Як налаштувати CloudFlare Free CDN в WordPress

Ви хочете використовувати Cloudflare CDN на своєму сайті WordPress?


Cloudflare – це одна з найкращих сервісів CDN та брандмауера WordPress, доступна на ринку. Вони пропонують безкоштовний CDN, який прискорює ваш веб-сайт, а також набір потужних функцій безпеки для веб-сайтів малого бізнесу.

Завдання полягає в тому, що багато користувачів початкового рівня не в змозі використовувати Cloudflare, оскільки вони вважають, що це важко налаштувати.

У цьому посібнику ми проведемо вас через повне налаштування Cloudflare в WordPress, щоб допомогти вам покращити швидкість веб-сайту.

Налаштування безкоштовного CDN у форматі Cloudflare в WordPress

:

  Що таке CDN? Для чого вам потрібен CDN для вашого сайту?

  CDN або мережа доставки вмісту – це система розподілених серверів, яка допомагає швидше доставляти файли вашого веб-сайту користувачам на основі їх географічного розташування.

  Зазвичай сервіс веб-хостингу обслуговує відвідувачів вашого веб-сайту з одного місця. Усі користувачі отримують доступ до одного сервера, незалежно від місця їх знаходження. Це може призвести до затримки доставки вмісту для користувачів, які живуть далі від центрального сервера хостингу вашого веб-сайту.

  CDN вирішує цю проблему, встановлюючи кілька крайових серверів у різних місцях по всьому світу. Ці сервери CDN кешують статичний вміст від початкового / центрального сервера вашого веб-сайту, зберігають його та представляють його користувачам після того, як вони запитують про нього.

  Мережа доставки вмісту (CDN)

  Коли є запит користувача, сервер CDN, найближчий від місця розташування користувача, буде обробляти його. Наприклад, якщо хтось із США хоче зайти на веб-сайт, розміщений у Великобританії, то сервер CDN у США буде обслуговувати цей запит, а не основний показник у Великобританії..

  За допомогою CDN всі запити користувачів обробляються найближчими серверами CDN. Це зменшує фізичну відстань між відвідувачами та сервером вашого веб-сайту. Як результат, ваш веб-сайт завантажується швидше для всіх користувачів, незалежно від їх географічного розташування.

  Більш швидкий веб-сайт також покращує користувацький досвід і дає невеликий приріст у рейтингу SEO.

  Використання CDN також зменшує навантаження на ваш основний сервер і захищає його від збоїв під час спайків трафіку. Якщо ви хочете дізнатися більше, перегляньте наш посібник про те, чому вам потрібен CDN для вашого блогу WordPress.

  Що таке Cloudflare CDN?

  Хмара

  Cloudflare – найпопулярніший безкоштовний постачальник CDN в Інтернеті. Це велика мережа глобально розподілених серверів, які автоматично кешують статичний контент і швидко доставляють динамічний контент.

  Крім служби CDN, Cloudflare також є брандмауером веб-сайтів на основі хмарних ситуацій та розподіленим проксі-сервером. Він контролює весь вхідний трафік на ваш веб-сайт і блокує підозрілий трафік ще до того, як він досягне вашого сервера.

  Вони пропонують безкоштовний базовий план, який підходить для веб-сайтів та блогів малого бізнесу. Вони також пропонують платні плани, починаючи з 20 доларів на місяць.

  Cloudflare – відмінний вибір для малого бізнесу, який шукає безкоштовний CDN. Однак якщо ви хочете повністю використовувати всі функції Cloudflare, тоді вам знадобиться бізнес-план, який коштує 200 доларів на місяць.

  Примітка редактора: Ми не використовуємо Cloudflare на WPBeginner. Натомість ми використовуємо MaxCDN (зараз це частина StackPath) для нашої служби CDN. Вони не змушують вас використовувати їх DNS і пропонують більш розумні ціни в масштабі.

  MaxCDN проти Cloudflare – в чому різниця?

  MaxCDN та Cloudflare – це фактично різні послуги. У той час як MaxCDN зосереджений на обслуговуванні вашого вмісту через їх CDN, Cloudflare більше орієнтований на безпеку та контроль спаму.

