Kā novērst pārāk daudz novirzīšanas kļūdu WordPress

Pašpiedzītas vietnes WordPress.org darbībai ir daudz priekšrocību, taču reizēm dažas viegli risināmas kļūdas var kairināt iesācējus. Balts nāves ekrāns, iekšējā servera kļūda un dažas citas bieži sastopamas WordPress kļūdas var būt patiesi satraucoši jauniem lietotājiem. Nesen kāds lietotājs norādīja uz WordPress kļūdu “Pārāk daudz novirzīšanas”. Tā ir izplatīta problēma, ar kuru var saskarties WordPress lietotāji. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā novērst kļūdu, kas WordPress rada pārāk daudz novirzīšanas problēmu.


Firefox šī kļūda tiks parādīta šādi:

“Lapa netiek novirzīta pareizi. Firefox ir atklājis, ka serveris novirza šīs adreses pieprasījumu tādā veidā, kas nekad netiks pabeigts. ”

Firefox parādīta WordPress novirzīšanas kļūda

Kāpēc pārāk daudz novirzīšanu WordPress rada kļūda?

Šī kļūda parasti rodas nepareizi konfigurētas novirzīšanas problēmas dēļ. Kā jūs zināt, ka WordPress ir SEO draudzīga URL struktūra, kas izmanto novirzīšanas funkciju. Novirzīšanas funkcionalitāti izmanto arī vairāki citi populāri WordPress spraudņi. Piemēram, WordPress SEO spraudnis ļauj noņemt kategoriju bāzi no kategoriju vietrāžiem URL, novirzot lietotājus uz URL bez kategorijas bāzes. WordPress SSL un kešatmiņas spraudņi izmanto arī novirzīšanu.

Kļūdainas konfigurācijas dēļ kādā no šiem novirzīšanas rīkiem jūsu vietne var novirzīt lietotājus uz URL, kas tos faktiski novirza atpakaļ uz novirzošo URL. Tādā gadījumā lietotāja pārlūkprogramma ir ieslodzīta starp divām lapām, un tādējādi jūs redzat kļūdu.

Kļūda pārāk daudz novirzīšanā, kā parādīts pārlūkā Google Chrome

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Kā atrisināt pārāk daudz novirzīšanas kļūdu programmā WordPress?

Visizplatītākā nepareizā konfigurācija, ar kuru mēs esam saskārušies atkārtoti, ir gadījumi, kad lietotājam WordPress adreses URL vai vietnes adreses URL iestatījumos ir nepareizs URL..

WordPress un Vietnes adreses iestatījumi

Piemēram, pieņemsim, ka jūsu vietnes vietrādis URL ir http://www.example.com un jūs apmeklējat Iestatījumi »Vispārīgi un iestatiet to uz http://example.com. Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju ļauj jums izvēlēties, vai vēlaties savam domēna nosaukumam pievienot www prefiksu, vai arī to pievienot bez www. Ja esat izvēlējies savam vietrādim URL pievienot www, tad, pievienojot vietni http://example.com WordPress iestatījumos, kļūda tiks parādīta. Vai arī, ja jūs izvēlējāties izmantot savu domēnu bez www prefiksa, pievienojot to ar www prefiksu WordPress iestatījumos, rodas šī kļūda.

Kad lietotājs apmeklēs vietni http://example.com, pēc jūsu servera konfigurācijas viņi tiks novirzīti uz vietni http://www.example.com, kur WordPress viņus novirzīs atpakaļ uz vietni http://example.com, jo ​​tas ir ko esat iestatījis iestatījumos.

Ja jūsu vietne strādāja labi, un jūs šajos iestatījumos neveicāt nekādas izmaiņas. Tad jums jāsazinās ar savu tīmekļa mitinātāju, jo tas, visticamāk, ir viņu konfigurācijas problēma.

Tomēr, ja jums nav uzticamu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un viņi noliedz, ka jums būtu kādas problēmas un / vai atsakās jums palīdzēt, jums vajadzētu apsvērt iespēju mainīt tīmekļa mitinātājus vai pats to labot..

Lai to labotu, jums jāmaina WordPress adrese un vietnes adrese. Iet uz Iestatījumi »Vispārīgi, mainiet savu WordPress un vietnes adresi. Ja jums ir sava adrese ar www prefiksu, mainiet to uz URL, kas nav www, un, ja jums tā ir ar URL, kas nav www, tad pievienojiet www prefiksu.

