Kā novērst WordPress kļūdu “Vai esat pārliecināts, ka vēlaties to darīt”?

Ik pa laikam jūs varētu saskarties ar WordPress kļūdu, piemēram, kļūda, izveidojot datu bāzes savienojumu, vai kļūda atmiņā. Šīs kļūdas ir nedaudz noderīgas, jo tās precīzi norāda, kāda ir problēma.


No otras puses, ir tādas neizdevīgas kļūdas kā “Vai tiešām vēlaties to darīt”?.

Pārāk daudz faktoru var izraisīt šo kļūdu. Tāpēc WordPress nespēj sniegt nekādu informāciju, lai norādītu jūs pareizajā virzienā, lai to labotu.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā WordPress izpētīt un novērst kļūdu “Vai tiešām vēlaties to darīt?”.

Kļūda - vai tiešām vēlaties to darīt?

Kas izraisa: “Vai tiešām vēlaties to darīt?” kļūda?

Kļūda “Vai tiešām vēlaties to darīt?” Parasti tiek parādīta, ja neizdodas veikt verifikāciju, un visticamākie kandidāti, kas izraisa šo kļūdu, ir spraudņi un motīvi, kas šo funkciju neizmanto pareizi.

Nonces ir unikālas atslēgas, kas pievieno drošības slāni, lai aizsargātu WordPress URL, veidlapas un ajax zvanus no ļaunprātīgas izmantošanas. Viņi nodrošina, ka skripts nāk no jūsu vietnes, nevis no ārēja avota, piemēram, hakeris, kurš mēģina piekļūt jūsu vietnei.

Kā noteikt “Vai esat pārliecināts, ka vēlaties to darīt?” Kļūda

Visbiežāk šo kļūdu izraisa spraudnis vai motīvs, kas ir instalēts jūsu vietnē. Lai izpētītu, kurš spraudnis vai motīvs rada problēmu, jums būs jāatspējo visi spraudņi.

Plugins izmeklēšana

Pirmkārt, jums jāatspējo visi WordPress spraudņi un jāpārliecinās, ka WordPress nespēj atrast nevienu instalēto spraudni..

Vienkārši izveidojiet savienojumu ar savu WordPress mitināšanas kontu, izmantojot FTP klientu.

Kad savienojums izveidots, dodieties uz mapi wp-content un pārdēvējiet spraudņu mapi uz plugins.deaktivizētu.

Pārdēvējiet spraudņu mapi, lai deaktivizētu visus spraudņus

Pēc tam jums jādodas atpakaļ uz spraudņu lapu savā WordPress administratora apgabalā. Jūs redzēsit paziņojumu par visiem jūsu spraudņiem, kas tagad ir deaktivizēti.

Spraudņi, kas deaktivizēti programmā WordPress
Tagad, kad visi jūsu spraudņi ir pareizi atinstalēti un deaktivizēti, varat mēģināt atkārtot kļūdu.

Ja kļūda vairs neparādās, tas nozīmē, ka problēmu izraisīja viens no jūsu vietnes spraudņiem. Lai noskaidrotu, kurš spraudnis izraisīja problēmu, dodieties atpakaļ uz savu FTP klientu un pārdēvējiet plugins.deaktivizēto mapi atpakaļ uz spraudņiem.

Pēc tam apmeklējiet spraudņu lapu savā WordPress administratora apgabalā un aktivizējiet katru spraudni pa vienam. Pēc katra spraudņa aktivizēšanas ir jāmēģina reproducēt kļūda, līdz atrodat spraudni, kas rada problēmu.

Jā, tas izklausās pēc laikietilpīga uzdevuma, taču iesācējiem tas ir vienkāršākais veids, kā atrast nepareizi darbojošos WordPress spraudni.

Motīvu izpēte

Ja spraudņi neizraisīja šo problēmu, iespējams, tieši jūsu motīvs rada kļūdu “Vai tiešām vēlaties darīt?”.

Jūs varat izpētīt tēmu, kas izraisa šo problēmu, atkārtojot to pašu procedūru, ko jūs darījāt ar spraudņiem. Pirmkārt, jums ir jāpieslēdzas savai vietnei, izmantojot FTP klientu, un kā rezerves kopiju datorā lejupielādējiet pašreiz aktīvo motīvu.

Kad motīvs ir dublēts, varat to droši izdzēst no sava tīmekļa servera.

Tagad apmeklējiet Izskats »Motīvi lapā jūsu WordPress administratora apgabalā, un jūs redzēsit paziņojumu: ‘Aktīvā tēma ir bojāta. Atgriešanās pie noklusējuma motīva ”.

Motīvs ir deaktivizēts

WordPress jūsu vietnē tagad sāks izmantot tādu noklusējuma motīvu kā Twenty Seventeen.

Ja pēc noklusējuma motīva aktivizēšanas jūs nevarat reproducēt kļūdu, tas nozīmē, ka motīvs izraisīja kļūdu Vai esat pārliecināts, ka vēlaties to darīt?.

