Kā viegli izveidot pieturvietu vietni WordPress (soli pa solim)

Vai vēlaties izveidot pieturvietu vietni WordPress, bet nezināt, kur sākt?


WordPress inscenēšanas vietne ir testa vietne, kuru varat izmantot, lai “droši” veiktu spraudņu atjauninājumus un citas izmaiņas pirms aktivizēšanas.

Agrāk bija ļoti grūti izveidot WordPress inscenēšanas vietni, bet tagad tā ir mainījusies, lai to varētu izdarīt pat neprofesionāls cilvēks.

Šajā soli pa solim mēs parādīsim, kā viegli izveidot pieturvietas vidi savai WordPress vietnei. Mēs apskatīsim vairākas dažādas metodes, un lielākajai daļai no tām ir nepieciešami tikai daži klikšķi.

Kā izveidot pieturvietu vietni WordPress

Kas ir pieturvieta??

Pārstāvēšanas vietne ir jūsu aktīvās vietnes klons, kuru izmanto, lai pārbaudītu izmaiņas pirms to aktivizēšanas. Pakāpju vietnes palīdz jums noķert kļūdas, tāpēc jūs nezaudējat savu aktīvo vietni.

Daudzi lietotāji WordPress instalē lokāli savos Windows vai Mac datoros, lai pārbaudītu izmaiņas. Kad atjauninājumi ir izdarīti, viņi vienkārši augšupielādē šīs izmaiņas no localhost uz dzīvu serveri

Šīs pieejas lielākā problēma ir tā, ja kaut kas, kas darbojās jūsu lokālajā serverī, nedarbojas tiešajā serverī?

Bieži vietējie serveri un WordPress mitināšanas serveri nedarbojas vienā vidē.

Tā kā pieturvietas vietne atrodas jūsu tīmekļa mitināšanas serverī, varat viegli novērst visas šīs kļūdas, jo tajā darbojas tāda pati servera konfigurācija kā jūsu tiešajā vietnē.

Ņemot to vērā, apskatīsim, kā iestatīt pieturvietu vietni WordPress.

Kā viegli izveidot WordPress pieturvietu vietni

Ir vairāki veidi, kā izveidot pieturvietu vietni WordPress. Vienkāršākais no tiem ir izmantot jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja iebūvēto pieturvietu vietņu funkciju.

Daži no labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem jau piedāvā vietnes ar vienu klikšķi. Ja jūsu vietne tiek mitināta vienā no tām, tad bez grūtībām varat viegli izveidot pieturvietu.

Ja neesat izmantojis kādu no šiem populārajiem mitināšanas risinājumiem, mums ir arī risinājums, kas palīdzēs jums izveidot WordPress inscenēšanas vietni, izmantojot spraudni (un pat manuāli).

Ātrākai pārlūkošanai varat izmantot zemāk esošo navigāciju, lai pārietu uz jums vispiemērotāko sadaļu:

  Vietņu izveidošana vietnē Bluehost

  Bluehost ir viens no labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem. Viņi piedāvā ātru viena klikšķa vietņu risinājumu, kas ir iekļauts visos viņu plānos.

  Vispirms jāpiesakās savas WordPress vietnes administrēšanas apgabalā un jādodas uz Bluehost »iestudējums lappuse.

  Vietņu opcija vietnē Bluehost

  Tādējādi jūs nokļūsit Bluehost inscenēšanas vietnes vednī. Pēc tam jums jāklikšķina uz pogas “Izveidot pieturvietu vietni”, lai turpinātu.

  Izveidojiet pieturvietu vietnē Bluehost

  Tagad Bluehost sagatavos pieturvietu vidi jūsu vietnei. Kad esat pabeidzis, jūs redzēsit veiksmes ziņojumu ar saiti, lai apmeklētu jūsu pieturvietu.

  Dodieties uz savu pieturvietu

  Tagad varat noklikšķināt uz pogas Doties uz vietni, lai turpinātu.

  Jūs sasniegsit savas WordPress vietnes administratora zonu. Administratora joslas augšpusē būs redzama sarkana poga, kas norāda, ka strādājat pieturvietu vidē.

