Як побудувати партнерський магазин Amazon за допомогою WordPress

Ви хочете створити філіальний магазин Amazon за допомогою WordPress?


Партнерський магазин Amazon дозволяє вам продавати товари з Amazon.com як філія та отримувати комісію за кожен продаж. Через невеликі накладні витрати, філія-магазин Amazon є одним із найпростіших для початку онлайн-бізнес-ідей.

У цій статті ми покажемо вам, як легко створити філійний магазин Amazon за допомогою WordPress. Ми також поділимося нашими експертними порадами щодо збільшення вашого доходу від філії Amazon.

Як створити філійний магазин Amazon за допомогою WordPress

Ось короткий огляд усіх кроків, які ми вживемо для створення філії магазину Amazon за допомогою WordPress.

  Готові? Давайте розпочнемо.

  Що таке Партнерський магазин Amazon?

  Партнерський магазин Amazon – це інтернет-магазин, який рекламує товари, які продаються на Amazon.com.

  Як власник магазину, ви відправляєте трафік в Amazon, додаючи свої партнерські посилання на продукти. Користувачі перенаправляються до Amazon для завершення покупки, і ви заробляєте партнерську комісію за кожен продаж.

  У традиційному інтернет-магазині ви здійснюєте джерело продуктів, керуєте замовленнями, відправляєте продукцію та стежите за товарами. Вам не потрібно турбуватися про будь-яку з цих речей у афілійованому магазині.

  Партнерські магазини Amazon користуються популярністю серед маркетологів, тому що ви можете почати з дуже невеликих грошей і вибирати з мільйонів продуктів, перелічених на Amazon.

  Початок роботи з Amazon Партнерський магазин та WordPress

  Ви можете створити партнерський магазин Amazon за допомогою будь-якого плагіна WordCress eCommerce, але ми рекомендуємо використовувати WooCommerce, оскільки це найпопулярніше рішення на ринку.

  WooCommerce працює на мільйони веб-сайтів електронної комерції у всьому світі.

  Для початку вам потрібно буде використовувати платформу WordPress.org (Дивіться різницю між WordPress.com та WordPress.org).

  Також вам знадобиться обліковий запис хостингу WordPress, доменне ім’я та сертифікат SSL, якщо ви хочете приймати платежі за інші нефіліальні продукти на своєму веб-сайті..

  Як правило, доменне ім’я коштує близько 14,99 дол. США на рік, веб-хостинг коштує близько 7,99 дол. США на місяць, а сертифікат SSL – близько 69,99 дол. / Рік.

  Якщо ви тільки починаєте, то це досить багато.

  На щастя, Bluehost, офіційний хостинг-провайдер, рекомендований WordPress та WooCommerce, погодився запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та знижку на веб-хостинг.

  В основному, ви можете розпочати роботу за $ 2,75 / місяць.

  Примітка: Цей план хостингу для початківців буде чудово підходить для будь-якого нового філії магазину. Однак якщо ви хочете більше хостингу, орієнтованого на електронну комерцію, перегляньте наш вибір найкращих хостинг-провайдерів WooCommerce..

  Купуючи хостинг, дотримуйтесь інструкцій із налаштування в нашому розділі, як розпочати статтю в блозі. Він проведе вас через процес реєстрації та налаштування WordPress.

  Після встановлення WordPress ви перейдете до інформаційної панелі WordPress, яка виглядає приблизно так.

  Інформаційна панель адміністратора WordPress

  Далі потрібно встановити та активувати плагін WooCommerce. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

  Після активації WooCommerce запустить майстра налаштування, щоб вибрати валюту, способи оплати, місцезнаходження тощо.

  Оскільки ви налаштовуєте партнерський магазин, ви можете прокрутити униз сторінки та натиснути посилання “Не зараз”, щоб пропустити налаштування.

  Скасувати майстер налаштування

  Ви можете налаштувати кожну опцію в налаштуваннях пізніше, якщо вона буде потрібна в майбутньому.

