Як правильно налаштувати Google AMP на своєму сайті WordPress

Ви хочете налаштувати Google AMP на своєму сайті WordPress? Прискорені мобільні сторінки або AMP – це спосіб зробити ваш веб-сайт швидшим завантаженням на мобільних пристроях. Веб-сайти, що швидко завантажуються, пропонують кращу роботу користувачів та можуть покращити ваш трафік. У цій статті ми покажемо вам, як налаштувати Google AMP в WordPress.


Google AMP для WordPress

Що таке Google AMP?

Google AMP розшифровується як прискорені мобільні сторінки. Це ініціатива з відкритим кодом, яку підтримують такі технологічні компанії, як Google і Twitter. Мета проекту – зробити швидше завантаження веб-контенту для мобільних користувачів.

Для багатьох користувачів мобільних мереж читання в Інтернеті часто повільне. Завантаження більшості сторінок із вмістом займає кілька секунд, незважаючи на всі зусилля, які докладають власники сайтів для пришвидшення роботи свого веб-сайту.

Прискорені мобільні сторінки (AMP) у пошуку та перегляді браузера

Прискорені сторінки для мобільних пристроїв або AMP використовують мінімальний HTML і обмежений JavaScript. Це дозволяє розміщувати вміст у кеші Google AMP. Потім Google може подати цю кешовану версію користувачам миттєво, коли вони натискають на ваше посилання в результатах пошуку.

Це дуже схоже на Facebook Instant Articles. Однак миттєві статті обмежуються лише платформою Facebook, а саме мобільним додатком.

Прискорені сторінки для мобільних пристроїв є платформенними і можуть використовувати їх будь-який додаток, веб-переглядач або веб-переглядач. В даний час його використовують Google, Twitter, LinkedIn, Reddit та інші.

Плюси і мінуси програми AMP Google (прискорені сторінки для мобільних пристроїв)

Експерти SEO стверджують, що прискорені сторінки для мобільних пристроїв допоможуть вам досягти вищого рівня в Google, і це покращує досвід користувачів мобільних користувачів на повільних підключеннях до Інтернету. Однак для власників веб-сайтів, блогерів та маркетологів це декілька проблем.

AMP використовує обмежений набір HTML, JavaScript та CSS. Це означає, що ви не можете додавати певні віджети та функції на свій мобільний веб-сайт AMP. Це обмежує вашу можливість додавати смарт-форми для оптимізації електронної пошти, фейсбук, як скриньки та інші динамічні сценарії.

Хоча Google AMP підтримує Google Analytics, він не підтримує багато інших аналітичних платформ. Те саме стосується рекламних варіантів, які обмежені кількома рекламними платформами.

Незважаючи на свої обмеження, Google висуває сторінки AMP, надаючи їм імпульс у мобільному пошуку.

Якщо значна частина вашого трафіку відбувається за допомогою мобільних пошукових запитів, ви можете отримати користь від додавання підтримки AMP для покращення та підтримки вашого SEO.

Примітка: Було кілька скарг на Google AMP від ​​блогерів.

По-перше, це Алекс Крас, який стверджує, що ви можете потенційно втратити мобільний трафік, якщо ввімкнути Google AMP. Читайте статтю ретельно, тому що це величезна проблема, і незважаючи на те, що сказав проект Google Tech Lead for AMP, на нашу думку, немає жодного хорошого рішення, яке б вирішило цю проблему..

По-друге, Terrence Eden, який висвітлює труднощі переходу назад з Google AMP, якщо ви передумаєте в майбутньому. Ми не віримо, що це головне питання, оскільки ви можете зробити переадресацію 301, яку декілька вказали у розділі коментарів його публікацій у блозі, але, тим не менш, це те, що потрібно подумати..

З причин, зазначених вище, ми ще не переходимо на WPBeginner до Google AMP.

Однак, оскільки кілька наших читачів запитували, як налаштувати Google AMP в WordPress, ми створили покроковий процес щодо налаштування прискорених мобільних сторінок у WordPress.

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не сподобається відео чи потрібні додаткові інструкції, продовжуйте читати.

