Kā izveidot tiešsaistes tirgus, izmantojot WordPress

Vai vēlaties izveidot tiešsaistes tirgus, izmantojot WordPress? Tiešsaistes tirgus vietne ļauj lietotājiem pirkt un pārdot preces, izveidojot savus mini veikalus jūsu e-komercijas platformā.


Tas ļauj nopelnīt naudu, daloties ar jūsu tiešsaistes tirgus platformu. Zemo vispārējo izmaksu dēļ tā ir kļuvusi par populāru tiešsaistes biznesa ideju.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli izveidot tiešsaistes tirgus, izmantojot WordPress, netērējot tūkstošiem dolāru.

Tiešsaistes tirgus izveide, izmantojot WordPress

Kas jums nepieciešams, lai sāktu tiešsaistes tirgus, izmantojot WordPress?

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka izmantojat pareizo vietnes platformu, un, tā kā jūs lasāt šo rakstu, jūs esat pareizajā vietā.

Ir pieejami divi WordPress veidi: WordPress.com vs WordPress.org. Viens no tiem ir ierobežots emuāru mitināšanas pakalpojums, bet otrs ir pazīstams kā pašpietiekams WordPress, par kuru jūs, iespējams, dzirdējāt. Skatiet pilnu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu.

Mēs iesakām izmantot WordPress.org, jo tas sniedz jums brīvību un piekļuvi visām WordPress funkcijām, kas atrodas ārpus komplekta.

Lai izveidotu tiešsaistes tirgus vietni, izmantojot pats mitinātu WordPress, būs nepieciešami šādi vienumi.

 • Domēna vārds (piemēram, wpbeginner.com)
 • Tīmekļa mitināšanas konts (šeit tiek glabāti jūsu vietnes faili)
 • SSL sertifikāts (lai droši pieņemtu tiešsaistes maksājumus)
 • WooCommerce (labākais WordPress e-komercijas papildinājums)
 • Tiešsaistes tirgus papildinājums

Visa iestatīšana var ilgt līdz 40 minūtēm, un mēs jums palīdzēsim katru soli pa vienam.

Gatavs? Sāksim.

1. solis. E-komercijas platformas iestatīšana

Pirmais solis ir domēna vārda un tīmekļa mitināšanas konta pirkšana. Jums nav nepieciešams tikai tīmekļa mitināšana, bet jums būs nepieciešams pakalpojums, kas specializējas WooCommerce mitināšanā, jo šī ir programmatūra, kuru mēs izmantosim kā mūsu e-komercijas platformu.

Parasti domēna vārds maksā 14,99 USD gadā, tīmekļa mitināšana 7,99 mēnesī un SSL sertifikāts 69,99 gadā.

Tagad tas šķiet daudz naudas, ja jūs tikko sākat darbu.

Par laimi, Bluehost oficiāli ieteiktais WordPress un WooCommerce hostinga pakalpojumu sniedzējs ir piekritis piedāvāt mūsu lietotājiem bezmaksas domēnu + SSL un atlaidi viņu mākoņa WordPress mitināšanai..

Būtībā jūs varat sākt darbu ar USD 6,95 mēnesī.

→ Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu ←

Kad esat iegādājies mitināšanu, sekojiet mūsu soli pa solim, kā izveidot tiešsaistes veikalu, lai iegūtu pilnīgas iestatīšanas instrukcijas.

Jums tagad būtu WordPress vietne, kurā būtu instalēta WooCommerce.

Tomēr pēc noklusējuma WooCommerce pieņem, ka jūsu vietne ir viena pārdevēja vietne, tāpēc citiem lietotājiem nav iespējams jūsu vietnei pievienot savus produktus un pakalpojumus..

Mainīsim to.

2. solis. Pārvērtiet savu WooCommerce vietni par tiešsaistes tirgus

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē WC pārdevēju spraudnis. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

WC pārdevēji ir WooCommerce tirgus risinājums. Tas vienkāršo tirgus vietnes izveidi, pārvēršot WooCommerce par vairāku pārdevēju platformu.

Katrs pārdevējs var pārdot savus produktus, kamēr jūs pilnībā kontrolējat vietni kā tirgus īpašnieku. Jūs varat izvēlēties savu biznesa modeli, norēķinu metodes, produktu veidus un citu.

Pēc aktivizēšanas dodieties uz WC pārdevēji »Iestatījumi lapa, lai konfigurētu tirgus vietas iestatījumus.

