Як перемістити WordPress з локального сервера на веб-сайт у реальному часі (2 методи)

Один із способів прискорити розробку веб-сайту – це створити свій веб-сайт на власному комп’ютері за допомогою програмного забезпечення типу WAMP (для Windows) або MAMP (для Mac).


Після того, як ви закінчите удосконалювати свій веб-сайт, наступним кроком є ​​переміщення його з комп’ютера на веб-сайт, що перебуває в реальному часі, та обмін своїм твором із усім світом. У цій статті ми покажемо вам, як легко перемістити WordPress з локального сервера на активний сайт.

Перемістіть WordPress з локального сервера на живий сайт

Ми розглянемо два різні способи переміщення WordPress з локального сервера на ваш веб-сайт у реальному часі (крок за кроком).

Перший метод використовує плагін міграції WordPress і рекомендується для початківців. У другому методі ми покажемо вам, як вручну перемістити WordPress з локального сервера на активний сайт.

Ви можете вибрати метод, який найбільше підходить вам:

    Перед тим як ти почнеш

    Для того, щоб ви перенесли WordPress з localhost на живий сервер, вам потрібно мати кілька речей на місці.

    По-перше, ми припускаємо, що на вашому комп’ютері працює сайт WordPress на локальному сервері (який також називається localhost), і ви маєте повний доступ до нього.

    Далі вам потрібно мати доменне ім’я та веб-хостинг. У нас є список найкращих хостингових компаній WordPress, які ви можете вибрати.

    Щоб пришвидшити його, можна використовувати Bluehost. Вони є офіційним хостинг-провайдером, рекомендованим WordPress, і вони пропонують нашим користувачам ексклюзивну знижку 60% + безкоштовний домен.

    Якщо вам потрібна допомога з налаштування вашого веб-сайту, дотримуйтесь покрокового керівництва щодо створення веб-сайту.

    Нарешті, вам знадобиться мати програму FTP і знати, як користуватися FTP, щоб ви могли завантажувати свій вміст на прямий сайт.

    Готові? Почнемо міграцію вашого веб-сайту WordPress.

    Спосіб 1. Перенесіть WordPress з локального сервера на веб-сайт, використовуючи плагін міграції

    Цей спосіб простіше і рекомендується новачкам. Ми будемо використовувати плагін для міграції WordPress для переміщення WordPress з localhost на активний сайт.

    Крок 1. Встановіть та встановіть плагін дублікатора

    По-перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін Duplicator на вашому локальному сайті. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

    Після активації вам потрібно перейти Копіювач »Пакети і натисніть кнопку “Створити нову”.

    Створення нового пакета дублікатора

    Після цього натисніть на наступну кнопку для продовження.

    Копіювач тепер запустить кілька тестів, щоб побачити, чи все в порядку. Якщо всі елементи позначені “Добре”, натисніть кнопку “Створити”.

    Пакет складання

    Цей процес може зайняти кілька хвилин, залежно від розміру вашого веб-сайту. Потрібно залишити цю вкладку відкритою, поки процес не завершиться.

    Закінчивши, ви побачите параметри завантаження для Інсталятора та пакета Архів. Для завантаження обох файлів на комп’ютер потрібно натиснути посилання “Завантажити одним клацанням”.

    Завантажити пакет

    Отже, що це за файли?

    Ну, архівний файл – це копія вашого повного веб-сайту WordPress. Він включає всі основні файли WordPress, а також ваші зображення, завантаження, теми, плагіни та резервну копію вашої бази даних WordPress.

    Файл інсталятора – це сценарій, який автоматизує міграцію, розпакувавши архівний файл.

    Крок 2. Створіть базу даних для свого веб-сайту в реальному часі

    Перш ніж запустити інсталятор або завантажити веб-сайт WordPress з localhost на ваш хостинг-сервер, вам потрібно буде створити базу даних MySQL для вашого веб-сайту в реальному часі.

