Як перенести WordPress на новий хост або сервер без простою

Ви плануєте перенести свій сайт WordPress на нову хостинг-компанію або інший сервер? Найбільшим ризиком при переключенні веб-хостингу або переході веб-сайту на новий сервер є втрата даних та простої.


І те, і інше може зробити ваш веб-сайт тимчасово недоступним для користувачів та пошукових систем, що може призвести до втрати продажів та рейтингу пошукових систем.

У цьому покроковому підручнику ми покажемо вам, як безпечно перенести ваш сайт WordPress на новий хост без будь-якого простою.

Ми також відповімо на найчастіші запитання щодо переміщення сайту WordPress до нового хостинг-провайдера, щоб уникнути помилок..

Перенесення WordPress з одного хоста на інший

Важливо: Перш ніж ми почнемо, ми хочемо, щоб ви знали, що багато компаній, що займаються хостингом WordPress, пропонують безкоштовну міграційну послугу. Він може бути не вказаний на їхньому веб-сайті, тому все, що вам потрібно зробити, – це запитати. Зазвичай це безкоштовно, але деякі можуть стягувати невелику плату.

Зважаючи на це, давайте подивимося на кроки, які ми розповімо про переміщення WordPress на новий хостинг-сервер (без простоїв).

  Готові? Давайте розпочнемо.

  Крок 1: Виберіть новий хост WordPress

  Якщо ви зациклювались на повільному веб-хості навіть після оптимізації швидкості та продуктивності WordPress, настав час перенести свій сайт WordPress на новий хост, який може справлятися зі зростанням вашого трафіку.

  Шукаючи нового хостинг-провайдера WordPress, важливо вибирати ретельно, тому вам не доведеться рухатися знову знову.

  Ось, кого ми рекомендуємо:

  • Для надійних спільний хостинг, радимо поїхати з Bluehost. Вони офіційно рекомендовані WordPress.org. Використовуючи наш купон Bluehost, користувачі WPBeginner отримують знижку 60% та безкоштовне доменне ім’я.
  • Якщо ви шукаєте хмарний хостинг або місцеположні провайдерів, то рекомендуємо перевірити Siteground. Вони мають центри обробки даних на трьох різних континентах.
  • Якщо ви шукаєте керований хостинг WordPress, то радимо перевірити WP Engine. Вони є найкращим і найвідомішим постачальником в галузі.

  Купуючи новий хостинг, НЕ встановлюйте WordPress. Ми зробимо це на наступному кроці.

  Наразі ваш новий обліковий запис веб-хостингу має бути повністю порожнім, без файлів чи папок у вашому головному каталозі.

  Крок 2: Налаштування копіювача для легкої міграції

  Перше, що вам потрібно зробити – це встановити та активувати безкоштовний плагін Duplicator на веб-сайті, який ви хочете перемістити. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

  Копіювач – це безкоштовний плагін, який ми настійно рекомендуємо. Ви також можете використовувати його для переміщення вашого веб-сайту на нове доменне ім’я, не втрачаючи SEO.

  Однак у цій статті ми ознайомимо вас із тим, як використовувати його для переміщення вашого веб-сайту WordPress з одного хоста на інший з нульовим простоєм..

  Після того як ви встановили та активували копіювач, перейдіть до Копіювач »Пакети сторінки у вашій адміністраторній області WordPress.

  Далі вам потрібно натиснути кнопку “Створити нове” у верхньому правому куті.

  Створення нового пакету в Duplicator

  Після цього натисніть кнопку Далі та виконайте кроки для створення вашого пакету.

  Копіювач створить майстра пакетів

  Переконайтесь, що результати сканування перевіряються (усе повинно говорити “Добре”), а потім натисніть кнопку Побудувати кнопка.

  Пакет складання

  Процес може зайняти кілька хвилин, тому залиште вкладку відкритою, оскільки плагін виконує свою роботу.