WC pārdevēju iestatījumi

Pirmkārt, jūs redzēsit vispārīgos priekšmetus. Jums jāpārliecinās, ka ir atzīmēta rūtiņa “Piegādātāja reģistrācija”, lai lietotāji varētu reģistrēties kā pārdevēji jūsu vietnē.

Varat pārskatīt citus lapas elementus un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Pēc tam jums jānoklikšķina uz cilnes Komisija, lai iestatītu komisijas maksu pārdevējiem visā jūsu vietnē. Šī ir summa, kuru maksāsiet pārdevējam par katru pārdošanu.

WC pārdevēju komisijas iestatījumi

Piezīme. Atsevišķiem pārdevējiem un produktiem var ignorēt kopējo komisijas maksu.

Tālāk jums jānoklikšķina uz cilnes “Iespējas”, lai iestatītu vietējiem noteikumiem piegādātājiem. Šai iestatījumu daļai ir trīs sadaļas.

Iestatiet iespējas pārdevējiem

Vispārējās iespējas ietver iespēju pārdevējiem apskatīt un rediģēt produktus un pasūtījumus. Noklusējuma opcijas darbosies lielākajā daļā vietņu.

Pēc tam pārslēdzieties uz sadaļu “Produkti” un šeit varat atlasīt, kāda veida produktus pārdevēji var pievienot. Piemēram, jūs varat ierobežot pārdevējus, lai tie pievienotu tikai digitālās lejupielādes vai fizisku produktu.

Lapā “Pievienot produktus” varat arī atlasīt, kurus datus pārdevēji var redzēt un izmantot.

Iestatiet produkta noteikumus

Visbeidzot, sadaļā “Iespējas” pārejiet uz sadaļu Pasūtījumi, lai atlasītu, kādu informāciju pārdevēji var redzēt par pasūtījumiem.

Iestatiet pārdevēja atļaujas pasūtījumiem

Pēc iespēju iestatīšanas ir pienācis laiks savā vietnē iestatīt ar tirgiem saistītas lapas.

Lai iestatītu lapas, spraudņa iestatījumos pārejiet uz cilni Displejs. Jūs varat vienkārši doties uz Lapas »Pievienot jaunu lai katram vienumam izveidotu jaunu lapu un lapas satura apgabalā pievienotu iestatījumos parādīto īskodu.

Iestatiet tirgus vietas

Kad esat izveidojis visas lapas un pievienojis tām īskodus, šeit tās varat atlasīt.

Zem lapām tajā pašā lapā atradīsit arī opciju “Veikala iestatījumi”. Šajā vietā jūs varat izvēlēties prefiksu, ko izmantot pārdevēja veikala vietrāžos URL, ļaut viņiem iestatīt pielāgotas galvenes viņu veikala lapām un izmantot HTML veikala aprakstā.

Veikala iestatījumi pārdevējiem

Nākamais solis ir iestatīt maksājumus pārdevējiem. Lielākā daļa tirgus vietņu nosaka minimālo slieksni saviem pārdevējiem un maksā viņiem katru mēnesi vai nedēļu.

Mēs iesakām pārdevējiem izmantot manuālos maksājumus, jo tas klientiem dod pietiekami daudz laika, lai pieprasītu atmaksu vai sniegtu atsauksmes par produktiem.

WC pārdevēju maksājumi

Tomēr, ja vēlaties pārdevēju norēķinu sistēmu, jūs varat iegādāties piemaksu papildinājumus. WC pārdevējiem ir pieejami papildinājumi Stripe, MangoPay, Darījuma un Manuālajām izmaksām.

Atkarībā no izvēlētā maksājuma vārtejas jums būs jāiestata maksājumu vārteja, ievadot savas API atslēgas. Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Tagad, kad WC pārdevēji ir gatavi, izveidosim vietni WooCommerce vairāku pārdevēju videi.

3. solis. Iespējot konta pārvaldību vietnē WooCommerce

Vispirms jums jāapmeklē WooCommerce »Iestatījumi un noklikšķiniet uz cilnes “Konti”. Šeit jums ir jāatzīmē izvēles rūtiņas blakus klienta reģistrācijas opcijai.

Ļaujiet klientiem izveidot kontu vietnē WooCommerce

Neaizmirstiet saglabāt izmaiņas.

