Kā sākt savu Podcast (soli pa solim)

Vai jūs vēlaties sākt Podcast apraidi? Vai vēlaties uzzināt, kā izskatās nevainojama Podcasting iestatīšana? Šajā rokasgrāmatā mēs jums parādīsim, kā sākt savu Podcast apraidi ar WordPress – soli pa solim. Jūs uzzināsit par to, kā darbojas aplādes, kā arī par labāko aplādes ierīci, par Podcast WordPress spraudni, kas jums absolūti nepieciešams, un vēl daudz ko citu.


Soli pa solim, lai sāktu pats savu Podcast apraidi

Neatkarīgi no jūsu vecuma vai tehnisko prasmju kopas, jūs varat viegli sākt pats savu apraidi, izpildot soli pa solim procesu, kas aprakstīts šajā rakstā.

Šeit ir visa tā ieskats, ko mēs apskatīsim:

 • Kas ir podcasting & kā darbojas aplādes?
 • Podcast apraides nišas un tēmas atrašana
 • Lietas, kas jums jāiestata Podcast apraidei
 • Labākā tīmekļa mitināšanas un domēna nosaukuma izvēle
 • Multivides mitināšanas pakalpojuma iestatīšana
 • Pareiza apraides aprīkojuma izvēle
 • Plānojiet savas pirmās pāris aplādes epizodes
 • Jūsu pirmās aplādes ierakstīšana
 • Podcast apraides publicēšana, izmantojot WordPress
 • Multivides failu augšupielāde vietnē Blubrry
 • Smart Podcast Player spraudņa iestatīšana
 • Jūsu pirmās Podcast apraides pievienošana programmā WordPress
 • Podcast apraides priekšskatīšana, izmantojot iTunes
 • Podcast apraides iesniegšana iTunes
 • Podcasting resursi, lai palīdzētu jums augt
 • Pelniet naudu no savas aplādes

Gatavs? Sāksim.

Kas ir Podcasting & Kā darbojas Podcast apraides?

Podcast apraide ir epizodiska audio failu sērija, kuru lietotāji var abonēt, lai lejupielādētu un klausītos.

Lai Podcast apraide darbotos, jums ir jābūt audio failam un RSS padevei, ko lietotāji var abonēt, lai atjauninātu informāciju un lejupielādētu jaunas epizodes, kad tās iznāk..

Tā kā WordPress komplektācijā ir iebūvēta RSS padeves sistēma emuāriem, daudzi aplānošanas rīki izvēlas WordPress izmantot kā savu aplādes vietnes platformu.

Varat savienot savu aplādes vietni ar tādām aplādes lietotnēm kā iTunes, lai miljoniem lietotāju būtu vieglāk klausīties un abonēt. Mēs to apskatīsim vēlāk rakstā.

Tagad, kad jūs zināt, kas ir aplāde un kā tā darbojas, apskatīsim, kā rast idejas veiksmīgai aplādei.

Podcast apraides nišas un tēmu atrašana

Podcast apraides ir diezgan populāras, un tur ir desmitiem Podcast apraides par daudzām dažādām tēmām. Lai konkurētu, jums jāatrod sava niša un jāizvēlas tēmas, kuras aplūkosit savā apraidē.

Jums jāzina arī sava auditorija un jādomā par to, kas viņiem šķistu interesantāks. Šis vienkāršais vingrinājums sniegs jums skaidru priekšstatu par jūsu apraidi un to, ko vēlaties pateikt. Neaizmirstiet to pierakstīt.

Tagad jūs varat to sašaurināt līdz ļoti specifiskām tēmām. Piemēram, ja jūsu aplāde ir par mūziku, varat to sašaurināt līdz noteiktam žanram, laikmetam, reģionam vai māksliniekiem.

Tagad varētu būt dažas ļoti populāras aplādes, kurās apskatītas līdzīgas tēmas. Jums, iespējams, rodas jautājums, kā jūs varētu ar viņiem konkurēt?

Jūs varat konkurēt ar lielajiem puišiem, vienkārši būdami jūs. Podcast epizodē būs jūsu unikālais ieskats, perspektīva, stils un balss. Jūsu auditorijai tā būs atšķirīga pieredze, un daudzi no viņiem labprāt klausītos.

