Як налаштувати привітання голосової пошти для бізнесу (із прикладами)

Коли ви телефонуєте за номером ділового телефону, вас часто вітають автоматичне привітання з голосової пошти, яке допоможе вам провести телефонний каталог та наступні кроки.


Ці привітання з голосовою поштою роблять ваш малий бізнес професійним, і вони можуть допомогти збільшити продажі, а також підвищити задоволеність клієнтів.

У цій статті ми покажемо вам, як налаштувати привітання з голосової пошти для свого інтернет-магазину, бізнесу чи блогу. Ми також покажемо найкращі приклади привітання з голосової пошти, які можна використовувати як шаблон.

Налаштування голосової пошти для вашого бізнесу

Чому привітання голосової пошти важливо для вашого бізнесу?

Понад 88% місцевих пошукових запитів на мобільних пристроях закінчуються телефонними дзвінками. В основному завдяки чудовому клацанню кнопки дзвінка, яке відображається в результатах локального пошуку Google.

Натисніть кнопку для виклику в результатах пошуку для мобільних пристроїв

Для багатьох малих підприємств неможливо негайно відповісти на всі дзвінки. Іноді клієнти можуть зателефонувати після робочого часу, а ви можете бути зайняті або не мати на той час персоналу.

Тут надходить ваше привітання з голосовою поштою.

Для багатьох клієнтів це буде їх перший контакт з вашим бізнесом. Якщо не налаштувати привітання з голосовою поштою, ви можете втратити клієнта до свого конкурента.

З іншого боку, отримання права привітання на голосову пошту також може мати серйозні наслідки. Клієнти можуть зависати, а не слідкувати за ними або просто звертатися до своїх конкурентів.

Зважаючи на це, давайте подивимось, як правильно налаштувати привітання з голосової пошти для вашого інтернет-бізнесу.

Найкращий спосіб налаштування привітання голосової пошти

Зазвичай власники малого бізнесу використовують стаціонарний або мобільний телефон для управління дзвінками. Хоча це може виконати роботу, вони не дозволяють вам правильно керувати діловими дзвінками або налаштовувати ефективне автоматичне привітання з голосової пошти.

Найкращий спосіб управління діловими дзвінками – це використання послуги ділового телефону. Багато малих підприємств використовують віртуальний номер телефону, оскільки він дозволяє ефективно керувати діловими дзвінками, не приносячи шкоди своїй приватності.

На відміну від стаціонарного або мобільного номера, він використовує Інтернет для управління дзвінками. Офіційним терміном цієї технології називається діловий телефонний сервіс VoIP (протокол голосу через Інтернет).

Використання послуги ділового телефону дає вам наступні переваги перед стаціонарними та мобільними.

 • Ви можете встановити свій робочий час і записати різні голосові привітання, які відтворюватимуться залежно від часу дня.
 • Ви можете налаштувати автоматичний супровід, додати розширення для маршрутизації дзвінків, дозволити користувачам залишати голосове повідомлення тощо.
 • Він працює на вашому комп’ютері, планшеті, настільному телефоні та навіть на мобільному телефоні за допомогою додатків.
 • Кілька користувачів можуть використовувати один і той же номер телефону незалежно від їх місцезнаходження.
 • Ви можете легко надати доступ новим працівникам, не зателефонувавши до техніка або придбавши нове обладнання.

Ми рекомендуємо використовувати Nextiva, оскільки це найкращий постачальник послуг ділових телефонів на ринку. Вони пропонують вичерпний набір функцій із зручним у користуванні веб-панеллю адміністрування та додатками для телефону.

Nextiva

Ми використовуємо Nextiva у своєму бізнесі для управління дзвінками для WPBeginner та інших властивостей Awesome Motive.

Якщо ви хочете іншого рішення, то погляньте на RingCentral. Це ще одна чудова послуга ділового телефону. Вони пропонують неймовірно насичену платформу, з безліччю інструментів для управління голосовими вітаннями, автосервісами, голосовими повідомленнями, стенограмами дзвінків тощо.

Після налаштування послуги ділового телефону ви можете налаштувати голосові привітання, використовуючи їх легкі для дотримання налаштування.

Приклади голосового привітання для бізнесу

Існує кілька основних правил, яких потрібно дотримуватися, щоб створити найефективніші привітання з голосової пошти.

 • Уникайте кліше на кшталт “Ваш дзвінок важливий для нас”, вони надмірно використовуються і більше не відчувають себе щирими.
 • Переконайтеся, що ваш запис голосової пошти звучить доброзичливо та особисто.
 • Намагайтеся не звучати так, як читаєте зі сценарію.
 • Якщо можете, то наймайте голосового виконавця, який допоможе вам записати вітання голосової пошти. Ви навіть можете знайти когось на Fiverr.
 • Переконайтеся, що ваша голосова пошта надає важливу інформацію, наприклад робочий час та контактну інформацію.

Нижче наведено декілька шаблонів привітання з голосової пошти, які можна використовувати для вашого бізнесу.

Приклади привітання з голосової пошти у неробочий час

Це привітання з голосовою поштою буде відтворюватися, коли клієнти зателефонують вам у робочий час або у вихідні дні. Переконайтеся, що це привітання з голосовою поштою повідомляє користувачів про робочий час, альтернативні способи досягнення служб клієнтів або магазину.