Налаштування прискорених мобільних сторінок або AMP в WordPress

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін AMP. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації ви можете перейти до Зовнішній вигляд »AMP на сторінці, щоб побачити, як виглядає ваш сайт на мобільних пристроях, що використовують AMP.

Сторінка налаштувань плагіну WordPress AMP

Ви можете змінити фон і заголовок заголовка на цій сторінці. Колір тла заголовка, який ви вибрали, також буде використовуватися для посилань.

Плагін також використовуватиме піктограму чи логотип вашого сайту, якщо ваша тема підтримує його. Детальні вказівки див. У нашому посібнику, як додати піктограму Favicon або веб-сайт у WordPress.

Не забудьте натиснути кнопку збереження, щоб зберігати зміни.

Тепер ви можете відвідати будь-яку окрему публікацію на своєму веб-сайті та додати / підсилювач / в кінці URL-адреси. Подобається це:

http://example.com/2016/10/my-blog-post/amp/

Це покаже вам зняту версію AMP того ж допису.

Попередній перегляд AMP для мобільних пристроїв

Якщо ви переглядаєте вихідний код оригінальної публікації, ви знайдете цей рядок у HTML:

Цей рядок повідомляє пошуковим системам та іншим програмам / службам, що споживають AMP, де шукати версію сторінки AMP.

Вирішення проблем:

Якщо ви бачите помилку 404 при спробі переглянути версію підсилювача, то ось що вам потрібно зробити.

Відвідати Налаштування »Постійні посилання на сторінці адміністратора WordPress і натисніть кнопку “Зберегти зміни”. Пам’ятайте, нічого не змінюйте тут, просто натисніть кнопку збереження. Це оновить структуру постійної посилання вашого веб-сайту.

Переглядайте прискорені мобільні сторінки в пошуковій консолі Google

Хочете дізнатися, як працюють Ваші прискорені мобільні сторінки в Пошуку Google? Ви можете легко перевірити це за допомогою консолі пошуку Google.

Увійдіть на інформаційну панель Пошукової консолі Google і натисніть на Зовнішній вигляд пошуку »Прискорені мобільні сторінки.

Прискорені мобільні сторінки в Пошуковій консолі Google

Не хвилюйтеся, якщо ви не побачите своїх результатів AMP одразу. Google може пройти певний час, щоб проіндексувати ваші прискорені мобільні сторінки, а потім відобразити дані в пошуковій консолі.

Розширення та налаштування прискорених мобільних сторінок

Плагін AMP для WordPress поставляється з дуже обмеженими можливостями налаштування. Однак ви можете використовувати деякі інші плагіни WordPress, щоб додати ще кілька налаштувань.

Якщо ви вже використовуєте Yoast SEO, то вам потрібно встановити та активувати Клей для Yoast SEO & AMP.

Це додатковий плагін для плагінів Yoast SEO та AMP. Після активації потрібно відвідати SEO »AMP сторінки для налаштування параметрів плагіна.

Yoast SEO AMP Addon

Плагін дозволяє увімкнути підтримку AMP для інших типів публікацій.

На вкладці дизайну можна вибрати кольори та варіанти дизайну. Ви також можете завантажити логотип та зображення заголовка за замовчуванням, яке буде використовуватися, коли у публікації немає власного обраного зображення.

Вкладка Дизайн для AMP за допомогою аддона Yoast AMP

Ви можете перейти на вкладку Analytics, щоб додати свій ідентифікатор Google Analytics.

Не забудьте натиснути кнопку збереження налаштувань, щоб зберегти зміни.

Є ще багато плагінів, які дозволять вам додавати пов’язані публікації, віджети нижнього колонтитулу та навіть піктограми соціальних медіа на ваші сторінки AMP.

Однак вам потрібно переконатися у валідації сторінок AMP після встановлення будь-яких додатків-додатків.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як налаштувати прискорені мобільні сторінки (AMP) на WordPress. Ви також можете ознайомитись із нашим списком із 19 дійсних порад щодо залучення трафіку на ваш сайт WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me