Domāšana par savu nišu un tēmu sašaurināšana vēlāk palīdzēs plānot apraides epizodes un laimēt abonentus, pieturoties pie labi izplānota satura stratēģijas.

Tagad, kad esat pārdomājis, ko vēlaties pateikt, apskatīsim lietas, kas jums būs vajadzīgas, lai tas viss notiktu.

Lietas, kas jums vajadzīgas Podcast iestatīšanai

Lai profesionāli iestatītu apraidi, ir dažas lietas, kas jums būs jāuzsāk.

Pirmā lieta ir vietne vai emuārs, kurā cilvēki var uzzināt vairāk par jums un jūsu aplādes programmu.

Otra lieta ir aprīkojums Podcast apraides ierakstīšanai.

Visbeidzot, jums ir jābūt pareizajiem rīkiem, lai publicētu Podcast apraidi internetā, lai jūs varētu iegūt maksimālu abonentu skaitu un sasniegt.

Mēs jums soli pa solim parādīsim visu procesu.

1. solis. Vietnes iestatīšana: WordPress mitināšana un domēna vārds

Vissvarīgākais mājas lapas veidošanas solis ir izvēlēties pareizo platformu. Par laimi, ka esat šeit, tāpēc nekļūdīsities jauniesaucamajās.

Podcasting vietnes iestatīšanai ieteicams izmantot WordPress.org, kas pazīstams arī kā pats mitināts WordPress.

WordPress ir brīvi lietojams, jūs varat instalēt spraudņus, pielāgot vietnes dizainu un pats galvenais nopelnīt no savas vietnes bez ierobežojumiem (skat. Atšķirību starp WordPress.com un WordPress.org.

Mēs jau paskaidrojām, kāpēc WordPress ir bezmaksas? mūsu iepriekšējā rakstā.

Nav nozvejas. Tas ir bez maksas, jo iestatīšana ir jāveic un jāorganizē pats.

Citiem vārdiem sakot, jums ir nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese internetā. Tas ir tas, ko cilvēki veida, lai nokļūtu jūsu vietnē. Piemēram, google.com vai wpbeginner.com.

Tīmekļa mitināšana ir jūsu vietnes mājas lapa internetā. Šeit tiek glabāti visi jūsu faili un attēli. Katrā vietnē ir nepieciešama tīmekļa mitināšana.

Parasti tīmekļa mitināšanas izmaksas ir 7,99 USD mēnesī, un domēna vārds parasti maksā apmēram 14,99 USD gadā.

Tas ir daudz, ja kāds tikai sāk. Par laimi, Bluehost ir piekritis piedāvāt mūsu lietotājiem bezmaksas domēna vārdu un vairāk nekā 60% atlaidi tīmekļa mitināšanai.

Reālā skaitā tas nozīmē, ka varat sākt savu apraides vietni mēnesī par USD 2,75.

Mēs iesakām izmantot Bluehost, jo tie ir vieni no oficiālajiem WordPress ieteiktajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un viens no lielākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem pasaulē..

Pēc reģistrēšanās Bluehost, lūdzu, skatiet mūsu soli pa solim, kā sākt WordPress emuāru. Jūs darbosities un darbosities ne ātrāk.

Lai iegūtu vairāk mitināšanas ieteikumu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā izvēlēties labāko WordPress mitināšanu.

Ja izvēlaties citu hostinga uzņēmumu, nevis Bluehost, tad, lai sāktu, izpildiet norādījumus, kas sniegti mūsu pilnajā WordPress instalēšanas apmācībā..

Multivides mitināšanas pakalpojuma iestatīšana

Nākamā lieta, kas jums būs nepieciešama, ir labs multivides mitināšanas pakalpojums.

Podcast apraides ir lieli audio faili. Apkalpojot tos no jūsu tīmekļa resursdatora, patērēs daudz servera resursu, kas padarīs jūsu vietni lēnu un bieži nereaģēs.

Lai iegūtu vislabāko lietotāja pieredzi, mēs iesakām izmantot tādu Podcast apraidei paredzētu multivides mitināšanas platformu kā Blubrry.

Lielākā daļa viedo Podcast ierīču podcast failu apkalpošanai izmanto atsevišķu podcast hostinga pakalpojumu. Tas ir visgudrākais un efektīvākais veids, kā palaist apraidi.