  Varat turpināt strādāt un strādāt pie savas vietnes, neuztraucoties par to, ka tā ietekmē jūsu aktīvo vietni.

  Izmaiņu ieviešana no stažēšanās uz vietni vietnē Bluehost

  Kad esat gatavs virzīt izmaiņas no iestudēšanas uz aktīvo vietni, vienkārši dodieties uz Bluehost »iestudējums lappuse.

  Izvietojiet inscenējumu vietnei vietnē Bluehost

  Ritiniet līdz sadaļai Izvietošanas opcijas. Jūs redzēsit trīs izvietošanas iespējas. Jūs varat izvietot tikai failus, tikai datu bāzi vai abus failus un datu bāzi.

  Ja neesat pārliecināts, noklikšķiniet uz pogas Izvietot failus un datu bāzi, lai izvietotu visas izmaiņas pieturvietā.

  Tas parādīs uznirstošo logu, kurā jums tiks lūgts apstiprināt, ka vēlaties izvietot pieturvietu vietni ražošanas vietā. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas “Jā, izvietojam”.

  Apstipriniet izvietošanu

  Tagad Bluehost sāks izvietot jūsu pieturvietu vietni tiešraidē. Atkarībā no jūsu vietnes lieluma tas var aizņemt kādu laiku.

  Uznirstošais logs automātiski pazudīs, kad izvietošana būs beigusies. Tagad varat apmeklēt savu tiešsaistes vietni, lai redzētu izmaiņas, kas tiek piemērotas jūsu ražošanas vietnei.

  Pieturvietu izveidošana vietnē SiteGround

  SiteGround ir vēl viena galvenā WordPress mitināšanas kompānija, kas piedāvā viena klikšķa inscenēšanas funkciju ar saviem GrowBig un GoGeek plāniem. Ja jūsu vietne tiek mitināta ar vietni SiteGround, tad šādi jūs izveidosit pārejošu vietni.

  Pirmkārt, jums jāpiesakās vietnes SiteGround cPanel informācijas panelī. Pēc tam ritiniet uz leju līdz sadaļai “WordPress rīki” un pēc tam noklikšķiniet uz pieturvietas ikonas.

  Pakāpju ikona vietnē SiteGround cPanel

  Tādējādi jūs nokļūsit pieturvietu vietnēs. Šeit jums jāpievieno sava vietne pieturvietas vietņu pārvaldniekam. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot WordPress”, lai turpinātu.

  Pievienojiet vietni pieturvietu pārvaldniekam

  Nākamajā ekrānā jāizvēlas URL, kurā ir instalēta jūsu vietne. Ja jūsu WordPress vietne ir instalēta apakšdirektorijā, varat to pievienot laukā blakus tai un noklikšķināt uz pogas Pievienot URL, lai pārietu uz priekšu.

  Atlasiet URL

  Vietņu pārvaldnieks, kas veido pārejas posmu, noteiks jūsu vietni un pievienos to lapai. Tagad varat noklikšķināt uz pogas Izveidot kopiju, lai turpinātu.

  Izveidojiet pieturvietas vietni

  Jūs redzēsit uznirstošo logu, kas ļauj ar paroli aizsargāt jūsu pieturvietu. Šī ir laba ideja, jo tā neļauj citiem piekļūt jūsu vietnei. Tas arī neļauj Google indeksēt dublētu saturu.

  Dodieties uz priekšu un ievadiet lietotājvārdu / paroli un pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt..

  Pārejas vietne, kas aizsargā ar paroli

  Vietne SiteGround tagad izveidos pieturvietas vidi jūsu WordPress vietnei.

  Kad tas būs izdarīts, jūs redzēsit pieturvietas vietņu pārvaldnieku ar saitēm uz jūsu pieturvietas vietni. Dodieties uz priekšu un sāciet darbu savā WordPress inscenēšanas vietnē.

  Kad esat veicis izmaiņas savā vietnē, varat to aktivizēt, dodoties uz cPanel pieturvietu lapu. Blakus savai vietnei ir jānoklikšķina uz pogas “Pārvaldīt kopiju kopijas”.