“Привіт, ви дійшли до [назва компанії]. Ми доступні по телефону з [9:00] до [18:00] [PST] з понеділка по п’ятницю. Ви також можете скористатися контактною формою на нашому веб-сайті, [www.example.com], щоб залишити нам повідомлення, і ми повернемося до вас електронною поштою. Якщо ви хочете, щоб ми передзвонили вам, тоді залиште своє ім’я та номер разом із коротким повідомленням, і наша команда зв’яжеться з вами якнайшвидше. “

“Привіт, ви дійшли до [назва компанії]. Наразі ми не можемо відповісти на ваш дзвінок. Наш робочий час – [робочий час] з понеділка по п’ятницю. Наш магазин у [магазині] залишається відкритим для клієнтів у вихідні дні. Ви також можете зв’язатися з нами за допомогою прямого чату на нашому веб-сайті [www.example.com] [24 години на день 7 днів на тиждень]. Якщо це не терміново, і ви хочете, щоб ми відкликали дзвінок, тоді залиште своє ім’я та номер після звукового сигналу. ”

Як ви бачите, обидва приклади надають важливу інформацію та пропонують клієнтам альтернативні способи зв’язку через чат або контактну форму.

Приклади привітання з голосовою поштою

Ці вітальні повідомлення можна записати під час свят.

“Здрастуйте, ви дійшли до [назва компанії]. Наша команда зараз поза офісом, щоб провести канікули з друзями та родиною. Ми повернемось до роботи [день і час]. Будь ласка, залиште нам своє ім’я та номер, і ми повернемося якнайшвидше. [Веселих свят (або підходяще привітання до цього свята)] “.

“Щасливих свят! Наша команда за адресою [назва компанії] відсутня до [дата]. Якщо ви вже є клієнтом, ви все одно можете відкрити квиток на підтримку на нашому веб-сайті, ми спробуємо зв’язатися з вами протягом наступних 24 годин. Ви також можете зв’язатися з нами за допомогою прямого чату або форми контакту на нашому веб-сайті [www.example.com]. Якщо це не терміново, ви можете залишити нам своє ім’я та номер після звукового сигналу. Ми повернемо ваш дзвінок якнайшвидше. “

“Привіт, ви дійшли до [найменування компанії]. Ми закриті (назва свята) і повернемось до роботи [дата та час]. Якщо вам потрібна термінова відповідь, ви можете надіслати нам електронний лист за адресою (email_address), ми спробуємо відповісти на всі електронні листи протягом 24 годин. Ви також можете залишити нам повідомлення, і ми повернемося до вас після свят (з Новим роком / святом) “.

Як ви бачите, ці привітання з голосової пошти надають клієнтам якомога більше інформації. Ці привітання також гарантують, що клієнти знають, як отримати швидшу відповідь, використовуючи альтернативні методи контакту під час свят.

Приклади привітання з голосовою поштою в гостях / зайнятістю

Якщо ви зайняті, виїжджаєте або не маєте уваги і не можете негайно відповісти на дзвінки клієнта, ви можете використовувати ці привітання як приклад.

“Привіт, ви дійшли до [найменування компанії], ми не можемо прийняти ваш дзвінок зараз, але ми хотіли б передзвонити вам якнайшвидше. Будь ласка, залиште нам своє ім’я та номер після звукового сигналу. ”

«Привіт, зараз ми далеко від телефону. Якщо це не надто терміново, ви можете надіслати нам електронну пошту (електронна адреса). В іншому випадку залиште своє ім’я та номер після звукового сигналу, і ми негайно передзвонимо вам. ”

Якщо ви єдина людина, яка відповідає на дзвінки, тоді ви можете зробити це привітанням голосової пошти.

“Привіт, ви досягли (Ваше ім’я). На даний момент я не можу відповісти на телефон. Ви можете надіслати мені електронний лист (електронну адресу) або залишити своє ім’я та номер після звукового сигналу, і я передзвоню вам якнайшвидше ».

Тестуйте та вдосконалюйте привітання голосової пошти

Ще одна чудова причина використовувати професійний телефонний сервіс – це те, що ви можете відстежувати всі ваші дзвінки та переглядати детальні звіти про них. Наприклад, так виглядає сторінка Nextiva для аналітики викликів.

Сторінка аналітики викликів у Nextiva

Вам потрібно буде відстежити, скільки користувачів чує привітання голосової пошти та як вони реагували. Привітання з голосовою поштою з більш високою кількістю клієнтів, які залишають повідомлення, працюють ефективно.

Повідомлення голосової пошти, які навіть не чути повністю, є невдачею.

Ми радимо спробувати різні привітання з голосової пошти, щоб знайти ідеальний баланс. Періодичне оновлення привітання голосової пошти також може допомогти заповнити прогалини в спілкуванні, про які ви навіть не знали, що існують.

Слідкуйте за повідомленнями голосової пошти

Тепер, коли ви налаштували зважене, інформативне та доброзичливе привітання з голосової пошти, наступний крок стає ще більш важливим.

Що відбувається після того, як клієнт залишає вам голосове повідомлення?

Якщо ви використовуєте професійну систему ділових телефонів, ви зможете легко відстежувати та відповідати на ці повідомлення.

Переконайтесь, що ви та ваш персонал однаково добре підготувались до швидкого спостереження. Швидкий зворотний виклик проходить довгий шлях у зміцненні ділових відносин та закритті продажів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як налаштувати привітання з голосової пошти для вашого інтернет-бізнесу. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як створити інформаційний бюлетень електронної пошти для вашого бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map