    Якщо ви вже створили базу даних MySQL, цей крок ви можете пропустити.

    Щоб створити базу даних, потрібно відвідати інформаційну панель cPanel свого облікового запису хостингу. Прокрутіть униз до розділу Бази даних, а потім натисніть на значок баз даних MySQL.

    Значок бази даних в cPanel

    На наступному екрані ви побачите поле для створення нової бази даних. Просто введіть назву вашої бази даних та натисніть кнопку “Створити базу даних”.

    Створіть нову базу даних

    cPanel тепер створить нову базу даних для вас. Після цього потрібно прокрутити вниз до розділу користувачів MySQL.

    Далі введіть ім’я користувача та пароль для нового користувача та натисніть кнопку “Створити користувача”.

    Додайте користувача MySQL

    Новий користувач, який ви тільки що створили, досі не має дозволу на роботу з базою даних. Давайте змінимо це.

    Прокрутіть униз до розділу “Додати користувача до бази даних”. Просто виберіть користувача баз даних, який ви створили, у спадному меню поруч із полем “Користувач”, а потім виберіть базу даних та натисніть кнопку “Додати”..

    Збережіть користувача в базі даних

    Тепер ваша база даних готова до використання з вашим веб-сайтом WordPress. Обов’язково запишіть ім’я бази даних, ім’я користувача та пароль. Ця інформація вам знадобиться на наступному кроці.

    Крок 3. Завантажте файли з локального сервера на веб-сайт Live

    Тепер вам потрібно завантажити файли архіву та інсталятора з вашого локального сайту на ваш хостинг-акаунт.

    Спочатку підключіться до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта. Після підключення переконайтеся, що кореневий каталог вашого веб-сайту повністю порожній.

    Зазвичай кореневим каталогом є папка / home / public_html /.

    Деякі хостинг-компанії WordPress автоматично встановлюють WordPress під час реєстрації. Якщо у вас там є файли WordPress, їх потрібно видалити.

    Після цього ви можете завантажити файли архіву та інсталятора з Duplicator у порожню кореневу директорію.

    Файли міграції в кореневому каталозі

    Крок 4. Запуск сценарію міграції

    Після завантаження файлів міграції вам потрібно відвідати таку URL-адресу у своєму браузері:

    http://example.com/installer.php

    Не забудьте замінити example.com на власне доменне ім’я.

    Це запустить майстра міграції дублікатора.

    Копіювач ініціалізований

    Інсталятор автоматично сканує файл архіву та запустить перевірку перевірки. Потрібно перевірити умови & Умови та продовжити, натиснувши кнопку Далі.

    На наступному екрані він попросить вас ввести інформацію про свою базу даних WordPress.

    Ваш хост, швидше за все, буде localhost. Після цього ви введете реквізити бази даних, яку ви створили на попередньому кроці.

    Підключіть свою базу даних

    Натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

    Копіювач тепер імпортує резервну копію бази даних WordPress з архіву у нову базу даних.

    Далі він попросить оновити URL-адресу сайту або Шлях. Вам нічого не потрібно змінювати, оскільки воно автоматично визначає URL-адресу вашого веб-сайту та його шлях.

    Оновіть URL-адресу сайту

    Натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

    Копіювач завершить міграцію та покаже екран успіху. Тепер ви можете натиснути кнопку «Увійти адміністратора», щоб увійти в адміністративну область WordPress свого веб-сайту.

    Успішно переміщено

    Після входу на веб-сайт, Duplicator автоматично очистить інсталяційні файли.

    Ось і все, ви успішно перемістили WordPress з локального сервера на свій веб-сайт.

    Метод 2. Передача WordPress вручну з локального сервера на веб-сайт Live

    У цьому методі ми покажемо вам, як вручну перемістити WordPress з локального сервера на ваш веб-сайт. Це стане в нагоді, якщо перший метод не працює або ви вважаєте за краще це робити вручну.