4. solis. Navigācijas izvēlņu iestatīšana

Tagad, kad vairāku pārdevēju tirgus iestatīšana ir pabeigta. Ir pienācis laiks lietotājiem atvieglot ceļu uz jūsu vietni.

Lai to izdarītu, dodieties uz Izskats »Izvēlnes lappuse. Šeit jums navigācijas izvēlnei jāpievieno savs lietotāja konts un norēķinu lapas.

Pievienot izvēlnei

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izvēlni, lai saglabātu izmaiņas. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pievienot navigācijas izvēlnes.

Ja jums nav lapas Mans konts, vienkārši izveidojiet jaunu lapu WordPress un ziņu redaktorā pievienojiet šo īso kodu
.
[woocommerce_my_account]

5. darbība. Vietnes tirgū pārbaude

Jūsu tiešsaistes tirgus vietne tagad ir gatava testēšanai. Varat apmeklēt savu vietni jaunā pārlūka logā un izveidot jaunu kontu, augšpusē noklikšķinot uz saites Mans konts.

Tirdzniecības vietnes pārbaude

Pēc tam gan klienti, gan pārdevēji var pieteikties savos kontos, kā arī izveidot jaunu kontu.

Reģistrējieties kā pārdevējs

Kad lietotāji izveidos jaunu kontu, jūs saņemsit paziņojumu pa e-pastu. Ja nevarat saņemt paziņojumus pa e-pastu, apskatiet mūsu ceļvedi, kā novērst WordPress nesūtīšanas problēmu.

Varat arī apskatīt jaunas pārdevēju programmas, apmeklējot vietni Lietotāji »Visi lietotāji lappuse. Visi jaunie pārdevēju pieprasījumi tiks parādīti kā “neapstiprināts pārdevējs”, un jūs varat apstiprināt vai noraidīt pieteikumus, noklikšķinot uz saites zem viņu lietotājvārda.

Apstipriniet tirdzniecības pakalpojumu sniedzējus

Pēc apstiprināšanas šie pārdevēji var pieteikties savos kontos un pievienot savus produktus, apmeklējot pārdevēja informācijas paneli. Viņi var arī apskatīt savus pasūtījumus un pārdošanas pārskatus.

Pārdevēja informācijas panelis

Pirmā lieta, kas jums jāveic pārdevējiem, ir iestatīt veikala iestatījumus, noklikšķinot uz saites Veikala iestatījumi.

Pārdevēja veikala iestatījumi

Atkarībā no iestatītajiem maksājuma veidiem viņiem būs jānorāda sava PayPal vai Stripe e-pasta adrese, lai saņemtu maksājumus. Viņi varēs arī sniegt bankas konta informāciju tiešajiem manuālajiem maksājumiem.

Kad pārdevējs pievienos jaunu produktu, jūs saņemsit paziņojuma e-pastu un blakus produktu izvēlnei redzēsit ikonu. Pēc tam produktu var rediģēt, apstiprināt vai izdzēst.

Gaidāmie produkti

Jūsu veikala lapā būs skaidri parādīti produkti, ko pārdod pēc pārdevēja veikala nosaukuma.

Pārdod pārdevējs

6. solis. Vietnes tiešsaistes tirgū audzēšana

Pirmkārt, iespējams, vēlēsities izvēlēties savas vietnes vietnes dizainu. WordPress nāk ar tūkstošiem bezmaksas un apmaksātu tēmu, taču ne visas no tām ir gatavas e-komercijai.

Skatiet mūsu izvēlētās labākās WooCommerce tēmas, lai atrastu piemērotu motīvu savai tirgus platformai.

Pēc tam jūs savai vietnei vēlaties pievienot jaunas funkcijas. Piemēram, padarot to par vairāku pārdevēju izsoļu vietni vai dalības kopienu.

Jūs vēlaties izsekot, kuri produkti rada lielāku trafiku un kuri pārdevēji piesaista vairāk lietotāju. Tādēļ jums būs jāatspējo klientu izsekošana vietnē WooCommerce.

Lielākais šķērslis jebkuras e-komercijas vietnes audzēšanai ir pamesta groza pārdošana. Uzziniet, kā atgūt pamestu grozu pārdošanu, piemēram, profesionāļiem, lai palielinātu savu peļņu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izveidot tiešsaistes tirgus, izmantojot WordPress. Varat arī apskatīt mūsu galveno WooCommerce SEO ceļvedi, lai iegūtu meklēšanas trafiku uz jūsu vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map