Як додати підписки електронної пошти у свій блог WordPress

Ви хочете додати підписку електронної пошти у свій блог WordPress? Нещодавно один з наших користувачів запитав нас, який найкращий спосіб підписатись електронною поштою в WordPress? У цій статті ми покажемо вам, як додати підписки на електронну пошту до свого блогу WordPress та розпочати створення списку електронної пошти.


Підписка на електронну пошту WordPress

Чому вам слід додати підписку через опцію електронної пошти на свій сайт?

Хоча соціальні медіа – чудовий спосіб взаємодії з вашими читачами, електронна пошта – це найнадійніший і найпосередніший спосіб спілкування. Запропонувавши підписку електронною поштою на своєму блозі, ви можете створити постійний потік постійних відвідувачів свого сайту.

Підписка електронної пошти також дає вашим користувачам ще один спосіб споживання вашого вмісту, оскільки деякі люди можуть не бути у соціальних мережах. Дивіться наше повне керівництво про те, чому слід почати створювати список електронної пошти відразу.

Часто початківці вважають, що додавання підписки електронною поштою є складним процесом. Це зовсім не так.

Налаштування підписки на електронну пошту WordPress RSS досить прямо, і це займе у вас менше 30 хвилин. Після налаштування ваші читачі автоматично отримуватимуть щоденні чи щотижневі електронні листи, що містять ваш новий вміст.

Оскільки існує декілька сервісів і плагінів, які дозволяють налаштувати підписки електронної пошти в WordPress, ми охопимо лише 3 найкращі плагіни та служби підписки на електронну пошту..

RSS по електронній пошті MailChimp

MailChimp – один із найпопулярніших постачальників послуг електронного маркетингу. Це платна послуга, але вони пропонують безкоштовний варіант для тих, хто має менше 2000 абонентів.

Щоб швидко розпочати роботу з MailChimp, перегляньте наш посібник із використання MailChimp та WordPress.

Заради цієї статті ми припускаємо, що ви зареєструвалися в MailChimp та створили свій перший список електронних листів. Наступним кроком є ​​налаштування кампанії RSS to Email.

Просто відвідайте Кампанії »Створіть кампанію щоб створити нову кампанію.

Створення нової кампанії MailChimp

MailChimp тепер покаже вам різні типи кампаній, які ви можете створити. Потрібно натиснути опцію RSS Driven Campaign.

Створення RSS для електронної пошти в MailChimp

Це перенесе вас на сторінку налаштувань кампанії, де вам потрібно надати посилання на RSS-канал вашого сайту WordPress. URL-адреса каналу – vašiteite.com/feed/

Вам також потрібно вибрати час та частоту надсилання електронних листів. Ви можете надсилати щоденні, щотижневі або щомісячні електронні листи.

RSS для налаштувань електронної пошти

На наступній сторінці вам потрібно буде вказати інформацію про кампанію. Ви помітите, що MailChimp вже заповнив більшість полів на сторінці. Ці налаштування повинні працювати для більшості блогів, але сміливо міняйте їх у міру необхідності.

Зміна RSS на інформацію про кампанію електронною поштою

Тепер вам потрібно натиснути на наступну кнопку, щоб вибрати шаблон для вашої електронної пошти. MailChimp дозволяє вам налаштувати шаблон, додавши власний логотип, рядок та будь-які інші елементи, які ви можете додати.

Створіть свій шаблон RSS для електронної пошти

Закінчивши налаштування, натисніть на наступну кнопку, а потім натисніть кнопку Зберегти та вийти.

Ось і все, ви успішно створили бюлетень WordPress RSS для електронної пошти за допомогою MailChimp.

Щоб додати форму підписки електронної пошти на свій веб-сайт, просто відвідайте сторінку списків у своєму обліковому записі MailChimp та натисніть на значок стрілки вниз поруч із списком електронних листів. Після цього виберіть у меню форми реєстрації.

Створення форми реєстрації електронної пошти MailChimp

Потім MailChimp запитає вас, яку форму реєстрації ви хочете створити. Виберіть Вбудовані форми.

На наступному екрані ви можете налаштувати форму реєстрації електронної пошти та генерувати вбудований код. Потім ви можете скопіювати і вставити цей код у текстовий віджет на своєму веб-сайті WordPress.

Крім того, ви можете використовувати плагін OptinMonster, створений командою WPBeginner, який полегшить цей процес і запропонує вам гарні форми реєстрації, плаваючі бари, слайди, спливаючі вікна з наміром та ін..

Aweber RSS для електронної пошти

Aweber – ще один популярний постачальник послуг електронного маркетингу. Це платна послуга, але вони пропонують 30-денну безкоштовну пробну версію. Дуже багато блогерів та інтернет-маркетологів вважають за краще використовувати AWeber.

Якщо ви просто приєднуєтесь до Aweber, тоді вам буде запропоновано створити ваш перший список електронної пошти при першому вході в систему..

Після входу на панель приладів Aweber просто завітайте Повідомлення »Блог трансляцій.

Створення трансляцій блогу - підписка RSS на електронну пошту в Aweber для WordPress

На наступному екрані натисніть зелену кнопку з написом “Створити трансляцію блогу”.

