WooCommerce ir padarīta vienkārša: soli pa solim apmācība [+ resursi]

Vai vēlaties sākt e-komercijas biznesu, izmantojot WooCommerce? Nepieciešama WooCommerce apmācība, kuru ir viegli sekot lietotājiem, kuri nav moderni? Ja tā, jūs esat pareizajā vietā.


WooCommerce ir pasaulē populārākā e-komercijas platforma. Tas ir īpaši elastīgs, rentabls un viegli pārvaldāms pat iesācējiem.

Tomēr daudzi iesācēji jūtas mazliet iebiedēti ar ideju paši izveidot WooCommerce. Lielākajai daļai lietotāju ir grūtības uzzināt, kā sākt darbu ar WooCommerce un kā pareizi iestatīt WooCommerce.

Šajā galīgajā WooCommerce apmācībā mēs norādīsim jums, kā iestatīt WooCommerce, izmantojot pakāpeniskas instrukcijas. Mēs arī dalīsimies ar WooCommerce resursiem, piemēram, labākajām WooCommerce tēmām, WooCommerce SEO padomiem un citiem noderīgiem resursiem, kas palīdzēs palielināt jūsu veikalu.

Soli pa solim WooCommerce ceļvedis iesācējiem

WooCommerce apmācība (pārskats)

Šeit ir pārskats par visām tēmām, kuras mēs apskatīsim šajā galīgajā WooCommerce ceļvedī.

Gatavs? Sāksim.

Kas ir WooCommerce?

WooCommerce ir bezmaksas e-komercijas programmatūra, kas atvieglo produktu un pakalpojumu pārdošanu tiešsaistē. Gadu gaitā tā ir kļuvusi par populārāko e-komercijas platformu pasaulē, kuru izmanto miljoniem mazu un lielu uzņēmumu (tiešsaistes veikali)..

WooCommerce ir izstrādāts kā WordPress paplašinājums, kas ir populārākais vietņu veidotājs tirgū. Tas lietotājiem ļauj no jauna izveidot e-komercijas vietni vai pievienot iepirkumu groza funkcionalitāti esošai vietnei.

Kā atvērtā koda programmatūru WooCommerce var bez maksas lejupielādēt un lietot. Lai gan WooCommerce programmatūra ir bezmaksas, jums joprojām ir nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšanas pakalpojums, lai iestatītu vietni, kas maksā naudu. Plašāk par WooCommerce cenu noteikšanu runāsim vēlāk šajā rakstā.

WooCommerce pārskats + plusi un mīnusi salīdzinājums

WooCommerce ir kļuvusi par vispopulārāko e-komercijas programmatūru pasaulē, jo to ir viegli lietot iesācējiem, un tai ir īpaši jaudīgas funkcijas.

Tā kā WooCommerce ir atvērts avots, tas ir ne tikai 100% bezmaksas, bet arī iegūstat pilnīgu brīvību un kontroli pār savu e-komercijas vietni..

Atšķirībā no citām patentētām e-komercijas platformām, WooCommerce cenu noteikšana neietver licencēšanas maksu. Tas nozīmē, ka varat to izmantot, lai izveidotu tik daudz tiešsaistes veikalu un e-komercijas vietņu, cik vēlaties.

WooCommerce ir spraudnis, kas izveidots uz WordPress, kas nozīmē, ka jūs gūstat labumu arī no visām WordPress spēcīgajām funkcijām. Lai uzzinātu vairāk par WordPress, skatiet mūsu pilnu WordPress pārskatu.

Ir tūkstošiem skaistu WooCommerce dizainu un veidņu, no kuriem jūs varat izvēlēties, lai sāktu savu tiešsaistes veikalu. Katrā no tām ir ērti lietojamas pielāgošanas iespējas, un daudzas no tām ir pieejamas bez maksas.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc uzņēmumu īpašnieki mīl WooCommerce, ir tā elastība. Varat pievienot WooCommerce papildu funkcijas, izmantojot dažādus WooCommerce spraudņus (pazīstamus arī kā papildinājumus). Burtiski ir tūkstošiem WooCommerce spraudņu, kurus varat izmantot, lai paplašinātu tā funkcionalitāti, lai pievienotu tādas funkcijas kā rezervēšana, abonēšana, piegādes platformu integrācija, tirdzniecības nodokļu iekasēšana utt..

