Kā pareizi pāriet no Weebly uz WordPress (soli pa solim)

Vai vēlaties pārslēgties no Weebly uz WordPress? Jā, visu savu Weebly saturu ir iespējams migrēt uz WordPress, nenodarbinot izstrādātāju un nezinot, kā kodēt. Mēs izveidojām bezmaksas Weebly to WordPress importētāja rīku, kas to visu dara jūsu vietā. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pareizi pāriet no Weebly uz WordPress (soli pa solim).


Weebly uz WordPress

Pēc mūsu pieredzes lielākā daļa cilvēku neizvēlas labāko emuāru veidošanas platformu, kad viņi sāk savu darbību. Tā vietā jūs, visticamāk, izmantojat kādu no daudzajiem mitinātajiem risinājumiem, piemēram, Weebly, jo jūs dzirdējāt, cik viegli tas bija un ka tas bija bez maksas.

Kad esat iedziļinājies emuāru veidošanā un uzzinājis par SEO, monetizāciju, pielāgošanu utt., Jums ir šis brīdis, jo jūs saprotat, ka izdarījāt nepareizu izvēli.

Un tas ir tad, kad jūs sākat paniku, jo jūs nevēlaties, lai jūsu smagais darbs tiktu izšķiests.

Neuztraucieties, tā nebūs. Mēs esam palīdzējuši simtiem cilvēku pāriet no Weebly uz WordPress. Nē, jums nav jāzina neviens kods. Ja varat sekot norādījumiem un norādīt un noklikšķināt, tad vietni Weebly var pārvietot uz WordPress.

Jā, jums vajadzēs apmēram stundu, lai pareizi migrētu no Weebly uz WordPress, taču tas ir pilnīgi tā vērts.

Bezmaksas bonusa piedāvājums: Tā kā daudzi no jums to lūdza, mēs tagad piedāvājam bezmaksas Weebly WordPress migrācijas pakalpojumu kā daļu no mūsu bezmaksas WordPress emuāru iestatīšanas pakalpojuma. Tas nozīmē, ka viens no mūsu ekspertu grupas locekļiem veiks visu migrāciju jūsu vietā (100% bez maksas). Jā, jūs varat burtiski pārslēgties no Weebly uz WordPress bez jebkāda riska.

Tomēr, ja jums ir kāds, kam patīk mācīties un darīt lietas pats, tad varat sekot mūsu apmācībai zemāk.

Gatavs? Sāksim.

Weebly uz WordPress video apmācību

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja jums nepatīk video pamācības vai vēlaties pārvietoties savā tempā, turpiniet lasīt tālāk sniegtos norādījumus.

1. solis. Darba sākšana

Lai sāktu WordPress emuāru, jums ir jāveic divas lietas:

  • Domēna vārds (tas ir jūsu emuāra nosaukums i.e wpbeginner.com)
  • Tīmekļa mitināšanas konts (šeit jūsu vietne atrodas internetā)

Lai gan pati WordPress ir bezmaksas, gan domēna, gan tīmekļa mitināšana ir par maksu (USD 14,99 gadā par domēnu un 7,99 USD mēnesī par web hostingu)..

Par laimi, Bluehost, oficiālais WordPress ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ir piekritis piedāvāt mūsu lietotājiem bezmaksas domēna vārds un pāri 60% atlaide tīmekļa mitināšanā.

Ja kāda iemesla dēļ vēlaties citas iespējas, tad varat apskatīt mūsu labāko WordPress hostinga uzņēmumu sarakstu.

Kad esat iestatījis domēnu un mitināšanu, nākamais solis ir WordPress instalēšana. Mums ir soli pa solim, kā instalēt WordPress.

Kad esat pabeidzis WordPress instalēšanu, esat gatavs pāriet pie nākamās darbības, kas ir sava Weebly satura pārvietošana uz WordPress..

2. solis. Eksportējiet saturu no savas Weebly vietnes

Iepriekš lietotājiem bija pārāk grūti pāriet no Weebly uz WordPress, jo nebija viegli eksportēt datus no Weebly.

Mēs nolēmām atrisināt šo problēmu un izstrādājām bezmaksas Weebly to WordPress importētājam.

Tas ir bezmaksas tiešsaistes rīks, kas importē jūsu saturu no Weebly un pārveido to ar WordPress saderīgā importēšanas formātā. Jūsu esošajā Weebly vietnē tas neveic nekādas izmaiņas, tāpēc to ir pilnīgi droši lietot.