Створіть трансляцію блогу

Це перенесе вас на нову сторінку, на якій ви можете налаштувати свій RSS для електронної пошти. Спочатку потрібно ввести URL-адресу RSS-каналу вашого блогу. Після цього вам потрібно надати тему для електронних листів.

Налаштування RSS для електронної пошти Aweber

Прокрутіть трохи вниз, і ви можете вибрати шаблон для своєї електронної пошти. Виберіть потрібну та натисніть на шаблон завантаження.

Вибір шаблону для вашої електронної пошти

Вибравши шаблон, прокрутіть далі вниз, щоб налаштувати час та частоту електронних листів. Ви можете налаштувати надсилання електронного листа, як тільки новий елемент з’явиться у вашій RSS-стрічці. Ви також можете надсилати щоденні, щотижневі або навіть щомісячні дайджести електронної пошти.

Встановіть таймінги та частоту електронної пошти в Aweber

Після завершення налаштування цих параметрів вам потрібно натиснути кнопку “Зберегти трансляцію блогу”.

Ось і все, ви успішно налаштували Aweber RSS на підписку електронної пошти.

Якщо ви ще не додали форму реєстрації електронної пошти на свій сайт WordPress, наступним кроком є ​​додавання форми реєстрації на бічну панель WordPress. Просто натисніть на “Форми реєстрації” на інформаційній панелі Aweber, щоб створити форму реєстрації електронної пошти.

Створення форми реєстрації електронної пошти Aweber

Дотримуйтесь інструкцій на екрані та зберігайте форму. Нарешті ви дістанетесь до розділу публікацій. Там потрібно натиснути кнопку “Я встановлю форму” і скопіювати код вставки форми.

Скопіюйте код форми реєстрації електронної пошти для свого сайту WordPress

Тепер переходимо до Зовнішній вигляд »Віджети на своєму сайті WordPress та вставте цей код у текстовий віджет.

Крім того, ви можете використовувати плагін OptinMonster, створений командою WPBeginner, який полегшить цей процес і запропонує вам гарні форми реєстрації, плаваючі бари, слайди, спливаючі вікна з наміром та ін..

Використання підписок на Jetpack

Jetpack – це ще одна можливість для користувачів, які хочуть додати підписки електронної пошти на свій сайт WordPress. Це абсолютно безкоштовно, але недоліком є ​​те, що ви не контролюєте свій список.

Підписки на Jetpack – не повний інформаційний бюлетень. Наприклад, якщо ви хочете відправити електронний лист окрім своїх щоденних публікацій у блозі, ви не зможете це зробити, використовуючи підписки на Jetpack. Крім того, якщо пізніше ви вирішите перейти на належну службу маркетингу електронної пошти, яку роблять більшість блогерів, то вашим користувачам доведеться знову увійти до списку електронних листів..

Сказавши це, ось як додати підписки на електронну пошту Jetpack на свій веб-сайт WordPress. Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін Jetpack. Після активації плагін додасть новий пункт меню з позначкою Jetpack на панель адміністратора WordPress. Натиснувши на нього, ви перейдете на сторінку налаштувань плагіна.

Jetpack вимагає, щоб ви пов’язали свій сайт з WordPress.com

Плагін Jetpack вимагає від вас створити обліковий запис WordPress.com та зв’язати свій веб-сайт із ним (Дивіться наш посібник про різницю між WordPress.com та власними веб-сайтами WordPress.org). Якщо у вас є обліковий запис WordPress.com, ви можете скористатися цим або створити безкоштовний рахунок.

Після підключення Jetpack до WordPress.com вам потрібно відвідати Зовнішній вигляд »Віджети. Перетягніть віджет на підписки на блог (Jetpack) на бічну панель, а потім натисніть кнопку “Зберегти”, щоб зберегти налаштування віджета..

Ви також можете ввімкнути опцію підписки під формою коментаря. Відвідати Налаштування »Обговорення сторінки та прокрутіть униз до розділу передплати Jetpack. Поставте прапорець біля підписки на блог та підписки на коментарі. Натисніть кнопку збереження змін, щоб зберегти свої налаштування.

Додавання параметрів передплати у формі коментаря

Це все, що ви успішно налаштували підписки на електронну пошту Jetpack на своєму сайті WordPress. Якщо ви хочете перейти на іншу службу електронної пошти, ось як перейти з підписки на Jetpack на MailChimp, Aweber тощо.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам додати підписку електронної пошти у свій блог WordPress. Ви також можете перевірити, як ми збільшили кількість підписників електронної пошти на 600% за допомогою OptinMonster.

Хоча є десятки інших плагінів та служб, які дозволяють налаштувати підписки електронної пошти для вашого блогу WordPress, вище наведені рекомендації. Для тих, хто цікавиться, ми використовуємо MailChimp та OptinMonster для обробки підписок на електронну пошту WPBeginner. Ось підручник про те, як створювати щоденні та щотижневі електронні розсилки в WordPress, схожі на WPBeginner.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як правильно додавати підписки електронної пошти у свій блог WordPress. Ви також можете перевірити наш посібник з маркетингу електронної пошти 101, щоб почати свій список електронних листів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map