Kā pārvietot GoDaddy vietņu veidotāju vietni uz WordPress

Nesen viens no lietotājiem mums jautāja, kā pārvietot GoDaddy Website Builder vietni uz WordPress. GoDaddy piedāvā vietņu veidotāju rīku, kas lietotājiem ļauj izveidot vietnes, izmantojot vienkāršus velciet un nometot rīkus. Tomēr daudzi lietotāji ātri saprot tāda rīka kā Godaddy vietņu veidotāja izmantošanas ierobežojumus un vēlas viņu vietni pārvietot uz elastīgu un jaudīgu platformu, piemēram, WordPress. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pārvietot GoDaddy vietņu veidotāja vietni uz WordPress.


GoDaddy uz WordPress

Redaktora piezīme: Šajā rakstā ir daudz manuālu darbību, kas var būt laikietilpīga atkarībā no jūsu vietnes lieluma. Sākumā mēs nevēlējāmies rakstīt šo rakstu, taču atkārtotu pieprasījumu dēļ mēs to esam uzrakstījuši tiem, kuri vēlas pāriet no Godaddy vietņu veidotāja uz WordPress.

0 solis: darba sākšana

Jūsu WordPress vietnes panākumi ir atkarīgi no jūsu izvēlētās WordPress mitināšanas. Ja jums jau ir GoDaddy mitināšanas pakalpojums, varat to izmantot savā WordPress vietnē.

Ja vēlaties pārcelties uz jaunu resursdatoru, tad mēs iesakām Bluehost. Viņi ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē, un viņi ir oficiāli WordPress mitināšanas partneri.

WPBeginner lietotājiem viņi piedāvā arī 50% atlaidi un bezmaksas domēna vārdu.

1. solis: sagatavošanās pārejai no GoDaddy vietņu veidotāja uz WordPress

WordPress ir daudzu pakalpojumu un rīku, piemēram, Blogger, Tumblr, LiveJournal uc, importēšanas rīki, taču tam nav vietņu veidotāja importēšanas rīka..

Tas ir iemesls, kāpēc jums būs manuāli jāveido rezerves kopija vietnei Vietnes veidotājs. Tas var būt nedaudz patērējošs atkarībā no tā, cik daudz jūsu vietnē ir jūsu vietnes.

GoDaddy vietņu veidotāja satura dublēšana

Ja jums ir tikai dažas lapas, tad varat izveidot dublējumu, vienkārši saglabājot attēlus un kopējot tekstu datora teksta failos.

Varat arī pārlūkprogrammā apmeklēt katru savas vietnes lapu un pēc tam uz klaviatūras nospiest taustiņu kombināciju CTRL + S (Mac operētājsistēmā Command + S).

Tas parādīs saglabāšanas dialoglodziņu. Pārliecinieties, ka laukā “formāts” vai “saglabāt kā tipu” esat izvēlējies “Vietne, pabeigta”.

Pilnīgas tīmekļa lapas saglabāšana, izmantojot pārlūkprogrammu

Atkārtojiet procesu visām jūsu vietnes lapām.

Pārliecinieties, vai esat lejupielādējis visus savus attēlus un tekstu. Atvienojiet datoru no datora un pēc tam atveriet lejupielādētos failus, lai vēlreiz pārbaudītu.

Alternatīvi, lai kopētu vietni datorā, varat izmantot bezmaksas rīku HTTrack.

HTTrack ir vietņu kopētājs. Jūs varat vienkārši ievadīt savas vietnes URL, un tā izveidos tā kopiju datorā.

Vietņu kopēšana, izmantojot HTTrack

Problēma ir tā, ka vietnes GoDaddy veidotājs un tā veidnes savus failus glabā dažādos CDN serveros. Šo serveru nosaukumi un adreses dažādās vietnēs atšķiras.

Tas apgrūtina visu attēlu failu lejupielādi. Tomēr, ja jūsu vietne galvenokārt balstās uz tekstu un nedomājat pazaudēt attēlus, Httrack ir ātrākais veids, kā kopēt jūsu vietni.

Tiklīdz būsit atspējojis vietņu veidotāju, jūs nevarēsit atgriezties savā vietnē. Nesteidzieties, lai pārliecinātos, vai jums ir visu jūsu vietnes datu dublējums.

Šajā laikā jums, iespējams, rodas jautājums, kāpēc nav vienkāršāka ceļa. Droši vien tāpēc, ka Godaddy nevēlas, lai jūs mainītu. Tāpēc pareizas platformas izvēle ir svarīgs lēmums, taču mēs priecājamies, ka esat izdarījis pareizo izvēli, izmantojot WordPress.