  Підписка на партнерський рахунок Amazon

  Тепер, коли ви встановили WordPress та WooCommerce, вам потрібно буде зареєструватися в партнерській програмі Amazon, щоб почати додавати продукти з ідентифікаційним партнером.

  Перейдіть на веб-сайт програми Партнерська компанія Amazon і натисніть кнопку «Приєднатися зараз безкоштовно».

  Приєднуйтесь до партнерської програми Amazon

  Потім вам буде запропоновано увійти до свого наявного облікового запису Amazon, використовуючи адресу електронної пошти та пароль, пов’язані з цим обліковим записом.

  Увійдіть або зареєструйтесь

  Якщо у вас немає облікового запису Amazon, ви можете створити його.

  Після входу в систему вам потрібно буде надати інформацію про одержувачів платежів і відповісти на запитання щодо свого веб-сайту. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб заповнити свій профіль.

  Майстер партнерської програми

  Після завершення Ваша заявка буде розглянута та затверджена Amazon.

  Додавання партнерських продуктів Amazon у WooCommerce

  WooCommerce – найкращий плагін філії Amazon для WordPress. Додавати зовнішні партнерські продукти на ваш веб-сайт дуже легко.

  Використання WooCommerce дозволяє запропонувати рідному користувачеві та легко інтегрувати партнерські продукти у свій веб-сайт.

  Щоб почати імпортувати продукти, потрібно відвідати Продукція »Додати нове сторінки.

  Додавання нового партнерського продукту в WooCommerce

  Спочатку потрібно вказати назву продукту, який ви додаєте, а потім додати докладний опис у редакторі публікацій.

  Після цього прокрутіть униз до мета-вікна даних про продукт і виберіть “Зовнішній / партнерський продукт” у спадному меню “Тип продукту”..

  URL-адреса продукту

  Тепер вам потрібно ввести URL-адресу афілійованого продукту. URL-адресу можна отримати на інформаційній панелі облікового запису Amazon Associates. Просто знайдіть товар і натисніть кнопку отримати посилання.

  Отримайте посилання на товар

  Скопіюйте URL та вставте його на сторінку редагування продукту в WordPress.

  Примітка: Поле “Ціна” потрібно залишити порожнім. Це дозволить користувачам перевірити ціну на Amazon.com. Політика щодо партнерських програм Amazon не дозволяє вручну вводити інформацію про ціни.

  Нижче наведено дані про продукт, ви можете надати короткий опис товару. Цей опис з’явиться на головній сторінці магазину, на сторінках категорій товарів та результатах пошуку.

  Праворуч ви можете додати зображення продукту та зображення галереї продуктів.

  Зображення виробів

  Тепер ви можете натиснути кнопку опублікувати, щоб перейти на сторінку продукту на вашому веб-сайті.

  Повторіть процес додавання більше партнерських продуктів на ваш веб-сайт. Після того, як ви додали кілька продуктів від Amazon, ви можете перейти на сторінку магазину на своєму веб-сайті, щоб побачити продукти, що діють.

  Сторінка магазину

  Налаштування вашого філійного магазину WordPress Amazon

  За замовчуванням WordPress має базовий дизайн з обмеженою підтримкою WooCommerce. Ви можете змінити це, вибравши тему WordPress, готову до WooCommerce, яка компліментує ваші продукти та нішу.

  Теми WordPress

  Є тисячі тем WordPress, які ви можете вибрати. Це достаток може бути досить непосильним для новачків. Ось чому ми підібрали найкращі теми, з яких можна почати.

  • Найкращі теми WooCommerce – велика колекція найкращих безкоштовних і платних тем WooCommerce, які можна використовувати для філійного магазину WooCommerce Amazon.
  • Найкращі теми WordPress для афілійованих маркетологів – Ми вибираємо теми, які підходять для веб-сайтів афілійованого маркетингу, наприклад, партнерський магазин Amazon.

  Вам потрібна допомога з налаштування теми WordPress? Дивіться посібник для початківців щодо встановлення теми WordPress.

