Kā pievienot Facebook, piemēram, pogu programmā WordPress

Vai vēlaties WordPress pievienot pogu Facebook Like? Facebook ir lielākā sociālo mediju platforma pasaulē. Izmantojot pogu Facebook Patīk, jūs varat ļaut lietotājiem Patīk un koplietot jūsu saturu Facebook. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress pievienot pogu Facebook Like.


Facebook, piemēram, poga WordPress

1. metode: manuāli pievienojiet Facebook, piemēram, pogu WordPress

Šī metode pieprasa, lai kods tiktu pievienots tieši WordPress. Ja jūs to vēl neesat izdarījis, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu iesācēju ceļvedi fragmentu no Web ielīmēšanai WordPress.

Vispirms jums jāapmeklē poga Patīk Facebook izstrādātāju vietnē un ritiniet uz leju līdz sadaļai Patīk pogu konfigurētājs.

Patīk pogas iestatījumi

Izmantojiet konfigurāciju, lai izvēlētos pogas Patīk izkārtojumu un izmēru. Zemāk redzēsit pogas Patīk priekšskatījumu.

Varat atstāt URL lauku tukšu, jo mēs dinamiski aizpildīsim URL WordPress.

Kad esat apmierināts ar priekšskatījumu, noklikšķiniet uz pogas Saņemt kodu.

Tas parādīs uznirstošo logu, kas cilnē JavaScript SDK parādīs divus koda fragmentus.

Facebook Like pogu kodu ģenerators

Nokopējiet pirmo koda fragmentu un pievienojiet to sava WordPress motīva header.php failam tūlīt aiz taga.

Tālāk jums ir jākopē otrais koda gabals un jāielīmē tas WordPress motīva veidnes failos, kur vēlaties faktiski parādīt pogu Patīk..

Visticamāk, jūs to vēlēsities pievienot failiem single.php, archive.php, page.php utt. Tomēr, ja jūsu WordPress motīvs izmanto satura veidnes, tad tas būs jāpievieno satura veidnēm..

Lūdzu, ņemiet vērā: ja tieši pievienojat šos koda fragmentus WordPress motīvam, tie tiks pārrakstīti, atjauninot motīvu..

Jūs varat no tā izvairīties, izveidojot bērnu motīvu un pēc tam pievienojot šos koda fragmentus bērnu motīvu veidnēs.

2. metode: pievienojiet Facebook, piemēram, pogu WordPress, izmantojot spraudni

Šajā metodē mēs izmantosim WordPress spraudni, lai pievienotu pogu Facebook Patīk. Šī metode ir daudz vienkāršāka, un to iesaka iesācējiem.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni WP Like Button. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas spraudnis jūsu WordPress administratora joslai pievienos jaunu izvēlnes vienumu ar apzīmējumu WP Like Button. Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit spraudņa iestatījumu lapā.

WP Like Button iestatījumi

Vispirms jāizvēlas vieta, kur vēlaties parādīt pogu Patīk, un jāizvēlas, vai poga reaģē uz mobilajām ierīcēm vai nē.

Pēc tam jums ir jānorāda lietotāja Facebook ID vai administratora ID, kuram ir piekļuve Facebook ieskatiem. Šeit varat izmantot savu Facebook lietotājvārdu vai ID.

Zem noklusējuma attēla iestatījuma varat augšupielādēt attēlu, kas tiks izmantots, kad ziņai vai lapai nav Facebook sīktēla. Atstājiet šo iespēju, mēs šajā rakstā parādīsim, kā vēlāk iestatīt Facebook sīktēlu.

Zem opcijas Kas patīk, jums jāizvēlas “Katrai lapai / ziņai būs sava poga Patīk”. Pēc tam jums ir jāizvēlas savas Facebook pogas izkārtojums, līdzinājums, valoda.

Lapas apakšā varēsit redzēt priekšskatījumu, kā poga parādīsies jūsu vietnē.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt iestatījumus, lai saglabātu izmaiņas.

Tas ir viss, tagad jūs varat apmeklēt savu WordPress vietni, un katrai ziņai jūs redzēsit pogu Patīk.

Poga Patīk WordPress

Kas ir atvērtā grafika meta dati? Kā to pievienot programmā WordPress

Atvērtā grafika meta dati palīdz Facebook savākt meta informāciju par lapu vai ziņu jūsu WordPress vietnē. Šajos datos ietilpst sīktēls, ziņas / lapas nosaukums, apraksts un autors.

Facebook ir diezgan gudrs, lai uzvilktu virsrakstu un aprakstu laukus. Tomēr, ja jūsu ziņai ir vairāki attēli, dažreiz tajā tiek parādīts nepareizs sīktēls, kad jūsu raksts tiek koplietots.

Ja jūs jau izmantojat Yoast SEO spraudni, to var viegli novērst, apmeklējot vietni SEO »Sociālais lapu un noklikšķinot uz cilnes Facebook.

Facebook atvērtais grafiks

Lai iegūtu papildinformāciju un alternatīvus veidus, kā pievienot atvērta grafika meta datus, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pievienot Facebook Open Graph meta datus WordPress.

Tas ir viss, mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā WordPress pievienot pogu Facebook Like. Jūs, iespējams, vēlēsities arī redzēt mūsu 10 labāko Facebook padomu un konsultāciju sarakstu WordPress lietotājiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map