Kā pilnībā atspējot komentārus programmā WordPress (Ultimate Guide)

Vai jums rodas jautājums, kā izslēgt WordPress komentārus? Lai gan komentāri ir lielisks veids, kā mijiedarboties ar vietnes apmeklētājiem, daži vietņu īpašnieki nevēlas atļaut komentēt viņu vietni.


Pateicoties WordPress, jums ir iespēja vai nu atspējot komentārus par konkrētām ziņām, lapām, pielāgotus ziņu veidus vai pat pilnībā noņemt komentārus no visas jūsu vietnes.

Šajā rakstā mēs soli pa solim parādīsim, kā atspējot komentārus WordPress.

Kā pilnībā atspējot komentārus WordPress

Kāpēc atspējot komentārus programmā WordPress?

Daudzi mazo uzņēmumu īpašnieki izmanto WordPress, lai izveidotu savu vietni. Šajās biznesa vietnēs bieži nav emuāru sadaļas, un tajās lielākoties ir statiskas lapas, piemēram, pakalpojumi, par mums, saziņa utt. Šādos gadījumos nav jēgas atļaut komentārus vispār..

Citos gadījumos emuāru autori var publicēt noteiktas ziņas, piemēram, paziņojumus, ka viņi nevēlas atļaut komentēt troļļiem. Šajos gadījumos jūs varat viegli atspējot komentārus par šīm konkrētajām ziņām vai lapām.

Otrs scenārijs ir tāds, ka daži biznesa emuāri izvēlas pilnībā atspējot komentārus, lai novērstu surogātpastu. Lai gan jūs vienmēr varat izmantot aizsardzību pret surogātpastu (par kuru mēs vēlāk dalīsimies šajā rakstā), komentāru sadaļas atspējošana noteikti novērsīs problēmu.

Lai kāds būtu jūsu iemesls, jūs noteikti varat atspējot komentārus un pat noņemt komentāru sadaļu no savas WordPress vietnes.

Šis ir īss pārskats par to, ko jūs uzzināsit šajā rakstā:

  Pirmās pāris metodes izskaidros, kā jūs varat atspējot lapu, ziņu vai multivides komentārus, neizmantojot spraudni. Vēlāk mēs paskaidrosim, kā ar spraudņa palīdzību noņemt komentāru sadaļu no jūsu WordPress vietnes.

  Ņemot to vērā, apskatīsim dažādus veidus, kā atspējot komentārus programmā WordPress.

  Video apmācība

  Abonējiet vietni WPBeginner

  Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

  Atspējot turpmāko ziņu komentārus

  Ja esat tikko izveidojis savu WordPress vietni, varat viegli pārtraukt komentārus par savām nākamajām ziņām.

  Lai to izdarītu, dodieties uz Iestatījumi » Diskusija no WordPress administratora paneļa kreisās sānjoslas.

  Šajā lapā jums ir jānoņem izvēles rūtiņa “Atļaut cilvēkiem komentēt jaunus rakstus” un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas pogu, lai saglabātu iestatījumus.

  Atspējot turpmāko ziņu komentārus

  Tādējādi tiks atspējoti komentāri par visām jūsu turpmākajām ziņām. Tomēr, ja vēlaties atļaut vai neļaut komentēt noteiktu ziņu, to joprojām varat izdarīt, nemainot šo iestatījumu.

  Mēs to apskatīsim nākamajā sadaļā.

  Atspējot konkrētas lapas vai ziņas komentārus

  Pēc noklusējuma komentāri ir izslēgti visās jūsu lapās.

  Tomēr WordPress dod jums brīvību iespējot vai atspējot atsevišķu lapu un ziņu komentārus.

  Vienkārši dodieties uz Lapas » Visas lapas no kreisās sānjoslas. Nākamajā lapā virziet peles kursoru virs tās lapas nosaukuma, kuru vēlaties iespējot vai atspējot komentārus, un noklikšķiniet uz pogas Rediģēt saite.

  WordPress lapas rediģēšanas opcija

  Lapas augšējā labajā stūrī redzēsit 3 vertikālu punktu ikonu. Jums ir jānoklikšķina uz tā, lai atvērtu nolaižamo izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz Iespējas.

  Tas atvērs uznirstošo lodziņu, un jums jāpārliecinās Diskusija lodziņš šeit ir iespējots.

  Lapas dokumentu iespējas

  Kad aizvērsit šo modālo kasti, jūs redzēsit Diskusija meta lodziņš redaktora labajā pusē. Ja jūs to neredzat, lūdzu, pārliecinieties, ka esat noklikšķinājis uz Dokuments cilni, lai to apskatītu.

  Diskusijas meta lodziņš

  Tagad jūs varat noņemt atzīmi no Atļaut komentārus lodziņu, lai atspējotu komentārus šajā lapā, un noklikšķiniet uz Atjaunināt lai saglabātu izmaiņas.

  No otras puses, ja vēlaties selektīvi iespējot komentārus, varat vienkārši atzīmēt izvēles rūtiņu, lai to iespējotu noteiktām lapām.

