Kā labot 500 iekšējā servera kļūdu programmā WordPress

Vai WordPress redzat 500 iekšējā servera kļūdu? Iekšējā servera kļūda ir viena no visbiežāk sastopamajām WordPress kļūdām. Tā kā kļūda nesniedz nekādu citu informāciju, daudziem iesācējiem tā šķiet diezgan nomākta. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā WordPress viegli novērst iekšējo servera kļūdu.


Kā novērst iekšējo servera kļūdu programmā WordPress

Kas izraisa WordPress iekšējā servera kļūdu?

Iekšējā servera kļūda nav raksturīga tikai WordPress. Tas var notikt ar jebkuru vietni, kas darbojas tīmekļa serverī. Šīs kļūdas vispārējā rakstura dēļ izstrādātājam tas neko nesaka.

Jautāt, kā novērst iekšējā servera kļūdu, ir tāpat kā pajautāt ārstam, kā novērst sāpes, nepasakot viņiem, kur ir sāpes.

WordPress vietnes piemērs, kurā parādīta iekšējā servera kļūda

Iekšējā servera kļūdu programmā WordPress bieži izraisa spraudnis vai motīva funkcijas. Citi iespējamie WordPress iekšējā servera kļūdu cēloņi, par kuriem mēs zinām, ir: bojāts .htaccess fails un PHP atmiņas ierobežojums.

Mēs arī esam dzirdējuši, ka iekšējā servera kļūda tiek parādīta tikai tad, kad mēģināt piekļūt administratora zonai, kamēr pārējā vietne darbojas labi.

To sakot, tagad apskatīsim, kā novērst iekšējā servera kļūdas WordPress.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Notiek korumpēta .htaccess faila pārbaude

Pirmā lieta, kas jādara, novēršot WordPress iekšējā servera kļūdu, ir pārbaudīt, vai nav bojāts .htaccess fails.

To var izdarīt, pārdēvējot galveno .htaccess failu uz kaut ko līdzīgu .htaccess_old. Lai pārdēvētu .htaccess failu, sava hostinga konta cPanel informācijas panelī jums jāpiesakās vietnē, izmantojot FTP vai File Manager..

Kad būsit izveidojis savienojumu, .htaccess fails atradīsies tajā pašā direktorijā, kur redzēsit tādas mapes kā wp-content, wp-admin un wp-incl..

.Htaccess faila rediģēšana WordPress

Kad esat pārdēvējis .htaccess failu, mēģiniet apmeklēt savu vietni, lai redzētu, vai tas ir atrisinājis problēmu. Ja tas notika, dodiet sev labojumu aizmugurē, jo esat novērsis iekšējā servera kļūdu.

Pirms pāriet pie citām lietām, pārliecinieties, ka jums ir Iestatījumi »Permalinks lapu WordPress administratora apgabalā un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, neveicot nekādas izmaiņas. Tas jums ģenerēs jaunu .htaccess failu ar pareiziem pārrakstīšanas noteikumiem, lai nodrošinātu, ka jūsu ziņu lapas neatgriežas ar kļūdu 404.

Ja korumpētā .htaccess faila meklēšana jums nedarbojās, jums jāturpina lasīt šo rakstu.

PHP atmiņas limita palielināšana

Dažreiz iekšēja servera kļūda var rasties, ja jūs izsmeļat savu PHP atmiņas ierobežojumu. Izmantojiet mūsu apmācību, kā palielināt PHP atmiņas ierobežojumu WordPress, lai to labotu.

Ja iekšējā servera kļūdu redzat tikai tad, kad mēģināt pieteikties savā WordPress adminā vai augšupielādējot attēlu savā wp-admin, jums vajadzētu palielināt atmiņas ierobežojumu, veicot šādas darbības:

  1. Izveidojiet tukšu teksta failu ar nosaukumu php.ini
  2. Ielīmējiet šo kodu tur: atmiņa = 64 MB
  3. Saglabājiet failu
  4. Augšupielādējiet to mapē / wp-admin / mapē, izmantojot FTP

Vairāki lietotāji ir teikuši, ka, veicot iepriekšminēto, viņiem tika novērsta administratora problēmas.

