Kā pareizi pāriet no laukuma uz WordPress

Vai vēlaties pārvietot savu Squarespace vietni uz WordPress? Daudzi lietotāji savas vietnes sāk, izmantojot dažādas platformas. Agrāk vai vēlāk viņi atklāj platformas ierobežojumus un vēlas pāriet uz labāku un elastīgāku iespēju, piemēram, WordPress. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pareizi pāriet no Squarespace uz WordPress.


Pareizi pārejot no Squarespace uz WordPress

Kāpēc jums vajadzētu pāriet no Squarespace uz WordPress

Squarespace nodrošina ērti lietojamu platformu vietņu izveidošanai un veidošanai. Tomēr daudzi lietotāji drīz saprot, ka tas ir ierobežots attiecībā uz to, ko jūs varat darīt savā vietnē.

WordPress ir daudz elastīgāks un ļauj jums izveidot jebkura veida vietnes, kuras vēlaties. Lai salīdzinātu blakus, apskatiet mūsu rakstu par Squarespace vs WordPress ar abu platformu plusiem un mīnusiem..

Ņemiet vērā arī to, ka, sakot WordPress, mēs domājam sevi mitinātu WordPress.org vietni, nevis WordPress.com emuāru mitināšanas pakalpojumu. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp WordPress.org un WordPress.com.

Solis 0. Darba sākšana

Lai sāktu darbu ar WordPress, jums būs jāpiesakās tīmekļa mitināšanas kontā un jāreģistrē domēna vārds.

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiāli ieteiktais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Viņi ir vienojušies piedāvāt WPBeginner lietotājiem bezmaksas domēna vārdu un atlaidi mitināšanai. Būtībā jūs varat sākt darbu par USD 2,75 mēnesī.

Ja vietnei Squarespace ir savs domēna nosaukums, iespējams, vēlēsities arī šo domēnu pārsūtīt uz savu jauno tīmekļa mitinātāju.

Domēna pārsūtīšanas laikā un pēc tam jūs varēsit piekļūt savai Squarespace vietnei, jo tā sāks izmantot iebūvēto Squarespace apakšdomēnu.

1. solis. WordPress instalēšana

Pēc reģistrēšanās tīmekļa resursdatorā nākamais solis ir WordPress instalēšana. Kā populārākais vietņu veidotājs pasaulē, WordPress ir pazīstams ar savu slaveno 5 minūšu instalēšanu.

Ja jūs izmantojat Bluehost, viņi automātiski jums instalēs WordPress.

Lielākā daļa citu WordPress hostinga uzņēmumu arī ļauj instalēt WordPress ar vienu klikšķi no mitināšanas informācijas paneļa. Varat arī izpildīt norādījumus, kas sniegti mūsu soli pa solim WordPress instalēšanas rokasgrāmatā iesācējiem.

Kad būsit instalējis WordPress, varēsit pieteikties WordPress administratora informācijas panelī.

WordPress informācijas panelis

2. solis. Kvadrātveida telpas eksportēšana

Pēc WordPress instalēšanas jaunajā tīmekļa resursdatorā nākamais solis ir satura eksportēšana no Squarespace.

Squarespace piedāvā ierobežotu eksporta funkcionalitāti. Atkarībā no tā, kāds saturs ir jūsu vietnē, daļa no tā tiks eksportēta. Pārējais saturs paliks jūsu Squarespace iebūvētajā domēnā, un jums tas būs manuāli jākopē, lai to ielīmētu.

Šeit ir saturs, ko var automātiski eksportēt.

 • Visas jūsu pamata lapas tiks eksportētas kā WordPress lapas.
 • Viena emuāra lapa tiks eksportēta, un tā WordPress lapās parādīsies kā emuārs
 • Visas jūsu emuāra ziņas, kas atrodas vienā emuāra lapā, tiks eksportētas kā WordPress ziņas
 • Jūsu galerijas lapas tiks eksportētas
 • Tiks eksportēti teksta, attēla un iegulšanas bloki

Šis saturs netiks eksportēts.

 • Produktu lapas, albumu lapas un notikumu lapas netiks eksportētas
 • Audio, video un produktu bloki netiks eksportēti
 • Stila izmaiņas un pielāgota CSS
 • Mapes un indeksa lapas netiks atstātas
 • Ja jums bija vairāk nekā viena emuāra lapa, tad tiks eksportēta tikai viena no tām

Piezīme: Importēšanas laikā Squarespace attēli netiks importēti. Mēs jums parādīsim, kā tos vēlāk importēt.

Tagad, kad jūs zināt, kā tiek ierobežota SquareSpace, dodieties tālāk un eksportējiet saturu, lai jūs varētu sākt no jauna ar WordPress un pareizi attīstīt vietni.

Piesakieties savā Squarespace kontā un dodieties uz Iestatījumi »Papildu» Importēt / eksportēt izvēlne.

Eksportēt izvēlni kvadrātā

Tādējādi jūs nokļūsit importēšanas / eksporta iestatījumos. Pēc tam noklikšķiniet uz eksporta pogas, lai turpinātu.