  Pārvaldiet iestudētās kopijas

  Nākamajā lapā varat noklikšķināt uz pogas “Push to live”, lai pārietu no pārejas uz reāllaika vietni.

  Izvietojiet inscenējumu, lai dzīvotu

  Pieturvietas izveidošana WP Engine

  WP Engine ir labākais WordPress pārvaldītais hostinga uzņēmums pasaulē. Pārvaldītā WordPress mitināšana ir konsjerža pakalpojums jūsu WordPress vietnei, kurā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs rūpējas par atjauninājumiem, dublēšanu, drošību un veiktspēju.

  WP Engine piedāvā viena klikšķa inscenēšanas risinājumu ar visiem saviem plāniem. Ja savas vietnes mitināšanai izmantojat WP Engine, šādi jūs varētu izveidot pieturvietas vidi savai vietnei.

  Pirmkārt, jums jāpiesakās savā WP Engine informācijas panelī. Pēc tam dodieties uz vietni Vietnes un atlasiet savu vietni, noklikšķinot uz tās.

  Vietnes WP Engine

  Tādējādi jūs nokļūsit savas vietnes informācijas panelī. Tagad kreisajā kolonnā ir jānoklikšķina uz saites Pievienot posmu.

  Pievienojiet pieturvietas vietni WP Engine

  Nākamajā ekrānā cilnē “Izveidot jaunu” jums jāievada pieturvietas vietne. Šis nosaukums būs arī jūsu pieturvietas vietne.

  Izveidojiet jaunu pieturvietu vietni

  Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Izveidot vidi.

  WP Engine tagad jums izveidos pieturvietu. Tomēr šī pieturvietu vide ir tikai tukša WordPress vietne, kurai nav jūsu aktīvās vietnes satura.

  Mainīsim to.

  Pārslēdzieties uz savu ražošanas vidi, kreisajā kolonnā noklikšķinot uz ražošanas. Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz pogas Kopēt uz ekrāna augšējā labajā stūrī.

  Kopēt uz iestudējumu

  Tālāk jums tiks lūgts izvēlēties rezerves punktu, kuru vēlaties izmantot savai pieturvietai. Ja neesat pārliecināts, atlasiet jaunāko savas vietnes dublējumu.

  Atlasiet dublējuma punktu

  Noklikšķiniet uz priekšskatījuma kopēšanas pogas, lai turpinātu.

  Jūs redzēsit brīdinošu uznirstošo logu, kas informēs jūs, ka kopējat avota vietni pieturvietā. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Kopēt vidi.

  Vietnes brīdinājuma kopēšana

  WP Engine tagad kopēs jūsu tiešsaistes vietni pieturvietā. Kad tas būs izdarīts, jūs saņemsit paziņojumu pa e-pastu.

  Pēc tam jūs varat pieteikties savā mainīgajā vietnē, izmantojot to pašu administratora lietotājvārdu un paroli kā tiešajā vietnē.

  Izvietošanas izvietošana vietnei WP Engine

  Kad esat gatavs pāriet no savas WordPress pieturvietas vietnes uz aktīvo vietni, vispirms būs jāizveido dublēšanas vieta savai pieturvietai.

  Rezerves punkts ir gluži kā spēles progresa saglabāšana. Pirms izvietošanas vietnes izmaiņu ieviešanas tiešajā vietnē jums jāizveido tāda.

  Vienkārši dodieties uz WP Engine informācijas paneli un noklikšķiniet uz Iestudējums »Rezerves punkti izvēlne no kreisās kolonnas.

  Izveidojiet rezerves punktu savai pieturvietai

  Pēc tam sniedziet rezerves kopijas aprakstu, lai vēlāk atcerētos izmaiņas un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot dublējumkopiju.

  Izveidojiet savas pieturvietas vietni

  WP Engine tagad izveidos rezerves punktu jūsu vietnei. Kad dublēšana būs pabeigta, jūs saņemsit paziņojumu pa e-pastu.

  Tagad jūs esat gatavs izvietot savu pieturvietu.

  Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Kopēt uz ekrāna augšējā labajā stūrī un atlasiet “Ražošana”..