  Як тільки процес завершиться, ви побачите параметри завантаження для Інсталятора та пакета Архів. Для завантаження обох файлів потрібно натиснути посилання “Завантаження одним кліком”.

  Завантажте файли пакетів

  Архівний файл – це копія вашого повного веб-сайту, а файл інсталятора автоматизує процес встановлення для вас.

  Крок 3. Імпортуйте свій сайт WordPress на новий хост

  Тепер, коли ви завантажили і архів, і файли інсталятора, наступним кроком є ​​завантаження їх на новий веб-хост.

  Це можна зробити, підключившись до нового веб-хоста за допомогою FTP.

  Якщо ви ніколи цього не робили, перегляньте посібник для початківців щодо завантаження файлів через FTP в WordPress.

  Зазвичай ви вводите доменне ім’я свого веб-сайту як хост під час підключення свого FTP-клієнта.

  Однак, оскільки ваше доменне ім’я все ще вказує на ваш старий хост, вам потрібно буде підключитися, ввівши IP-адресу вашого сервера або ім’я сервера. Ви можете знайти цю інформацію на інформаційній панелі cPanel нового облікового запису хостингу.

  Пошук IP-адреси сервера або імені хоста на інформаційній панелі cPanel

  Якщо ви не в змозі знайти цю інформацію, тоді ви можете звернутися за підтримкою у вашої нової веб-хостингової компанії, і вони допоможуть вам допомогти.

  Використовуючи FTP-клієнт, вам потрібно завантажити файл installer.php і ваш файл архіву .zip у кореневий каталог вашого веб-сайту.

  Зазвичай це / ім’я користувача / public_html / папка.

  Знову ж таки, якщо ви не впевнені, то зверніться до своєї веб-хостингової компанії.

  Переконайтеся, що ваш кореневий каталог повністю порожній. Деякі веб-хостингові компанії автоматично встановлюють WordPress під час реєстрації.

  Якщо у вашому кореневому каталозі встановлений WordPress, то спочатку потрібно видалити WordPress.

  Після завершення вам потрібно завантажити як архівний zip-файл, так і installer.php-файл у кореневий каталог вашого сайту.

  Крок 4: Змініть файл хостів, щоб запобігти простою

  Після завантаження обох файлів на новий хост потрібно отримати доступ до файлу installer.php у веб-переглядачі.

  Зазвичай до цього файлу можна отримати доступ за такою URL-адресою:

  http://www.example.com/installer.php

  Однак ця URL-адреса перенесе вас на ваш старий веб-хост, і ви отримаєте помилку 404. Це тому, що ваше доменне ім’я все ще вказує на ваш старий веб-хост.

  Зазвичай в інших навчальних посібниках може бути запропоновано змінити сервери доменних імен і вказати його на нову хостинг-компанію, але це неправильно.

  Якщо ви це зробите зараз, то під час переміщення ваші відвідувачі побачать зламаний веб-сайт.

  Ми покажемо вам, як ви можете тимчасово отримати доступ до свого нового сайту на комп’ютері, не впливаючи на ваш старий сайт.

  Це робиться з файлом хостів на вашому комп’ютері.

  Файл хостів можна використовувати для зіставлення доменних імен на конкретні IP-адреси. Іншими словами, це дозволяє обманути ваш комп’ютер, думаючи, що веб-сайт переміщений, хоча це не так.

  Давайте подивимось, як додати запис доменного імені у файл хостів, щоб він вказував на вашу нову хостинг-компанію.

  Внесення цих змін дозволить вам отримати доступ до файлів на новому хості за допомогою власного доменного імені, тоді як інша частина світу все ще матиме доступ до вашого сайту зі старого хоста. Це забезпечує 100% часу роботи.

  Перше, що вам потрібно зробити – це знайти IP-адресу нового сервера веб-хостингу. Щоб знайти це, вам потрібно увійти на інформаційну панель cPanel і натиснути посилання розширити статистику на лівій бічній панелі. Адреса вашого сервера буде вказана як спільна IP-адреса.

