Kā novērst kļūdu, izveidojot datu bāzes savienojumu programmā WordPress

Vai savā WordPress vietnē redzat paziņojumu “Kļūda, izveidojot datu bāzes savienojumu”? Tā ir fatāla kļūda, kuras dēļ jūsu WordPress vietne lietotājiem nav pieejama.


Šī kļūda rodas, ja WordPress nespēj izveidot savienojumu ar datu bāzi. Jūsu WordPress datu bāzes savienojumu var ietekmēt vairākas lietas, kas iesācējiem ir nedaudz sarežģītas traucējummeklēšanas.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli novērst kļūdu, izveidojot datu bāzes savienojumu WordPress.

Datu bāzes savienojuma kļūdas labošana WordPress

Kas rada kļūdu, izveidojot datu bāzes savienojumu programmā WordPress?

Problēmu “Kļūda, izveidojot datu bāzes savienojumu” var izraisīt nepareiza datu bāzes informācija jūsu WordPress iestatījumos, bojāta datu bāze vai nereaģējošs datu bāzes serveris.

Datu bāzes savienojuma kļūda WordPress

Datu bāze ir programmatūra, kas ļauj ērti uzglabāt, organizēt un izgūt datus citā programmatūrā.

Kā satura pārvaldības sistēma WordPress izmanto datu bāzi, lai saglabātu visu jūsu saturu un citus vietnes datus. Pēc tam tas tiek izveidots savienojums ar datu bāzi katru reizi, kad kāds apmeklē jūsu vietni.

Lai izveidotu savienojumu ar datu bāzi, WordPress nepieciešama šāda informācija:

 • Datu bāzes nosaukums
 • Datubāzes lietotājvārds
 • Datu bāzes parole
 • Datu bāzes serveris

Šī informācija tiek saglabāta jūsu WordPress konfigurācijas failā ar nosaukumu wp-config.php.

Ja kāds no šiem vienumiem ir nepareizs, WordPress neizdosies izveidot savienojumu ar jūsu datu bāzes serveri, un jūs redzēsit kļūdu “Kļūda, izveidojot datu bāzes savienojumu”.

Tā ir viena no biežākajām WordPress kļūdām. Neatkarīgi no nepareiziem akreditācijas datiem, šī kļūda var parādīties arī tad, ja datu bāzes serverī nedarbojas vai datu bāzes faili ir bojāti.

Apskatīsim, kā novērst kļūdu, izveidojot datu bāzes savienojuma problēmu programmā WordPress, izmantojot pakāpenisku problēmu novēršanu.

1. Pārbaudiet savu WordPress datu bāzes akreditācijas datus

WordPress datu bāzes savienojuma kļūdas visbiežākais iemesls ir nepareizi datu bāzes akreditācijas dati. Ja nesen savu WordPress vietni esat pārvietojis uz jaunu resursdatoru, tas varētu būt visticamākais iemesls.

Jūsu WordPress datu bāzes akreditācijas dati tiek saglabāti failā wp-config.php. Tas ir WordPress konfigurācijas fails, kurā ir svarīgi WordPress iestatījumi, ieskaitot informāciju par datu bāzi.

Ja jūs vēl neesat rediģējis wp-config.php failu, apskatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress rediģēt wp-config.php failu.

Wp-config.php failā jūs meklēsit šādas rindiņas.

// ** MySQL iestatījumi – jūs varat iegūt šo informāciju no sava tīmekļa resursdatora ** //
/ ** WordPress datu bāzes nosaukums * /
definēt (‘DB_NAME’, ‘database_name_here’);
/ ** MySQL datu bāzes lietotājvārds * /
definēt (‘DB_USER’, ‘lietotājvārds_šeit’);
/ ** MySQL datu bāzes parole * /
definēt (‘DB_PASSWORD’, ‘password_here’);
/ ** MySQL resursdators * /
define (‘DB_HOST’, ‘localhost’);

Jums jāpārliecinās, ka informācija par datu bāzes vārdu, lietotājvārdu, paroli un datu bāzes resursdatoru ir pareiza.