Papildus papildinājumiem, kas īpaši izstrādāti WooCommerce, savā vietnē varat izmantot arī tūkstošiem WordPress spraudņu, lai pievienotu tādas funkcijas kā kontaktu formas, pogas Zvanīt tūlīt, galerijas, datu dublējums, drošības ugunsmūris utt..

Vēl viena WooCommerce izmantošanas priekšrocība ir tā, ka tā neierobežo jūsu biznesa vadīšanu.

Varat pievienot neierobežotus produktus, veikt neierobežotu pārdošanu, importēt un eksportēt produktu datus, pievienot neierobežotus produktu attēlus, videoklipus, kategorijas un citu..

Maksājumu pieņemšana tiešsaistē ir būtisks šķērslis daudziem lietotājiem. Tiem lietotājiem vissvarīgākais WooCommerce lietošanas ieguvums ir tas, ka tā vienmērīgi integrējas ar desmitiem maksājumu pakalpojumu un vārteju..

Pēc noklusējuma tas atbalsta PayPal un Stripe ārpus kastes. Izmantojot papildinājumus, varat izmantot desmitiem citu maksājumu vārteju. Dažām mazāk pazīstamām un reģionālām maksājumu vārtejām ir pieejamas pat integrācijas.

Vai vēlaties uzzināt, kā WooCommerce salīdzina ar citām populārajām e-komercijas platformām? Skatiet šādus salīdzinājumus, lai pārbaudītu, kā tas konkurē ar konkurenci.

 • WooCommerce vs Shopify
 • WooCommerce vs BigCommerce
 • WooCommerce vs Magento

To sakot, tagad apskatīsim, kas jums nepieciešams, lai izveidotu WooCommerce darbināmu tiešsaistes veikalu.

Kas jums nepieciešams, lai izveidotu WooCommerce veikalu?

Lai izveidotu WooCommerce vietni no nulles, jums būs nepieciešami šādi trīs vienumi.

 • WordPress mitināšanas konts. Šeit tiks saglabāti visi jūsu vietnes faili.
 • Domēna vārds. Šī ir jūsu vietnes adrese internetā, piem. wpbeginner.com
 • SSL sertifikāts, lai droši pieņemtu maksājumus tiešsaistē

Iepriekš minētie priekšmeti nav par brīvu un maksā naudu. Bieži vien iesācēji jautā, vai WooCommerce ir bezmaksas, kāpēc man jāmaksā par šīm lietām.

Lai izveidotu jebkura veida tīmekļa vietnes (ne tikai WooCommerce), jums ir jāmaksā par šīm trim lietām..

Jūsu tiešsaistes veikala kopējās izmaksas (WooCommerce cenas) būs atkarīgas no tā, kādus pakalpojumus jūs izvēlēsities iegādāties savai vietnei. Jūs varat viegli kontrolēt izmaksas, iegādājoties tikai to, kas jums faktiski nepieciešams.

Atcerieties, ka vēlāk, kad jūsu bizness sāk pelnīt, varat pievienot citas lietas.

Parasti tīmekļa mitināšana jums izmaksātu 7,99 USD / mēnesī par sākuma vietni, domēna vārdu 14,99 USD gadā un SSL sertifikātu aptuveni 69,99 USD gadā..

Tagad tas ir nozīmīgs ieguldījums, un katrs penss tiek skaitīts, uzsākot jaunu biznesu.

Par laimi, Bluehost, oficiālais WooCommerce un WordPress ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ir piekritis piedāvāt WPBeginner lasītājiem ekskluzīvu atlaidi tīmekļa mitināšanai ar bezmaksas domēna vārdu un SSL. Būtībā jūs varēsit sākt no USD 2,75 mēnesī.

→ Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu ←

Bluehost ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē. Viņi mitina miljoniem vietņu internetā līdzās daudzām no mums pašām.

Tagad, kad esam izpildījuši pamata WooCommerce prasības, redzēsim, kā iestatīt WooCommerce, izmantojot soli pa solim sniegtos norādījumus.

1. solis. Darba sākšana ar WooCommerce

Vispirms jums jāapmeklē vietne Bluehost un jānoklikšķina uz pogas Sākt tūlīt.