Šie ir daži iemesli, kāpēc mēs iesakām Blubrry:

 • Blubrry ir optimizēts aplādei, izmantojot WordPress. Viņi piedāvā jaudīgu spraudni ar nosaukumu Blubrry PowerPress, kas ļauj ērti pārvaldīt savu aplādi no WordPress vietnes.
 • Tas nāk ar lielu lietotāju kopienu, kurā ir daudz veiksmīgu podkāstu. Ja jums nepieciešama palīdzība, pievienojieties forumiem, lai uzzinātu no citiem, kuri ilgu laiku apraida podkāstu.
 • Blubrry komplektā ir lieliski rīki, piemēram, ID3 marķēšana, iTunes optimizācija, automātiska multivides mākslas darbu pārvaldība utt.
 • Viņiem ir augstākā līmeņa satura piegādes tīkls, kas padara jūsu satura piegādi ātrāku un uzticamāku.

3. solis. Pareiza apraides aprīkojuma izvēle

Pieaugot jūsu aplādei, jūs uzzināsit par jauniem rīkiem, kurus varat izmantot, lai ražotu augstākas kvalitātes aplādes. Tomēr kā iesācējs vissvarīgākais nepieciešamais rīks ir labs mikrofons.

Lūdzu, neizmantojiet sava datora iebūvēto mikrofonu, lai ierakstītu Podcast apraidi. Jūsu lietotāji uzreiz pamanīs drausmīgo skaņas kvalitāti.

Starp podkāstu piedāvātājiem ir 3 populāras mikrofonu izvēles iespējas.

Profesionāla mikrofona iegāde apraidei

Samson C01U (USB) – sākuma līmeņa mikrofons

Rode Podcaster (USB) – labākais USB mikrofons, ko atradām. Mēs to izmantojam gan mūsu, gan mūsu List25 Youtube videoklipiem.

Heil PR-40 (XLR savienojums, nevis USB) – to izmanto Pro. Jums būs jāiegādājas arī audio mikseris.

Cits aprīkojums, kuru jūs, iespējams, vēlaties iegādāties: mikrofons, trieciena stiprinājums un pop filtrs. Mēs iegādājāmies Rode Podcaster komplektu, kas piegādāts ar Mic Arm un šoka stiprinājumu.

Jums būtu vajadzīgas arī pienācīgas austiņas. Mēs izmantojam Sony MDR7506.

Kad jums būs piemērots podcasting aprīkojums, jūs būsit gatavs nākamajai darbībai: podcast epizodes plānošanai un ierakstīšanai.

4. solis. Pirmo dažu Podcast epizožu plānošana

Pirms apsēdāties, lai tās ierakstītu, ir jāplāno Podcast epizodes. Ir vairāki svarīgi lēmumi, kas jums jāpieņem.

1. epizodes saturs

Kādas būs jūsu pirmo pāris epizožu tēmas? Jūs varat plānot savu saturu sakārtotā veidā, strādāt pie tā satura, izveidojot kontūru un pēc tam iedziļinoties detaļās.

2. Epizožu garums

Podcast apraide var būt no 20 minūtēm līdz vairāk nekā stundai. Jūsu epizožu ilgums ir atkarīgs no jūsu satura un mērķauditorijas. Nav stingri noteikumi par to, kādam jābūt ideālam garumam labas Podcast epizodes laikā.

Ja jums ir labs saturs, nesamaziniet to tikai tā, lai tas atbilstu noteiktajam garumam. Tāpat nevelciet saturu pārāk daudz, lai jūs varētu aizpildīt vēlamo epizodes garumu.

3. Atbalsts plašsaziņas līdzekļiem

Jūs arī vēlēsities strādāt ar ievada mūziku, fona mūziku vai citām skaņām, kuras dramaturģiska efekta gadījumā vēlēsities pievienot Podcast apraidei..

Šeit ir dažas vietas, kur varat atrast mūziku un skaņu celiņus bez licencēm, kurus izmantot Podcast epizodēs vai kā motīvu mūziku. Pirms jebkuru ierakstu izmantojat savā apraidē, uzmanīgi pārskatiet licencēšanas noteikumus.