  Вони обидва використовують різні технології для розміщення контенту через свої мережі. MaxCDN обслуговує вміст з DNS вашого веб-сайту за допомогою pullzones, просто покладіть їх у дзеркальне відображення вашого веб-сайту. Cloudflare, з іншого боку, обслуговує вміст через власний DNS, і вас просять змінити DNS вашого веб-сайту, щоб вказати на їхні сервери.

  Cloudflare виконує функції проксі-сервера між вами та відвідувачами вашого веб-сайту, а це означає, що ви відмовляєтесь від великого контролю. Тоді як MaxCDN діє як зворотний проксі-сервер, а це означає, що ви маєте весь контроль.

  Cloudflare краще оптимізувати швидкість сторінки, запобігаючи зловмисним ботам, зловмисникам та підозрілим сканерам. MaxCDN краще покращити швидкість вашого веб-сайту, подаючи статичний вміст через їх сервери, розташовані по всьому світу.

  Мінуси використання Cloudflare

  Найбільша скарга користувачів на Cloudflare полягає в тому, що, хоча він прискорює ваш веб-сайт, іноді він додає другий екран завантаження для цілей перевірки безпеки, який перемагає мету швидкості, тому що користувачам часто доводиться чекати 5 секунд, перш ніж вони зможуть побачити ваш веб-сайт..

  Іноді він також може відображати сторінку CAPTCHA, просячи користувачів довести, що вони люди. Це створює поганий досвід для відвідувачів, які вперше не відвідують сайт.

  Налаштування Cloudflare на вашому сайті WordPress

  Налаштувати Cloudflare на сайті WordPress досить просто. Існують два різні методи:

  1. Використовуючи опцію налаштування Cloudflare одним натисканням кнопки на панелі керування вашого хоста
  2. Підписавшись вручну на веб-сайті Cloudflare

  Перший спосіб – це найпростіший спосіб включити Cloudflare CDN у своєму блозі WordPress. Деякі найкращі хостингові послуги WordPress, такі як SiteGround, співпрацюють з Cloudflare, щоб запропонувати простий варіант налаштування через панель керування.

  Якщо ваш веб-хост не пропонує вбудований параметр налаштування Cloudflare, ви можете вручну додати послугу на своєму сайті. Ми обидві ці методи покажемо детальніше нижче.

  Спосіб 1: Налаштування Cloudflare CDN за допомогою параметра налаштування одним клацанням у cPanel

  Як ми вже згадували раніше, деякі постачальники послуг хостингу WordPress, такі як SiteGround, пропонують простий варіант налаштування Cloudflare CDN в WordPress.

  Ці веб-хости надають вбудований додаток інтеграції Cloudflare у ваш хостинг cPanel, щоб увімкнути послугу лише у декілька кліків.

  Цей параметр налаштування Cloudflare працює аналогічно більшості хостинг-провайдерів, які мають інтеграцію. Для довідки, ми покажемо процес налаштування на хостингу SiteGround.

  Увімкнення Cloudflare CDN на SiteGround

  Якщо ви використовуєте SiteGround як свою хостинг-компанію WordPress, тоді ви можете налаштувати Cloudflare CDN на своєму сайті всього за кілька хвилин.

  Для початку увійдіть у свій cPanel та перейдіть до розділу «Інструменти вдосконалення сайту». Після цього натисніть на значок «Cloudflare».

  Варіант Cloudflare в SiteGround cPanel

  Нещодавно SiteGround почав переходити на нову панель управління. Якщо ви використовуєте нову панель, ви побачите Cloudflare, перелічені на вкладці Швидкість. Наприклад, подивіться на скріншот нижче.

  Cloudflare SiteGround Panel

  Щоб увімкнути безкоштовну програму CDN на своєму веб-сайті, просто натисніть кнопку “Налаштувати”, щоб продовжити.

  Після цього ви побачите спливаюче вікно з проханням створити обліковий запис Cloudflare або підключитися до наявного.

  Підключіть Cloudflare до Siteground

  Далі ви побачите повідомлення про те, що активація CDN триває. Після її завершення Cloudflare CDN буде активним на вашому сайті WordPress.

  Спосіб 2: Налаштування Cloudflare CDN в WordPress вручну

  Якщо у вашого веб-хостингу немає опції конфігурації Cloudflare з одним клацанням, ви можете скористатися цим методом. Це може зайняти кілька хвилин, але це також легко і зручно.