Ja, palielinot atmiņas apjomu, problēma jums tika novērsta, tad problēma tika novērsta tikai uz laiku. Jums joprojām jāatrod iemesls, kas izsmel jūsu atmiņas ierobežojumu.

Tas varētu būt vāji kodēts spraudnis vai pat motīva funkcija. Mēs ļoti iesakām lūgt savam WordPress tīmekļa mitināšanas uzņēmumam izpētīt servera žurnālus, lai palīdzētu jums atrast precīzu diagnostiku.

Ja PHP atmiņas ierobežojuma palielināšana neatrisināja šo problēmu, tad jums ir jāmeklē vēl daži problēmu novēršanas jautājumi.

Deaktivizējiet visus spraudņus

Ja neviens no iepriekšminētajiem risinājumiem jums nedarbojās, tad šo kļūdu, visticamāk, izraisīja konkrēts spraudnis. Iespējams, ka tā ir arī spraudņu kombinācija, kas savā starpā nespēlē jauki.

Diemžēl to nav viegli atrast. Jums ir jāatspējo visi WordPress spraudņi uzreiz.

Izpildiet mūsu ceļvedī sniegtos norādījumus par to, kā deaktivizēt visus WordPress spraudņus bez WP-Admin.

Deaktivizējiet visus WordPress spraudņus

Ja, atspējojot visus spraudņus, kļūda tika novērsta, tad jūs zināt, ka tas ir viens no spraudņiem, kas rada kļūdu.

Vienkārši dodieties uz WordPress administratora apgabalu un noklikšķiniet uz “Spraudņi”. Tagad jums jāaktivizē viens spraudnis vienlaikus, līdz atrodat vienu, kas izraisīja problēmu. Atbrīvojieties no šī spraudņa un ziņojiet par kļūdu spraudņa autoram.

Papildu augšupielāde

Ja spraudņa opcija neizlaboja iekšējā servera kļūdu, ir vērts atkārtoti augšupielādēt mapi wp-admin un wp-ietver no svaigas WordPress instalācijas.

Tas nenoņems jūsu informāciju, taču tas var atrisināt problēmu gadījumā, ja kāds fails tiks bojāts.

Vispirms jums būs jāapmeklē vietne WordPress.org un jānoklikšķina uz pogas Lejupielādēt.

Lejupielādējiet WordPress

Tas datorā instalēs WordPress zip failu. Jums ir jāizņem zip fails, un tā iekšpusē jūs atradīsit WordPress mapi.

Tālāk jums jāpieslēdzas jūsu WordPress vietnei, izmantojot FTP klientu. Kad savienojums izveidots, dodieties uz savas vietnes saknes mapi. Tajā ir mape, kurā ir wp-admin, wp-incl, wp-content mapes.

Kreisajā kolonnā datorā atveriet mapi WordPress. Tagad jums jāizvēlas mapes wp-iekļauj un wp-admin un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu un atlasiet Augšupielādēt..

Augšupielādējiet jaunus WordPress failus

Jūsu FTP klients tagad pārsūtīs šo mapi uz jūsu serveri. Tas jautās jums, vai vēlaties pārrakstīt failus. Atlasiet “Pārrakstīt” un pēc tam “Vienmēr izmantot šo darbību”.

Pārrakstīt failus

Jūsu FTP klients tagad aizstās vecākus WordPress failus ar jaunākām, svaigām kopijām. Ja jūsu WordPress faili tika bojāti, tad šajā solī tiks novērsta iekšējā servera kļūda.

Jautājiet savam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam

Ja ar visām metodēm neizdodas novērst iekšējo servera kļūdu jūsu vietnē, ir pienācis laiks saņemt papildu palīdzību. Sazinieties ar savu tīmekļa mitināšanas atbalsta komandu, un tā varēs pārbaudīt servera žurnālus un atrast kļūdas galveno cēloni.

Ja vēlaties patstāvīgi turpināt problēmu novēršanu, skatiet mūsu galveno WordPress problēmu novēršanas rokasgrāmatu iesācējiem.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums novērst WordPress iekšējā servera kļūdu. Iespējams, vēlēsities redzēt mūsu pilnu sarakstu ar visbiežāk sastopamajām WordPress kļūdām un to novēršanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me