  У деяких веб-хостингових компаніях ви знайдете цю інформацію під заголовком “Інформація про рахунок”.

  Знайти спільну IP-адресу

  На наступному кроці потрібно перейти користувачам Windows Програми »Усі програми» Аксесуари, клацніть правою кнопкою миші на Блокноті та виберіть Запустити як адміністратор.

  З’явиться підказка Windows UAC, і вам потрібно натиснути кнопку Так, щоб запустити Блокнот з правами адміністратора.

  На екрані блокнота перейдіть до Файл »Відкрити а потім перейдіть до папки C: \ Windows \ System32 \ drivers \ тощо. У цій папці виберіть файл хостів і відкрийте його.

  Якщо ви використовуєте Mac, вам потрібно відкрити додаток Terminal і ввести цю команду для редагування файлу хостів:

  sudo nano / private / тощо / господарі

  Як для користувачів Windows, так і для Mac, у нижній частині файлу хостів потрібно ввести IP-адресу, яку ви скопіювали, а потім ввести своє доменне ім’я. Подобається це:

  192.168.1.22 www.example.com

  Переконайтесь, що ви замінили IP-адресу на ту, яку ви скопіювали з cPanel, а example.com на власне доменне ім’я.

  Після завершення збережіть зміни.

  Тепер ви можете отримати доступ до своїх файлів на новому хості за допомогою свого доменного імені на комп’ютері.

  Важливо: Не забудьте скасувати зміни, внесені до файлу хостів після завершення міграції (крок 6).

  Крок 5: Створення бази даних MySQL на новому хості

  Перш ніж запустити інсталятор на новому хості, вам потрібно буде створити базу даних MySQL на новому хостинг-акаунті. Якщо ви вже створили базу даних MySQL, ви можете перейти до наступного кроку.

  Створення бази даних у cPanel

  Перейдіть на інформаційну панель cPanel нового облікового запису хостингу, перейдіть до розділу Бази даних та натисніть на значок баз даних MySQL.

  Бази даних MySQL в cPanel

  Ви побачите поле для створення нової бази даних. Введіть назву вашої бази даних та натисніть кнопку «Створити базу даних».

  Створення нової бази даних

  Після створення бази даних MySQL потрібно прокрутити вниз до розділу користувачів MySQL.

  Далі введіть ім’я користувача та пароль для нового користувача та натисніть кнопку “Створити користувача”.

  Створіть користувача MySQL

  Після цього вам потрібно додати цього користувача до вашої бази даних. Це дасть ім’я користувача, яке ви тільки що створили, всі дозволи на роботу з цією базою даних.

  Це можна зробити, прокрутивши униз до розділу “Додати користувача до бази даних”. Просто виберіть користувача баз даних, який ви створили, у спадному меню поруч із користувачем, а потім виберіть базу даних та натисніть кнопку додати.

  Додавання користувача до бази даних

  Тепер ваша база даних готова до використання з WordPress. Обов’язково занотуйте ім’я бази даних, ім’я користувача та пароль. Ця інформація вам знадобиться на наступному кроці.

  Крок 6: Почніть процес міграції дублікатора

  Тепер ми готові запустити інсталятор. Перейдіть до наступної адреси у вікні веб-переглядача, замінивши example.com на ваше доменне ім’я:

  http://www.example.com/installer.php

  Ініціалізовано програму встановлення копіювача

  Інсталятор виконає кілька тестів і покаже вам “Пройти” поруч із тестами архіву та перевірки.

  Потрібно перевірити умови & Умови та продовжити, натиснувши кнопку Далі.

  Тепер вас попросять ввести хост MySQL, ім’я бази даних, ім’я користувача та пароль.

  Ваш хост, швидше за все, буде localhost. Після цього ви введете реквізити бази даних, яку ви створили на попередньому кроці.

  Підключення до бази даних

  Ви можете натиснути кнопку “Тестова база даних”, щоб переконатися, що ви ввели правильну інформацію.

