Як локально встановити WordPress на Mac за допомогою MAMP

Ви хочете встановити WordPress локально на Mac? Встановлення WordPress на комп’ютер дозволяє спробувати WordPress перед тим, як розпочати блог. У цій статті ми покажемо вам, як локально встановити WordPress на Mac за допомогою MAMP.


Встановлення WordPress локально на Mac за допомогою MAMP

Порада: Не використовуєте Mac? Також у нас є підручник про те, як локально встановити WordPress у Windows.

Як встановити MAMP на Mac

Перше, що вам потрібно зробити – це відвідати веб-сайт MAMP і завантажити MAMP. Після завершення завантаження вам потрібно буде відкрити завантажений файл і перетягнути файл зображення всередині нього у папку Applications. Далі просто дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Mamp Installer

Після встановлення можна продовжувати та запускати MAMP з Програми »MAMP на своєму комп’ютері.

Примітка: MAMP також встановлює MAMP Pro (платну версію), тому не забудьте натиснути на праву.

Перш ніж почати роботу, радимо налаштувати кілька налаштувань, щоб покращити ваш досвід MAMP. Це можна зробити, запустивши меню Налаштування, а потім перейти на вкладку портів.

Зміна портів Apache

Введіть порт 80 для Apache і натисніть кнопку ОК.

Якщо налаштувати Apache на порт 80, ви отримаєте доступ до своїх локальних веб-сайтів з http: // localhost замість http: // localhost: 8888. Однак це також означає, що кожного разу при запуску MAMP-серверів вам доведеться вводити пароль адміністратора свого комп’ютера.

Наступним кроком є ​​встановлення кореневої папки документа. Це буде папка, в якій ви будете створювати та зберігати свої веб-сайти. За замовчуванням MAMP використовує / Applications / MAMP / htdocs / папку, але ви можете змінити це на більш доступне місце.

У діалоговому вікні налаштувань натисніть на вкладку Веб-сервер, а потім виберіть папку, в якій потрібно зберігати свої веб-сайти. В ідеалі вам слід зберігати кожен ваш веб-сайт у новій папці всередині папки «Документи».

Виберіть кореневу папку документа

Ви можете назвати цю папку все, що завгодно. Наприклад, htdocs, мої веб-сайти, wpdev тощо. Для цієї статті ми називатимемо це всі веб-сайти.

Клацніть OK, щоб зберегти зміни.

Встановлення WordPress на Mac

Тепер, коли ви налаштували MAMP, давайте продовжимо та встановимо WordPress на комп’ютер Mac.

Спочатку вам потрібно зайти на веб-сайт WordPress.org, щоб завантажити копію WordPress. Завантаживши файл, потрібно розпакувати його.

Далі скопіюйте папку wordpress всередину та вставте її в кореневу папку документа MAMP. Ви можете перейменувати цю папку на все, що завгодно (наприклад: mysite, wpbeginner тощо).

WordPress потребує базі даних, щоб зберігати всі дані веб-сайту, тому вам потрібно буде створити базу даних, перш ніж встановити WordPress. Не хвилюйтеся, це не так важко, як це звучить.

Просто натисніть на Відкрийте веб-сторінку кнопка у вікні програми MAMP. Відкриється нове вікно браузера, де потрібно натиснути Інструменти »phpMyAdmin з верхнього рядка меню.

Відкрийте phpMyAdmin в MAMP

phpMyAdmin – веб-додаток, що використовується для управління базами даних MySQL. У phpMyAdmin потрібно натиснути на Бази даних та створити нову базу даних.

Ви можете назвати цю базу даних усім, що захочете, але будь ласка, запишіть її, тому що вам знадобиться ім’я бази даних на наступному кроці. Для цього підручника ми будемо називати його test_db.

Створіть базу даних для встановлення WordPress

Тепер, коли ви створили базу даних, настав час встановити WordPress.

Перейдіть на http: // localhost / mysite на новій вкладці браузера. Якщо ви перейменували папку wordpress на щось інше, тоді використовуйте це ім’я тут.

Тепер ви побачите перший крок майстра встановлення WordPress з проханням вибрати мову.

Виберіть мову WordPress

Виберіть мову, яку ви хочете встановити WordPress, а потім натисніть кнопку продовження.

На наступному екрані WordPress розповість вам про інформацію, яка вам знадобиться для завершення встановлення. Натисніть кнопку “Відпустимо”, щоб рухатися вперед.

Далі вас попросять ввести інформацію про вашу базу даних WordPress. Ви вже знаєте ім’я бази даних з кроку раніше. Для імені користувача та пароля потрібно використовувати корінь. Для хоста бази даних потрібно використовувати localhost.

Введіть інформацію вашої бази даних

Після завершення натисніть кнопку “Надіслати”, щоб продовжити.

Тепер WordPress підключиться до вашої бази даних та створить файл конфігурації для вас. Після цього він покаже вам повідомлення про успіх. Натисніть кнопку “Запустити інсталяцію”, щоб продовжити.

На наступному екрані WordPress попросить вас надати інформацію про свій веб-сайт, вибрати ім’я користувача та пароль та ввести адресу електронної пошти. Вперед і заповніть форму, а потім натисніть кнопку Встановити WordPress.

Установка WordPress

WordPress тепер запустить інсталяцію, і ви побачите повідомлення про успіх, як тільки це буде зроблено.

Установка закінчена

Тепер ви можете йти вперед та увійти на сайт WordPress, встановлений локально на вашому комп’ютері Mac.

Інформаційна панель WordPress

Спробуйте WordPress локально на Mac

Мета локальної установки – допомогти вам перевірити WordPress або створити веб-сайт на комп’ютері. Ось кілька речей, які ви хочете спробувати.

  • Пошук ідеальних тем WordPress та спробування їх.
  • Тестуйте основні плагіни WordPress локально.
  • Дізнайтеся програмування WordPress, створивши власні плагіни та теми.

Переміщення локальної установки WordPress на веб-сайт, що живе

Після локальної гри з WordPress вам потрібно перенести його на веб-сайт, що перебуває в реальному часі. Це єдиний спосіб, коли інші зможуть бачити ваш веб-сайт.

Для цього вам знадобиться доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу. Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, а веб-хостинг – це місце, де зберігаються файли вашого веб-сайту.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Вони є однією з найбільших хостингових компаній у світі та офіційно рекомендованим хостинговим партнером WordPress.

На щастя, вони пропонують користувачам WPBeginner знижку на хостинг та безкоштовне доменне ім’я. В основному, ви можете розпочати роботу за $ 2,75 на місяць.

→ Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost ←

Після придбання хостингу дивіться нашу статтю про те, як зробити веб-сайт для встановлення WordPress.

Якщо ви вже створили повний веб-сайт на своєму локальному хості, тоді ви можете продовжувати та слідувати нашому посібнику, як перенести WordPress з локального сервера на живий сайт.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як локально встановлювати WordPress на Mac за допомогою MAMP. Ви також можете побачити типи веб-сайтів, які ви можете створити за допомогою WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me