Kā īslaicīgi novērst, ja programmā WordPress nav plānota apkopes kļūda

Vai programmā WordPress redzat kļūdu “Īslaicīgi nepieejama plānotajai apkopei”? Šī kļūda parasti parādās, atjauninot WordPress kodolu, spraudņus vai motīvus.


Būtībā jūsu WordPress vietne nepabeidz atjaunināšanu, kas liek iestrēgt uzturēšanas režīmā.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress var viegli novērst kļūdu “Īslaicīgi nepieejama plānotajai apkopei”. Mēs arī parādīsim, kāpēc rodas šī kļūda, un kā jūs varat no tā izvairīties nākotnē.

Fiksēšana nav pieejama plānotajai WordPress apkopes kļūdai

Kāpēc rodas WordPress uzturēšanas režīma kļūda?

Tehniskās apkopes režīma lapa tehniski nav kļūda. Tā ir paziņojumu lapa.

Atjaunināšanas procesa laikā WordPress lejupielādē nepieciešamos atjauninājumu failus uz jūsu servera, izgūst tos un pēc tam instalē atjauninājumu.

WordPress arī ievieto jūsu vietni uzturēšanas režīmā un parāda sadaļu “Īsi nepieejama plānotajai apkopei. Pārbaudiet pēc minūtes. ” paziņojums procesa laikā.

Nav pieejams WordPress plānotās apkopes kļūdas dēļ

Lai aktivizētu uzturēšanas režīma paziņojumu, WordPress izveido pagaidu .uzturēšana failu vietnes saknes mapē.

Ja viss darbojas normāli, iespējams, ka šis paziņojums tiks parādīts tikai dažas sekundes. Pēc veiksmīgas atjaunināšanas WordPress automātiski izdzēsīs uzturēšanas failu, lai atspējotu uzturēšanas režīmu.

Tomēr dažreiz lēnas WordPress mitināšanas servera reakcijas vai nepietiekamas atmiņas problēmas dēļ atjaunināšanas skripts nokavējas, tādējādi pārtraucot procesu. Kad tas notiek, WordPress nesaņem iespēju izņemt jūsu vietni no uzturēšanas režīma.

Citiem vārdiem sakot, jūsu vietne turpinās rādīt paziņojumu par apkopes režīmu, un jums tas būs manuāli jālabo.

Kā novērst WordPress uzturēšanas režīma kļūdu?

Lai jūsu vietne nebūtu uzturēšanas režīmā, viss, kas jums patiešām jādara, ir izdzēst. Uzturēšanas failu no vietnes saknes mapes, izmantojot FTP.

Dzēst uzturēšanas failu

Ja WordPress saknes direktorijā nevarat atrast. Uzturēšanas failu, pārliecinieties, vai esat pārbaudījis FTP klientu, lai parādītu slēptos failus.

Filezilla varat piespiest to rādīt slēptos failus, noklikšķinot uz Serveris »Piespiest parādīt slēptos failus no izvēlņu joslas.

Rādīt slēptos failus FTP

Kad .maintenance fails tiks noņemts, jūsu vietne vairs nebūs uzturēšanas režīmā, un kļūda ir jānovērš.

Ja jūs nezināt, kā izmantot FTP, varat arī noņemt failus, dodoties uz failu pārvaldnieku WordPress mitināšanas vadības panelī un pēc tam izdzēšot. Uzturēšanas failu failu pārvaldniekā.

Kā nākotnē izvairīties no WordPress uzturēšanas režīma?

Mēs jau zinām, ka kļūdas “Īsi nepieejama plānotajai apkopei” cēlonis ir lēna servera reakcija vai nepietiekama atmiņas problēma jūsu tīmekļa mitināšanas serverī..

Vienkāršākais veids, kā izvairīties no šīs kļūdas, ir jaunināšana uz augstāku mitināšanas plānu. Mēs iesakām apmeklēt kādu no šiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā izcilu mitināšanas veiktspēju.

Ja jaunināšana uz augstāku mitināšanas plānu nav izvēles iespēja, ieteicams iesākt spraudņu un motīvu atjauninājumus pa vienam.

Bieži vien lietotājiem ir tendence ātri noklikšķināt uz atjaunināšanas saites zem katra spraudņa. Pēc tam WordPress sakārto atjaunināšanas secību, bet pat savienojuma kavēšanās ar milisekundēm var izraisīt konfliktu, kura dēļ jūsu vietne tiek iestrēgta uzturēšanas režīmā..

WordPress spraudņa atjaunināšana vienlaicīgi

Tā vietā, lai ātri noklikšķinātu uz saites Atjaunināt, mēs iesakām pacietīgi atjaunināt vienu spraudni vienlaikus.

Kā pielāgot apkopes režīma paziņojumu

Vienkāršāks risinājums, lai izvairītos no noklusējuma uzturēšanas režīma paziņojuma parādīšanas, ir manuāli iestatīt WordPress vietni uzturēšanas režīmā pirms jebkādu atjauninājumu instalēšanas.