Varat apstiprināt šo informāciju no sava WordPress mitināšanas konta paneļa. Vienkārši piesakieties savā mitināšanas kontā un sadaļā Datubāzes noklikšķiniet uz MySQL datu bāzes.

Informācija datu bāzē

Tādējādi jūs nokļūsit mitināšanas paneļa datu bāzes pārvaldības lapā. No šejienes jūs varat uzzināt savas datu bāzes vārdu un lietotājvārdu.

Datubāzes nosaukums un lietotājvārds

Zemāk jūs atradīsit datu bāzes lietotājus un saites, lai mainītu lietotāja paroli.

Datubāzes lietotāja paroles maiņa

Kad esat apstiprinājis datu bāzes vārdu, lietotājvārdu un paroli, pēc nepieciešamības varat mainīt šo informāciju wp-config.php failā..

Pēc tam mēģiniet vēlreiz apmeklēt savu vietni, lai redzētu, vai nav radusies datu bāzes savienojuma kļūda.

Ja joprojām varat redzēt kļūdu, tas nozīmē, ka kaut kas cits nav kārtībā. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par problēmu novēršanu.

2. Pārbaudiet savu datu bāzes resursdatora informāciju

Ja esat pārliecināts, ka datu bāzes nosaukums, lietotājvārds un parole ir pareiza, iespējams, vēlēsities pārliecināties, vai izmantojat pareizu datu bāzes resursdatora informāciju.

Lielākā daļa WordPress mitināšanas uzņēmumu kā jūsu datu bāzes mitinātāju izmanto localhost. Tomēr daži pārvaldītie WordPress mitināšanas uzņēmumi izmanto atsevišķus serverus, lai mitinātu datu bāzes. Tādā gadījumā jūsu datu bāzes resursdatora informācija nebūs localhost.

Lai apstiprinātu datu bāzes resursdatora informāciju, jums jāsazinās ar savu WordPress mitināšanas uzņēmumu.

3. Remonts WordPress datu bāzi

Piemēram, ja, izmantojot wp-admin, tiek parādīta cita kļūda, kaut kas līdzīgs “Viena vai vairākas datu bāzes tabulas nav pieejamas. Iespējams, būs jālabo datu bāze ”, pēc tam jālabo jūsu datu bāze.

To var izdarīt, failam wp-config.php pievienojot šo rindu. Pievienojiet to tieši pirms “Tas ir viss, pārtrauciet rediģēšanu! Laimīgas emuāru veidošanas līnijas wp-config.php.

definēt (‘WP_ALLOW_REPAIR’, patiess);

Kad esat to izdarījis, iestatījumus varat redzēt, apmeklējot šo lapu: http://www.yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php

Remonts WordPress datu bāzē

Piezīme: lietotājam nav jāpiesakās, lai piekļūtu datu bāzes labošanas lapai. Kad esat pabeidzis datu bāzes labošanu un optimizēšanu, noteikti noņemiet šo kodu no wp-config.php.

4. Pārbaudiet, vai jūsu datu bāzes serveris nedarbojas

Ja viss šķiet pareizi un WordPress joprojām nevar izveidot savienojumu ar datu bāzi, iespējams, ka jūsu datu bāzes serveris (MySQL serveris) nedarbojas.

Tas varētu notikt intensīvas trafika dēļ serverī. Būtībā jūsu resursdatora serveris vienkārši nevar tikt galā ar slodzi (īpaši, ja izmantojat dalītu mitināšanu).

Jūsu vietne kļūs lēna, un dažiem lietotājiem tā pat var parādīt kļūdu. Vislabākais, kas jums jādara, ir sazināties pa tālruni vai dzīvot tērzēšanā ar savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un pajautāt viņiem, vai jūsu MySQL serveris ir atsaucīgs.

