpbeginner”..

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā izveidot IDX nekustamā īpašuma vietni, izmantojot WordPress. Varat arī apskatīt mūsu būtisko WordPress spraudņu sarakstu biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map