 • Bezmaksas mūzikas arhīvs
 • YouTube audio bibliotēka
 • Bezmaksas fonda mūzika

4. Stāstu plānošana un skriptu veidošana

Jūs noteikti varat vienkārši apsēsties un ierakstīt, apskatot vienkāršu ideju izklāstu. Tomēr tas lietotājiem radīs iespaidu, ka jūs neveicāt mājasdarbus.

Jums faktiski jāsēž un jāpieraksta skripts. Tas palīdz jums koncentrēties un ļauj jums izklausīties profesionālāk un sagatavotāk.

Ierakstīšanas laikā jūs joprojām varat turpināt skriptu un runāt no tā, bet, ja ir faktiskais skripts, tas jūs vienmēr ved uz pareizā ceļa un rezultāts ir labāks.

Pēc tam, kad veltījāt laiku epizožu plānošanai un pārdomājāt saturu, ir pienācis laiks ierakstīt savu pirmo apraidi.

5. solis. Pirmās aplādes ierakstīšana

Lai ierakstītu Podcast apraidi, jums būs nepieciešama audio ierakstīšanas programmatūra. Šī programmatūra palīdzēs jums ierakstīt un rediģēt audio failus.

Labākā aplādes ierakstīšanas programmatūra, ko izmanto vairums aplāžu ieguvēju, ir Audacity. Tā ir bezmaksas, starpplatformu un atvērtā pirmkoda programmatūra, kas spēj ierakstīt studijas kvalitātes profesionālās aplādes.

Pēc Audacity instalēšanas jums tas jāatver un izvēlnē Fails jāizveido jauns projekts.

Lai ierakstītu savu balsi, vienkārši noklikšķiniet uz ierakstīšanas pogas.

Tagad droši ierakstiet savu apraidi. Neuztraucieties par neērtām pauzēm, pārtraukumiem, klepu vai jebkādiem glitumiem, ko jūs varētu radīt, stāstot.

Ierakstu var rediģēt tik reižu, cik vēlaties.

Audacity

Varat arī importēt mūzikas failus no Fails »Importēt un iestatiet tos kā fona mūziku.

Audacity ir ļoti spēcīgs rīks, un mums nav iespējams šajā rakstā pat aptvert tā pamatīpašības. Tomēr TeamAudacity ir plaša Wiki ar detalizētām pamācībām, kas īpaši izveidotas jauniem podkāstu veidotājiem.

Mēs iesakām jums iziet šīs konsultācijas. Būs nepieciešams zināms laiks, lai iepazītos ar programmatūru, taču tas ir jūsu laika un pūļu vērts.

Kad esat ierakstījis savu aplādi, jums tas jāeksportē.

Lielākā daļa podkāstu izplatītāju eksportē savus audio failus MP3 formātā, jo tas rada mazākus failu izmērus ar labu kvalitāti.

Jums arī jābūt pārdomātam, nosaucot Podcast failus. Atcerieties, ka aplādes ir epizodiskas sērijas, tāpēc vislabāk būtu izmantot nosaukšanas praksi, kuras faila nosaukumā tiek izmantota epizode vai sērijas numurs..

Daži ieteikumi būtu WPB001.mp3 vai WPBep001.mp3.

Saglabājiet aplādes faila galīgo versiju atsevišķā datora mapē.

Podcast apraides publicēšana, izmantojot WordPress

Kad esat izveidojis dažas epizodes un esat apmierināts ar to kvalitāti, ir pienācis laiks iemācīties publicēt Podcast apraidi, izmantojot WordPress.

Jums būs jāpiesakās savas WordPress vietnes admin apgabalā.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni Blubrry PowerPress Podcasting. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas WordPress administratora izvēlnē redzēsit PowerPress izvēlnes vienumu. Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit spraudņa iestatījumu lapā.

Iestatiet Blubrry spraudnī Powerpress

Ja podcasting failu mitināšanai izmantojat Blubrry, tad jums jānoklikšķina uz pogas, lai konfigurētu Blubrry statistiku un mitināšanas pakalpojumus..

Noklikšķinot uz pogas, parādīsies uznirstošais logs, kurā jāievada Blubrry mitināšanas konta e-pasts un parole.