Dodieties uz Weebly uz WordPress importētāja vietni un ievadiet savas Weebly vietnes URL.

Weebly WordPress importētājam

Jums tiks lūgts norādīt savu vārdu, e-pasta adresi un izvēlēties eksporta formātu.

Noklusējuma opcija ir WXR formāts, un jums to nevajadzētu mainīt, ja vien vēlāk nerodaties uz problēmu.

Tālāk jums jāizvēlas, vai eksportējamajā failā vēlaties iekļaut lapas. Noklusējuma opcija ir “Jā”, un arī jums tas nav jāmaina, ja vien patiesībā nevēlaties eksportēt Weebly lapas..

Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas “Eksportēt manu tīmekļa vietni”.

Weebly WordPress importētājam tagad ienesīs saturu no jūsu Weebly vietnes un pārveidos to ar WordPress saderīgu eksporta failu.

Lejupielādējiet savu Weebly eksporta failu

Jūs redzēsit pogu, lai lejupielādētu Weebly eksporta failu. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un izvēlnē atlasiet Saglabāt saiti kā.

Tas datorā lejupielādēs failu export.xml.

3. solis. Importējiet Weebly saturu WordPress

Tagad, kad jūsu Weebly saturs ir WordPress saderīgā formātā, ir pienācis laiks to importēt WordPress.

Piesakieties savā admin apgabalā un dodieties uz Rīki »Importēšana lappuse.

Jūs redzēsit importētāju sarakstu, kas pieejams dažādām platformām. Jums ritiniet uz leju līdz WordPress un pēc tam noklikšķiniet uz saites Instalēt tūlīt.

Instalējiet WordPress importētāju

Tagad WordPress ielādēs importētāja spraudni un instalēs to jūsu WordPress vietnē, nepārlādējot lapu. Kad tas ir instalēts, jums jānoklikšķina uz “Palaist importētāju”, lai to palaistu.

Palaist WordPress importētāju

Tādējādi jūs nokļūsit WordPress importētāja lapā. Dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas “Izvēlēties failu”, lai atlasītu iepriekš lejupielādēto failu export.xml.

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt failu un importēt, lai turpinātu.

WordPress importētājs tagad augšupielādēs jūsu eksporta failu un analizēs to. Nākamajā ekrānā tas lūgs jums piešķirt autorus.

Importēt autorus un multivides pielikumus

Varat importēt autoru no savas Weebly vietnes, izveidot jaunu autoru vai piešķirt visu saturu esošajam WordPress lietotājam.

Neaizmirstiet atzīmēt izvēles rūtiņu blakus opcijai “Lejupielādēt un importēt failu pielikumus”. Tas no jūsu Weebly vietnes ielādēs attēlus WordPress multivides bibliotēkā, lai jūs tos varētu izmantot vēlāk.

Tagad varat noklikšķināt uz pogas Iesniegt, lai palaistu importētāju. Tagad WordPress importēs saturu no eksporta faila uz jūsu WordPress datu bāzi. Tas arī mēģinās ielādēt attēlus, kas saistīti ar jūsu Weebly emuāra ziņām un lapām.

Pēc pabeigšanas jūs redzēsit veiksmes ziņojumu.

Weebly dati veiksmīgi importēti WordPress

Apsveicam, jūs veiksmīgi importējāt saturu no sava Weebly emuāra uz WordPress. Tagad WordPress administratora apgabalā varat pāriet uz ziņām, lapām un kategorijām, lai redzētu, vai tur ir viss jūsu saturs. Pārbaudiet arī multivides bibliotēku, lai redzētu no Weebly vietnes importētos attēlus.

Ja importēšanas process neizdodas pa vidu, tad vienmēr varat to palaist vēlreiz. Importētājs ir pietiekami gudrs, lai noteiktu satura dublēšanos un izlaistu to. Tas importēs tikai to saturu, kas iepriekšējā mēģinājumā netika veiksmīgi importēts.

4. solis. Novirzīšanas iestatīšana

Ja savā Weebly vietnē jūs izmantojāt pielāgotu domēnu (piemēram, vietni yoursite.com), jums tas jānorāda savam WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējam.