Nevar atrast kļūdas avotu

Pārliecinieties, ka esat rūpīgi pārbaudījis, lai reproducētu šo kļūdu pēc spraudņu un motīvu deaktivizēšanas un atkārtotas aktivizēšanas.

Ja uzzinājāt, ka kļūdu jūsu vietnē nerada spraudnis vai motīvs, veiciet dažas papildu darbības.

Šīs darbības pamatā aizstās visus WordPress galvenos failus ar jaunām kopijām, kas lejupielādētas no avota.

Pirmkārt, jums ir jāveic pilnīga WordPress rezerves kopija jūsu vietnei. Šis solis ir svarīgs, jo tas palīdzēs jums viegli atjaunot vietni gadījumā, ja kaut kas noiet greizi.

Pēc tam izveidojiet savienojumu ar savu vietni, izmantojot FTP klientu, un datorā lejupielādējiet failu “wp-config.php”. Šajā failā ir jūsu WordPress datu bāzes iestatījumi, kas jums būs nepieciešami vēlāk.

Lejupielādējiet datorā wp-config.php failu

Pēc tam jums rūpīgi jāizdzēš visi WordPress faili no servera izņemot wp-satura mapi un viss tā saturs.

Izdzēsiet visus WordPress failus, izņemot wp-satura mapi

Pēc tam datorā jālejuplādē jauna WordPress kopija. To var lejupielādēt no WordPress.org vietnes kā zip failu.

Iet uz priekšu un savā datorā izvelciet zip failu un, izmantojot FTP, augšupielādējiet mapē ‘WordPress’ esošos failus savā tīmekļa serverī..

Kad esat augšupielādējis visus failus, pārdēvējiet failu wp-config-sample.php uz wp-config.php.

Tagad jums jārediģē jaunais wp-config fails, lai ievadītu WordPress datu bāzi un tabulas informāciju. Lai ievadītu visu informāciju, varat ielūkoties vecajā wp-config.php failā, kuru lejupielādējāt iepriekš.

Detalizētus norādījumus skatiet mūsu rakstā par to, kā WordPress rediģēt failu wp-config.php.

Jums jāpievieno visas sadaļas, izņemot “Unikālo atslēgu un sāļu autentifikācija”. Izdzēsiet visas rindiņas, kas sākas ar define šajā sadaļā.

/ ** # @+
* Unikālo taustiņu un sāļu autentifikācija.
*
* Mainiet tās uz dažādām unikālām frāzēm!
* Tos var ģenerēt, izmantojot {@link https://api.wordpress.org/secret-key/1.1/salt/ WordPress.org slepenās atslēgas pakalpojumu}
* Varat tos mainīt jebkurā brīdī, lai padarītu spēkā esošos sīkfailus nederīgus. Tas visiem lietotājiem būs jāpiesakās vēlreiz.
*
* @since 2.6.0
* /
definēt (‘AUTH_KEY’, ‘`+ 7nTNbUD? | W) b3gMfG ~ g [zr8N6} m% MZ | L’);
definēt (‘NONCE_KEY’, ‘] Zj5i * hHlsUWKg2 |>YF, X + xpd-_`I [nFmA6ZLw ~; EW7g0.s5EaZCAJ = j] ./ 5z ^ X ~ ‘);
definēt (‘AUTH_SALT’, ‘e * l: hUsddFIxm1E7y-n #_} 3,4) J] S sM6-MI3aB # Qk1Xx`pwt6? ** i}’);

Tagad saglabājiet un augšupielādējiet wp-config.php failu atpakaļ savā vietnē.

Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi atsvaidzinājis savu WordPress instalāciju. Tagad varat turpināt mēģināt atkārtot kļūdu savā vietnē.

Pamata padomi WordPress problēmu novēršanai

Mēs saprotam, ka šādu problēmu novēršana reizēm var būt neapmierinoša. Tāpēc mēs esam sagatavojuši ērtu WordPress problēmu novēršanas rokasgrāmatu, kurā parādīts, kā izpētīt un novērst WordPress problēmas, piemēram, profesionāļiem.

WordPress izmanto miljoniem cilvēku. Neatkarīgi no tā, ar kādu problēmu jūs saskārāties, iespējams, ka tūkstošiem citu cilvēku ar to ir saskārušies pirms jums un ir to novērsuši.

Jūs varat atrast risinājumu, vienkārši ievadot kļūdu Google meklēšanā. Lai iegūtu vairāk noderīgu rezultātu, meklēšanas vienuma beigās pievienojiet vietni wpbeginner.com, lai atrastu vienkāršu soli pa solim, kā to labot..

Varat arī pievienot grāmatzīmi mūsu pilnīgajai WordPress kļūdu un visu labošanas rokasgrāmatai.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums novērst kļūdu WordPress “Vai esat pārliecināts, ka vēlaties to darīt”. Varat arī apskatīt mūsu pilnīgo WordPress drošības rokasgrāmatu, lai aizsargātu jūsu vietni no uzlaušanas un ļaunprātīgas programmatūras.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map