Kā salabot WordPress balto nāves ekrānu (soli pa solim)

Nāves WordPress baltais ekrāns ir viena no biežākajām WordPress kļūdām. Tas ir arī viens no visvairāk nomāktajiem, jo ​​tajā nav kļūdas ziņojumu, un jūs esat izslēgts no WordPress.


Vēl viena nāves kļūdas baltā ekrāna problēma ir tā, ka dažreiz tā ietekmē tikai noteiktu jūsu vietnes daļu.

Piemēram, jūs varat redzēt tikai baltu nāves ekrānu WordPress administratora apgabalā, kamēr viss pārējais darbojas labi. Citos gadījumos to var redzēt tikai noteiktā amatā, turpretī viss pārējais darbojas labi.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā salabot WordPress balto nāves ekrānu, apskatot dažādus risinājumus.

Fiksējot WordPress nāves kļūdas balto ekrānu

Piezīme: Pirms veicat kādas izmaiņas savā vietnē, pārliecinieties, vai esat izveidojis savas WordPress vietnes dublējumu. Ja jums nav piekļuves administratora zonai, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā manuāli izveidot WordPress datu bāzes dublējumu.

Kāpēc WordPress redzat balto nāves ekrānu??

Lielāko daļu laika, kad redzat baltu nāves ekrānu, tas nozīmē, ka jūsu vietnes skriptam ir beidzies atmiņas ierobežojums.

Nereaģējošo skriptu vai nu nogalina jūsu WordPress mitināšanas serveris, vai arī tas vienkārši zaudē laiku. Tāpēc netiek ģenerēts patiess kļūdas ziņojums, un tiek parādīts vienkāršs balts ekrāns.

Vietnes vietā WordPress rāda baltu ekrānu

Šī kļūda var notikt arī slikti kodētas motīva vai spraudņa dēļ, kas instalēts jūsu vietnē. Dažreiz tas var notikt, ja rodas problēmas ar jūsu tīmekļa mitināšanas serveri.

Tā kā baltā ekrāna kļūdu var izraisīt daudzas lietas, tā novēršanai nepieciešama metodiska problēmu novēršana.

Vai problēma rodas citās jūsu vietnēs??

Ja jums tajā pašā mitināšanas kontā ir instalētas citas WordPress vietnes, vispirms sākat pārbaudīt, vai problēma pastāv arī citās vietnēs.

Ja tā ir, tad tas ir spēcīgs rādītājs tam, ka ar WordPress mitināšanas pakalpojumu kaut kas nav kārtībā. Tā varētu būt īslaicīga problēma, kas ietekmē viņu pakalpojumus, un, lai iegūtu vairāk palīdzības, jums ir jāsazinās ar viņu atbalstu.

No otras puses, ja problēma rodas tikai ar vienu vietni vai konkrētu šīs vietnes daļu, tad jūs zināt, ka problēma ir tieši šajā vietnē.

Baltā ekrāna kļūdas labošana, izmantojot WordPress atkopšanas režīmu

Ja nāves kļūdas balto ekrānu izraisa WordPress spraudnis vai motīvs, iespējams, WordPress to varēs noķert.

Jaunā fatālo kļūdu aizsardzības funkcija, kas ieviesta WordPress 5.2, dažreiz var noķert kļūdu, tāpēc, iespējams, jūs pat neredzat baltu ekrānu. Tā vietā jūs redzēsit ziņojumu, ka vietnei ir tehniskas grūtības.

Tehniskas grūtības

Jūs arī saņemsit e-pasta ziņojumu uz savu administratora e-pasta adresi ar tēmu “Jūsu vietnei ir tehniskas problēmas”..

Tehniskas problēmas e-pasts nosūtīts administratoram

Šajā e-pasta ziņojumā tiks norādīts spraudnis, kas izraisa kļūdu, un tajā būs arī īpaša saite. Šī saite ļaus jums pieteikties WordPress atkopšanas režīmā un deaktivizēt kļūdaino spraudni.

WordPress atkopšanas režīms

Tomēr, ja redzat vienkāršu baltu nāves ekrānu bez e-pasta vai atkopšanas režīma opcijas, kļūda ir manuāli jālabo..

Atmiņas ierobežojuma palielināšana

Parasti šī kļūda notiek tāpēc, ka skripts ir iztērējis atmiņu un pamet to vidū. Lai to labotu, jums jāpalielina WordPress pieejamā PHP atmiņa. Tas ļaus skriptam izmantot vairāk atmiņas, lai pabeigtu darbu, kas tam bija jāveic.

Jūs varat sekot mūsu apmācības norādījumiem par to, kā palielināt PHP atmiņu programmā WordPress.

Visu spraudņu atspējošana

Ja nepalielināja atmiņas ierobežojumu vai ja jums ir liels atmiņas limits, piemēram, 256 miljoni vai 512 miljoni, jums jāsāk traucējummeklēšana.

Pieredzot šīs problēmas novēršanu, mēs vienmēr esam secinājuši, ka problēma ir saistīta ar noteiktu spraudni vai tēmu. Iesim un atspējojam visus spraudņus.

Ja joprojām varat piekļūt WordPress administratora zonai, tad varat vienkārši doties uz Spraudņi »Instalētie spraudņi lappuse. Atlasiet visus instalētos spraudņus un pēc tam nolaižamajā izvēlnē “Lielapjoma darbības” atlasiet “Deaktivizēt”.