  Kopēt uz ražošanu

  Tālāk jums tiks lūgts izvēlēties rezerves punktu. Šoreiz atlasiet iepriekš izveidoto dublējumu un noklikšķiniet uz priekšskatījuma pogas.

  Atlasiet dublējuma punktu

  Jūs redzēsit brīdinājuma ziņojumu, bet turpiniet un noklikšķiniet uz pogas Kopēt vidi, lai turpinātu.

  Kopēšanas vide

  WP Engine tagad kopēs jūsu pieturvietu vidi uz jūsu aktīvo vietni. Jūs saņemsit e-pasta paziņojumu, kad tas būs pabeigts.

  Pēc tam jūs varat pieteikties savā aktīvajā vietnē, lai pārliecinātos, ka viss darbojas pareizi, un tas būtu tāpēc, ka esat pārbaudījis visas izmaiņas, veicot iestudēšanu.

  Izvietošanas vietnes izveidošana, izmantojot WordPress spraudni

  Ja jūsu WordPress mitināšanas uzņēmums nenodrošina pieturvietas vietni, jūs joprojām varat izveidot vietņu pieturvietu, izmantojot WordPress spraudni.

  Šīs metodes izmantošanai ir daži trūkumi.

  Pirmkārt, spraudnim būtu ierobežota jūsu hostinga servera kontrole. Tāpēc tas ne vienmēr dod labākos rezultātus.

  Otrkārt, spraudnis, kuru mēs izmantosim, jūsu uzstāšanās vietne tiks saglabāta viņu pašu serveros. Ja jūs uztrauc privātums un datu aizsardzība, šī situācija jums var nebūt ideāla.

  To sakot, redzēsim, kā izveidot WordPress vietni, izmantojot WordPress spraudni.

  Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni WP Stagecoach. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

  Pēc aktivizēšanas spraudnis jūsu administratora joslai pievienos jaunu izvēlnes vienumu ar nosaukumu WP Stagecoach. Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit spraudņa iestatījumu lapā.

  WP Stagecoach iestatījumi

  Jums būs jāievada savs WP Stagecoach lietotājvārds un API atslēga, kuru varat atrast savā kontā spraudņa vietnē.

  Pēc tam jūs varēsit izveidot savu pieturvietu vietni.

  Jums jānorāda savas pieturvietas vietne. Šis nosaukums tiks izmantots arī kā jūsu WordPress inscenēšanas vietnes apakšdomēns.

  Neaizmirstiet atzīmēt izvēles rūtiņu blakus opcijai “Aizsargājiet inscenēšanas vietni ar paroli”. Tas aizsargās jūsu pieturvietas vietni no publiska skatījuma un meklētājprogrammām.

  Izveidojiet pieturvietu vietni, izmantojot WP Stagecoach

  Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Ride The Stagecoach, lai turpinātu.

  Spraudnis tagad izveidos jūsu WordPress failu un datu bāzes dublējumu, lai tos eksportētu uz jūsu pieturvietas. Kad esat pabeidzis, redzēsit saiti uz jūsu pieturvietu un tās administratora apgabalu.

  Jūs varat noklikšķināt uz saites, lai apmeklētu pieturvietu un sāktu darbu pie tās.

  Pārvietošanās vietnes izvietošana Live, izmantojot WP Stagecoach

  Kad esat gatavs importēt izmaiņas savā aktīvajā vietnē, dodieties uz vietni WP Stagecoach »Importēt izmaiņas lapu un noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt izmaiņas.

  Spraudnis tagad pārbaudīs izmaiņas jūsu mainīšanas vietnē un tad parādīs opcijas to importēšanai.

  Izmaiņu ieviešana, sākot ar iestudējumu

  Jūs varat izvēlēties importēt tikai failu izmaiņas, tikai datu bāzes izmaiņas vai visas izmaiņas. Pēc tam noklikšķiniet uz importēšanas pogas, lai turpinātu.

  Spraudnis parādīs importēšanas gaitu un paziņos, kad tas tiks veikts. Tagad varat pārbaudīt savu aktīvo vietni, lai redzētu, vai visas izmaiņas ir veiksmīgi importētas.