Ja jums ir citas vietnes, kuras darbojas tajā pašā serverī, varat pārbaudīt šīs vietnes, lai pārliecinātos, ka jūsu SQL serveris nedarbojas.

Ja jums nav citas vietnes tajā pašā mitināšanas kontā, vienkārši dodieties uz sava mitināšanas informācijas paneli un mēģiniet piekļūt phpMyAdmin un pievienojiet datu bāzi.

Ja varat izveidot savienojumu, mums jāpārbauda, ​​vai jūsu datu bāzes lietotājam ir pietiekama atļauja. Izveidojiet jaunu failu ar nosaukumu testconnection.php un ielīmējiet tajā šādu kodu:

<?php
$ link = mysqli_connect (‘localhost’, ‘lietotājvārds’, ‘parole’);
if (! $ saite) {
die (‘Nevarēju izveidot savienojumu:’. mysqli_error ());
}
atbalss ‘Veiksmīgi savienots’;
mysqli_close ($ saite);
?>

Noteikti nomainiet lietotājvārdu un paroli. Tagad jūs varat augšupielādēt šo failu savā vietnē un piekļūt tam, izmantojot tīmekļa pārlūku.

Ja skripts ir veiksmīgi izveidots, tas nozīmē, ka jūsu lietotājam ir pietiekama atļauja, un kaut kas cits nav kārtībā.

Atgriezieties savā wp-config failā, lai pārliecinātos, vai viss tur ir pareizs (atkārtoti skenējiet drukas kļūdas).

Citi risinājumi, kas darbojas lietotājiem

Ja ar iepriekšminētajiem traucējummeklēšanas padomiem neizdevās novērst datu bāzes savienojuma kļūdu jūsu vietnē, varat izmēģināt šīs papildu darbības.

Mūsu lietotāji ziņo, ka šīs darbības ir palīdzējušas dažiem lietotājiem novērst datu bāzu savienojuma kļūdu savās vietnēs.

1. Atjauniniet WordPress vietnes URL

Mēģiniet atjaunināt WordPress vietnes URL, izmantojot phpMyAdmin. Vienkārši piekļūstiet phpMyAdmin no sava mitināšanas konta paneļa un atlasiet savu WordPress datu bāzi.

SQL palaišana phpMyAdmin

Pēc tam noklikšķiniet uz SQL izvēlnes augšpusē un ievadiet šo MySQL vaicājumu.

UPDATE wp_options SET option_value = ‘YOUR_SITE_URL’ WHERE option_name = ‘siteurl’

Neaizmirstiet norādīt savas vietnes URL un nomainīt wp_options uz sava tabulas nosaukumu, jo, iespējams, esat mainījis WordPress tabulas prefiksu.

2. Web servera atsāknēšana

Īpašu serveru, lokālu serveru un virtuālu privātu serveru (VPS) lietotāji var mēģināt pārstartēt savus serverus.

Tādējādi tiks restartēts jūsu tīmekļa un datu bāzes serveris, kas var novērst dažas īslaicīgas kļūdas, kas izraisa kļūdu.

3. Lūdziet palīdzību

Ja viss pārējais neizdodas, iespējams, jums būs jāsazinās ar savu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Visi labie WordPress mitināšanas uzņēmumi palīdzēs jums novērst problēmu, norādīs pareizā virzienā vai pat novērsīs to.

Varat arī nolīgt WordPress izstrādātājus no Codeable, kas var palīdzēt jums novērst šo problēmu par saprātīgām cenām. Vislabākais ir tas, ka šie izstrādātāji ir ļoti pārbaudīti ar Codeable komandu, tāpēc jūs zināt, ka viņiem var uzticēties.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums novērst kļūdu, izveidojot datu bāzes savienojumu WordPress. Varat arī apskatīt mūsu WordPress traucējummeklēšanas rokasgrāmatu, kurā sniegti padomi par WordPress problēmu patstāvīgu risināšanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map