  Якщо копіювач може підключитися, ви побачите рядок, що починається з Pass. В іншому випадку ви побачите інформацію про помилку підключення до бази даних.

  Натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

  Копіювач тепер імпортуватиме вашу базу даних WordPress з архіву в нову базу даних.

  Далі він попросить оновити URL-адресу сайту або Шлях. Оскільки ви не змінюєте доменних імен, вам НЕ потрібно нічого змінювати тут.

  Просто натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

  Копіювач виконає останні кроки та покаже вам кнопку входу.

  Міграція веб-сайту копіювальника закінчена

  Тепер ви можете увійти на свій сайт WordPress на новому хості, щоб переконатися, що все працює так, як очікувалося.

  Крок 7: Оновіть сервери доменних імен (DNS)

  На цей момент ви створили повну копію бази даних та файлів WordPress на новому сервері хостингу, але ваш домен все ще вказує на ваш старий обліковий запис веб-хостингу.

  Щоб оновити свій домен, вам потрібно переключити ваші DNS-сервери імен. Це гарантує, що ваші користувачі перейдуть на нове місце вашого веб-сайту, коли вони вводять ваш домен у своїх браузерах.

  Якщо ви зареєстрували свій домен у свого хостинг-провайдера, то найкраще перенести його на новий хост. Якщо ви використовували реєстратор домену, як Domain.com, GoDaddy тощо, вам потрібно оновити свої сервери імен.

  Вам знадобиться інформація про сервер імен DNS від вашого нового веб-хоста. Зазвичай це пара URL-адрес, які виглядають приблизно так:

  ns1.hostname.com
  ns2.hostname.com

  За допомогою цього посібника ми покажемо вам, як змінити сервери імен DNS за допомогою GoDaddy.

  Залежно від вашого реєстратора домену чи веб-хоста, знімки екрана можуть виглядати по-різному. Однак основне поняття те саме.

  Вам потрібно шукати область управління доменом, а потім шукати сервери імен. Якщо вам потрібна допомога з оновленням серверів імен, тоді ви можете звернутися до своєї веб-хостингової компанії.

  Для GoDaddy вам потрібно увійти до свого облікового запису GoDaddy і натиснути на Домени.

  Після цього потрібно натиснути кнопку Manage біля доменного імені, яке ви хочете змінити.

  Управління доменом

  У розділі “Додаткові налаштування” вам потрібно буде натиснути “Керувати DNS”, щоб продовжити.

  Управління DNS

  Далі потрібно прокрутити вниз до розділу серверів імен та натиснути кнопку зміни.

  Змінити сервери імен

  По-перше, вам потрібно буде переключити спадний тип сервера імен з “За замовчуванням” на “Спеціальний”. Після цього ви можете заповнити інформацію нового постачальника послуг хостингу в розділі Сервери імен.

  Оновлення серверів імен DNS

  Не забудьте натиснути кнопку збереження, щоб зберігати зміни.

  Ви успішно змінили сервери імен у своєму домені. Зміни DNS можуть зайняти 4–48 годин для всіх користувачів.

  Оскільки ви маєте однаковий вміст на своєму старому хості та новому хості, ваші користувачі не бачать різниці. Ваша міграція WordPress буде безперебійною, без простоїв.

  Щоб бути в безпеці, радимо почекати, щоб скасувати старий обліковий запис хостингу до 7 днів після міграції.

  Часті запитання

  Ось кілька питань, які задають багато наших користувачів під час переміщення WordPress з одного хоста на інший.

  1. Чи можу я зареєструватися для нового облікового запису хостингу без реєстрації доменного імені?

  Так, ви можете абсолютно зареєструватися в хостинг-акаунті без реєстрації доменного імені.

  Ім’я домену та хостинг – це дві різні послуги, і вам не потрібно реєструвати доменне ім’я під час реєстрації на новому хості. Для отримання більш детальної інформації дивіться наш посібник щодо різниці між доменним іменем та веб-хостингом.