Sāciet darbu ar Bluehost

Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties sava mitināšanas konta plānu. Pamata un Plus plāni ir populāri starp daudziem lietotājiem, un atcerieties, ka jūs vienmēr varat jaunināt, lai iegūtu vairāk resursu vēlāk, kad jums tas būs nepieciešams.

Atlasiet mitināšanas plānu

Noklikšķiniet, lai atlasītu plānu un turpinātu.

Pēc tam jums tiks lūgts reģistrēt jaunu domēna vārdu vai izmantot jau esošu domēna vārdu, kas jums jau pieder.

Atlasiet domēna vārdu

Šeit ir daži ātri padomi, kā izvēlēties perfektu domēna vārdu savam WooCommerce veikalam.

 • Izmantojiet atslēgvārdus savā domēna nosaukumā. Piemēram, ja vēlaties pārdot dārzkopības preces, izmantojiet to savā domēna nosaukumā kā atslēgvārdu.
 • Savā domēna nosaukumā izmantojiet savu zīmolu
 • Pieturieties pie .com paplašinājuma
 • Nelietojiet ciparus vai defises savā domēna nosaukumā. Tas viņus apgrūtina izrunu un pareizrakstību

Lai iegūtu vairāk padomu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā izvēlēties perfektu domēna vārdu savam biznesam. Jūs pat varat izmantot domēna vārdu ģeneratoru.

Ir svarīgi tērēt laiku savam biznesam pareizā domēna nosaukuma izvēlei, taču nepārdomājiet to, pretējā gadījumā jūs nekad netiksit pāri šim solim..

Kad esat izvēlējies domēna vārdu, noklikšķiniet uz nākamās pogas, lai turpinātu.

Tagad jums tiks lūgts sniegt informāciju par kontu un pabeigt plāna detaļas. Sadaļā informācijas par paketi mēs iesakām izvēlēties 36 mēnešu plānu, jo tā ir vislabākā vērtība.

Atlasiet plāna ilgumu

Zem tā jūs redzēsit izvēles ekstras. Mēs iesakām noņemt atzīmi no tiem visiem, jo ​​tie palielinās jūsu izmaksas. Pēc vajadzības tos vienmēr varat pievienot no sava mitināšanas informācijas paneļa.

Noņemiet atzīmi no pakotnes ekstras

Pēc tam aizpildiet kredītkartes informāciju un noklikšķiniet uz pogas Iesniegt, lai pabeigtu pirkumu.

Kad maksājums būs veikts, Bluehost jums nosūtīs e-pastu ar informāciju, lai pieteiktos uz jūsu tīmekļa mitināšanas informācijas paneli. Informācijas panelī varat pārvaldīt savu vietni.

WooCommerce un WordPress iestatīšana

Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas uzņēmumu piedāvā arī viena klikšķa WordPress instalēšanu. Ja jūs izmantojat kādu citu mitināšanas uzņēmumu, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress.

Reģistrējoties mitināšanas kontā, Bluehost automātiski instalēs WordPress. Jūs varat vienkārši pieteikties savā mitināšanas informācijas panelī un noklikšķināt uz pogas “Pieteikties WordPress”.

Piesakieties WordPress

Jūs vienmēr varat izmantot šo saīsni kā savu WooCommerce pieteikumvārdu, neievadot paroli.

Tagad jūs redzēsit WordPress informācijas paneli.

WordPress informācijas panelis

Tagad, pirms mēs instalējam WooCommerce, vispirms iestatīsim WordPress pamata iestatījumus.

Iet uz Iestatījumi lapu WordPress administratora apgabalā un mainiet savas vietnes nosaukumu un pēc izvēles norādiet tagu līniju (aprakstu).

Nosaukums un apraksts

Bluehost automātiski instalēs jūsu domēna vārdam SSL sertifikātu. Pārliecinieties, vai vietnes URL rāda https, nevis http.

Ja tas rāda http, tad jums jāredz mūsu apmācība par to, kā WordPress iespējot bezmaksas SSL.

Tālāk jums jāpārskata vietnes administratora e-pasta adrese. Šajā e-pasta adresē saņemsit WooCommerce paziņojumus un paroles atiestatīšanas pieprasījumus, tāpēc pārliecinieties, vai tā ir pareiza.

Pēc tam nedaudz ritiniet uz leju un atlasiet savas vietnes laika joslu iestatījumus.