Svarīgs: Pārliecinieties, ka URL beigās neatstājat beigu slīpsvītru, piemēram, http://www.example.com/

Mainiet vietnes URL bez piekļuves administratora apgabalam

Ja jums nav piekļuves WordPress administratora apgabalam, jūs joprojām varat atjaunināt šos iestatījumus, definējot tos wp-config.php failā. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar savu vietni, izmantojot FTP klientu. Kad esat izveidojis savienojumu ar savu vietni, vietnes saknes direktorijā atradīsit failu wp-config.php. Šis fails ir jālejupielādē un jārediģē, izmantojot teksta redaktoru, piemēram, Notepad. Vienkārši pievienojiet šīs divas rindiņas failam un neaizmirstiet aizstāt example.com ar savu domēnu.

define (‘WP_HOME’, ‘http: //example.com’);
definēt (‘WP_SITEURL’, ‘http: //example.com’);

Saglabājiet failu un augšupielādējiet to atpakaļ savā tīmekļa serverī. Tagad mēģiniet piekļūt savai WordPress vietnei. Ja jūs joprojām nevarat piekļūt savai vietnei, mēģiniet pievienot savu domēnu ar www prefiksu.

Citu novirzīšanas problēmu novēršana

Ja iepriekšējā darbība neatrisināja jūsu problēmu, iespējams, ka jūsu vietnē ir spraudņu problēma. Kā mēs jau iepriekš minējām, ka vairāki WordPress spraudņi izmanto novirzīšanas paņēmienus, lai veiktu dažādas lietas. Mēs centīsimies jums palīdzēt novērst problēmas.

Vispirms jums jānoskaidro, kurš spraudnis rada problēmu. Vai nesen aktivizējāt jaunu spraudni tieši pirms šīs kļūdas parādīšanās? Vai atjauninājāt spraudņus tieši pirms šīs kļūdas parādīšanās? Ja atbilde uz kādu no iepriekšminētajiem jautājumiem ir JĀ, tas sašaurina problēmu līdz šim spraudnim. Jūs varat vienkārši deaktivizēt šo spraudni, izdzēšot šī spraudņa mapi no wp-content / plugins /

Ja nezināt, kurš spraudnis rada problēmu, jums būs jāveic izmēģinājumi un kļūdas. Ātrākais veids, kā to izdarīt, ir deaktivizēt visus spraudņus. Pēc visu jūsu vietnes spraudņu deaktivizēšanas jums ir jāizmanto FTP, lai .htaccess failu lejupielādētu kā dublējumu. Šo failu varat atrast vietnes saknes direktorijā. Kad esat lejupielādējis failu, izdzēsiet to no servera. Tagad mēģiniet piekļūt savai vietnei.

Šis process ļaus jūsu serverim atjaunot jaunu .htaccess failu, un, tā kā nav aktivizēti spraudņi, tas, visticamāk, novērsīs problēmu. Ja kļūda vairs nepastāv, tad droši zināt, ka spraudnis izraisīja šo kļūdu.

Nākamais solis ir noskaidrot, kurš spraudnis bija vaininieks. Lai to izdarītu, jums jāielādē un jāinstalē visu spraudņu svaigas kopijas. Aktivizējiet spraudņus pa vienam un pēc katra spraudņa aktivizēšanas mēģiniet pārlūkot vairākas vietnes vietnes, izmantojot citu pārlūkprogrammu kā nepieteicēju. Cerams, ka atradīsit spraudni, kas izraisīja problēmu.

Šie ir visi iespējamie risinājumi, kas var novērst šo “kļūdu pārāk daudz novirzīšanas problēmu” WordPress. Vai kāds no iepriekšminētajiem risinājumiem atrisināja problēmu jums? Ja tā, tad, lūdzu, paziņojiet mums komentāros. Vai iepriekš esat saskāries ar kļūdu, kas saistīta ar pārāk daudzām novirzīšanas problēmām? kā tu to laboji? Ja zināt labojumu, kas nav minēts iepriekš rakstā, lūdzu, komentējiet zemāk. Mēs parūpēsimies, lai raksts tiktu atjaunināts ar jauniem mūsu lietotāju ieteikumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map