Kā izveidot pielāgotu arhīvu lapu programmā WordPress

Pielāgota arhīva lapa ir lielisks veids, kā vienā lappusē apkopot visu savu veco saturu. Tas ļauj jums izveidot īpašu lapu, kurā varat uzskaitīt savus mēneša arhīvus, kategoriju arhīvus, tagu arhīvus, autoru arhīvus un visu citu, ko jūs varētu vēlēties pievienot. Mums ir pielāgota arhīvu lapa WPBeginner. Nesen kāds no mūsu lietotājiem ieteica uzrakstīt par to mācību. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress izveidot pielāgotu arhīvu lapu.


Problēma

Pēc noklusējuma jums ir iespēja parādīt gada arhīvus, izmantojot sānjoslas logrīkus. Tas var izkļūt no rokām, ja esat blogojis vairāk nekā gadu. Iedomājieties tādas vietnes kā WPBeginner, kas darbojas gandrīz 4 gadus. Mums sānjoslā būtu 48 ikmēneša saites. Sānjoslā varat arī pievienot kategoriju arhīvus, autoru ierakstus utt. Bet kāpēc pārblīvēt sānjoslu ar tik daudz saitēm, kad varat izveidot vienu lapu, lai tās visas uzskaitītu. Šajā laikā tiek atskaņota pielāgota arhīva lapa. Tas ne tikai ļauj jums izvairīties no jucekļa, bet arī sniedz lietotājiem efektīvu veidu, kā pārlūkot jūsu vecāku saturu.

Diemžēl lielākajai daļai WordPress motīvu nav pielāgotas arhīvu lapas veidnes. Apskatīsim, kas jums nepieciešams, lai WordPress izveidotu pielāgotas arhīvu lapas veidni.

Piezīme: Lūdzu, nejauciet pielāgotos arhīvus ar archive.php veidni, kas nāk ar lielāko daļu WordPress motīvu. Veidni archive.php izmanto, lai parādītu mēneša, kategorijas, tagu, autora un citas arhīva lapas. Mūsu pielāgoto arhīvu lapa būtu viena lapa, kurā tiks apvienoti visi citi jūsu arhīvi.

Pielāgotas arhīva lapas veidnes izveidošana

Pirmais, kas jums jādara, ir izveidot pielāgoto arhīvu lapas lapas veidni. Vienkārši atveriet jaunu failu teksta redaktorā (t.i., Notepad) un nosauciet to lapa-arhīvs.php. Tālāk augšpusē pievienojiet šādas koda rindas:

<?php
/ *
Veidnes nosaukums: Arhīvi
* /
?>

Augšupielādējiet lapu-archive.php mapē WordPress motīvi, un jūs esat izveidojis lapas arhīva veidni. Tagad mums jāpārliecinās, ka šī lapas veidne atbilst jūsu vietnes dizainam. Kopējiet sava page.php faila saturu, kas atrodas motīva mapē, un ielīmējiet to page-archive.php.

Zemāk ir piemērs tam, kā izskatās jūsu lapa-archive.php fails:

<?php
/ *
Veidnes nosaukums: Arhīvi
* /
get_header (); ?>

<?php while (have_posts ()): the_post (); ?>

<?php the_title (); ?>

<?php the_content (); ?>

/ * Pielāgoto arhīvu funkcijas Iet zem šīs līnijas * /

/ * Pielāgoto arhīvu funkcijas pārsniedz šo līniju * ​​/

<?php galu galā; // cilpas beigas. ?>


<?php get_sidebar (); ?>
<?php get_footer (); ?>

Pielāgotas arhīva lapas izveidošana WordPress

Tagad, kad pamata lapas veidne ir gatava, WordPress ir jāizveido jauna pielāgoto arhīvu lapa. Dodieties uz savu WordPress administratora paneli un pievienojiet jaunu lapu (Lapas »Jauns). Jūs varat piezvanīt šai lapai arhīvs, bibliotēka vai kaut kas cits, kas jums patīk. Tagad apskatiet meta lodziņus zem publicēšanas pogas ekrāna labajā pusē. Jums vajadzētu redzēt meta lodziņu ar nosaukumu Lapas atribūti. Noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes zem Veidne un kā lapas veidni izvēlieties Arhīvs. Saglabājiet un publicējiet lapu.

WordPress atlasiet arhīva lapas veidni

Tagad esat izveidojis lapu, kurā tiek izmantota arhīvu lapas veidne, tomēr tajā netiks rādīts nekāds saturs. Dosimies tālāk un pievienosim pielāgotos arhīva lapu elementus, piemēram, gada arhīvus, kategorijas utt.