Tagad jūs varat vēlreiz pārskatīt visus iestatījumus un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai tos saglabātu.

Kad esat pabeidzis, jūs tagad esat gatavs instalēt WooCommerce.

Solis 3. Kā pareizi instalēt un iestatīt WooCommerce

WooCommerce ir WordPress spraudnis, tāpēc instalēšanas process ir līdzīgs jebkuram citam WordPress spraudnim. Jūs varat sekot mūsu soli pa solim par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Vienkārši apmeklējiet Spraudņi »Pievienot jaunu savā WordPress administratora lapā un meklējiet vietni WooCommerce. Tagad WordPress parādīs spraudņu meklēšanas rezultātus. Blakus WooCommerce jānoklikšķina uz pogas Instalēt tūlīt.

Instalējiet WooCommerce

WordPress tagad satvers spraudņu failus un instalēs jums WooCommerce. Kad esat pabeidzis, jums jānoklikšķina uz pogas Aktivizēt, lai sāktu to lietot.

Aktivizējiet vietni WooCommerce

Pēc aktivizēšanas WooCommerce sāks WooCommerce iestatīšanas vedni.

Pirmkārt, jums būs jāizvēlas sava veikala atrašanās vieta, valūta un kāda veida produktus vēlaties pārdot.

WooCommerce iestatīšanas vednis

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atļauties, lai turpinātu.

Nākamajā solī jums tiks lūgts izvēlēties maksājuma veidu. Pēc noklusējuma WooCommerce atbalsta PayPal un Stripe maksājumu vārtejas.

Atlasiet maksājuma veidu

Jūs varat noklikšķināt uz pārslēgšanas, lai iespējotu šos maksājuma veidus, un norādiet savu e-pasta adresi, lai tos iestatītu.

Pārmaiņus varat tos izslēgt un iestatīt vēlāk, apmeklējot vietni WooCommerce »Iestatījumi lapu un pārejot uz cilni Maksājumi.

Pēc tam jums tiks lūgts iestatīt nosūtīšanu. Jūs varat izvēlēties bezmaksas piegādi vai pievienot atšķirīgas piegādes izmaksas dažādām zonām.

Iestatiet piegādes izmaksas

Noklikšķiniet uz pogas turpināt, lai pārvietotos.

Tagad jums tiks lūgts instalēt WooCommerce ieteiktos pakalpojumus. Mēs iesakām noņemt atzīmi no visiem un instalēt tos vēlāk, kad jums tie patiešām ir nepieciešami.

WooCommerce ieteica ekstras

Tālāk jums tiks lūgts instalēt JetPack spraudni. Jūs varat vienkārši ritināt uz leju līdz apakšai un atlasīt Izlaist šo soli. Ir labākas un jaudīgākas alternatīvas, kuras mēs apspriedīsim vēlāk.

Izlaist Jetpack

WooCommerce iestatīšanas vednis tagad saglabās visus iestatījumus, un jūsu veikals tagad ir gatavs sākt pārdošanu.

4. solis. Produktu pievienošana WooCommerce

WooCommerce ļauj patiešām pievienot produktus savam veikalam.

Vienkārši dodieties uz Produkti »Pievienot jaunu lapu, lai pievienotu savu pirmo produktu.

Jauna produkta pievienošana savam WooCommerce veikalam

Vispirms jums jānorāda sava produkta nosaukums un pēc tam detalizēts apraksts.

Pēc tam labajā kolonnā noklikšķiniet uz saites Pievienot jaunu produktu kategoriju. Pievienotajam produktam varat izveidot jaunu kategoriju.

Pievienojiet jaunu produktu kategoriju

Kategorijas ļauj jūsu klientiem viegli pārlūkot produktus jūsu vietnē.

Pēc tam nedaudz ritiniet uz leju līdz lodziņam “Produkta dati”. Šeit jūs izvēlaties produkta veidu, pievienosit produkta cenu, piegādes un citu informāciju.

Produktu datu pievienošana

Tālāk redzēsit produkta īsa apraksta lodziņu. Šis apraksts tiks izmantots dažādās jūsu vietnes produktu lapās. Jums jāpievieno āķīgs un informatīvs īss apraksts, kas palīdz iegūt vairāk klikšķu.

