Kā izveidot papildu attēlu izmērus programmā WordPress

Pagājušajā mēnesī slavenajā attēla izmēru maiņas skriptā, kas pazīstams kā TimThumb, tika novērota milzīga neaizsargātība. Kopš tā laika kopiena ir sadarbojusies un noteikusi jautājumus. Kaut arī TimThumb ir reāla iespēja, mēs uzskatām, ka WordPress tēmu izstrādātājiem ir jākoncentrējas uz pamatfunkciju izmantošanu, nevis jāpaļaujas uz trešo pušu skriptiem. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā WordPress pievienot papildu attēlu izmērus.


WordPress ir iebūvēta funkcija Post Thumbnails aka Featured Images. Ir arī iebūvēta funkcija add_image_size (), kas ļauj norādīt attēla izmērus un dot iespēju apgriezt. Izmantojot šīs pamatfunkcijas motīvā, vairumā gadījumu būtībā var būt nepieciešama tāda trešās puses skripta kā TimThumb nepieciešamība.

Papildu attēla izmēru reģistrēšana tēmai

Jums būs jāsāk, pievienojot sīktēlu atbalstu, motīva funkcijāphp.php ievietojot šo kodu:

add_theme_support (‘post sīktēli’);

Kad esat iespējojis sīktēlu atbalstu, tagad varat izmantot papildu attēlu izmēru reģistrēšanas funkciju ar funkciju add_image_size (). Funkcijas add_image_size izmantošana ir šāda: add_image_size (‘izmēra nosaukums’, platums, augstums, apgriešanas režīms);

Kods var izskatīties šādi:

add_image_size (‘sānjoslas īkšķis’, 120, 120, taisnība); // Cietās ražas režīms
add_image_size (‘homepage-thumb’, 220, 180); // Mīksto apgriešanas režīms
add_image_size (‘singlepost-thumb’, 590, 9999); // Neierobežota augstuma režīms

Tagad, ja pamanāt, mēs esam norādījuši trīs dažādu veidu attēlu izmērus. Katram no tiem ir dažādi režīmi, piemēram, cieta raža, mīksta raža un neierobežots augstums. Tātad ļaujiet aptvert katru piemēru un to, kā jūs varat tos izmantot savām priekšrocībām.

Cietās ražas režīms – Kā jūs pamanāt, pēc augstuma ir pievienota vērtība “true”. Šī patiesā vērtība stāsta WordPress, lai apgrieztu attēlu tādā lielumā, kādu mēs esam definējuši (šajā gadījumā 120 x 120 pikseļi). Šī ir metode, kuru mēs ļoti daudz izmantojam savu motīvu dizainā, lai pārliecinātos, ka viss ir samērīgs un mūsu dizains nesabojājas. Šī funkcija automātiski apgriezīs attēlu no sāniem vai no augšas un apakšas atkarībā no izmēra. Cietās apgriešanas negatīvie ir tas, ka jūs nevarat kontrolēt, kura attēla daļa tiek parādīta.

Labojums pēc Maika Maza – kad esat augšupielādējis attēlu un pirms ievietojat ierakstā, varat noklikšķināt uz “rediģēt attēlu” un no turienes mainīt sīktēlu vai visu attēlu, mērogot, pagriezt vai pagriezt attēlu un sīktēlu atlasiet precīzu attēla daļu, kuru vēlaties.

Mīkstā apgriešanas režīms – Pēc noklusējuma ir ieslēgts mīkstais apgriešanas režīms, tāpēc pēc augstuma jūs neredzat nekādu pievienoto vērtību. Šī metode proporcionāli samazina attēlu, to neizkropļojot. Tāpēc jūs, iespējams, nesaņemsit vajadzīgās dimensijas. Parasti tas atbilst platuma dimensijai, un augstumi ir atšķirīgi atkarībā no katra attēla proporcijas. Displeja piemērs izskatās šādi:

Mīksto kultūru piemērs

Neierobežots augstuma režīms – Dažreiz ir ļoti gari attēli, kurus vēlaties izmantot savā dizainā, taču vēlaties pārliecināties, ka platums ir ierobežots. Šāda veida attēla lielumu galvenokārt izmantojam infografikas ziņās. Infografika parasti ir ļoti gara un pilna ar informāciju. Grūti apgriezt šādu attēlu vienā ziņojuma lapā nav lieliska ideja. Bet pēc būtības infografika ir plašāka nekā satura platums. Tas, ko jūs varat darīt, ir norādīt platumu, kas neizjauks jūsu dizainu, atstājot augstumu neierobežotu, tāpēc visu infografiku var parādīt bez traucējumiem. Displeja piemērs izskatās šādi:

Neierobežota augstuma režīma piemērs

Papildu attēlu izmēru parādīšana WordPress motīvā

Tagad, kad esat pievienojis vēlamo attēlu izmēru funkcionalitāti, ļaujim apskatīt to parādīšanu WordPress tēmā. Atveriet motīva failu, kurā vēlaties parādīt attēlu, un ielīmējiet šo kodu:

<?php the_post_thumbnail (‘Jūsu norādītais-attēla izmērs’); ?>

Piezīme. Šis koda kods ir jāielīmē pasta cilpā.

Tas ir viss, kas jums patiešām jādara, lai parādītu papildu attēlu izmērus WordPress motīvā. Jums, iespējams, vajadzētu to apņemt ar jūsu vajadzībām atbilstošu stilu.

Papildu attēla izmēru reģenerēšana

Ja jūs to nedarīsit pilnīgi jaunā vietnē, iespējams, nāksies atjaunot sīktēlus. Funkcija add_image_size () darbojas tā, ka lielumus ģenerē tikai no vietas, kad tā tika pievienota tēmai. Tātad visiem post attēliem, kas tika pievienoti pirms šīs funkcijas iekļaušanas, nebūs jaunais izmērs. Tātad, kas mums jādara, ir jāatjauno jaunais attēla izmērs vecākiem pasta attēliem. To atvieglo spraudnis ar nosaukumu Atjaunot sīktēlus. Kad esat instalējis un aktivizējis šo spraudni, izvēlnē tiek pievienota jauna opcija: Rīki »Reģenerēt. Sīktēli

Atjaunojiet sīktēlu spraudņa ekrānu

Noklikšķiniet uz ikonas Atjaunot sīktēlu un ļaujiet spraudnim veikt savu darbu.

Vēl viens spraudnis, kas var veikt šo darbu, ir vienkāršie attēlu izmēri.

Papildu attēla izmēru iespējošana jūsu ziņas saturam

Pat ja motīvā esat iespējojis attēlu izmērus, to lietošana ir ierobežota tikai ar motīvu, kam nav jēgas. Visi attēla izmēri tiek ģenerēti neatkarīgi no tā, kāpēc gan nepadarīt to pieejamu ziņas autoram, lai viņš to izmantotu ziņas saturā. To var izdarīt, izmantojot spraudni ar nosaukumu Vienkāršu attēlu izmēri.

Pēc šī spraudņa instalēšanas un aktivizēšanas iestatījumu »Multivide lapā tiks pievienotas jaunas iespējas. Jūs redzēsit to motīvu sarakstu, kurus esat definējis motīvā. Jums atliek tikai atzīmēt rūtiņu “Rādīt pēc ievietošanas”.

Pēc ievietošanas papildu attēlu izmēriem

Kad esat atzīmējis šo izvēles rūtiņu, jūsu autoram būs pieejami papildu izmēri, ko tos izmantot ziņas saturā.

Papildu attēlu izmēri ziņām

Ievērojiet attēlā redzamo, ka mūsu motīvos definētie attēla izmēri ir pieejami autoriem, lai viņi tos izmantotu, ja viņi vēlas.

Vienkāršs attēlu izmēru spraudnis ļauj arī izveidot pielāgotus attēlu izmērus tieši no WordPress informācijas paneļa.

Mēs uzskatām, ka šī metode ir jāpievieno paraugpraksei visiem WordPress tēmu izstrādātājiem. Kādas ir jūsu domas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me