Saites struktūras dublēšana

Cilvēki, kas apmeklē vecos jūsu vietnes URL, jums būs jānovirza uz jaunajiem WordPress vietrāžiem URL. Lai to izdarītu, jūsu vietnē ir jābūt visu vietrāžu URL sarakstam.

Ja jums ir tikai dažas lapas, tad varat vienkārši nokopēt un ielīmēt katras vietnes lapas URL vienkāršā teksta failā..

Varat arī izmantot tiešsaistes rīkus, lai no savas vietnes iegūtu URL. Lai URL saglabātu txt failā, varat izmantot Google Chrome paplašinājumu Klipper.

Neuztraucieties, ja palaižat garām lapu. Mēs arī parādīsim, kā automātiski iestatīt brīdinājumus par 404 kļūdām WordPress un novirzīt lietotājus WordPress.

2. solis: vietņu veidotāju vietnes pārvietošana uz GoDaddy Shared Hosting

Šis solis ir paredzēts tikai lietotājiem, kuri savas WordPress vietnes vadīšanai izmantos GoDaddy mitināšanas pakalpojumu. Ja izmantojat kādu citu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Bluehost, Siteground, Hostgator utt., Izlaidiet šo un pārejiet pie nākamās darbības.

Atspējot vietņu veidotāju GoDaddy

Ja savā WordPress vietnē vēlaties izmantot GoDaddy mitināšanas pakalpojumu, tad šajā domēnā nevar instalēt WordPress, kamēr nav deaktivizēts vietņu veidotāja pakalpojums..

Vienkārši piesakieties savā GoDaddy kontā un augšpusē rīkjoslā noklikšķiniet uz sava lietotājvārda. Tiks parādīta nolaižamā izvēlne, kurā jums jānoklikšķina uz Pārvaldīt vietņu veidotāju..

Pārvaldiet vietņu veidotāju GoDaddy kontā

Tas parādīs jūsu vietnes veidotāja kontu. Jums jānoklikšķina uz pogas Opcijas blakus savam domēna nosaukumam.

Pārvaldiet vietņu veidotāju iespējas GoDaddy

Tas atvedīs uz vietni Vietnes veidotājs iespēju lapa. Cilnē Kopsavilkums atradīsit saiti konta atcelšanai. Noklikšķiniet uz tā, lai savā domēna nosaukumā deaktivizētu vietni Builder.

Vietnes veidotāja konta deaktivizēšana GoDaddy

Jūsu vietnes veidotāja konts tagad tiks deaktivizēts, un jūsu domēns kļūs pieejams jūsu WordPress vietnes mitināšanai. Paies gandrīz stunda, līdz jūsu vietnes veidotāja konts tiks pilnībā deaktivizēts.

Hostinga pievienošana savam domēnam

Tagad, kad jūsu domēns nav pieejams GoDaddy vietņu veidotājā. Jums joprojām ir jāpievieno mitināšanas pakalpojums šim domēnam.

Kontu pārvaldniekā noklikšķiniet uz tīmekļa mitināšanas un pēc tam blakus savam kontam noklikšķiniet uz pogas Pārvaldīt.

Pārvaldiet GoDaddy Webhosting

Tādējādi jūs nokļūsit sava mitināšanas konta cPanel informācijas panelī. Jums ritiniet uz leju līdz domēnu sadaļai un pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot domēniem.

Pievienojiet domēnus GoDaddy cPanel

Tagad jūs varat ievadīt savu domēna vārdu. Apakšdomēna un dokumenta saknes lauki tiks automātiski aizpildīti.

Domēna pievienošana GoDaddy mitināšanai

Lai izveidotu FTP kontu, jums arī jāatzīmē rūtiņa. Vienkārši atlasiet sava FTP konta lietotājvārdu un paroli. Visbeidzot noklikšķiniet uz pogas Pievienot domēnu.

Tas ir viss, ko esat veiksmīgi atbrīvojis no sava domēna no vietnes veidotāja un pievienojis sava domēna tīmekļa mitināšanu.

Tagad varat pāriet uz 4. darbību, lai uzzinātu, kā instalēt WordPress un turpināt pārvietot savu vietni.

3. solis: domēna norādīšana citiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem

Šis solis ir paredzēts lietotājiem, kuru domēns ir reģistrēts GoDaddy un kuri vēlas to izmantot kopā ar kādu citu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, BlueHost vai Siteground.