Pievienojiet sava produkta īsu aprakstu

Nekas nepadara produkta lapu noderīgāku par produkta attēliem. WooCommerce padara ļoti vienkāršu produktu attēlu un pat produktu attēlu galeriju pievienošanu katram produktam.

Pirmkārt, jums jāpievieno galvenā produkta attēls. Tas būs galvenais produkta attēls, ko izmanto jūsu veikala veikalu lapās.

Produktu attēli un galerija

Zem tā varat pievienot vairākus attēlus, lai izveidotu produktu attēlu galeriju.

Tagad pārskatiet visu informāciju par produktu, ko līdz šim esat pievienojis. Ja viss izskatās labi, tad jūs esat gatavs padarīt šo produktu pieejamu jūsu veikalā.

Lai publicētu produktu, noklikšķiniet uz pogas Publicēt ekrāna augšējā labajā stūrī.

Publicējiet savu produktu

Tagad varat atkārtot procesu, lai savai vietnei pievienotu vairāk produktu.

5. solis. WooCommerce veidnes izvēle & Tēma

Ir tūkstošiem tiešsaistes veikalu, kas konkurē par līdzīgu produktu pārdošanu. Izvēloties sava veikala profesionālu dizainu, ir liela atšķirība tajā, kā klienti redz jūsu zīmolu.

Tirgū ir pieejami tūkstošiem WooCommerce veidņu un motīvu. Lai gan jūs varat izmantot WooCommerce ar jebkuru WordPress motīvu, mēs iesakām izvēlēties motīvu, kas ir gatavs WooCommerce.

Šīs tēmas ir īpaši izstrādātas WooCommerce vietnēm, un tās palīdzēs jūsu vietnē palielināt pārdošanas apjomus.

Tā kā tirgū ir tūkstošiem apmaksātu un bezmaksas WooCommerce tēmu, šī izvēles pārpilnība iesācējiem var apgrūtināt perfekta dizaina izvēli..

Lai to atvieglotu, mēs ar rokām atlasījām labākās WooCommerce gatavās tēmas, kuras varat izmantot. Visi šie elementi ir draudzīgi mobilajām ierīcēm un ir ļoti optimizēti SEO un veiktspējas uzlabošanai.

 • Astra – viena no populārākajām WooCommerce gatavām WordPress tēmām tirgū. Astra nāk ar pilnu WooCommerce atbalstu, iebūvētām produktu un veikalu lapu veidnēm un desmitiem gatavu vietņu ar vienu klikšķi.
 • Ocean WP – viena no visvieglāk pielāgojamajām tēmām WooCommerce lietotājiem.
 • Shoppe – moderna un ļoti pielāgojama WooCommerce tēma. Tam ir savs lapu veidotājs, kas ļauj jums viegli izveidot produktu un kampaņu galvenās lapas.
 • Outfitter Pro – moderna, gūžas un tīra WooCommerce tēma, kas īpaši izstrādāta apģērbu zīmoliem un veikaliem.

Vai meklējat citas iespējas? Skatiet mūsu ekspertu izvēli par labākajām WooCommerce tēmām, lai iegūtu lielisku izvēli.

WooCommerce tēmas

Ko meklēt WooCommerce tēmā?

Aplūkojot visas šīs profesionāli izgatavotās WooCommerce tēmas, iespējams, rodas jautājums, kā izvēlēties savam biznesam piemērotāko motīvu?

Šie ir tikai daži pamata padomi, kurus varat izmantot kā vadlīnijas.

 • Centieties pēc dizaina vienkāršības. Vienkāršs un tīrs dizains palīdz klientiem koncentrēties uz svarīgo un uzlabo reklāmguvumus
 • Pārbaudi izvēlēto motīvu mobilajā telefonā. Lielākā daļa lietotāju piekļūst internetam no mobilajām ierīcēm, tāpēc pārliecinieties, vai izvēlētā tēma lieliski izskatās mazos ekrānos.
 • Motīvus lejupielādējiet tikai no WordPress.org motīvu direktorija vai uzticamiem komerciāliem tēmu veikaliem. Motīvos no neuzticamiem avotiem, iespējams, ir paslēpta ļaunprogrammatūra, kas var sabojāt jūsu biznesu.
 • Pārbaudiet atsauksmes un vērtējumus, lai izvairītos no sarkaniem karodziņiem

Lai iegūtu vairāk padomu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā savam projektam izvēlēties perfektu WordPress motīvu.

