Kā izveidot mazā biznesa vietni – soli pa solim (2020)

Vai vēlaties izveidot vietni savam mazajam biznesam, lai jūs varētu atrast jaunus klientus internetā? Maza biznesa vietnes izveidošana ir kļuvusi diezgan vienkārša, un jūs varat to visu izdarīt pats, nenoalgojot izstrādātāju. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli izveidot mazu uzņēmumu vietni (soli pa solim).


Maza biznesa vietnes izveidošana

Pirms izveidojiet mazā biznesa vietni

Atšķirībā no vecajiem laikiem mazā biznesa vietnes izveidošana ir kļuvusi diezgan vienkārša. To visu varat izdarīt pats, nezinot neko kodēšanu vai nolīgstot izstrādātāju, sekojot mūsu soli pa solim.

Šeit ir pārskats par to, ko jūs uzzināsit:

 • Domēna vārda izvēle sava mazā biznesa vietnei
 • Vietņu mitināšanas pirkšana
 • WordPress instalēšana
 • Satura izklāsta izveidošana jūsu mazā biznesa vietnei
 • Veidnes izvēle, lai mainītu vietnes dizainu
 • Citu funkciju pievienošana, izmantojot papildinājumus un paplašinājumus
 • Resursi, lai saņemtu palīdzību un uzlabotu savas WordPress prasmes

Kura ir labākā mazā biznesa vietnes izveidošanas platforma?

Lielākā kļūda, ko vairums iesācēju pieļauj, ir nepareizas platformas izvēle, lai izveidotu uzņēmuma vietni. Par laimi, jūs esat šeit, lai jūs nepieļautu šo kļūdu.

WordPress ir populārākais vietņu veidotājs pasaulē. Tas pārvalda 32% no visām vietnēm internetā, ieskaitot miljoniem mazo uzņēmumu vietņu visā pasaulē.

WordPress labākais ir tas, ka tas dod piekļuvi tūkstošiem iepriekš sagatavotu vietņu veidņu, paplašinājumu un papildinājumu. Jūs varat padarīt gandrīz jebkura veida tīmekļa vietnes iedomājamas, nemācot kodēt.

To sakot, apskatīsim, kā viegli izveidot mazā biznesa vietni, izmantojot WordPress par budžetu.

1. solis. Kas jums nepieciešams, lai izveidotu maza biznesa vietni

Lai izveidotu mazā biznesa vietni, jums būs nepieciešami trīs priekšmeti.

 • Domēna vārds – tas būs jūsu vietnes nosaukums, piemēram, wpbeginner.com
 • Vietnes mitināšana – tā būs jūsu mājas lapa, kurā tiks glabāti visi jūsu faili
 • 60 minūtes sava laika

Gatavs? Sāksim.

2. solis. Mazās uzņēmējdarbības vietnes iestatīšana

Ir pieejami divi WordPress veidi. WordPress.com, kas ir mitināts risinājums, un pēc tam jums ir WordPress.org, kas pazīstams arī kā pats mitināts WordPress. Lai saprastu atšķirību, skatiet pilnu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu.

Mēs izmantosim pats mitinātu WordPress.org, jo tas nodrošinās jums tūlītēju piekļuvi visām WordPress funkcijām, kas atrodas ārpus komplekta.

Tālāk jums būs nepieciešams domēna vārds un WordPress mitināšana, lai izveidotu vietni.

Vietnes iestatīšanai ieteicams izmantot Bluehost. Tas ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiāli ieteiktais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Parasti par domēna vārdu jums jāmaksā USD 14,99 gadā, un vietnes mitināšana sākas no USD 7,99 mēnesī. Šī ir liela nauda, ​​ja jūs tikko sākat darbu.

Par laimi, Bluehost ir piekritis piedāvāt mūsu lietotājiem bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un 60% atlaidi vietnes mitināšanai. Būtībā jūs varat sākt darbu par USD 2,75 mēnesī.

Turpināsim iegādāties domēna vārdu un mitināšanu.

3. solis. Maza biznesa vietnes domēna vārda izvēle

Vispirms jums jāapmeklē Bluehost vietne jaunā pārlūkprogrammas logā un jānoklikšķina uz zaļās pogas Sākt tūlīt.

Darba sākšana ar Bluehost

Nākamajā lapā jums tiks lūgts izvēlēties cenu plānu. Pamata un Plus plāni ir vispopulārākās izvēles starp mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Izvēlieties plānu

Noklikšķiniet uz pogas “Atlasīt”, lai izvēlētos plānu un pārietu pie nākamās darbības.

Tagad jums tiks lūgts izvēlēties domēna vārdu savai vietnei.

Vietnes domēna vārda izvēle

Padomi domēna vārda atrašanai sava uzņēmuma vietnei

Domēna vārdi ir ļoti svarīgi jūsu vietnes panākumiem. Jums jāpavada zināms laiks, lai izvēlētos perfektu domēna vārdu savam biznesam, bet nepārdomājiet to.