Labākais veids, kā to izdarīt, ir SeedProd spraudņa instalēšana un aktivizēšana. Tas ir vispopulārākais WordPress uzturēšanas režīma spraudnis. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas dodieties uz Iestatījumi »Coming Soon Pro lapu un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus opcijai Iespējot uzturēšanas režīmu.

Iespējot uzturēšanas režīmu

Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas Rediģēt drīzumā / Apkopes lapa. Tas atvērs SeedProd tēmas pielāgošanas rīku. Šeit jūs varat izvēlēties motīvu un pēc tam to pielāgot, lai jūsu vietnē izveidotu skaistu uzturēšanas režīma lapu.

Atlasiet uzturēšanas režīma lapas motīvu

Tagad, ja nevēlaties manuāli manuāli iestatīt uzturēšanas režīmu katru reizi, kad veicat atjaunināšanu, varat izveidot uzturēšanas lapu WordPress, neizmantojot spraudni.

Vienkārši uz darbvirsmas izveidojiet jaunu failu ar nosaukumu maintenance.php un ielīmējiet tajā kodu:

<?php
$ protokols = $ _SERVER ["SERVER_PROTOCOL"];
if (‘HTTP / 1.1’! = $ protokols && ‘HTTP / 1.0’! = $ Protokols)
$ protokols = ‘HTTP / 1.0’;
galvenes ( "503 $ protokols Pakalpojums nav pieejams", taisnība, 503);
galvenes (‘Satura tips: teksts / html; charset = utf-8’);
?>

Mēs atjauninām vietni, lūdzu, pārbaudiet vēlreiz pēc 30 minūtēm.

<?php die (); ?>

Pēc tam šis fails ir jāaugšupielādē savas WordPress vietnes wp-satura direktorijā.

Tagad, kad atjaunināt savu vietni, WordPress uzturēšanas režīmā parādīs šo lapu. Varat izmantot CSS, lai stilizētu šo lapu, kad vien vēlaties.

Paziņojums par pielāgotu uzturēšanas režīmu

WordPress uzturēšanas režīma kļūdas novēršana

Tā kā mēs esam palīdzējuši tūkstošiem lietotāju novērst kļūdu “Īslaicīgi nepieejamiem plānotajai apkopei” WordPress, mēs esam palīdzējuši lietotājiem atrisināt vairākas neredzētas problēmas, kas var rasties.

Zemāk ir norādītas dažas papildu darbības, kas jums varētu būt jāveic, ja iepriekš minētais risinājums nedarbojas.

Pēc atjaunināšanas un labošanas WordPress joprojām ir iestrēdzis uzturēšanas režīmā?

Ja tas tā ir, tad jums ir jāatjaunina wp-aktiviz.php fails, kas atrodas jūsu galvenajā WordPress mapē. Šajā pašā vietā atradāt un izdzēsāt. Uzturēšanas failu.

Fails būs vai nu jāatver, izmantojot sava mitināšanas uzņēmuma failu pārvaldnieku, vai arī tas jālejupielādē datorā, izmantojot FTP.

Tālāk jums jāatrod kods: definējiet (‘WP_INSTALLING’, true) un mainiet true uz false.

Tātad jūsu kods izskatīsies šādi:

definēt (‘WP_INSTALLING’, nepatiess)

Pēc tam jums jāsaglabā izmaiņas un, izmantojot FTP, jāaugšupielādē fails savā mitināšanas serverī. Ja izmantojat mitināšanas uzņēmuma failu pārvaldnieku, vienkārši saglabājot failu, jūs nonāksit apkopes režīmā.

Mana vietne ir bojāta pēc tam, kad esmu novērsis WordPress uzturēšanas režīma kļūdu. Kā es to salaboju?

Nepabeigts vai pārtraukts atjauninājums var izraisīt problēmas, ja jūsu vietne tiek izslēgta no apkopes režīma.

Ja šī kļūda radās, atjauninot WordPress pamata programmatūru, jums būs jāievēro mūsu ceļvedis, lai manuāli atjauninātu WordPress, izmantojot FTP.

Ja kļūda radās, atjauninot WordPress spraudni, jums būs uz laiku jāatspējo visi WordPress spraudņi, izmantojot FTP. Šis solis nodrošinās, ka korumpētais spraudnis tiek atspējots un jūsu vietne atgriezīsies.

Pēc tam jums būs jāpiesakās WordPress informācijas panelī un jāaktivizē viens spraudnis vienlaikus, lai redzētu, kurš spraudnis izraisīja problēmu. Pēc tam spraudņa atjauninājums ir jāinstalē manuāli, lai tas darbotos pareizi.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums novērst kļūdu “Īslaicīgi nepieejama plānotajai apkopei” WordPress. Varat arī pievienot grāmatzīmi mūsu galīgajam ceļvedim par visbiežāk sastopamo WordPress kļūdu novēršanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map