Vietnes instalēšana WordPress operētājsistēmā Mac, izmantojot MAMP

Vai vēlaties instalēt WordPress lokāli operētājsistēmā Mac? WordPress instalēšana datorā ļauj izmēģināt WordPress pirms emuāra izveides. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā lokāli instalēt WordPress operētājsistēmā Mac, izmantojot MAMP.


Vietnes WordPress instalēšana Mac datorā, izmantojot MAMP

Padoms: Vai jūs neizmantojat Mac? Mums ir arī apmācība par to, kā lokāli instalēt WordPress operētājsistēmā Windows.

Kā instalēt MAMP operētājsistēmā Mac

Pirmais, kas jums jādara, ir apmeklēt MAMP vietni un lejupielādēt MAMP. Kad lejupielāde ir pabeigta, jums būs jāatver lejupielādētais fails un jāvelk tajā esošais attēla fails mapē Programmas. Tālāk vienkārši izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

Mamp uzstādītājs

Pēc instalēšanas jūs varat doties uz priekšu un palaist MAMP no Lietojumprogrammas »MAMP datorā.

Piezīme: MAMP instalē arī MAMP Pro (maksas versija), tāpēc atcerieties noklikšķināt uz pareizā.

Pirms darba sākšanas mēs iesakām konfigurēt dažus iestatījumus, lai jūsu MAMP pieredze būtu labāka. To var izdarīt, palaižot izvēlni Preferences un pēc tam pārslēdzoties uz portu cilni.

Mainiet Apache portus

Ievadiet Apache portu 80 un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.

Iestatot Apache izmantot 80. portu, jūs varēsit piekļūt vietējām vietnēm no http: // localhost, nevis http: // localhost: 8888. Tomēr tas nozīmē arī to, ka katru reizi, startējot MAMP serverus, jums būs jānorāda sava datora administratora parole.

Nākamais solis ir iestatīt dokumenta saknes mapi. Šī būs mape, kurā izveidosit un uzglabāsit savas vietnes. Pēc noklusējuma MAMP izmanto / Applications / MAMP / htdocs / mapi, bet jūs to varat mainīt uz pieejamāku vietu.

Preferenču dialoglodziņā noklikšķiniet uz cilnes Web serveris un pēc tam atlasiet mapi, kurā vēlaties saglabāt savas vietnes. Ideālā gadījumā katra jūsu vietne būtu jāuzglabā jaunā mapē mapē Dokumenti.

Atlasiet dokumenta saknes mapi

Jūs varat nosaukt šo mapi par visu, ko vēlaties. Piemēram, htdocs, mywebsites, wpdev utt. Šī raksta dēļ mēs to sauksim par visām tīmekļa vietnēm.

Noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu izmaiņas.

WordPress instalēšana operētājsistēmā Mac

Tagad, kad esat iestatījis MAMP, ļaujiet mums darboties un Mac datorā instalēt WordPress.

Vispirms jums jāapmeklē vietne WordPress.org, lai lejupielādētu WordPress kopiju. Pēc faila lejupielādes tas ir jāatsaiņo.

Pēc tam nokopējiet WordPress mapi iekšpusē un ielīmējiet to MAMP dokumenta saknes mapē. Šo mapi var pārdēvēt par jebkuru vēlamo (piemērs: mysite, wpbeginner utt.).

WordPress nepieciešama datu bāze, lai saglabātu visus vietnes datus, tāpēc pirms WordPress instalēšanas jums būs jāizveido datu bāze. Neuztraucieties, tas nav tik grūti, kā izklausās.

Vienkārši noklikšķiniet uz Atveriet Web sākumlapu poga MAMP lietojumprogrammas logā. Tiks atvērts jauns pārlūka logs, kurā jums jānoklikšķina Rīki »phpMyAdmin no augšējās izvēlņu joslas.

MAMP atveriet phpMyAdmin

phpMyAdmin ir tīmekļa lietojumprogramma, ko izmanto MySQL datu bāzu pārvaldīšanai. Vietnē phpMyAdmin jums jānoklikšķina uz Databases un pēc tam jāizveido jauna datu bāze.