  1. Pieturieties pie .com versijas, jo lietotājiem to ir vieglāk atcerēties (sk. .Com vs .net – kas ir labāk)
  2. Jūsu domēna vārdam jābūt saistītam ar jūsu uzņēmumu (piemēram, stargardening.com)
  3. Ja vēlamais domēna vārds nav pieejams, mēģiniet blakus tam pievienot ģeogrāfisko atrašanās vietu. Tas palielina jūsu domēna redzamību vietējās meklēšanas rezultātos (piemēram, stargardeninghouston.com)
  4. Turiet to vienkāršu, īsu un viegli izrunājamu.

Vai nepieciešama papildu palīdzība? Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā izvēlēties labāko domēna vārdu sava uzņēmuma vietnei.

4. komplekts. WordPress instalēšana

Pēc sava domēna vārda izvēles jums tiks lūgts ievadīt konta informāciju, piemēram, vārdu, adresi, e-pastu utt.

Zemāk redzēsit dažas papildu hostinga iespējas, kuras varat iegādāties. Mēs neiesakām iegādāties šīs ekstras uzreiz, tāpēc dodieties uz priekšu un noņemiet atzīmi no tām. Jūs tos vienmēr varat pievienot vēlāk, ja nepieciešams.

Noņemiet atzīmi no ekstras mitināšanas

Pēc tam, lai pabeigtu pirkumu, jums būs jāpievieno sava maksājuma informācija.

Pēc pirkuma pabeigšanas jūs saņemsit e-pastu ar informāciju par pieteikšanos tīmekļa mitināšanas vadības panelī.

Bluehost automātiski instalēs WordPress jums, un jūs varēsit pieteikties savā WordPress vietnē tieši no mitināšanas informācijas paneļa..

Bluehost mitināšanas informācijas panelis

Kad esat pieteicies, jūs redzēsit WordPress administratora apgabalu. Šeit pārvaldīsit savu vietni, mainīsit iestatījumus un pievienosit jaunu saturu.

WordPress informācijas panelis

5. solis. Satura izkārtojuma izveidošana mazā biznesa vietnei

Tagad, kad esat instalējis WordPress, jums jāizveido vietnes saturs. Labas mazo uzņēmumu vietnes ir vienkāršas un atbilst standarta vietnes izkārtojumam.

Vienkārši dodieties uz Lapas »Pievienot jaunu lapu, lai WordPress izveidotu jaunu lapu.

Jaunas lapas pievienošana programmā WordPress

Pašlaik neuztraucieties par saturu, tekstu un attēliem. Ja pievienotu vienkāršu virsrakstu, tekstu un pāris attēlus, tas būtu lieliski. Jūs vienmēr varat rediģēt šīs lapas un vajadzības gadījumā pievienot vairāk satura.

Šeit ir dažas no visizplatītākajām lapām, kuras tiek izmantotas mazo uzņēmumu vietņu izkārtojumā.

    • Mājas lapa – Šī ir jūsu vietnes uzņemšanas lapa. Pievienojiet sava uzņēmuma vārdu ar aicinājumu uz darbību saviem pakalpojumiem / produktiem vai kontaktu lapai. Sniedziet īsu aprakstu par to, kāpēc klientiem vajadzētu izvēlēties jūs.
    • Par mums – Jūsu klienti vēlas uzzināt vairāk par cilvēkiem, kas darbojas uzņēmējdarbībā, pirms viņi var pieņemt lēmumu. Izveidojiet lapu par mums, lai lietotājiem pastāstītu, kas jūs esat, kādas ir jūsu biznesa vērtības un kāda attiecīga pieredze jums ir jūsu nozarē.
    • Pakalpojumi / Produkti – Izveidojiet lapu, kurā norādīta informācija par jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem vai produktiem. Pievienojiet katra pakalpojuma / produkta virsrakstu un sniedziet īsu aprakstu. Varat arī pievienot cenas vai lūgt lietotājiem sazināties ar jums, lai saņemtu cenu.
    • Sazinies ar mums – Šī ir lapa, kas lietotājiem būs jāsazinās ar jums. Jums būs jāpievieno kontakta forma, lai lietotāji varētu tieši sazināties ar jums. Turklāt jūs varat pievienot sava uzņēmuma fizisko adresi vai tālruņa numuru.

Turklāt, ja nepieciešams, varat izveidot vairāk lapu. Piemēram, jūs varat izveidot atsevišķu emuāra lapu, atsevišķas lapas katram pakalpojumam vai produktam un daudz ko citu.

6. solis. Vietnes dizaina izvēle

Pēc noklusējuma WordPress nāk ar pamata veidni, kuru varat izmantot. Ja jums nepatīk noklusējuma tēma, ir tūkstošiem bezmaksas un maksas WordPress motīvu, no kuriem jūs varat izvēlēties.