  Деякі провайдери хостингу попросять вибрати доменне ім’я як перший крок при покупці хостингу. Вони також дозволять вам ввести доменне ім’я, якщо ви його вже отримали.

  2. Чи потрібно мені перенести своє доменне ім’я на новий хост?

  Ні, вам не потрібно переносити своє доменне ім’я на новий хост. Однак перенесення вашого доменного імені на новий хостинг полегшить оновлення та управління на тій самій інформаційній панелі, що і ваш новий обліковий запис хостингу.

  Більше про цю тему дивіться в кінцевому посібнику щодо доменних імен та їх роботи.

  3. Як виправити помилку встановлення помилки підключення до бази даних у Duplicator?

  Якщо ви помітили помилку під час підключення до бази даних або помилку підключення до бази даних у Duplicator, то найімовірнішою причиною цього є те, що ви ввели неправильну інформацію для підключення до бази даних..

  Переконайтесь, що ім’я вашої бази даних, ім’я користувача MySQL та пароль є правильними. Деякі веб-хостингові компанії не використовують localhost в якості хоста для своїх серверів MySQL. Якщо це так, вам потрібно буде попросити службу підтримки вашого веб-хоста надати точну інформацію.

  4. Як перевірити, чи завантажується мій веб-сайт з нового хоста?

  Є кілька онлайн-інструментів, які дозволяють побачити, хто розміщує веб-сайт. Після того, як ви перенесли ваш веб-сайт на новий хост, ви можете скористатися будь-яким із цих інструментів, і вони вкажуть ім’я веб-хостинг-компанії, яка розміщує ваш веб-сайт..

  Якщо ви давно не перенесли свій веб-сайт та внесли зміни до сервера доменних імен (DNS), то ймовірність того, що ваш сайт все ще може завантажуватися зі старого хоста. Повна зміна доменного імені може зайняти до 48 годин для повного розповсюдження.

  5. Чи потрібно видаляти будь-які файли чи дані зі старого хоста?

  Перемикаючи хостинг-компанії, ми рекомендуємо вам зберігати свій старий веб-сайт принаймні тиждень. Після цього ви можете видалити файли зі свого старого веб-хоста. Якщо ви скасуєте свій обліковий запис, то ваш веб-провайдер хостингу видалить усі ваші дані відповідно до їх політики.

  6. Скільки часу потрібно тримати активний обліковий запис на старому хості?

  Після того як ви перенесли ваш веб-сайт на новий хост, і якщо у вас немає інших веб-сайтів, розміщених зі старим веб-хостом, ви можете скасувати свій старий обліковий запис веб-хостингу.

  Однак у деяких випадках ви, можливо, вже сплатили їх за щорічний хостинг. Ви повинні перевірити їх політику відшкодування, щоб побачити, чи підлягаєте ви відшкодуванню після відміни.

  7. Як перемістити сайт WordPress за допомогою SSL / HTTP?

  Вам потрібно буде встановити сертифікат SSL на новому постачальнику хостингу. Після цього ви можете виконати ті ж самі кроки, про які було сказано вище. Просто переконайтеся, що ви використовуєте HTTP-адреси в URL-адресах, як-от https://example.com

  8. Бонус: безкоштовна міграція сайту вашим новим господарем

  Якщо ви хочете переключити веб-хостинг, але кроки вище звучать занадто складно, ви можете вибрати наступних постачальників, і вони перенесуть ваш веб-сайт для вас.

  SiteGround, хостинг InMotion та WP Engine пропонують безкоштовну міграцію веб-сайтів для користувачів WPBeginner.

  Ми сподіваємось, що цей покроковий посібник допоміг вам перенести WordPress на новий хост, без простоїв. Якщо у вас виникли проблеми з міграцією WordPress, ознайомтеся з нашим посібником щодо найпоширеніших помилок WordPress та способів їх усунення..

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map