    Крок 1: Експорт локальної бази даних WordPress

    Перше, що вам потрібно зробити – це експортувати локальну базу даних WordPress. Ми будемо використовувати phpMyAdmin для цього. Якщо ви з ним незнайомі, то, можливо, ви захочете ознайомитись з нашим посібником з управління базами даних WordPress за допомогою phpMyAdmin.

    Просто перейдіть до http: // localhost / phpmyadmin / і натисніть на свою базу даних WordPress. Далі натисніть на Експорт кнопку у верхній панелі меню.

    Експорт з localhost

    В Спосіб експорту Ви можете вибрати “Швидкий” або “Спеціальний”. Custom надасть вам більше варіантів експорту вашої бази даних.

    Рекомендуємо вибрати Швидкий, а потім натисніть кнопку Іди кнопка для завантаження вашої бази даних.

    Експорт бази даних WordPress за допомогою phpMyAdmin

    Крок 2: Завантажте файли WordPress на веб-сайт Live

    Тепер нам потрібно буде перемістити всі файли вашого веб-сайту на активний сайт.

    Для початку продовжуйте роботу та відкрийте FTP-клієнт та підключіться до свого облікового запису веб-хостингу.

    Коли ви підключитесь до свого веб-сайту, переконайтеся, що ви завантажили файли у потрібний каталог. Наприклад, якщо ви хочете розмістити сайт на vašite.com, тоді ви хочете завантажити всі файли у свій каталог public_html.

    Тепер виберіть свої локальні файли WordPress та завантажте їх на ваш живий сервер.

    Завантаження WordPress з localhost на живий сайт

    Крок 3: Створіть базу даних MySQL на веб-сайті Live

    Поки ваш клієнт FTP завантажує ваші файли WordPress, ви можете розпочати імпорт своєї бази даних на живий сервер. Більшість постачальників послуг хостингу WordPress пропонують cPanel керувати вашим обліковим записом хостингу, тому ми покажемо вам, як створити базу даних за допомогою cPanel.

    Спочатку потрібно увійти на інформаційну панель cPanel і натиснути на Бази даних MySQL піктограму, яку можна знайти в розділі баз даних.

    Розділ бази даних в cpanel

    На наступному екрані створіть базу даних, ввівши ім’я вашої бази даних та натиснувши на Створити базу даних кнопка.

    Нова база даних

    Після створення вашої бази даних прокрутіть униз до Користувачі MySQL розділ і створити або додати наявного користувача до бази даних.

    Після додавання користувача, cPanel дозволить вам встановити MySQL привілеї для цього користувача. Просто надайте користувачеві всі привілеї, переконайтесь, що кожне поле встановлено, і натисніть кнопку Внесіть зміни кнопка.

    надати всі привілеї користувачеві бази даних

    Крок 4: Імпорт бази даних WordPress на веб-сайті Live

    Наступним кроком у процесі є імпорт вашої бази даних WordPress.

    Перейдіть на інформаційну панель cPanel, прокрутіть униз до розділу баз даних і натисніть на phpMyAdmin.

    Це перенесе вас до phpMyAdmin, де ви хочете натиснути на базу даних, створену на кроці 3. PhpMyAdmin покаже вашу нову базу даних без таблиць.

    Натисніть на Імпорт в верхньому меню. На сторінці імпорту натисніть на Виберіть файл потім виберіть файл бази даних, який ви зберегли на кроці 1.

    Нарешті, натисніть кнопку Іди кнопка внизу сторінки. PhpMyadmin тепер імпортує вашу базу даних WordPress.

    Імпортуйте базу даних через phpMyAdmin

    Крок 5: Змініть URL-адресу сайту

    Тепер вам потрібно змінити URL-адресу сайту у вашій базі даних, щоб він з’єднувався з вашим живим веб-сайтом WordPress.

    У phpMyAdmin шукайте таблицю wp_options у вашій базі даних, яку ми щойно імпортували на кроці 4. Якщо ви змінили префікс бази даних, то замість wp_options це може бути {prefix} _options.