Kad esat izvēlējies WooCommerce motīvu, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā instalēt WordPress motīvu, lai to iestatītu.

WooCommerce paplašinājumu un papildinājumu instalēšana

WooCommerce patiesā jauda nāk no jaudīgiem paplašinājumiem un papildinājumiem. Šie papildinājumi darbojas tieši tāpat kā WordPress spraudnis, un jūs varat tos instalēt tāpat kā instalētu jebkuru citu WordPress spraudni.

Gan WooCommerce, gan WordPress ir pieejami tūkstošiem spraudņu. Jūs varat tos izmantot, lai izveidotu kontaktu veidlapas, veidotu galvenās lapas, pievienotu cenu tabulas, dāvanu kartes un daudz ko citu.

Šeit ir mūsu populārākie ieteikumi par obligātiem WooCommerce spraudņiem jebkurā e-komercijas veikalā.

 • WPForms – ļauj jums viegli izveidot kontaktu formas, klientu aptaujas, klientu pieteikšanās veidlapas un daudz ko citu.
 • MonsterInsights – ļauj instalēt Google Analytics un izsekot jūsu labākajiem produktiem, kategorijām un galvenajām lapām. Uzziniet, no kurienes nāk jūsu klienti un ko viņi dara jūsu vietnē.
 • TrustPulse – ļauj izmantot sociālā pierādījuma un fomo spēku, lai uzreiz iegūtu klientu uzticību un radītu vairāk pārdošanas
 • BeaverBuilder – tas ir labākais WooCommerce vilkšanas un nomešanas lapu veidotāja spraudnis. Tas ļauj jums viegli izveidot skaistas galvenās lapas, lai reklamētu produktus, mārketinga kampaņas, pārdošanas pasākumus un daudz ko citu.
 • RafflePress – palīdz vadīt vīrusu izdalīšanas kampaņas, lai reklamētu savu WooCommerce veikalu.

Lai iegūtu pilnīgāku sarakstu, skatiet mūsu ekspertu izvēlētos labākos WooCommerce spraudņus, kurus mēs iesakām.

Resursi WooCommerce veikala izaugsmei

Tagad, kad jūsu WooCommerce veikals darbojas un darbojas, ir laiks sākt reklamēt savu WooCommerce veikalu un attīstīt savu biznesu.

Šeit ir daži resursi, kas palīdzēs jums uzzināt WooCommerce un padarīt jūsu tiešsaistes veikalu līdzīgu pieredzējušam profesionālim.

1. Sāciet e-pasta sarakstu

Vairāk nekā 90% cilvēku, kas apmeklē jūsu WooCommerce veikalu, aizies, neveicot pirkumu. Zaudēt šos lietotājus ir kā zaudēt naudu.

Tāpēc e-pasta saraksta izveidošana ir ārkārtīgi svarīga tiešsaistes veikalu īpašniekiem.

E-pasta saraksts ļauj klientiem dot iespēju sazināties ar jums, neko nepērkot. Tas paver tiešu saziņas līniju starp jums un klientiem, lai jūs varētu mēģināt pārliecināt viņus veikt pirkumu.

Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pareizi sākt e-pasta biļetenu savam WooCommerce veikalam, lai iegūtu sīkāku informāciju un soli pa solim sniegtas instrukcijas.

Labā daļa ir tā, ka WooCommerce ir integrēta ar visiem galvenajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem pasaulē, ieskaitot Constant Contact, SendinBlue, Drip un vēl tūkstošiem citu..

2. Ģenerējiet vairāk potenciālo pircēju

Katrs lietotājs, kurš abonē jūsu e-pasta sarakstu, ir potenciālais potenciālais pircējs / klients. Tāpēc labākā prakse ir piedāvāt vietņu apmeklētājiem vairākas iespējas pievienoties jūsu e-pasta sarakstam. Šo praksi sauc par svina ģenerēšanu.

Lielākā daļa veikalu īpašnieku pieļauj kļūdu, savam veikalam pievienojot tikai pamata reģistrēšanās e-pastu veidlapu, kas kaitē jūsu kopējam reklāmguvumam.

