Kā klonēt WordPress vietni 7 vienkāršos soļos

Kopumā klonēšana tiek uzskatīta par neētisku praksi. Tomēr, domājot par klonēšanu, veidojot WordPress vietnes dublikātu, jūsu biznesam var atvērt pilnīgi jaunu pasauli ar pilnīgi ētiskām iespējām. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā 7 vienkāršās darbībās viegli klonēt WordPress vietni.


WordPress vietnes klonēšana soli pa solim

Kas ir klonēšana un kāpēc to izmantot??

WordPress vietnes klonēšanas ideja ir vienkārša: jūs precīzi izveidojat vienas WordPress vietnes kopiju vai dublikātu un pielietojat to citā vietnē.

Jums varētu rasties jautājums, vai ir kādi pamatoti iemesli, lai to izdarītu? Pilnīgi!

Viens praktisks scenārijs ir tad, kad jūs pārvietojat WordPress vietni uz jaunu tīmekļa mitinātāju vai jaunu domēna vārdu. Vietnes klonēšana ļaus ietaupīt darba stundas.

Vēl viena iespējama izmantošana ir vietņu servera klienta vietnes izveidošana. Kad projekts ir pabeigts, jūs varat kopēt WordPress vietni un pārvietot to uz klienta tiešo serveri.

Visbeidzot, jūs varat klonēt dzīvu WordPress vietni vietējā serverī, lai veiktu testēšanu un attīstību.

WordPress vietnes klonēšana nepavisam nav tik sarežģīta. Ja varat norādīt un noklikšķināt, tad dažās minūtēs varat izveidot vietnes dublikātu.

Šeit ir 7 soļu ceļvedis, kā viegli klonēt WordPress vietni, pat ja esat iesācējs!

1. solis. WordPress klonēšana, izmantojot kopētāja spraudni

Šajā rakstā mēs izmantosim spraudni Kopētājs. Tas ir spēcīgs WordPress dublēšanas un migrācijas spraudnis, kas izveidots gan iesācējiem, gan profesionāļiem.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt kopētāja spraudni. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Spraudnis darbojas ārpus korpusa, un jūs varat sākt to lietot, nekonfigurējot nekādus iestatījumus.

WordPress rezerves kopijas izveidošana, izmantojot kopētāju

Kopētājs ļauj jums klonēt savu WordPress vietni, izveidojot dublējumu un pēc tam izpakojot to jaunā vietā.

Dosimies tālāk un izveidosim WordPress dublējuma pakotni.

Pirmkārt, jums jāapmeklē Kopija »Pakas lapu un augšpusē noklikšķiniet uz pogas Izveidot jaunu.

Jauna kopijas izveidošana kopētājā

Tas sāks kopētāja vedni, kurā jums jāklikšķina uz nākamās pogas, lai turpinātu.

Kopēšanas vednis

Kopētājs tagad skenēs jūsu vietni, lai pārbaudītu, vai spraudņa palaišanai ir viss kārtībā. Ja spraudnis atrod problēmu, šeit redzēsit brīdinājumu.

Skenēšana pirms iesaiņojuma

Ja viss ir atzīmēts kā labs, varat turpināt un noklikšķiniet uz pogas Veidot, lai turpinātu. Kopētājs tagad dublē jūsu WordPress datu bāzi, attēlus, veidnes, spraudņus un visus citus failus vienā lejupielādējamā pakotnē..

3. solis. Sagatavošanās WordPress vietnes klonēšanai

Kad kopētājs ir pabeidzis dublēšanas procesu, jūs redzēsit saiti arhīva lejupielādei, kurā ir dublējuma faili un instalēšanas skripts..

Iepakojums ir pabeigts

Lai abus failus lejupielādētu datorā, jums jānoklikšķina uz saites Vienu klikšķi lejupielādēt.

Abi šie faili ir ārkārtīgi svarīgi, lai pareizi klonētu savu WordPress vietni jaunajā vietā.

4. solis. Augšupielādējiet arhīvu un instalētāju jaunajā vietā

Tagad, kad jums ir pilnīga vietnes dublēšana kopā ar kopētāja instalēšanas failu, nākamais solis ir augšupielādēt tos jaunajā vietā.