    Натисніть на Огляд кнопка поруч із wp_options або посиланням, яке ви бачите на бічній панелі, щоб відкрити сторінку зі списком полів у таблиці wp_options. Дивіться знімок екрана нижче:

    Перегляньте таблицю параметрів wp

    Під полем options_name, вам потрібно шукати siteurl. Клацніть піктограму “Редагувати поле”, яку можна знайти в лівій крайній частині на початку рядка.

    Редагуйте siteurl в phpMyAdmin

    Після натискання поля редагування з’явиться вікно редагування поля. У полі введення для option_value ви побачите URL-адресу локальної установки, можливо, щось на зразок: http: // localhost / test. У цьому полі обережно вставіть новий URL-адресу веб-сайту, наприклад: https://www.wpbeginner.com

    Збережіть поле, натиснувши на Іди кнопка.

    редагуйте поле siteurl

    Далі вам потрібно повторити цей крок для імені параметра: додому. Сторінка wp_options може становити кілька сторінок, тому просто знайдіть домашню вкладку.

    Зазвичай це на другій сторінці, до якої можна перейти, натиснувши стрілки на сторінки в phpMyAdmin.

    Оновіть додому URL повинен бути таким же, як і ваш siteurl.

    Крок 6: Налаштування вашого веб-сайту в реальному часі

    Тепер, коли ми імпортували базу даних і весь наш вміст повинен бути завантажений, саме час налаштувати WordPress.

    Наразі на вашому сайті повинна з’являтися помилка встановлення помилки підключення до бази даних.

    Щоб виправити це, підключіться до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта та відредагуйте файл wp-config.php.

    Вам потрібно буде вказати ім’я бази даних, користувача та пароль, створені раніше на кроці 3.

    Далі збережіть файл wp-config.php і завантажте його назад на свій сервер.

    Тепер ви можете відвідати свій веб-сайт, і він має бути доступним зараз.

    Далі вам потрібно увійти на свою адміністративну панель WordPress та перейти до Налаштування »Загальні. Не змінюючи нічого, прокрутіть донизу та натисніть на Зберегти зміни кнопка.

    Це забезпечить коригування URL-адреси сайту в будь-якому іншому місці, де воно має бути.

    Після цього перейдіть до Налаштування »Постійне посилання і натисніть Зберегти зміни щоб забезпечити нормальну роботу всіх поштових посилань.

    Крок 7: Виправлення зображень та нерозривних посилань шляхом оновлення шляхів

    Кожного разу, коли ви переміщуєте веб-сайт WordPress з одного домену в інший або з локального сервера на веб-сайт, який перебуває в реальному часі, ви стикаєтесь зі зламаними посиланнями та відсутніми зображеннями.

    Ви можете або використовувати SQL-запит, або використовувати плагін Velvet Blues WordPress.

    Для тих, хто хоче це зробити через SQL, ось простий запит SQL, який повинен вирішити цю проблему:

    ОНОВЛЕННЯ wp_posts SET post_content = ЗАМІНА (post_content, ‘localhost / test /’, ‘www.yourlivesite.com/’);

    Просто перейдіть до phpMyAdmin, клацніть на базі даних, а потім натисніть на SQL у верхньому меню. Напишіть цей запит, але не забудьте змінити його за допомогою власного URL-адреси місцевого сайту та активного веб-сайту.

    Виправлення зображень WordPress та порушених URL-адрес після переходу на живий сайт

    Ось і все, ви успішно перенесли WordPress з локального сервера на живий сайт!

    Сподіваємось, зараз ваш веб-сайт у реальному часі працює і працює безперебійно. Не забудьте перевірити свій веб-сайт, щоб переконатися, що все працює так, як очікувалося. Якщо ви помітили будь-які помилки, ви можете ознайомитися з нашим посібником із поширених помилок WordPress, щоб допомогти у вирішенні проблем.

    Jeffrey Wilson Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
      Like this post? Please share to your friends:
      Adblock
      detector
      map