Šeit var palīdzēt OptinMonster. Tā ir labākā svina paaudzes programmatūra pasaulē, kas ļauj viegli pārveidot vietņu apmeklētājus e-pasta abonentos un pēc tam maksāt klientiem.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, apskatiet šos padomus, kā pārveidot WooCommerce apmeklētājus par klientiem.

3. Izsekojiet WooCommerce lietotājus

E-komercijas veikaliem nepieciešami mārketinga dati, lai pieņemtu apzinātus lēmumus. Šajos datos ir ietverta informācija par to, kur nāk jūsu apmeklētāji, kuri produkti ir populāri, kuri produkti nedarbojas tik labi, un vēl vairāk.

Šīs atziņas palīdz pieņemt uz datiem balstītus lēmumus un attiecīgi pielāgot mārketinga stratēģiju.

MonsterInsights palīdz jums viegli saprast visus šos datus, izmantojot Google Analytics. Tas nāk ar uzlabotu e-komercijas izsekošanu, kas palīdz ar dažiem klikšķiem atbloķēt noderīgu datu bagātību.

Norādījumus skatiet mūsu rokasgrāmatā par to, kā izsekot WooCommerce klientus pakalpojumā Google Analytics.

4. Uzziniet WooCommerce SEO

SEO vai meklētājprogrammu optimizācija palīdz piesaistīt vairāk apmeklētāju no meklētājprogrammām uz jūsu WooCommerce veikalu.

WooCommerce pati par sevi ir ļoti draudzīga SEO, taču jūs varat darīt vēl daudz vairāk.

Tā kā lielākajai daļai iesācēju WooCommerce SEO ir mazliet iebiedējošs un tehnisks, mēs esam sagatavojuši pilnīgu WooCommerce SEO rokasgrāmatu, kas palīdzēs jums pareizi izmantot SEO bez jebkādas ekspertu palīdzības.

5. Atgūstiet pamesto grozu pārdošanu

Kad klients ir pievienojis produktu grozam, pastāv 60–80% iespēja, ka viņš to pametīs, nepabeidzot pirkumu. Tas ir vidējais rādītājs no visām e-komercijas vietnēm, tāpēc tas varētu būt vēl lielāks.

Daudzi e-komercijas vietņu īpašnieki jau no paša sākuma nepievērš uzmanību šai metrikai, un tas nozīmē, ka diezgan daudz naudas paliek uz galda.

Mēs esam apkopojuši cheatsheet, lai viegli atgūtu WooCommerce pamesto grozu pārdošanu. Tas jums dos labu iesākumu un palīdzēs uzlabot jūsu kopējo pārdošanas apjomu.

Cerams, ka šie resursi palīdzēs uzlabot jūsu WooCommerce veikalu un attīstīt jūsu biznesu.

WooCommerce bieži uzdotie jautājumi

WooCommerce ir neticami jaudīga platforma, un bieži biznesa īpašniekiem pirms darba sākšanas ir daudz WooCommerce jautājumu.

Palīdzot tūkstošiem iesācēju sākt darbu ar WooCommerce, mēs esam dzirdējuši daudz no viņiem. Šeit ir daži no mūsu lietotājiem visbiežāk uzdotajiem WoooCommerce jautājumiem.

1. Kur es varu redzēt tiešsaistes WooCommerce demonstrāciju?

WooCommerce izmanto miljoniem vietņu. Iespējams, ka jūs jau esat apmeklējis daudzas vietnes, kurās darbojas WooCommerce, pat to nepamanot.

To izmanto ne tikai mazie uzņēmumi, bet arī WooCommerce izmanto daži pasaules labākie zīmoli.

Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem WooCommerce demonstrācijas paraugiem darbībā.

1. Kafijas Bros

Kafijas Bros

Tīrs un vienkāršs WooComemrce darbināms veikals, kas pārdod klasiskos un augstākās kvalitātes kafijas maisījumus.

2. Riplijs tici vai nē

Ripleys

Ripley’s Believe it or Not izmanto WooCommerce savā tiešsaistes grāmatnīcā.

3. Gilmūrs

Gilmūrs

Populārais dārzkopības preču zīmols Gilmour izmanto WooCommerce, lai tiešsaistē pārdotu produktus. Viņu vietne ir līdzsvarota funkcionalitātes un vienkārša dizaina kombinācija.