Pievienojiet Blubrry mitināšanu

Tālāk jums būs jāaizpilda pārējā informācija iestatījumu lapā. Norādiet aplādes nosaukumu un aizpildiet iTunes laukus.

Šie iTunes lauki aprakstam, kategorijai, apakšvirsrakstam, mākslas darbiem utt. Tiks izmantoti jūsu aplādes RSS plūsmā, un iTunes tos izmantos, lai ievietotu jūsu aplādes programmu direktorijā (vairāk par to vēlāk).

Podcast iestatījumi

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Jūsu WordPress vietne tagad ir gatava publicēt jūsu apraidi.

Augšupielādējiet multivides failus uz Blubrry

Pirms Podcast epizodes publicēšanas, izmantojot WordPress, vispirms ir jāaugšupielādē Podcast fails savā multivides mitināšanas pakalpojumā Blubrry..

Jums jāpiesakās savā Blubrry mitināšanas kontā un pēc tam noklikšķiniet uz Podcaster informācijas panelis.

Pēc tam podcast apraides mitināšanas sadaļā noklikšķiniet uz saites Augšupielādēt jaunus multivides failus.

Augšupielādējiet aplādes failus

Tādējādi jūs nonāksit citā lapā, kurā jums jānoklikšķina uz pogas Augšupielādēt jaunu multividi un jāsāk augšupielādēt Podcast failus.

Podcast failu augšupielāde vietnē Blubrry

Pēc tam, kad būsit augšupielādējis aplādes multivides failus, jūs tos varēsit izmantot savā WordPress vietnē.

8. solis. Smart Podcast Player iestatīšana

Lielākā daļa podkāstu izmanto WordPress spraudņus, lai savā vietnē parādītu Podcast atskaņotāju. Šis atskaņotājs ļauj lietotājiem klausīties Podcast apraidi tieši no jūsu vietnes.

Lielākās daļas WordPress podcast atskaņotāju spraudņu problēma ir jūsu abonentu un klausītāju šausmīgā lietotāju pieredze.

Patt Flynn, viens no labi zināmajiem podkāsta pārzinātājiem, saprata problēmu un nolēma to atrisināt, izveidojot risinājumu savai vietnei. Šādi atdzīvojās viedais Podcast Player.

Smart Podcast Player pievieno skaisti izveidotu podcast atskaņotāju, kas lietotājiem ļauj atskaņot, koplietot un lejupielādēt Podcast epizodes no paša atskaņotāja..

Smart Podcast Player priekšskatījums

Tas ir mobilajā režīmā gatavs, kas nozīmē, ka jūsu aplādes atskaņotājs izskatās un lieliski darbojas visās ierīcēs.

Tas ir apmaksāts WordPress spraudnis, un cenu noteikšana sākas no USD 8 mēnesī. Šī cena dod jums tiesības uz atbalstu un piekļuvi apmācībai un videoklipiem.

Pirmkārt, jums būs jāinstalē un jāaktivizē Smart Podcast Player spraudnis. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »Smart Podcast Player un ievadiet licences atslēgu.

Smart Podcast Player iestatījumi

Šo licences atslēgu varat iegūt no sava konta Smart Podcast Player vietnē.

Tālāk jums jānoklikšķina uz cilnes “Spēlētāja noklusējumi”, lai iestatītu spraudņa iestatījumus.

Spēlētāja noklusējumi Smart Podcast Player

Jums būs jānorāda Podcast plūsmas URL. Tā kā jūs izmantojat PowerPress, jūsu aplādes plūsmas URL būs šāds:

http://example.com/feed/podcast/

Neaizmirstiet aizstāt example.com ar savu domēna vārdu.

Tālāk jums ir jāsniedz sava iTunes abonēšanas saite. Tā kā jūs vēl neesat iesniedzis savu aplādi iTunes, jums būs jāatgriežas šeit un aizpildiet to, kad Podcast apraide būs pieejama iTunes.

Pēc tam jums jāievada seansa vārds un mākslinieka vārds.

Smart Podcast Player ir aprīkots ar skaistām dizaina iespējām un ļauj jums pielāgot Podcast atskaņotāju ar jūsu WordPress motīvu. Zem atskaņotāja dizaina iestatījumiem varat izvēlēties podcast atskaņotāja motīvu un krāsu.