  Для початку вам потрібно зайти на веб-сайт CloudFlare і натиснути кнопку «Зареєструватися».

  Зареєструйтесь на веб-сайті Cloudflare

  На наступній сторінці вам потрібно ввести свою електронну адресу та пароль, щоб створити обліковий запис Cloudflare. Просто введіть необхідну інформацію та натисніть кнопку “Створити акаунт”.

  Створіть сторінку облікового запису в Cloudflare

  Після цього потрібно ввести URL-адресу вашого веб-сайту.

  Додати сайт у Cloudflare

  На наступному екрані вам запропонують вибрати план. Заради цього підручника ми виберемо вільний план.

  Виберіть план Cloudflare

  Після цього Cloudflare покаже вам список усіх записів DNS, які знайшли їх системи. Сюди також увійдуть ваші субдомени.

  Записи DNS, які потрібно передати через Cloudflare, матимуть помаранчевий значок хмари. Записи DNS, які обійдуть Cloudflare, матимуть сіру піктограму хмари.

  Потрібно переглянути список, щоб переконатися, що ваш основний домен активний у Cloudflare з помаранчевим значком хмари.

  Перевірте записи DNS, щоб налаштувати Cloudflare

  Після перевірки записів DNS натисніть на Продовжити внизу.

  На наступному та останньому кроці налаштування Cloudflare попросить вас оновити сервери імен. Вам буде запропоновано змінити сервери імен та вказати їх на сервери імен Cloudflare.

  Сторінка серверів імен Cloudflare

  Зверніть увагу: Зміна сервера імен може зайняти деякий час, щоб розповсюдитись через Інтернет. За цей час ваш веб-сайт може стати недоступним для деяких користувачів.

  Ви можете змінити сервери імен або з вашого облікового запису реєстратора домену, наприклад Domain.com, або якщо ви отримали безкоштовний домен від вашого веб-хостингу, наприклад Bluehost, вам доведеться змінити сервер імен, увійшовши у свій обліковий запис хостингу..

  Заради цього підручника ми покажемо вам, як змінити сервери імен з панелі управління Bluehost. Хоча цей процес схожий для хостинг-компаній, ви завжди можете попросити свого постачальника хостингу отримати детальні інструкції щодо їх панелі управління.

  Після входу на інформаційну панель Bluehost cPanel перейдіть до розділу “Домени” та виберіть своє доменне ім’я. Після цього натисніть на вкладку “Сервери імен” і виберіть “Змінити”.

  Редагування серверів імен у веб-хостингу cPanel

  Далі вам потрібно вибрати “Спеціальні” та ввести сервери імен, надані Cloudflare.

  Додайте сервери імен Cllouflare у свій веб-хостинг cPanel

  Після цього вам потрібно повернутися на сторінку налаштування Cloudflare та натиснути кнопку “Готово, перевірити ім’я серверів”, щоб завершити налаштування..

  Додані користувальницькі імена DNS - Перевірте сервери імен

  Це воно! Тепер буде потрібно кілька хвилин, щоб оновити сервери домену і активувати Cloudflare.

  Після активації ви побачите повідомлення про успіх на інформаційній панелі Cloudflare.

  Cloudflare Активоване повідомлення про успіх

  Тепер ви можете налаштувати налаштування Cloudflare на цій інформаційній панелі. Ми покажемо вам найважливіші налаштування в наступному розділі.

  Примітка: На наведених вище екранах зображено панель управління Bluehost. Налаштування сервера імен можуть виглядати інакше, якщо ви використовуєте іншого постачальника послуг хостингу.

  Налаштування найбільш важливих налаштувань Cloudflare

  Ваша основна настройка Cloudflare завершена, але є кілька основних параметрів, які потрібно налаштувати, щоб захистити ваш сайт WordPress.

  1. Налаштуйте правила WordPress для певних сторінок

  Налаштувавши правила сторінки, ви можете налаштувати, як Cloudflare працює на певних сторінках вашого сайту. Це особливо корисно для забезпечення критичних сторінок, таких як сторінка входу, область wp-адміністру тощо.