4. Flwr

Flwr

Flwr ir neliela ziedu dizaina studija, kas atrodas Jaunzēlandē. Viņu vietnei ir vienkāršs un elegants dizains ar skaistu fonu un ļoti pielāgotu veikala lapu.

2. Kāda veida produktus es varu pārdot kopā ar WooCommerce?

Izmantojot WooCommerce, varat pārdot jebkura veida produktus. Neatkarīgi no tā, vai tās ir fiziskas preces (produkti, kuriem nepieciešama nosūtīšana), digitālās lejupielādes (e-grāmatas, programmatūra, digitālā māksla) vai pat abonementi.

Vietnei WooCommerce ir paplašinājumi, kas ļauj to izmantot kā rezervācijas platformu, izsoļu vietni, vairāku pārdevēju tirgu, kravas piegādes un daudz ko citu..

3. Kādas ir WooCommerce alternatīvas?

WooCommerce ir elastīga un viegli lietojama, taču tas ne vienmēr var būt pareizais risinājums. Atkarībā no jūsu vajadzībām, iespējams, atradīsit citus piemērotākus risinājumus. Plašāku piemēru skatiet mūsu labāko WooCommerce alternatīvu sarakstā.

4. Vai es varu izmantot WooCommerce kravas pārvadāšanai??

Jā tu vari. Faktiski WooCommerce ir pirmā izvēle, lai izveidotu vietni ar kravas piegādi. Ir vairāki lieliski WooCommerce drošas piegādes spraudņi, kas ļauj ērti rīkoties ar pasūtījumiem, pārvaldīt pārdevējus un automatizēt visu procesu.

Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu pilnīgajā kravas piegādes rokasgrāmatā iesācējiem.

5. Vai es varu pievienot emuāru vietnē WooCommerce?

Jā tu vari. Jūsu WooCommerce veikalā darbojas WordPress, kas jau ir labākā emuāru veidošanas platforma pasaulē. Viss, kas jums jādara, ir izveidot atsevišķu emuāra sadaļu un sākt rakstīt ziņas.

6. Vai es varu mainīt savu WooCommerce veikala nosaukumu?

Veikala nosaukumu var mainīt, apmeklējot vietni Iestatījumi »Vispārīgi lapa WordPress administratora apgabalā. Vienkārši nomainiet nosaukumu uz jebkuru citu, ko vēlaties izsaukt uz veikalu.

Tomēr, ja vēlaties mainīt sava WooCommerce veikala domēna vārdu, tas ir nedaudz atšķirīgs process. Skatiet mūsu apmācību par to, kā WordPress pārvietot uz jaunu domēna vārdu, nezaudējot SEO.

7. Kur ir mana WooCommerce pieteikšanās informācija?

Jums nav atsevišķa WooCommerce pieteikšanās administratora apgabalam, jo ​​WooCommerce ir WordPress spraudnis. Lai pieteiktos savā WordPress informācijas panelī, vienkārši izmantojiet WordPress pieteikšanās saiti.

Tomēr jūsu klientiem būs WooCommerce pieteikšanās, lai viņi varētu pieteikties sava konta apgabalā, lai sekotu pasūtījumiem. Jūs varat redzēt mūsu soli pa solim, kā izveidot pielāgotas pieteikšanās formas WordPress.

8. Kā es varu saņemt WooCommerce atbalstu?

Tā kā WooCommerce ir bezmaksas programmatūra, WordPress kopienas forumos, kā arī oficiālajā WooCommerce vietnē ir pieejams ierobežots WooCommerce atbalsts..

Lielāko daļu WooCommerce atbalsta jūsu WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējs vai individuālie WooCommerce motīvu un paplašinājumu izstrādātāji..

Lai pielāgotu WooCommerce izstrādi un pielāgošanu, varat nolīgt WordPress izstrādātāju no uzticama direktorija, piemēram, Codeable.

Tas ir viss, mēs ceram, ka šī WooCommerce apmācība jums palīdzēja uzzināt, kā iestatīt WooCommerce un izveidot e-komercijas veikalu. Iespējams, vēlēsities iepazīties arī ar mūsu ceļvežiem, kā izveidot bezmaksas uzņēmuma e-pasta adresi un labāko biznesa tālruņa pakalpojumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me