  To pašu procesu var veikt arī atsevišķu ziņu vai citu pielāgotu ziņu veidu komentāru izslēgšanai.

  Atspējot lielapjoma lapu un ziņu komentārus

  Vai vēlaties atspējot visu publicēto ziņu un lapu komentārus, to nedarot atsevišķi? To var izdarīt, neizmantojot spraudni.

  Pirmkārt, dodieties uz Ziņas » Visas ziņas lai redzētu visus savus rakstus.

  Tālāk atlasiet visas ziņas un izvēlieties Rediģēt nolaižamajā lodziņā Lielapjoma darbības un noklikšķiniet uz Piesakies.

  Lielapjoma rediģēšana

  Tagad jūs varēsit veikt lielapjoma darbības, ieskaitot autora vārda maiņu un visu atlasīto ziņu komentāru izslēgšanu.

  Izvēlieties Neļauj nolaižamajā lodziņā Komentāri un noklikšķiniet uz Atjaunināt. Tādējādi tiks atspējoti komentāri par visām jūsu atlasītajām ziņām.

  Atspējot lielapjoma ziņu komentārus

  To pašu procesu var veikt, lai izslēgtu komentārus savās lapās.

  Dzēst visus WordPress komentārus

  Lai gan iepriekš minētās metodes atspēkos komentārus par jūsu ziņām un lapām, tas nenoņems esošos komentārus no jūsu WordPress vietnes.

  Lai izdzēstu visus komentārus no savas vietnes, noklikšķiniet uz Komentāri no sava administratora paneļa kreisās sānjoslas.

  Dzēst visus WordPress komentārus

  Pēc tam atlasiet visus komentārus, izvēlieties Pārvietot uz miskasti nolaižamajā lodziņā Lielapjoma darbības noklikšķiniet uz Piesakies. Tādējādi no jūsu vietnes tiks izdzēsti visi esošie komentāri.

  Ja jūsu vietnei ir daudz komentāru, tad jums šī darbība būs jāatkārto vairākas reizes.

  Atspējot multivides komentārus

  Ja vēlaties atspējot komentārus multivides lapās, ir divi veidi, kā to panākt.

  Varat manuāli atspējot atsevišķu multivides pielikumu failu komentārus, ievērojot iepriekš aprakstītās metodes, taču tas var būt ļoti laikietilpīgs.

  Vienkāršāks veids, kā masveidā atspējot komentārus par visiem multivides pielikumiem, ir koda fragmenta izmantošana. Vienkārši ielīmējiet šo kodu motīva function.php failā vai vietnei specifiskā spraudnī.

  funkcija filter_media_comment_status ($ atvērta, $ post_id) {
  $ post = get_post ($ post_id);
  if ($ post->post_type == ‘pielikums’) {
  atgriezties nepatiess;
  }
  atgriezties $ atvērts;
  }
  add_filter (‘comments_open’, ‘filter_media_comment_status’, 10, 2);

  Ja jums nepatīk iepriekš minētais risinājums, varat apskatīt nākamo sadaļu, kurā parādīsim, kā izmantot spraudni, lai atspējotu multivides pielikumu komentārus..

  Atspējot WordPress komentē vienkāršo ceļu, izmantojot spraudni

  Ja nevēlaties manuāli atspējot komentārus, varat izmantot spraudni Atspējot komentārus, lai to izdarītu tikai ar vienu klikšķi.

  Tas ļauj pilnībā atspējot komentārus visur jūsu WordPress vietnē. Varat arī atspējot tos noteiktos ziņu veidos, piemēram, ziņās, lapās, multividē un citos. Tas arī noņem komentāru formu un pārtrauc esošo komentāru parādīšanu.

  Atspējot spraudni Komentāri

  Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni Atspējot komentārus. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, varat sekot mūsu soli pa solim par to, kā instalēt WordPress spraudni.

  Pēc spraudņa aktivizēšanas dodieties uz vietni Iestatījumi » Atspējot komentārus no sava administratora paneļa kreisās sānjoslas.

  Atlasot pirmo opciju, jūs varat atspējot komentārus savā WordPress vietnē. Spraudnis noņems komentāru izvēlnes vienumu arī no jūsu WordPress administratora apgabala.

  Atspējot komentāru spraudņa iestatījumus

  Izmantojot otro iespēju, jūs varat selektīvi atspējot komentārus par jūsu ziņām, lapām vai multividi.

  Ja vēlaties noņemt komentārus tikai no multivides pielikumiem, varat izvēlēties Par noteiktiem pastu veidiem radio pogu un pēc tam pārbaudiet Plašsaziņas līdzekļi izvēles rūtiņu.

  To pašu var izdarīt, ja vēlaties izslēgt komentārus tikai WordPress lapās. Spraudņa izmantošana ir vienkāršākais veids, kā atspējot komentārus WordPress lapās.

  Kad esat pabeidzis, vienkārši noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas lai pabeigtu procesu.