Deaktivizējiet visus spraudņus, izmantojot WordPress administratora apgabalu

Tomēr, ja jums nav piekļuves WordPress administratora apgabalam, jums būs jāatspējo visi spraudņi, izmantojot FTP.

Vispirms izveidojiet savienojumu ar savu WordPress vietni, izmantojot FTP klientu. Kad savienojums ir izveidots, dodieties uz mapi wp-content, kur redzēsit mapi “spraudņi”.

Pārdēvējiet spraudņu mapi, lai deaktivizētu visus spraudņus

Tagad jums ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spraudņu mapes un pēc tam atlasiet pārdēvēt. Spraudņu mapi var pārdēvēt par spraudņiem deaktivizētiem.

Spraudņi ir deaktivizēti

Jūsu FTP klients tagad pārdēvēs spraudņu mapi.

WordPress meklē mapi ar nosaukumu spraudņi, lai ielādētu visus spraudņus. Kad tā nevar atrast mapi, tā vienkārši deaktivizē visus spraudņus.

Ja tas novērš problēmu, pēc tam ieslēdziet vienu spraudni, lai nokļūtu problēmas apakšdaļā. Kad esat atradis spraudu, kas izraisa problēmu, varat to aizstāt ar alternatīvu vai ziņot par problēmu spraudņa autoriem.

Aizstāt motīvu ar noklusējuma motīvu

Ja spraudņa problēmu novēršana neatrisina problēmu, mēģiniet aizstāt pašreizējo motīvu ar noklusējuma motīvu.

Vispirms izveidojiet savienojumu ar savu vietni, izmantojot FTP klientu, un dodieties uz / wp-content / themes / mapi. Tajā ir visas instalētās motīvas jūsu vietnē.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet, lai atlasītu pašreizējo WordPress motīvu un lejupielādētu to datorā kā dublējumu.

Lejupielādējiet pašreizējo motīvu kā dublējumu

Pēc tam no savas vietnes jāizdzēš pašreizējā tēma. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz motīvu mapes un atlasiet Dzēst. Jūsu FTP klients tagad izdzēsīs motīvu no jūsu vietnes.

Dzēst pašreizējo motīvu

Tagad, ja jūsu vietnē ir instalēta noklusējuma WordPress tēma, piemēram (Divdesmit astoņpadsmit vai divdesmit deviņpadsmit), WordPress to automātiski sāks izmantot kā noklusējuma motīvu..

Tomēr, ja jums nav instalēta noklusējuma tēma, tā ir manuāli jāinstalē, izmantojot FTP.

Ja tas novērš problēmu, jums vajadzētu apskatīt tēmas failu function.php. Ja faila apakšā ir papildu atstarpes, tad tie jānoņem, un dažreiz tas novērš problēmu.

Ja motīva failā function.php izmantojat vāji kodētu funkciju, tas var izraisīt arī nāves kļūdas balto ekrānu.

Apsveriet iespēju lejupielādēt jaunu motīva kopiju no tā avota un pēc tam instalēt.

Iespējot atkļūdošanas režīmu, lai noķertu kļūdas programmā WordPress

Ja līdz šim nekas nav palīdzējis, tad nākamais solis ir ieslēgt atkļūdošanu WordPress. Tas ļaus jums redzēt, kāda veida kļūdas tiek izvadītas.

Vienkārši pievienojiet šo kodu savam wp-config.php failam.

definēt (‘WP_DEBUG’, taisnība);
define (‘WP_DEBUG_LOG’, patiess);

Kad esat to pievienojis, tukšajā ekrānā tagad būs kļūdas, brīdinājumi un paziņojumi. Tie var palīdzēt jums noteikt galveno cēloni.

Ja neredzat kļūdas, iespējams, vēlēsities pārbaudīt atkļūdošanas žurnālu. Vienkārši apmeklējiet wp-satura mapi savā vietnē, izmantojot FTP klientu. Tur jūs atradīsit jaunu debug.log failu, kurā ir visu kļūdu, paziņojumu un brīdinājumu žurnāls.

Atkļūdošanas žurnāls

Notīriet WordPress kešatmiņu

Dažreiz jums var būt piekļuve aizmugures fonam, bet vietnes priekšpusē ir balts nāves ekrāns. Tas var notikt kešatmiņas spraudņa dēļ. Vienkārši iztukšojiet kešatmiņu.

Detalizētus norādījumus skatiet mūsu ceļvedī par to, kā iztīrīt kešatmiņu WordPress.

Fiksējot garākus rakstus

Ja jums ir balts nāves ekrāns tikai ļoti garā sludinājumā vai lapā, tad šis mazais triks varētu darboties.

Šis triks pamatā palielina PHP teksta apstrādes iespējas, palielinot rekursijas un atpakaļejošā ceļa limitu. Wp-config.php failā varat ielīmēt šo kodu.

/ ** Triks garajām ziņām * /
ini_set (‘pcre.recursion_limit’, 20000000);
ini_set (‘pcre.backtrack_limit’, 10000000);

Mēs saprotam, ka tā ir ļoti nomākta kļūda, un mēs ceram, ka kāds no iepriekšminētajiem trikiem šo problēmu atrisināja jums. Varat arī apskatīt mūsu WordPress traucējummeklēšanas rokasgrāmatu, kurā māca darbības, kas jums jāveic, lai pats pamanītu un labotu WordPress problēmas..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me