  Безкоштовний обліковий запис Cloudflare дозволяє налаштувати три сторінки-правила. Якщо ви хочете додати більше правил на сторінці, тоді вам потрібно платити 5 доларів на місяць за п’ять додаткових правил.

  Спочатку потрібно натиснути на опцію Правила сторінки у верхній частині, а потім натиснути кнопку Створити правило правила сторінки.

  Створіть правило сторінки у Cloudflare

  Після цього ви можете встановити наступні три сторінки-правила.

  а) Захистіть свою сторінку входу в WordPress

  URL-адреса сторінки: example.com/wp-login.php*
  Налаштування: рівень безпеки; Високий

  Створіть правило сторінки, щоб захистити сторінку входу в WordPress на Cloudflare

  b) Виключіть інформаційну панель WordPress із Cloudflare та увімкніть високу безпеку

  URL-адреса сторінки: example.com/wp-admin*
  Налаштування: рівень безпеки; Високий
  Рівень кешу; Обхід
  Вимкнути продуктивність
  Вимкнути програми

  Створіть правило сторінки, щоб захистити панель керування WordPress на Cloudflare

  c) Форсувати HTTPS

  URL-адреса сторінки: http: //*example.com/*
  Налаштування: Завжди використовуйте HTTPS

  Створіть правило сторінки для використання HTTPS у WordPress

  2. Налаштуйте параметри сертифіката SSL

  Іншим важливим параметром є сертифікат SSL, доступний у меню “SSL / TSL” вгорі.

  Налаштування SSL Cloudflare

  Обов’язково виберіть “Повний”, якщо ви вже використовуєте SSL.

  Якщо у вас немає сертифіката SSL, перегляньте наш посібник, як отримати безкоштовний сертифікат SSL для вашого веб-сайту.

  Після завершення Cloudflare надасть заповітний зелений замок, щоб вказати, що ваш веб-сайт захищений.

  Оптимізація Cloudflare для WordPress за допомогою плагіна

  Cloudflare пропонує спеціалізований плагін для WordPress для налаштування, оптимізованого WordPress одним натисканням кнопки. Плагін дозволяє швидко налаштувати Cloudflare на вашому сайті WordPress, додавати набори правил брандмауера веб-додатків (WAF), автоматично очищати кеш і багато іншого.

  Для початку встановіть та активуйте плагін Cloudflare на своєму веб-сайті. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

  Після закінчення потрібно відвідати Налаштування »Cloudflare на панелі адміністратора, щоб налаштувати настройки Cloudflare.

  На сторінці налаштувань ви побачите кнопку Створити свій безкоштовний рахунок та параметр входу для вже існуючих облікових записів. Просто натисніть на опцію входу.

  Увійдіть до облікового запису Cloudflare за допомогою WordPress

  На наступному екрані вам потрібно буде ввести електронну пошту та ключ API Cloudflare.

  Введіть форму облікових даних API Cloudflare

  Ви можете знайти ключ API у своєму обліковому записі на веб-сайті Cloudflare.

  Просто відкрийте сторінку “Мій профіль” і натисніть на маркери API. Після цього перейдіть до розділу Global API Key і натисніть кнопку Перегляд.

  Переглянути ключ Cloudflare API

  Це відкриє спливаюче вікно та відобразить ваш ключ API. Вам потрібно скопіювати ключ.

  Скопіюйте ключ Cloudflare API

  Далі поверніться до інформаційної панелі WordPress та введіть свою електронну адресу та ключ API.

  Збережіть облікові дані API Cloudflare в WordPress

  Після цього домашня сторінка Cloudflare з’явиться на панелі приладів. Звідти ви можете застосувати оптимізацію WordPress одним клацанням миші, очистити кеш, увімкнути автоматичний кеш тощо.

  Оптимізуйте Cloudflare для WordPress

  Ви можете знайти інші варіанти Cloudflare, натиснувши на параметр Налаштування.

  Cloudflare для налаштувань WordPress

  Він також показує статистичні дані, такі як відвідувачі, збережена пропускна здатність, загрози заблоковані тощо з параметра Analytics.

  Cloudflare Analytics в WordPress

  Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як налаштувати безкоштовний CDN у форматі Cloudflare в WordPress. Ви також можете переглянути наш повний посібник із безпеки веб-сайту WordPress.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map