Eksportēt kvadrātu

Tagad kvadrātā parādīsies uznirstošais logs ar WordPress logotipu. Squarespace eksportē saturu tikai WordPress piemērotā formātā. Ja jūsu vietnē bija produkti, tad datus par produktiem varat lejupielādēt kā atsevišķu CSV failu.

Pēc tam noklikšķiniet uz WordPress logotipa, lai turpinātu.

Eksportēt laukuma datus WordPress formātā

Kreisajā pusē zem importa un eksporta pogām redzēsit eksporta procesa gaitu. Kad eksportēšana ir pabeigta, redzēsit pogu, lai lejupielādētu eksportēšanas failu.

Lejupielādējiet eksporta failu

Iet uz priekšu un lejupielādējiet eksportēšanas failu uz datoru. Jums tas būs nepieciešams nākamajā darbībā, kad importēsit saturu savā jaunajā WordPress vietnē.

3. solis. Satura importēšana no laukuma uz WordPress

Nākamais solis ir no Squarespace lejupielādētā satura importēšana uz jūsu WordPress vietni.

Piesakieties savā WordPress administratora apgabalā un dodieties uz Rīki »Importēšana lappuse. Jūs redzēsit to platformu sarakstu, no kurām izvēlēties.

Kvadrāts tur netiks uzskaitīts, jo tas eksportē saturu ar WordPress saderīgā XML faila formātā. Tas viss nozīmē, ka, lai turpinātu, zem WordPress ir jānoklikšķina uz pogas “Instalēt tūlīt”.

Instalējiet WordPress importētāju

Tagad WordPress ielādēs un instalēs importētāju jums. Kad esat pabeidzis, jums jānoklikšķina uz saites Palaist importētāju, lai turpinātu.

Palaist importētāju

Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz pogas Izvēlēties failu, lai augšupielādētu eksporta failu, kuru iepriekš lejupielādējāt no Squarespace.

Augšupielādēt eksporta failu

WordPress tagad augšupielādēs un pārbaudīs jūsu Squarespace eksporta failu. Ja viss ir kārtībā, tad tajā tiks parādīta importēšanas iestatījumu lapa.

Šajā lapā jums būs jāizvēlas importētā satura autora vārds. WordPress var arī importēt Squarespace lietotāju un pievienot tos kā abonentu jūsu WordPress vietnē. Varat arī izvēlēties esošu administratora lietotāju kā autoru vai pat izveidot jaunu lietotāju.

Ir iespēja importēt pielikuma attēlus, taču tā nedarbosies. Neuztraucieties, mēs jums parādīsim, kā to labot vēlāk.

Importēt iestatījumus

Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas Iesniegt, lai WordPress varētu sākt importēt saturu no jūsu Squarespace eksporta faila.

Kad tas būs izdarīts, jūs redzēsit veiksmes ziņojumu. Tagad varat apmeklēt WordPress lapas un ziņas, lai pārskatītu importēto saturu.

4. solis. Attēlu importēšana no laukuma

Diemžēl WordPress importētājs nevar importēt attēlus no jūsu Squarespace vietnes. Jums būs manuāli jāimportē šie attēli, taču ir automatizēts veids, kā to izdarīt.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni Automātiski augšupielādēt attēlus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jārediģē visi ieraksti un lapas ar attēliem. Šis spraudnis aktivizēs attēla importēšanas procesu, saglabājot ziņas veidu.

Par laimi WordPress ļauj masveidā atjaunināt saturu, tāpēc varat to izdarīt tikai ar dažiem klikšķiem, nevis manuāli to darīt pa vienam. Vienkārši dodieties uz lapu Ziņas »Visas ziņas un pēc tam augšpusē noklikšķiniet uz pogas Ekrāna opcijas.

Rādīt vairāk ziņu

Laukā “Vienumu skaits vienā lappusē” jāpalielina skaits līdz 999 un noklikšķiniet uz pogas Lietot.

WordPress atkārtoti ielādēs lapu, un šoreiz tajā vienlaikus tiks rādītas 999 ziņas. Tālāk jums jāizvēlas visas ziņas un pēc tam lielapjoma darbību izvēlnē atlasiet Rediģēt.

Atlasiet visas ziņas

Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas Lietot. WordPress parādīs ātras rediģēšanas lodziņu ar visām atlasītajām ziņām. Jums vienkārši jānoklikšķina uz pogas Atjaunināt, un WordPress atjauninās visas jūsu ziņas.

Atcerieties, ka lodziņā neko nemaināt. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt.

To darot, spraudnis tiks aktivizēts, lai importētu ārējos attēlus no jūsu Squarespace vietnes un saglabātu tos WordPress multivides bibliotēkā..

5. darbība. Pastāvīgo saišu labošana

Mums ir jāpārliecinās, ka jūs nenokavējat satiksmi, kas nāk caur saitēm no vecās Squarespace vietnes. WordPress izmanto SEO draudzīgu URL struktūru, kas ļauj pielāgot saišu struktūru daudzos dažādos veidos.

Mērķis šeit ir padarīt mūsu saišu struktūru līdzīgu jūsu Squarespace vietnei. Squarespace kā saites formātu emuāru ierakstiem izmanto gadu / mēnesi / dienu / pēcvārdu. Ziņu vietrāžos URL tiek izmantots arī tāds prefikss kā emuārs vai emuārs-1.