  Noņemiet “Komentāri tiek slēgti” programmā WordPress

  Ja jūsu WordPress tēma nepareizi pārbauda komentāra statusu, tas joprojām var parādīt komentāra formu, esošos komentārus vai pat parādīt ziņojumu “Komentāri ir aizvērti”.

  Varat lūgt, lai tēmas izstrādātājs to novērš, jo šī nav standarta prasībām atbilstoša pieeja.

  Varat arī mēģināt pats to labot, izpildot tālāk sniegtos norādījumus.

  Vispirms izveidojiet savienojumu ar savu WordPress vietni, izmantojot FTP klientu vai File Manager savā WordPress mitināšanas vadības panelī. Tagad dodieties uz pašreizējo motīvu mapi, kas atradīsies / wp-content / themes / mapē.

  Motīvu mapē jums jāatrod fails comments.php, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz šī faila un jāpārdēvē to par comments_old.php..

  Pārdēvēt komentāru php failu

  Pēc tam jums ar peles labo pogu noklikšķiniet FTP klienta labajā panelī un atlasiet Izveidot jaunu failu opcija. Pēc tam nosauciet jauno failu kā comments.php un noklikšķiniet uz labi pogu.

  Izveidojiet jaunu komentāru failu

  Šis triks vienkārši kalpo tukšai komentāru veidnei jūsu WordPress tēmai, tāpēc netiks parādīti nekādi komentāri vai ar komentāriem saistīti ziņojumi.

  Ja jūsu WordPress motīvam nav komentāru.php faila, jums jājautā savam motīvu izstrādātājam, kurš fails jārediģē..

  Aizsardzība pret surogātpastu

  Ja plānojat atspējot WordPress komentārus tikai tāpēc, lai aizsargātu savu vietni no surogātpasta izplatītājiem un saišu veidotājiem, mēs labāk iesakām izmantot dažus no šiem paņēmieniem, lai apkarotu surogātpastu.

  Akismet

  Akismet WordPress spraudnis

  Akismet ir viens no labākajiem spraudņiem, kas paredzēts komentāriem par surogātpastu. Un labākais ir tas, ka to ir uzbūvējusi komanda, kas atbalsta WordPress.

  Šis spraudnis pārbauda katru jūsu vietnes komentāru un pārbauda, ​​vai tas ir surogātpasts. Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat iepazīties ar mūsu ceļvedi par spraudni Akismet.

  Noslēguma komentāri

  Vai zinājāt, ka pēc noteikta laika varat slēgt komentārus?

  Slēgti komentāri pēc noteikta perioda

  Dodieties uz Iestatījumi » Diskusija un atzīmējiet lauku “Automātiski aizvērt komentārus par rakstiem, kas vecāki par 14 dienām”.

  Komentāru veidlapa tiks automātiski aizvērta pēc 14 dienām. Varat arī mainīt dienu skaitu, ņemot vērā jūsu vajadzības.

  Parasti surogātpasta izplatītāji mērķē uz vecākām ziņām, tāpēc vairāki lietotāji maina šo iestatījumu uz 180 dienām, kas ievērojami samazina surogātpastu.

  Medus katls ar Antispam Bee

  Vietnē WPBeginner mēs esam uzskatījuši par noderīgu pievienot otru spraudni ar nosaukumu Antispam Bee, kas darbojas kopā ar Akismet, lai jūsu vietnē ievērojami samazinātu komentāru surogātpastu..

  Tas pievieno neredzamu medus kanālu, kas bloķē 99% surogātpastu komentāru.

  Komentārs Captcha

  Kaut arī captcha pievienošana komentāru veidlapai nav lietotājam draudzīga, tā tomēr palīdz jums aizsargāt vietni no surogātpasta izplatītājiem..

  Varat izmantot spraudni Advanced noCaptcha un Invisible Captcha, lai pievienotu Google reCaptcha tieši pirms komentāra veidlapas Iesniegt pogu.

  Noņemiet vietnes URL veidlapas lauku

  Vēl viens veids, kā rīkoties ar saišu veidotājiem un surogātpasta izplatītājiem, ir vietnes komentāru formā noņemt vietnes URL lauku. Šis ir piemērs no WPForms vietnes:

  Noņemiet vietnes URL lauku no komentāru veidlapas

  Šim nolūkam varat izmantot komentāru saites noņemšanas un komentāru rīka spraudni. Tas ļauj no komentāru veidlapas noņemt vietnes URL lauku, nepieskaroties vienai koda rindai. Vai nav tik lieliski?

  Sliktu IP bloķēšana

  Varat arī bloķēt sliktas IP adreses, lai piekļūtu savai WordPress vietnei. Tas palīdzēs bloķēt surogātpasta izplatītājus un hakeru uzbrukumus.

  Lai to izdarītu, varat iepazīties ar mūsu rokasgrāmatu par to, kā bloķēt IP adreses WordPress.

  Jebkurā gadījumā mēs ceram, ka šī detalizētā rokasgrāmata jums palīdzēja saprast, kā pilnībā atspējot WordPress komentārus ar spraudni un bez tā.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me