Šī jaunā atrašanās vieta var būt aktīva vietne vai vietne jūsu vietējā serverī. Ja tā ir vietne uz jūsu vietējā servera, jums vienkārši ir jākopē un jāielīmē faili apakšmapē mapē htdocs vai www mapē, piemēram:

C: \ wamp \ www \ mana vietne \

Ja tā ir aktīva vietne citā WordPress resursdatorā, šie faili ir jāaugšupielādē saknes direktorijā, izmantojot FTP klientu.

Neatkarīgi no tā, kur kopējat failus, jums jāpārliecinās, vai mape ir pilnīgi tukša un tajā nav citu failu vai mapju, izņemot installer.php failu un dublējuma zip failu.

Augšupielādējiet dublējuma failus un instalēšanas programmu

5. solis. Importēšanas skripta palaišana

Tagad, kad visi jūsu faili ir vietā, jums jāpalaiž kopētāja instalēšanas skripts.

Vienkārši apmeklējiet jauno vietni tīmekļa pārlūkprogrammā un URL beigās pievienojiet installer.php.

http://example.com/installer.php

Neaizmirstiet aizstāt example.com ar savu domēna vārdu vai savas jaunās vietnes localhost adresi.

Tagad ekrānā redzēsit kopētāja instalēšanas skriptu. Tas automātiski meklēs dublējuma failus un galvenos konfigurācijas iestatījumus. Ja viss izskatās labi, dodieties uz priekšu un atzīmējiet izvēles rūtiņu Noteikumi un paziņojumi. Pēc tam jūs varat noklikšķināt uz nākamās pogas, lai turpinātu.

Tiek palaists instalētāja skripts

Nākamajā ekrānā kopēšanas mašīna lūgs ievadīt informāciju par datu bāzi. Šī ir datu bāze, kuru vēlaties izmantot savai jaunajai klonētajai WordPress vietnei.

Ievadiet datu bāzes informāciju

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas “Pārbaudīt datu bāzi”, lai pārliecinātos, vai ievadītā datu bāze ir pareiza.

Pēc tam noklikšķiniet uz nākamās pogas, lai turpinātu.

Kopētājs tagad importēs jūsu datu bāzi un failus. Pēc tam tas lūgs jums atjaunināt jaunās vietnes iestatījumus.

Jauni dati

Tas automātiski noteiks izmaiņas un aizpildīs URL, ceļa un nosaukuma laukus. Lai turpinātu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Tālāk.

Kopētājs tagad pabeigs instalēšanu, un jūs redzēsit administratora pieteikšanās pogu. Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit jaunās klonētās vietnes WordPress administratora apgabalā.

6. solis. Pārbaudiet savu klonēto vietni

Tagad varat iet uz priekšu un pārbaudīt savu klonēto WordPress vietni. Mēs iesakām pārbaudīt gan administratora apgabalu, gan jūsu vietnes priekšdaļu, lai pārliecinātos, ka visi jūsu dati ir tur un vietne darbojas kā paredzēts.

Ja rodas kādas problēmas, apskatiet mūsu ceļvedi par to, kā labot bieži sastopamās WordPress kļūdas.

7. darbība. Izdzēsiet pagaidu failus

Kad esat pārliecinājies, ka viss tiek importēts pareizi, varat iet uz priekšu un izdzēst instalēšanas failus, kas izveidoti ar kopētāja spraudni.

Klonētajā WordPress vietnē dodieties uz Kopētājs »Rīki lapu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Noņemt instalācijas failus.

Noņemiet instalācijas failus

Tas ir, jūs esat veiksmīgi klonējis WordPress vietni.

Noslēguma domas

Kā redzat, WordPress vietnes klonēšana nav ļoti grūta, ja vien kopējat paši savu vietni. Ja vēlaties kopēt kāda cita WordPress vietni, tā faktiski ir nelikumīga, ja vien jums nav viņu skaidras rakstiskas atļaujas.

Noteikti ir arī citi veidi, kā klonēt WordPress vietni, piemēram, to darīt manuāli, kam pat nav nepieciešama WordPress administratora piekļuve, taču mēs uzskatām, ka tam nav nekādu labumu, ja vien jūs nenodarbojaties ar patiešām lielu vietni.

Lielākajā daļā gadījumu, kad jums ir jākopē WordPress vietne, mēs iesakām izmantot iepriekš minēto metodi, jo tā ir vienkāršākā un vispusīgākā..

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums viegli klonēt savu WordPress vietni. Iespējams, vēlēsities redzēt mūsu galveno soli pa solim sniegto ceļvedi, lai uzlabotu WordPress ātrumu un veiktspēju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map