Tipisks emuāra ziņas URL, kurā tiek izmantots noklusējuma iebūvētais Squarespace domēna nosaukums, var izskatīties šādi:

https://example-website.squarespace.com/blog-1/2016/3/6/post-title

Ja jūs izmantojāt savu domēna vārdu, izmantojot laukumu Squarespace, tipisks emuāra ziņas URL var izskatīties šādi:

https://www.yourdomain.com/blog-1/2016/3/6/post-title

WordPress administratora apgabalā jums jāapmeklē Iestatījumi »Permalinks lappuse. Tur jūs redzēsit URL struktūras opciju sarakstu. Vistuvāk jūsu vecajam Squarespace URL ir “Diena un vārds”.

Permalinks lapa

Noklikšķiniet uz opcijas Diena un nosaukums un pēc tam pārejiet uz pielāgoto struktūru. Jūs redzēsit, ka pielāgotās struktūras sadaļa tiks automātiski aizpildīta ar gada, mēneša numuru, dienu un pasta nosaukuma tagiem.

Pirms visa pārējā jums jāpievieno tikai bloga-1 prefikss. Kā šis:

/ emuārs-1 /% gads% /% mēnesis% /% diena% /% pasta vārds% /

Lai saglabātu iestatījumus, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas. Šis solis nodrošina, ka lietotāji, kas apmeklē jūsu vietni no meklētājprogrammām un citiem avotiem, tiek novirzīti, lai labotu ziņas un lapas jaunajā WordPress vietnē.

Joprojām pastāv iespēja, ka dažas no jūsu saitēm WordPress var izraisīt 404 kļūdas. Tālāk ir aprakstīts, kā izsekot 404 lapas un novirzīt tās WordPress.

6. darbība. Cita satura importēšana no Squarespace uz WordPress

Squarespace ļauj eksportēt tikai ierobežotu saturu. Ja jūs izmantojāt viņu e-komercijas funkcijas, pasākumus vai mitinājāt audio video failus, jums tie visi būs manuāli jāimportē uz jūsu WordPress vietni..

Atkarībā no tā, cik daudz jums ir satura, šis process var aizņemt kādu laiku.

Produktiem jums būs nepieciešams WordPress e-komercijas spraudnis, piemēram, WooCommerce.

Video failiem mēs iesakām tos mitināt trešo personu video mitināšanas pakalpojumos, piemēram, YouTube un Vimeo. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kāpēc nekad nevajadzētu augšupielādēt videoklipus savā WordPress vietnē.

Lai iegūtu citu saturu, skatiet šīs rokasgrāmatas:

 • Kā pievienot kontakta formu pakalpojumā WordPress
 • Kā instalēt Google Analytics programmā WordPress
 • Kā pievienot portfeli savai WordPress vietnei
 • Kā sākt Podcast apraidi ar WordPress
 • Kā pārdot tiešsaistes kursus, izmantojot WordPress

7. darbība. Iepazīšanās ar WordPress

WordPress ir jaudīga platforma ar neticamu elastību. Ir tūkstošiem profesionāli izstrādātu bezmaksas un premium WordPress motīvu, kurus varat izmantot savā vietnē. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā savai vietnei izvēlēties perfektu WordPress motīvu.

WordPress reālā jauda nāk no tūkstošiem spraudņu. Šie spraudņi jūsu WordPress vietnei pievieno papildu funkcijas. Skatiet mūsu ekspertu izvēlētos svarīgos WordPress spraudņus, kas jums jāinstalē.

WordPress ir vienkāršāka un vieglāk lietojama. Tomēr laiku pa laikam jūs varat sastapties ar kaut ko jaunu, ko iemācīties. Šeit var palīdzēt WPBeginner.

WPBeginner ir lielākā WordPress resursu vietne iesācējiem. Mums ir daudz noderīga satura, kas ir īpaši izveidots iesācējiem, uzņēmumu īpašniekiem un emuāru autoriem.

Šie ir daži no noderīgajiem resursiem, ko atradīsit vietnē WPBeginner (visi tie ir pilnīgi bez maksas).

 • WPBeginner Blog – visu mūsu WordPress apmācību un ceļvežu galvenā vieta.
 • WPBeginner vārdnīca – mūsu WordPress glosārijs ir labākā vieta, kur iepazīties ar WordPress lingo
 • WPBeginner Videos – Jaunie WordPress lietotāji var sākt ar šiem 23 video, lai apgūtu WordPress.
 • – Nepieciešamas papildu video instrukcijas? Abonējiet mūsu YouTube kanālu ar vairāk nekā 110 000 abonentu un 10 miljoniem skatījumu.
 • – Pārbaudiet spraudņus, rīkus un pakalpojumus, ko mēs izmantojam WPBeginner.
 • – Ekskluzīvas atlaides WordPress produktiem un pakalpojumiem WPBeginner lietotājiem.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums pāriet no Squarespace uz WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 40 noderīgo rīku sarakstu, lai pārvaldītu un attīstītu savu WordPress vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map