  Теми контролюють зовнішній вигляд та дизайн вашого веб-сайту. Якщо ви хочете додати нову функцію, вам знадобиться знайти плагін WooCommerce, який пропонує цю функцію.

  Є багато додатків плагінів WooCommerce для додавання різних функцій. Перегляньте наш список найкращих плагінів WooCommerce, щоб випробувати нові функції вашого магазину.

  Якщо ви хочете більше контролювати зовнішній вигляд свого веб-сайту, радимо скористатися програмою Beaver Builder. Це плагін для WordPress для веб-сторінок, який легко працює з WooCommerce.

  Ресурси для розвитку вашого філії магазину Amazon

  Тепер, коли ви створили свій філіал-магазин Amazon, ви можете зосередитися на зростанні вашого бізнесу.

  На щастя, існує багато інструментів, плагінів та ресурсів, які допоможуть вам досягти цих цілей.

  Почнемо з SEO та оптимізуємо ваш магазин WooCommerce для пошукових систем. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції з WooCommerce SEO для отримання повних інструкцій.

  Після цього ви можете переглянути ці корисні інструменти та плагіни для Партнерського маркетингу та основні плагіни WordPress для всіх веб-сайтів.

  Далі вам потрібно відстежувати трафік вашого веб-сайту, щоб знайти найкращі продажі асоційованих продуктів Amazon, а також продукти, які не так добре працюють. Тут вам знадобиться Google Analytics. Детальніше див. Наш підручник про те, як відстежувати користувачів WooCommerce у WordPress.

  Найбільша перешкода, з якою стикаються будь-які магазини електронної комерції – це занедбані візки. Для афілійованого магазину це означає, що люди дивляться на товари, але не купують їх, що впливає на ваш дохід.

  Щоб виправити це, ми маємо докладний посібник про те, як відновити покинуті візки та збільшити комісії.

  Перш за все, переконайтеся, що ви постійно додаєте на свій веб-сайт корисні продукти, корисні відгуки та цільовий контент. Зрештою, це те, що шукають ваші користувачі, і саме це ви повинні прагнути запропонувати їм.

  Поширені запитання про запуск філії магазину Amazon за допомогою WordPress

  Оскільки ми вперше опублікували цю статтю, ми отримали від наших користувачів кілька запитань щодо роботи філії Amazon з використанням WordPress.

  Ось відповіді на деякі з найбільш часто заданих питань.

  1. Чи можна використовувати вміст Amazon для сторінок продуктів?

  Ні, ви не можете. В Amazon діє сувора політика щодо вмісту, коли вам заборонено копіювати вміст продукту безпосередньо з Amazon.

  Більшість філійних магазинів Amazon додають власні описи, огляди та отримують зображення з веб-сайту виробника товару.

  2. Чи можна додавати продукти з інших партнерських мереж?

  Так, ви можете додавати партнерські продукти з інших партнерських мереж. Це дозволить урізноманітнити заробіток.

  3. Я живу за межами США, чи можу я приєднатися до партнерської програми Amazon?

  Так, ти можеш. Партнерська програма Amazon доступна у всьому світі.

  4. Чи потрібно розкривати своє партнерське партнерство?

  Так ти зробиш. Програмна політика Amazon та закони США вимагають, щоб ви розкривали, що ви заробляєте комісію, купуючи продукт.

  Це не обмежується лише Amazon, для цього потрібні всі веб-сайти, які використовують рекламу або афілійований маркетинг. Наприклад, див. Сторінку.

  5. Чи можу я просувати продукцію Amazon, не створюючи філії магазину?

  Так, ти можеш. Наприклад, якщо ви ведете блог, ви можете додавати партнерські посилання до своїх публікацій у блозі. У цьому випадку вам не потрібно буде встановлювати WooCommerce.

  Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам запустити партнерський магазин Amazon за допомогою WordPress. Ви також можете побачити наш остаточний покроковий посібник із безпеки WordPress для початківців.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me