Varat apskatīt mūsu labāko vietņu WordPress motīvu izvēli biznesa vietnēm. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, skatiet mūsu padomus, kā savai vietnei izvēlēties perfektu WordPress motīvu.

Mēs iesakām meklēt vienkāršu dizainu, kas izskatās lieliski un kam ir visi nepieciešamie elementi.

Parasti uzņēmuma vietnei ir navigācijas izvēlne augšpusē. Mājaslapā parasti ir apsveikuma ziņojums ar pogu aicinājums uz darbību, kam seko cits saturs.

Uzņēmējdarbības vietņu vienkārša dizaina piemērs

Kad esat izvēlējies motīvu, varat to turpināt un instalēt. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu iesācēju ceļvedi par WordPress motīva instalēšanu.

Katrai WordPress tēmai ir dažādi iestatījumi, lai pielāgotu tās izskatu. Daudzas no šīm iespējām atrodas zem Izskats »Pielāgot lapa WordPress administratora apgabalā.

Pielāgojiet savas vietnes dizainu programmā WordPress

Šeit jūs varat pievienot navigācijas izvēlnes, mainīt krāsas, pievienot vai noņemt dažādas sadaļas un daudz ko citu. Kad esat apmierināts ar dizainu, neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Publicēt augšpusē, lai saglabātu izmaiņas.

Ja nevarat atrast motīvu, kas atbilst jūsu vajadzībām, varat izmantot vienu no populārajiem vilkšanas veidiem & nometiet lapu veidotājus WordPress, lai izveidotu pielāgotu dizainu jūsu vajadzībām.

Mēs iesakām izmantot tēmu Beaver Builder vai Divi.

7. darbība. WordPress spraudņu izmantošana, lai pievienotu papildu funkcijas

WordPress spraudņu pievienošana

WordPress spraudņi ir kā jūsu WordPress vietnes lietotnes. Varat tos instalēt, lai savai vietnei pievienotu jaunas funkcijas, piemēram, kontaktu veidlapas, Google Analytics, slīdņus un citas.

Tikai WordPress spraudņu direktorijā ir pieejami vairāk nekā 50 000 bezmaksas spraudņu. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kādu funkciju vēlaties pievienot, pastāv liela iespēja, ka varēsit atrast spraudni.

Zemāk ir spraudņi, kurus mēs instalējam katrā vietnē:

    • WPForms Lite – pievienojiet kontaktu veidlapas savai WordPress vietnei
    • Yoast SEO – uzlabojiet savu WordPress SEO un iegūstiet vairāk trafika no Google
    • MonsterInsights (bez maksas) – palīdz izsekot apmeklētāju statistikai, izmantojot Google Analytics
    • WP super kešatmiņa – uzlabo jūsu vietnes ātrumu, pievienojot kešatmiņu
    • UpdraftPlus – bezmaksas WordPress rezerves spraudnis
    • Sucuri – bezmaksas vietņu ļaunprātīgas programmatūras skeneris

Vai jūsu vietnei nepieciešami daži lieliski spraudņi? Skatiet mūsu ekspertu izvēlētos svarīgos WordPress spraudņus biznesa vietnēm.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

8. solis. WordPress apgūšana

Tagad, kad jums ir WordPress vietne, iespējams, vēlēsities pastiprināt savu spēli un uzzināt vairāk padomu, kā uzlabot savu vietni.

WPBeginner ir lielākā bezmaksas WordPress resursu vietne pasaulē. Tālāk ir norādīti parocīgie WordPress resursi, kurus atradīsit vietnē WPBeginner, visi tie ir pilnīgi bez maksas.

    • WPBeginner emuārs – šeit mēs publicējam mūsu WordPress apmācības, kā rīkoties, un soli pa solim.
    • WPBeginner video – šie soli pa solim pieejamie video palīdzēs jums iemācīties WordPress FAST.
    • – Nepieciešamas papildu video instrukcijas? Abonējiet mūsu YouTube kanālu ar vairāk nekā 52 000 abonentu un 7 miljoniem skatījumu.
    • WPBeginner vārdnīca – labākā vieta iesācējiem, lai sāktu un iepazītos ar WordPress lingo.
    • – Pārbaudiet spraudņus, rīkus un pakalpojumus, ko mēs izmantojam WPBeginner.
    • WPBeginner piedāvājumi – ekskluzīvas atlaides WordPress produktiem un pakalpojumiem WPBeginner lietotājiem.

Varat arī izmantot Google, lai atrastu atbildes vietnē WPBeginner, meklēšanas vārda beigās vienkārši pievienojot “wpbeginner”..

Ja nevarat atrast atbildi, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktformu. Mēs centīsimies visu iespējamo, lai atbildētu uz jūsu jautājumu vai norādītu jūs pareizajā virzienā.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izveidot mazā biznesa vietni. Varat arī apskatīt mūsu pilnīgo WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me