  Manuāli izveidojiet vietni WordPress

  Šī metode prasa manuāli izveidot pieturvietu vietni WordPress instalēšanai. Tas ir paredzēts pieredzējušiem lietotājiem un prasa vairāk darba nekā citas iepriekš aprakstītās metodes.

  Vēl viens šīs metodes trūkums ir tas, ka jūsu vietne īslaicīgi nebūs pieejama, izvietojot izmaiņas no pārejas uz tiešo serveri.

  To sakot, redzēsim, kā manuāli izveidot pārejas vidi savai WordPress vietnei.

  Pirmkārt, jums ir jāizveido apakšdomēns savai vietņu vietnei. Dodieties uz sava mitināšanas konta informācijas paneli un noklikšķiniet uz saites Subdomains, kas atrodas zem domēnu sadaļas.

  Izveidojiet apakšdomēnu savai pieturvietai

  Piezīme. Mēs izmantojam Bluehost mūsu ekrānuzņēmuma piemērā, tāpēc jūsu ekrāns var izskatīties atšķirīgs.

  Norādiet apakšdomēna nosaukumu (piemēram, pārejas posms) un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot.

  Jūsu mitināšanas vadības panelis tagad pievienos jūsu apakšdomēnu, kuru varēsit izmantot, lai importētu tiešo WordPress vietni.

  Pēc tam savā aktīvajā vietnē jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Duplicator.

  Pēc aktivizēšanas jums WordPress administratora sānu joslā jānoklikšķina uz izvēlnes Kopija un noklikšķiniet uz izveidot jaunu pogu.

  Izveidojiet kopētāja paketi

  Pēc tam jums tiks lūgts noklikšķināt uz pogas Tālāk, lai turpinātu.

  Kopētājs tagad darbos vietnes kopēšanas vedni. Pirmkārt, tas veiks dažus testus, lai noskaidrotu, vai viss ir kārtībā. Ja visi vienumi ir apzīmēti ar “labs”, tad noklikšķiniet uz pogas “Veidot”.

  Veidojiet paketi

  Spraudnis tagad sāks veidot jūsu WordPress vietnes kopējamo paketi. Šis process var ilgt dažas minūtes atkarībā no jūsu vietnes lieluma.

  Kad esat pabeidzis, redzēsit instalēšanas programmas un arhīva pakotnes lejupielādes iespējas. Lai datorā lejupielādētu abus failus, ir jānoklikšķina uz saites “lejupielādēt ar vienu klikšķi”.

  Lejupielādējiet un pakotnes un instalēšanas failus

  Jūsu jaunajai WordPress vietnei būs nepieciešama jauna datu bāze. Izveidosim vienu.

  Dodieties uz sava WordPress mitināšanas konta vadības paneli un noklikšķiniet uz MySQL datu bāzu ikonas, kas atrodas sadaļā Datu bāzes.

  MySQL datu bāze

  Nākamajā ekrānā norādiet savas datu bāzes nosaukumu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot datu bāzi.

  Izveidot datu bāzi

  Tālāk jums jāizveido MySQL lietotājs savai datu bāzei. Ritiniet līdz sadaļai MySQL lietotāji un norādiet sava jaunā datu bāzes lietotāja lietotājvārdu un paroli.

  Izveidojiet MySQL lietotāju

  Tagad jums ir jāpiešķir šim lietotājam atļaujas piekļūt un pārveidot iepriekš izveidoto datu bāzi. Vienkārši ritiniet uz leju līdz sadaļai “Pievienot lietotāju datu bāzei” un atlasiet savu datu bāzi un tikko izveidoto lietotāju.

  Pievienojiet lietotāju datu bāzei

  Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pievienot”, lai turpinātu.

  Jums tiks lūgts izvēlēties lietotāja privilēģijas. Dodieties uz priekšu un atzīmējiet izvēles rūtiņu “Visas privilēģijas” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Veikt izmaiņas”.

  Piešķiriet privilēģijas

  Tagad jūsu datu bāze ir gatava izmantošanai jūsu pieturvietai.