Izvēlieties podcast atskaņotāja dizainu un krāsas

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Tagad, kad viedais Podcast Player ir gatavs, jums jāatspējo Podcast Player, kas piegādāts komplektā ar PowerPress.

Tā kā jūs izmantojat Smart Podcast Player, jums nav nepieciešams PowerPress, lai savās ziņās pievienotu multivides atskaņotāju.

To var izdarīt, apmeklējot vietni PowerPress »Iestatījumi lapu un ritiniet uz leju līdz sadaļai “Emuāra ziņas un lapas”. Zem Displeja multivide noklikšķiniet uz “Atspējot” & Saites ”.

Atspējojiet PowerPress atskaņotāju

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

9. solis. Pirmā Podcast faila pievienošana programmā WordPress

Tagad viss ir kārtībā, un jūs esat gatavs pievienot savu pirmo Podcast apraidi pakalpojumā WordPress.

Lai publicētu savu pirmo aplādi, jums jādodas uz Ieraksti »Pievienot jaunu lappuse.

Ir ļoti ieteicams podcast epizodēm izveidot atsevišķu kategoriju. Tas ļaus jums saglabāt Podcast epizodes atsevišķi no pārējā satura. Arī vēlāk varēsit viegli publicēt savu aplādes plūsmu.

Pēc tam jums ritiniet uz leju līdz lapas apakšai, un tur jūs redzēsit lodziņu Podcast Episode.

Tiek pievienota jauna aplādes epizode

Blubrry mitināšanas lietotājiem ir jānoklikšķina uz mapes ikonas un jāizvēlas fails, kuru viņi augšupielādēja Blubrry multividē.

Citiem lietotājiem šeit jāielīmē sava multivides faila URL. Noklikšķiniet uz apstiprināšanas pogas, lai pārliecinātos, vai esat ielīmējis pareizo URL.

Tagad jums ir nepieciešams ritināt atpakaļ uz ziņas redaktora sadaļu. Piešķiriet savam emuāra ziņojumam piemērotu nosaukumu un vizuālajā redaktorā pievienojiet šīs aplādes epizodes aprakstu.

Vizuālajā redaktorā pamanīsit divas pogas ar apzīmējumu SPP un STP. Šīs pogas ir pievienojis Smart Podcast Player spraudnis.

Ievietojiet viedajā aplādes atskaņotāju savā amatā

SPP poga ļauj pievienot pilnu Smart Podcast Player, kurā ir visas jūsu aplādes epizodes. Lietotāji tos var atskaņot pa vienam.

Tā kā jūs veidojat emuāra ziņu konkrētai Podcast epizodei, jums jānoklikšķina uz pogas STP vai Smart Track Player..

Īskodu ģenerators

Atlasiet “Atskaņot noteiktu Podcast epizodi” un pēc tam norādiet atskaņojamā multivides faila URL.

Multivides faila URL var iegūt meta lodziņā “Podcast Episode”, kur tikko pievienojāt epizodi.

Multivides faila URL

Pēc multivides faila URL pievienošanas noklikšķiniet uz pogas veidot īso kodu.

Ziņu redaktora apgabalā parādīsies īss kods.

Tas ir viss, tagad jūs varat publicēt un priekšskatīt savu emuāra ziņu, un jūs redzēsit savu aplādes epizodi tiešraidē ar skaistu atskaņotāju.

Podcast atskaņotājs WordPress

Apsveicam, jūsu WordPress Podcasting vietne ir gatava tiešraidē.

10. solis. Podcast priekšskatīšana, izmantojot iTunes

Tagad, kad esat iestatījis savu aplādes vietni, izmantojot WordPress, ir pienācis laiks to iesniegt iTunes un iegūt vairāk abonentu.

Pirms tā iesniegšanas iTunes, iespējams, vēlēsities pārbaudīt, kā jūsu aplāde izskatīsies iTunes. Lai to izdarītu, palaidiet iTunes un dodieties uz Fails »Abonēt Podcast un ievadiet savas plūsmas URL. Jūsu plūsmas URL izskatīsies šādi:

http://www.example.com/feed/podcast

Neaizmirstiet aizstāt example.com ar savu domēna vārdu.