Mēneša arhīvu pievienošana kompaktajiem arhīviem

Ja paskatīsities uz mūsu pielāgoto arhīvu lapu, pamanīsit, ka mēs neizmantojam noklusējuma ikmēneša arhīvu sarakstu, kas nāk ar WordPress. Tā vietā mēs izmantojam spraudni ar nosaukumu Compact Archives. Ņemiet vērā, ka mēs esam pieņēmuši šo spraudni un tagad to uzturam.

Instalējiet un aktivizējiet spraudni Compact Archives. Pēc spraudņa aktivizēšanas pielāgotajā arhīva lapas veidnē (page-archive.php) pievienojiet šādu kodu:

Pēc datuma

  <?php compact_archive ($ style = ‘bloķēt’); ?>

Tas parādīs jūsu ikmēneša arhīvus šādi:

Mēneša arhīvu parādīšana gadu pēc kārtas, izmantojot kompaktus arhīvus

Visu kategoriju saraksta pievienošana

Kategorijas apkopo galvenās jūsu vietnes tēmas un ir labākais veids, kā kārtot saturu. Uzziniet, kāpēc mēs izmantojam kategorijas vs tagus. Tā kā mēs galveno kategoriju veidā izmantojam kategorijas, mēs organizējam mūsu kategoriju arhīvus. Lai ietaupītu vietu, mēs to parādīsim iekļautajā sarakstā.

Vispirms pievienojiet šo kodu arhīva lapas veidnes failā:

Kategorijas:

  <?php wp_list_categories (‘title_li =’); ?>

Tagad mums ir jāveido šis saraksts, jāpanāk, lai tas parādās iekšēji, un jāuzlabo tā izskats. Pievienojiet to savam motīva failam style.css:

ul.bycategories {
rezerve: 0;
polsterējums: 0;
}
ul.kategorijas li {
saraksta stils: nav;
saraksta stila tips: nav;
rezerve: 0;
polsterējums: 0;
}
ul.kategorijas li a {
saraksta stils: nav;
saraksta stila tips: nav;
rezerve: 0 20px 15px 0;
pludiņš: pa kreisi;
fons: #eee;
krāsa: # 464646;
polsterējums: 5x10px;
apmales rādiuss: 5 pikseļi;
-moz-robežas rādiuss: 5px;
-webkit-robežas rādiuss: 5 pikseļi;
}
ul.bycategories li a: lidināties {
teksta noformējums: nav;
fons: # ff6200;
krāsa: #fff;
}
.skaidrs {skaidrs: abi;}

Jūsu kategorijas izskatīsies šādi:

Rādīšana kategorijās WordPress arhīvu lapā

Izpētīt? Novirzīt lietotājus uz nejaušu ziņu

Mūsu arhīvu lapā ir poga Pārlūkot WPBeginner. Šī poga novirza lietotājus uz nejaušu ziņu. Mērķis ir ļaut lietotājiem nejauši paklupt pa rakstiem. Uzziniet, kā novirzīt lietotājus uz nejaušu ziņu pakalpojumā WordPress.

Lai gan šī ir visa informācija, kas ir mūsu pielāgoto arhīvu lapā, jūs noteikti varat pievienot vairāk. Apskatīsim dažas citas lietas, kuras varat pievienot.

Pievienojiet tagu mākoni

Ja vēlaties parādīt populārāko vietnē izmantoto tagu tagu mākoni, tad custom-archive.php failā vienkārši pievienojiet šādu kodu:

Tagi mākonis:

<?php wp_tag_cloud (); ?>

Funkcijai wp_tag_cloud () ir daudz parametru, lai pielāgotu tagu skaitu, maksimālo un minimālo tagu izmērus utt..

Lapu saraksta pievienošana

Ja vēlaties parādīt visu savas vietnes lapu sarakstu, vienkārši pievienojiet šo kodu:

<?php wp_list_pages (‘title_li =’); ?>

Autoru saraksta pievienošana

Lai vietnē parādītu autoru sarakstu, vienkārši pievienojiet šo kodu:

<?php wp_list_authors (‘izslēgt_admin = 0&opciju skaits = 1 ‘); ?>

Jaunāko ziņu pievienošana

Ja vēlaties parādīt savu jaunāko ziņu sarakstu, pievienojiet šo kodu:

<?php wp_get_archives (‘type = postbypost&robeža = 10 ‘); ?>

Visaptveroša arhīvu lapa lietotājiem ļauj efektīvi pārlūkot jūsu veco saturu. Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izveidot pielāgotu arhīvu lapu pakalpojumā WordPress. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, lūdzu, paziņojiet mums, atstājot komentāru zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map