Vispirms jāpiesakās savā Weebly kontā un jādodas uz domēnu lapu. Noklikšķiniet uz domēna nosaukuma, kuru vēlaties rediģēt, un pēc tam domēna iestatījumu lapā noklikšķiniet uz mainīšanas pogas blakus nosaukuma serveru opcijai.

Nākamajā ekrānā jums jāievada jaunā WordPress resursdatora vārda serveri. Uzņēmumam Bluehost šīs ir vietnes ns1.bluehost.com un ns2.bluehost.com.

Nosaukumu serveru maiņa

Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai saglabātu iestatījumus.

Var būt vajadzīgs laiks, lai nosaukuma servera izmaiņas izplatītos visā internetā. Tiklīdz izmaiņas stāsies spēkā, apmeklētāji sāks redzēt jūsu WordPress vietni.

Ja savā Weebly vietnē izmantojāt apakšdomēna URL (piemēram, http://example.weebly.com), tad šeit ir aprakstīts, kā jūs varētu iestatīt novirzīšanu.

Piesakieties savā Weebly informācijas panelī un rediģējiet savu vietni. Tālāk jums jānoklikšķina uz Iestatījumi un pēc tam uz cilnes SEO.

Apakšdomēna novirzīšana

Tagad ritiniet uz leju līdz galvenes koda opcijai un pievienojiet šo koda rindu:

Aizvietojiet domēnu.com ar jauno WordPress vietnes domēna vārdu.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz saglabāšanas un publicēšanas pogām, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad jūs varat apmeklēt savu Weebly vietni, un tā atsvaidzinās un novirzīs uz jūsu WordPress vietni.

Permalinks iestatīšana

Jūsu Weebly vietnei var būt atšķirīga emuāru ziņu un lapu URL struktūra. Parasti tas ir kaut kas līdzīgs šim:

Emuāra ziņām: http://example.com/blog/your-post-title/
Lappusēm: http://example.com/page-title.html

Ja savā Weebly vietnē jūs izmantojāt pielāgotu domēnu, lietotāji, kas apmeklē ziņu jūsu vecajā Weebly emuārā, redzēs 404 kļūdu.

Tas ir, kā jūs pārliecinātos, ka lietotāji tiek novirzīti uz pareizu ziņu nosūtīšanu.

Jums būs jāapmeklē Iestatījumi »Permalinks lappuse. Ritiniet uz leju un atlasiet opciju “Pielāgota struktūra” un pēc tam blakus teksta laukā pievienojiet / blog /% postname%.

Pastāvīgās saites

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai atjauninātu savas pastāvīgās saites.

Tagad WordPress lapu vietrāžu URL beigās ir jāpievieno .html.

Jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Pievienot jebkuru paplašinājumu lapām. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »Pievienojiet lapām jebkuru paplašinājumu. Spraudņa iestatījumos vienkārši ievadiet .html un noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt iestatījumus.

Pievienojiet .html WordPress lapām

Tagad jums jāapmeklē Iestatījumi »Permalinks lapu un noklikšķiniet uz pogas saglabāt izmaiņas, lai atjauninātu pastāvīgās saites struktūru.

6. darbība. Traucējummeklēšana

Šeit ir dažas lietas, kas jums varētu būt vajadzīgas pēc vietnes pārvietošanas no Weebly uz WordPress.

1. Attēlu importēšana vai aizstāšana

Importēšanas laikā WordPress mēģinās importēt attēlus no jūsu Weebly vietnes uz WordPress. Tomēr, ja attēli netiek lejupielādēti multivides bibliotēkā, tie būs jāimportē. Detalizētas soli pa solim skatiet mūsu ceļvedi par ārējo attēlu importēšanu programmā WordPress.

2. Kļūdu labošana WordPress

Ja pēc pārsūtīšanas savā WordPress vietnē redzat dažas kļūdas, dodieties uz mūsu galīgo rokasgrāmatu par izplatītākajām WordPress kļūdām un to novēršanu.

3. Pēc WordPress instalēšanas darāmās lietas

Ja viss noritēs labi, tagad būsit gatavs pielāgot jauno vietni un izmantot WordPress milzīgo elastību. Skatiet mūsu svarīgo lietu sarakstu, kas jādara pēc WordPress instalēšanas.

Tas ir viss, mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja pareizi pāriet no Weebly uz WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 24 sarakstu, kurā jābūt WordPress spraudņiem biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me