Kad esat ievadījis vietrādi URL iTunes, tā atnāks plūsmu un parādīs to. Kā redzams zemāk esošajā ekrānuzņēmumā, tas atnesa mākslas darbu, aprakstu, apakšvirsrakstu utt.

Priekšskatiet savu apraidi iTunes

Ja viss izskatās labi, tas nozīmē, ka esat gatavs iesniegt Podcast apraidi iTunes.

Podcast apraides iesniegšana iTunes

Lai iesniegtu Podcast apraidi iTunes, datorā jālejuplādē un jāinstalē jaunākā iTunes versija. Pēc tam palaidiet iTunes un noklikšķiniet uz iTunes Store pogas ekrāna augšējā labajā stūrī.

Tagad iTunes piekļūs iTunes Store. Noklikšķiniet uz izvēlnes Podcast apraides un pēc tam nedaudz ritiniet, lai atrastu sadaļu Podcast apraides. Tur jūs redzēsit saiti Podcast apraides iesniegšanai.

Iesniedziet savu aplādi iTunes

Tas atvērs Podcast iesniegšanas procesu. Lai Podcast apraidi iesniegtu iTunes direktorijā, jums būs nepieciešams Apple ID. Ja jūs vēl neesat pierakstījies, iTunes liks jums pieteikties.

Pirmais, kas jums būs nepieciešams, ir Podcast plūsmas URL. Jūsu aplādes plūsmas URL būs šāds:

http://example.com/feed/podcast

Neaizmirstiet aizstāt example.com ar savu domēna vārdu.

Tā kā jūs izmantojat PowerPress, jūsu plūsmā jau būs tagi, kas iTunes Store nepieciešami Podcast epizodēm.

Pēc iesniegšanas jūsu aplādes plūsma tiks iesniegta iTunes pārskata rindā. Pēc iTunes pārskata darbinieku apstiprināšanas tas tiks pievienots iTunes direktorijai, un jūs par to tiks informēts pa e-pastu.

Podcasting resursi, lai palīdzētu jums augt

Apsveicam ar Podcast apraides sākšanu ar WordPress. Ja vēlaties, lai Podcast būtu veiksmīgs, tad iesakām pievienoties:

Džona Lī Dumas veidotais Podcaster’s Paradise

Džons ir mūsu labs draugs, un viņš ir iedvesma lielākajai daļai jauno podkāstu. Tikai dažu gadu laikā viņš ir palielinājis savu apraidi no 0 līdz 7 USD gada ienākumiem. Ja jūs domājat sākt Podcast apraidi, tad jūs vēlaties mācīties no viņa.

Jūsu aplādes vietne ir veidota, izmantojot WordPress. Šeit ir daži padomi, par kuriem var rīkoties, lai piesaistītu trafiku uz jauno WordPress vietni.

Pelnīt naudu no jūsu Podcast

Lai Podcast apraide būtu veiksmīga, tas prasīs daudz laika un nopietnas saistības. Lai tas viss ilgtermiņā būtu ilgtspējīgs, jums būs jāatrod veidi, kā pelnīt no Podcast apraides.

Mums ir detalizēts ceļvedis, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot savu WordPress emuāru. Visus tur uzskaitītos vienumus var izmantot arī jūsu Podcasting vietnē.

Šie ir daži no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu no aplādes.

 • Tiešas sponsorēšanas. Ja domājat, ka biznesam būtu izdevīgi sponsorēt jūsu apraidi, nekautrējieties sazināties ar viņiem par sponsoru. Jūs būtu pārsteigts, cik bieži tas jums noderēs.
 • Izmantojiet saistīto mārketingu, lai ieteiktu savai auditorijai trešo personu produktus un pakalpojumus.
 • Pārdodiet savus produktus un pakalpojumus, savai vietnei pievienojot tiešsaistes veikalu.
 • Palūdziet abonentiem atbalstīt jūsu Podcast apraidi ar ziedojumiem. Savā vietnē varat vienkārši pievienot maksājuma formu, kur abonenti var veikt nelielu ziedojumu.
 • Veiciet vecāku sēriju pieejamību tikai dalībniekiem. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā izveidot dalības vietni, izmantojot WordPress.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums sākt Podcast apraidi ar WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 24 sarakstu, kurā jābūt WordPress spraudņiem biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map