Varat nosaukt šo datu bāzi par visu, ko vēlaties, taču, lūdzu, pierakstiet to, jo nākamajā darbībā jums būs nepieciešams datu bāzes nosaukums. Par šo apmācību mēs to sauksim par test_db.

Izveidojiet datu bāzi, lai instalētu WordPress

Tagad, kad esat izveidojis datu bāzi, ir pienācis laiks instalēt WordPress.

Jaunā pārlūka cilnē dodieties uz vietni http: // localhost / mysite. Ja WordPress mapi pārdēvēja par kaut ko citu, tad izmantojiet šo vārdu šeit.

Tagad jūs redzēsit WordPress instalēšanas vedņa pirmo darbību, kurā tiek lūgts izvēlēties valodu.

Atlasiet WordPress valodu

Atlasiet valodu, kuru vēlaties instalēt WordPress, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Turpināt.

Nākamajā ekrānā WordPress pateiks jums par informāciju, kas jums būs nepieciešama, lai pabeigtu instalēšanu. Lai pārietu uz priekšu, noklikšķiniet uz pogas “Iesim”.

Tālāk jums tiks lūgts ievadīt savu WordPress datu bāzes informāciju. Jūs jau zināt datu bāzes nosaukumu no iepriekšējās darbības. Lai iegūtu lietotājvārdu un paroli, jums tas ir jāizmanto sakne. Datu bāzes resursdatoram jums jāizmanto vietējais īpašnieks.

Ievadiet datu bāzes informāciju

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Iesniegt, lai turpinātu.

Tagad WordPress izveidos savienojumu ar jūsu datu bāzi un izveidos jums konfigurācijas failu. Pēc tam tas parādīs veiksmes ziņojumu. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Palaist instalēšanu.

Nākamajā ekrānā WordPress lūgs jums sniegt informāciju par jūsu vietni, izvēlēties lietotājvārdu un paroli un ievadīt e-pasta adresi. Dodieties uz priekšu un aizpildiet veidlapu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Instalēt WordPress.

WordPress instalēšana

Tagad WordPress veiks instalēšanu, un, kad tas būs izdarīts, jūs redzēsit veiksmes ziņojumu.

Instalācija ir pabeigta

Tagad varat doties un pieteikties WordPress vietnē, kas lokāli instalēta jūsu Mac datorā.

WordPress informācijas panelis

Izmēģiniet WordPress lokāli operētājsistēmā Mac

Vietējās instalēšanas mērķis ir palīdzēt jums pārbaudīt WordPress vai izveidot vietni datorā. Šeit ir dažas lietas, kuras vēlaties izmēģināt.

  • Atrodiet nevainojamas WordPress tēmas un izmēģiniet tās.
  • Lokāli pārbaudiet būtiskos WordPress spraudņus.
  • Apgūstiet WordPress programmēšanu, izveidojot savus spraudņus un motīvus.

Vietējās WordPress instalēšanas pārvietošana uz vietni Live

Kad esat spēlējis vietnē WordPress, jūs vēlaties to pārvietot uz aktīvu vietni. Tikai tā citi varēs redzēt jūsu vietni.

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšanas konts. Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese internetā, un tīmekļa mitināšana ir vieta, kur tiek glabāti jūsu vietnes faili.

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiāli ieteiktais WordPress mitināšanas partneris.

Par laimi, viņi piedāvā WPBeginner lietotājiem atlaidi mitināšanai un bezmaksas domēna vārdu. Būtībā jūs varat sākt darbu par USD 2,75 mēnesī.

→ Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu ←

Kad esat iegādājies mitināšanu, skatiet mūsu rakstu par vietnes izveidi, lai instalētu WordPress.

Ja jau vietējā resursdatorā esat izveidojis pilnīgu vietni, varat doties tālāk un sekot mūsu ceļvedim par to, kā WordPress pārvietot no vietējā servera uz aktīvo vietni..

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā instalēt WordPress lokāli operētājsistēmā Mac, izmantojot MAMP. Iespējams, vēlēsities redzēt arī tādu vietņu veidus, kuras varat izveidot, izmantojot WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me