Kā novērst 502 sliktas vārtejas kļūdu programmā WordPress

Vai vēlaties savā vietnē novērst 502 sliktu vārtejas kļūdu? Šī kļūda ir diezgan kaitinoša, jo to var izraisīt daudz dažādu lietu. Tas nozīmē, ka 502 sliktas vārtejas kļūdas novēršana var aizņemt kādu laiku. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā WordPress var viegli novērst 502 slikto vārteju kļūdu.


Kā labot 502 slikto vārtejas kļūdu programmā WordPress

Kas ir 502 slikta vārtejas kļūda?

502 slikta vārtejas kļūda tiek aktivizēta, kad jūsu WordPress mitināšanas serveris saņem nederīgu atbildi uz pieprasīto lapu.

Slikta vārtejas kļūda ir viena no biežākajām WordPress kļūdām, ar kuru jūs varat saskarties savā vietnē. To var izraisīt vairāki iemesli, un atkarībā no servera kļūdas ziņojums var nedaudz atšķirties arī pēc izskata.

502 slikta vārteja pārlūkprogrammā

Apmeklējot vietni, jūsu pārlūkprogramma nosūta pieprasījumu mitināšanas serverim. Pēc tam mitināšanas serveris atrod lapu un ar statusa kodu to nosūta atpakaļ uz jūsu pārlūkprogrammu.

Parasti jūs neredzētu šo statusa kodu. Tomēr kļūdas gadījumā statusa kods tiek parādīts ar kļūdas ziņojumu. Šādu kļūdu piemēri ir 404 neatrasti, 503 pakalpojumi nav pieejami, 403 aizliegtas kļūdas un daudz kas cits.

Visbiežākais 502 sliktas vārtejas kļūdas iemesls ir tad, kad jūsu pieprasījums prasa pārāk daudz laika, lai serveris atbildētu. Šī kavēšanās var būt īslaicīga kļūme, ko izraisa intensīva satiksme. Tā varētu būt arī kļūme, ko izraisa slikti kodēta WordPress tēma vai spraudnis. Visbeidzot, tas var notikt arī nepareizas servera konfigurācijas dēļ.

To sakot, apskatīsim, kā viegli novērst 502 slikto vārteju kļūdu WordPress.

502 Sliktas vārtejas kļūdas labošana

Šī kļūda parasti rodas, ja jūsu serveris nespēj atrast nederīgās atbildes cēloni. Tas nozīmē, ka mēs izmēģināsim dažādas problēmu novēršanas darbības, līdz mēs atradīsim problēmu.

Gatavs, sāksim!.

1. solis: atkārtoti ielādējiet vietni

Dažreiz palielināta trafika vai mazo servera resursu dēļ jūsu servera atbildēšana var aizņemt ilgāku laiku. Tādā gadījumā pēc dažām minūtēm problēma var automātiski izzust. Jums vajadzētu mēģināt atkārtoti ielādēt skatīto tīmekļa lapu, lai redzētu, vai tas bija iemesls.

Ja tas novērsa jūsu problēmu, jums vairs nevajadzēs lasīt. Tomēr, ja šo kļūdu redzat bieži, jums jāturpina lasīt, jo, iespējams, ir kaut kas cits, kas jālabo.

2. darbība: notīriet pārlūka kešatmiņu

Iespējams, ka pārlūkprogrammā kešatmiņā tiek parādīta kļūdas lapa. Pat pēc problēmas novēršanas jūs redzēsit kļūdu 502, jo pārlūkprogramma jūsu vietni ielādē no kešatmiņas.

Lai to labotu, lietotāji ar Windows / Linux operētājsistēmām var nospiest Ctrl + F5 pogas un Mac OS lietotāji var nospiest CMD + Shift + R pogas uz tastatūras, lai atsvaidzinātu lapu. Kešatmiņu var arī manuāli noņemt no pārlūka iestatījumiem.

Notīriet pārlūkprogrammas kešatmiņu

Kad esat iztīrījis WordPress kešatmiņu, mēģiniet vēlreiz ielādēt vietni.

Varat izmantot citu pārlūkprogrammu, lai novērstu traucējumus, ja problēma rodas pārlūkprogrammas kešatmiņas dēļ. Ja visos pārlūkos redzat kļūdu, turpiniet lasīt.

3. darbība: atspējojiet CDN vai ugunsmūri

Ja savā vietnē izmantojat CDN pakalpojumu vai vietnes ugunsmūri, iespējams, ka viņu serveri darbojas. Lai to pārbaudītu, jums uz laiku būs jāatspējo CDN.

Pēc atspējošanas tas noņems papildu slāni, kas izveidots starp jūsu pārlūkprogrammu un mitināšanas serveri. Jūsu vietne tagad tiks ielādēta pilnībā no jūsu servera, un, ja problēmu izraisīja CDN / ugunsmūra pakalpojums, tad tā tiks atrisināta tūlīt.

Pēc tam varat sazināties ar CDN pakalpojumu sniedzēju, lai saņemtu atbalstu. Kad problēma ir atrisināta, varat turpināt darbību un atkal iespējot CDN.

4. solis: atjauniniet WordPress motīvus un spraudņus

Ja kļūda joprojām pastāv, nākamais solis ir pārbaudīt savu motīvu vai spraudņus.

Pirmkārt, jums būs jāatspējo visi WordPress spraudņi, izmantojot FTP. Pēc tam apmeklējiet savu vietni, lai redzētu, vai kļūda ir novērsta.

Ja tā ir, tad problēmu izraisīja viens no jūsu spraudņiem. Tagad jums jāaktivizē visi spraudņi pa vienam, līdz jūs varat reproducēt kļūdu. Tas palīdzēs jums atrast spraudni, kas ir atbildīgs par kļūdu.

Varat atrast alternatīvu spraudni vai sazināties ar spraudņa autoru, lai saņemtu atbalstu.

Ja spraudņu deaktivizēšana neatrisināja problēmu, ieteicams pārbaudīt WordPress motīvu. Jums būs jāpārslēdz WordPress tēma, izmantojot phpMyAdmin.

Kad esat mainījis motīvu uz noklusējuma WordPress motīvu, apmeklējiet savu vietni, lai redzētu, vai tā darbojas. Ja joprojām redzat kļūdu, turpiniet lasīt.

5. solis: pārbaudiet mitināšanas serveri

Ja visas iepriekš minētās problēmu novēršanas darbības neizdevās, iespējams, tā ir problēma ar jūsu mitināšanas serveri.

Jums jāsazinās ar sava mitināšanas pakalpojumu sniedzēja atbalsta komandu un jāpaziņo viņiem par šo problēmu. Varat arī pieminēt visas veiktās problēmu novēršanas darbības.

Visi labie WordPress mitināšanas uzņēmumi varēs ātri novērst problēmu, ja to izraisa servera nepareiza konfigurācija.

Tas ir viss. Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā WordPress novērst 502 slikto vārteju kļūdu. Jūs, iespējams, vēlēsities arī iepazīties ar mūsu pilnīgo WordPress problēmu novēršanas rokasgrāmatu, kurā sniegti detalizēti norādījumi par WordPress problēmu novēršanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map