Piesakieties savā GoDaddy kontā un augšpusē rīkjoslā noklikšķiniet uz sava lietotājvārda. Tas atklās lidojuma izvēlni, kurā jums jānoklikšķina uz Pārvaldīt manus domēnus.

Pārvaldiet savus domēnus GoDaddy

Sarakstā atlasiet savu domēnu un augšpusē noklikšķiniet uz pogas Nameservers un pēc tam atlasiet set nameservers.

Domēna vārda rediģēšana GoDaddy

Tas parādīs uznirstošo logu, kurā jums jānoklikšķina uz pasūtījuma un pēc tam noklikšķiniet uz saites, lai ievadītu pielāgoto vārdu serveri.

Pielāgota vārdu servera pievienošana

Parādīsies jauns uznirstošais logs ar diviem laukiem. Šeit varat pievienot savus jaunos WordPress mitinātāju vārda serverus. Ja jūsu WordPress resursdatorā ir vairāk nekā divi vārda serveri, varat noklikšķināt uz pogas Pievienot vārdu serveri, lai pievienotu citu rindu.

Pievienojiet vārdu serverus

Noklikšķiniet uz pogas Labi un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai saglabātu iestatījumus. Atcerieties, ka DNS izmaiņu izplatīšana visā internetā var aizņemt pat 24 stundas. Lai gan tas parasti prasa tikai dažas stundas.

Tiklīdz jūsu domēns sāk norādīt uz jauno WordPress resursdatoru, varat pāriet pie nākamās darbības.

4. darbība: WordPress instalēšana

Tagad jūsu domēnam vajadzētu norādīt uz jūsu mitināšanas pakalpojumu, un jūs esat gatavs instalēt WordPress. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat GoDaddy vai kādu citu mitināšanas pakalpojumu, process ir vienāds.

WordPress ir slavena ar savu 5 minūšu instalēšanu. Lielākā daļa hostinga uzņēmumu piedāvā jaunu WordPress vietņu instalēšanu ar vienu klikšķi, kas ļauj instalēt WordPress savā vietnē tikai ar dažiem klikšķiem.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim WordPress instalēšanas apmācību iesācējiem.

5. darbība. Vietnes veidotāja satura importēšana programmā WordPress

Kā jau iepriekš minējām, jums būs manuāli jāveido rezerves kopija savam vietnes veidotāja saturam. Nav iespējams automātiski importēt saturu no vietnes veidotāja.

Pēc noklusējuma WordPress nāk ar diviem iebūvētiem satura veidiem, ko sauc par ziņām un lapām. Skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp ziņojumiem un lapām.

Jums savā vietnē jāizveido jaunas lapas vai ziņas un jākopē ielīmēt GoDaddy vietnes veidotāja saturu.

Ziņu un lapu izveidošana programmā WordPress ir patiešām vienkārša. Skatiet mūsu detalizēto apmācību par to, kā pievienot jaunu ziņu pakalpojumā WordPress un kā izmantot visas funkcijas.

6. solis: novirzīšanas iestatīšana

Ja jums ir saišu saraksts no vecās vietņu veidotāja vietnes, tad varat iet uz priekšu un iestatīšanas novirzīšana.

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Simple 301 Redirects. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »301 novirzīšana lappuse. Laukā “Pieprasījums” ievadiet savu veco URL un laukā “Galamērķis” ievadiet šīs lapas jauno WordPress URL..

Vienkārša 301 novirzīšana

Lai saglabātu šo novirzīšanu, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas. Atkārtojiet procesu visiem citiem URL.

Lai iegūtu detalizētākus norādījumus un citus novirzīšanas iestatīšanas veidus, iepazīstieties ar mūsu iesācēju ceļvedi par novirzīšanu izveidi WordPress.

7. darbība. Vietnes WordPress pielāgošana

WordPress nāk ar tūkstošiem skaistu tēmu, gan maksas, gan bezmaksas. Apskatiet mūsu ceļvedi par perfektas WordPress tēmas izvēli.

Tomēr visspēcīgākā WordPress īpašība ir tā paplašināmība, kas nāk no spraudņiem. Ir tūkstošiem WordPress spraudņu, kas ļauj jums izdarīt gandrīz jebko iedomājamu.

Apskatiet visus spraudņus, kurus izmantojam šajā vietnē, vai arī apskatiet mūsu speciālistu izvēli, vai biznesa vietnēm ir jābūt WordPress spraudņiem.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums pārvietot jūsu GoDaddy Website Builder vietni uz WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt mūsu labāko WordPress vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju salīdzinājumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map