Як попросити Google переосмислити URL-адреси вашого сайту WordPress

Нещодавно один із наших читачів запитав, чи можна змусити Google повторно сканувати конкретні URL-адреси? Якщо ваш веб-сайт новий, то Google потребує певного часу для сканування та відображення нових сторінок або змін у результатах пошуку. У цій статті ми покажемо вам, як попросити Google повторно сканувати URL-адреси вашого веб-сайту WordPress.


Як попросити Google переосмислити URL-адреси вашого сайту WordPress

Коли і навіщо потрібно попросити Google повторно сканувати URL-адреси?

Коли ви додаєте сторінки та публікації на своєму веб-сайті WordPress, Google потребує свого часу для сканування цих нових посилань. Одночасно Google вимагає сканування оновлених URL-адрес вашого сайту WordPress.

Коли ви вручну попросите Google переосмислити ваші URL-адреси, він покладе ваше нове посилання у чергу, щоб отримати індексацію в Google. Пошуковий робот Google почне переосмислювати ваші посилання по черзі та відображати їх у результатах пошуку.

Одні з найпоширеніших причин прохання Google про повторне сканування URL-адрес:

  1. Коли ви додасте нову публікацію чи сторінку
  2. Коли ви вносите зміни до існуючої публікації чи сторінки
  3. Якщо ви вважаєте, що сторінку слід індексувати в Google, але ви не можете її знайти

Для перших двох варіантів, згаданих вище, ви можете автоматизувати цей процес, використовуючи карти XML. Google досить добре індексує веб-сайт, оскільки це їхній бізнес.

Однак ми бачили, що конкретні сторінки зникають з Google (без жодної причини). Іноді просто прохання Google переосмислити сторінку зробить сторінку відразу.

Зауважте, давайте подивимось, як попросити Google переосмислити URL-адреси вашого веб-сайту WordPress та відобразити їх у результатах пошуку.

Попросити Google переосмислити URL-адреси вашого сайту WordPress

Спочатку потрібно перерахувати свій сайт у Google, а потім Google автоматично почне сканувати ваші URL-адреси. Однак ви також можете попросити Google повторно сканувати ваші нові посилання у будь-яких випадках, про які ми говорили вище.

Ви можете виконати наведені нижче дії, щоб попросити Google переосмислити URL-адреси вашого веб-сайту WordPress.

Крок 1: Використання інструменту перевірки URL-адрес для переформатування URL-адрес

Інструмент перевірки URL-адрес доступний у новій та оновленій консолі пошуку Google (раніше відомий як інструменти для веб-майстрів Google). Цей інструмент допомагає визначити проблеми, пов’язані з вашими URL-адресами, і запропонувати рішення щодо індексації ваших посилань у Google.

Це також допоможе вам усунути поширені помилки WordPress для ваших URL-адрес та інші проблеми індексації URL-адрес.

У новій консолі пошуку Google вам потрібно вибрати власність чи веб-сайт, щоб перевірити стан індексу URL-адреси.

Примітка: Якщо у вас немає веб-сайту, переліченого в інструменті веб-майстрів Google, спочатку вам потрібно додати його як нову властивість, щоб продовжити інструмент перевірки URL-адрес..

Виберіть властивість

Вибравши властивість, вам потрібно перейти до інструменту перевірки URL-адрес у лівому меню та додати свою URL-адресу в поле пошуку, яке ви хочете перевірити..

Перевірте URL-адресу

Він отримає дані про вашу URL-адресу та відобразить їх на інформаційній панелі консолі пошуку Google.

Якщо ваша URL-адреса в Google, ви побачите повідомлення про успіх із корисною інформацією про ваше посилання. Ви можете розширити результати та побачити, чи є ще якісь проблеми, які потрібно вирішити. Якщо ні, то ви побачите запит від Google, який потрібно повторно сканувати та індексувати.

Однак якщо посилання не в Google, то воно покаже вам помилки та можливе рішення для індексації вашої URL-адреси в Google.

Ви можете вирішити проблеми та перевірити URL ще раз, поки не отримаєте повідомлення про успіх. Після цього ініціюється запит на повторне переповнення вашої URL-адреси. Просто повторіть те саме для всіх своїх URL-адрес, які ви хочете, щоб Google повторно сканував.

Крок 2: Надіслати файл XML для перегляду URL-адреси

Якщо ви все ще не впевнені в індексації своїх URL-адрес у Google, ви можете просто надіслати оновлений файл XML з новими URL-адресами до інструментів веб-майстрів Google. Мапи сайту – найшвидший спосіб отримати нові URL-адреси, індексовані в Google.

Для цього кроку ми рекомендуємо використовувати плагін Yoast SEO, який включає гнучкі параметри, щоб правильно налаштувати свої XML-карти в WordPress.

У своїй адміністраторній області WordPress вам потрібно перейти SEO »Загальне сторінки. У розділі “Особливості” потрібно ввімкнути налаштування файлів Sitemap XML.

Увімкнути мапи сайту XML

Не забудьте натиснути на Зберегти зміни кнопка.

Далі ви можете переглянути оновлену мапу сайту, клацнувши на знаку питання поруч із заголовком мапи сайту XML. Якщо ваші нові посилання видно у цьому файлі мапи сайту, ви можете перейти та подати їх до Інструменту веб-майстрів Google.

Перегляд XML-сайтів

Щоб надіслати карти XML, потрібно відвідати нову консоль пошуку Google і перейти до Мапи сайту в лівому меню. Просто додайте посилання на мапу XML та натисніть на Надіслати кнопка.

Надіслати карти XML

Ця оновлена ​​карта сайту попросить ботів Google швидко переосмислити ваші нові URL-адреси та відобразити їх у результатах пошуку.

Примітка: завантажувати файл Sitemap потрібно лише один раз. Google регулярно переосмислює вашу мапу сайту, і вона додаватиме оновлені публікації швидко, як тільки будуть додані ваші мапи сайту.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як попросити Google переосмислити URL-адреси вашого веб-сайту WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим основним керівництвом щодо вдосконалення SEO WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me