  Tālāk jums jāatver jauna pārlūka cilne un jāapmeklē ievadiet savas pieturvietas apakšdomēnu šādi:

  https://yoursubdomain.example.com/installer.php

  Neaizmirstiet aizstāt savu apakšdomēnu ar faktisko apakšdomēnu un piemēru.com ar savu domēna vārdu.

  Tas atvērs kopētāja instalēšanas vedni.

  Kopētāju instalēšanas vednis

  Instalētājs meklēs arhīva failu. Jums jāpārbauda izvēles rūtiņa Noteikumi un nosacījumi un jāturpina uz nākamās pogas, lai turpinātu.

  Tagad instalēšanas programma lūgs ievadīt WordPress datu bāzes informāciju.

  Jūsu saimnieks, iespējams, būs localhost. Pēc tam iepriekšējā darbībā ievadīsit informāciju par datu bāzi, kuru izveidojāt savam jaunajam domēna vārdam.

  Pievienojiet datu bāzi

  Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz nākamās pogas, lai turpinātu.

  Kopētājs tagad izsaiņos jūsu WordPress datu bāzes dublējumu no arhīva jaunajā datu bāzē.

  Pēc tam jums tiks lūgts atjaunināt vietnes URL vai ceļu. Jums nekas nav jāmaina, jo tas automātiski atrod jūsu jaunā apakšdomēna URL un tā ceļu.

  Ja tā nenotiek, varat mainīt URL uz savu jauno apakšdomēnu. Pēc tam noklikšķiniet uz nākamās pogas, lai turpinātu.

  Ja nepieciešams, atjauniniet vietrāžus URL

  Kopētājs tagad pabeigs migrēšanu.

  Lai nokļūtu savas vietnes WordPress administratora apgabalā jaunajā pieturvietā, varat noklikšķināt uz pogas “Administrator Login”.

  Tagad jūs esat iestatījis savu pieturvietu. Aizsargāsim to, savam apakšdomēnam pievienojot aizsardzību ar paroli.

  Dodieties uz sava mitināšanas konta cPanel informācijas paneli un noklikšķiniet uz direktorija konfidencialitātes ikonas.

  Katalogu privātums

  Tālāk jums jāizvēlas apakšdomēna mape un pēc tam izvēles rūtiņa “Aizsargāt ar paroli šo direktoriju”. Jums tiks lūgts norādīt šī iestatījuma nosaukumu un pēc tam ievadīt lietotājvārdu un paroli.

  Aizsargājiet savu pieturvietu

  Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai saglabātu iestatījumus. Jūsu pieturvietas vietne tagad tiks paslēpta aiz paroles aizsardzības.

  Tagad varat strādāt savā pieturvietā un veikt visas nepieciešamās izmaiņas.

  Pārvietošanās vietnes manuāla izvietošana, lai dzīvotu

  Kad esat gatavs izvietot izmaiņas no jūsu pieturvietas vietnes uz tiešo serveri, jums būs jāveic tās pašas darbības, kas aprakstītas iepriekš.

  Vienkārši izveidojiet jaunu kopētāja paketi savā pieturvietas vietnē un lejupielādējiet instalēšanas un arhīva failus datorā.

  Pēc tam dodieties uz savu aktīvo vietni un izveidojiet pilnīgu WordPress dublējumu (varat arī izmantot kopētāju, lai izveidotu arī pilnīgu dublējumu).

  Kad esat pabeidzis, jums būs jādzēš visi WordPress faili un mapes no savas aktīvās vietnes. Tas nozīmē, ka jūsu WordPress vietne kādu laiku nedarbosies.

  Visbeidzot, izpildiet iepriekš sniegtos norādījumus, lai palaistu kopētāja instalēšanas vedni, lai importētu pieturvietu vietni tiešajā serverī.

  Kā redzat, pēdējā metode vispār nav labākā metode. Par katru cenu jums vajadzētu izvairīties. Mēs iesakām izmantot uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Bluehost, SiteGround vai WP Engine, kas piedāvā iebūvētas pieturvietas vietnes funkcijas.

  Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā viegli izveidot pieturvietas vidi savai WordPress vietnei. Ja rodas kādas problēmas, iepazīstieties ar mūsu galīgo rokasgrāmatu par visbiežāk sastopamo WordPress kļūdu novēršanu.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me