Kā pārbaudīt savu WordPress vietni vietnē Pinterest (soli pa solim)

Vai vēlaties pārbaudīt savu WordPress vietni vietnē Pinterest? Verificējot savu vietni vietnē Pinterest, tiks atbloķētas tādas glītas funkcijas kā Pinterest analītika, reklāmu programma, jūsu fotoattēlu statistika un daudz kas cits. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli pārbaudīt savu WordPress vietni vietnē Pinterest.


Pārbaudiet Pinterest vietni WordPress

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Kāpēc jums vajadzētu verificēt savu WordPress vietni vietnē Pinterest?

Pinterest ir viena no populārākajām sociālo mediju platformām, lai dalītos ar jūsu fotoattēliem, videoklipiem un citu vizuālo saturu. Tas ļauj jums izveidot kontu un pārvaldīt savus attēlus, piemēram, Instagram vai Flickr.

Tas arī ļauj citiem lietotājiem apkopot vietnes, saites un citu vizuālo saturu, izveidojot dēļus.

Ja jūs vadāt fotografēšanas vietni vai jebkura cita veida emuāru ar attēliem un videoklipiem, tad Pinterest var būt nozīmīgs trafika avots.

Verificējot savu vietni vietnē Pinterest, jūs uzzināsit vairāk par saviem apmeklētājiem, izmantojot Pinterest Analytics. Jūs arī varēsit piedalīties viņu reklāmas programmā un plānot stratēģiju, kā palielināt savu Pinterest trafiku.

To sakot, apskatīsim, kā viegli pārbaudīt savu WordPress vietni vietnē Pinterest.

Vietnes WordPress pārbaude vietnē Pinterest

Pirms mēs sākam, jums būs jājaunina savs Pinterest profils uz uzņēmuma kontu. Tas ļaus jums izmantot visus viņu Pro rīkus, piemēram, analītiku, reklāmas programmu un daudz ko citu. Uzņēmējdarbības konts Pinterest ir bezmaksas un viegli izveidojams.

Gatavs, sāksim!.

1. solis. Jauniniet savu Pinterest kontu uz uzņēmējdarbību

Jums jāpiesakās savā Pinterest kontā un ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz trīs punktu izvēlnes. Tas jums parādīs Uzlabot tagad pogu.

Jauniniet uz Pinterest biznesa kontu

Noklikšķinot uz šīs pogas, tā nonāks uzņēmuma konta iestatīšanas lapā. Jums jāievada sava uzņēmuma nosaukums, vietnes URL un jāizvēlas uzņēmuma tips.

Pievienojiet uzņēmējdarbības informāciju vietnē Pinterest

Kad esat ievadījis visu nepieciešamo informāciju, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Turpināt un jūsu personīgais konts tiks jaunināts uz Pinterest biznesa kontu.

Piezīme: Ja nevēlaties konvertēt savu personīgo kontu, dodieties uz priekšu un izveidojiet jaunu uzņēmuma kontu vietnē Pinterest.

2. solis. Pieprasiet savu vietni vietnē Pinterest

Lai pieprasītu savu vietni, jums vēlreiz jāiet uz trīs punktu izvēlni no augšējā labā stūra un noklikšķiniet uz Iestatījumi.

Pinterest iestatījumi

Šajā lapā jums jādodas uz Pieprasīt vietni sadaļu kreisajā izvēlnē un ievadiet savas vietnes URL.

Pretenziju vietne

Kad jūs noklikšķiniet uz Pretenziju vietne poga, tajā tiks parādītas divas metodes, kuras varat izmantot, lai pieprasītu vietni (HTML tags vai HTML fails).

Pievienojiet HTML tagu

Mēs izvēlamies HTML taga opciju, jo tā ir vienkāršāka. Tomēr, izmantojot FTP klientu, varat arī lejupielādēt HTML failu un augšupielādēt to savas vietnes saknes direktorijā.

3. solis. Pievienojiet HTML tagu savai WordPress vietnei

Ir vairāki veidi, kā HTML tagu pievienot savas vietnes galvenē, taču mēs apskatīsim tikai divas vienkāršākās metodes.

Pirmkārt, ja jūsu WordPress vietnē ir instalēts Yoast SEO spraudnis, pēc tam apmeklējiet SEO »Sociālais lapu no jūsu WordPress administratora apgabala.

Saskaņā Facebook cilnē, jums jāpārliecinās, vai ir iespējoti atvērtie grafika iestatījumi.

Atvērtā diagramma ir iespējota

Tālāk jums jādodas uz Pinterest cilne. Iekš Pinterest apstiprinājums laukā, jums jāielīmē HTML tags, kuru iepriekš nokopējāt.

Pievienojiet HTML tagu Pinterest apstiprināšanas laukā

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas.

Ja jūs neizmantojat Yoast SEO spraudni, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Ievietot galvenes un kājenes. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »Ievietot galvenes un kājenes lapa jūsu WordPress administratora apgabalā. Sadaļā Scrips in Header jums jāielīmē HTML tags un jānoklikšķina uz pogas Saglabāt.

Ievietojiet HTML tagu galvenes skripta sadaļā

Kad HTML tags ir pievienots jūsu vietnes galvenes sadaļā, jums jāatgriežas Pinterest ekrānā un jānoklikšķina uz Nākamais pogu uznirstošajā logā. Tagad tas lūgs apstiprinājumu, lai jūsu vietne tiktu nosūtīta pārskatīšanai.

Iesniedziet vietni pārskatīšanai vietnē Pinterest

Parasti process ilgst 24 stundas, un jūs saņemat e-pastu par savas vietnes verificēšanu. Kad tas būs izdarīts, jūs redzēsit arī apstiprinājumu Pieprasīt vietni sadaļa Pinterest.

Vietne tika pieprasīta vietnē Pinterest

Pēc verifikācijas varat izmantot Pinterest rīkus, piemēram, analītiku, reklāmu programmu, attēlu statistiku un daudz ko citu. Jūs varat arī pievienot Pinterest Pin-it pogu saviem emuāra attēliem, lai apmeklētāji varētu kopīgot jūsu fotogrāfijas uz šī Pinterest dēļiem.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā pārbaudīt savu WordPress vietni vietnē Pinterest. Varat arī redzēt mūsu ekspertu izvēli par labākajiem sociālo mediju koplietošanas spraudņiem WordPress, lai uzlabotu jūsu vietnes sociālo klātbūtni..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me