Як правильно перейти від квадратного простору до WordPress

Ви хочете перенести веб-сайт Squarespace на WordPress? Багато користувачів запускають свої веб-сайти, використовуючи різні платформи. Рано чи пізно вони виявляють обмеження платформи і хочуть перейти до кращого та гнучкішого варіанту, наприклад WordPress. У цій статті ми покажемо вам, як правильно перейти від Squarespace до WordPress.


Правильно переходити від Squarespace до WordPress

Чому вам слід перейти від квадратного простору до WordPress

Squarespace забезпечує просту у користуванні платформу для створення та створення веб-сайтів. Однак багато користувачів незабаром розуміють, що це обмежено з точки зору того, що ви можете зробити на своєму веб-сайті.

WordPress набагато гнучкіший і дозволяє робити будь-який веб-сайт, який ви хочете. Для порівняльного порівняння подивіться нашу статтю про Squarespace vs WordPress із плюсами та мінусами обох платформ.

Також зауважте, що ми говоримо WordPress, маючи на увазі власний веб-сайт WordPress.org, а не службу хостингу блогу WordPress.com. Перегляньте наш посібник щодо різниці між WordPress.org та WordPress.com для отримання додаткової інформації.

Крок 0. Початок роботи

Для початку роботи з WordPress вам потрібно зареєструватися в обліковому записі веб-хостингу та зареєструвати доменне ім’я.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Вони є однією з найбільших хостинг-компаній у світі та офіційно рекомендують хостинг-провайдера WordPress.

Вони погодилися запропонувати користувачам WPBeginner безкоштовне доменне ім’я та знижку на хостинг. В основному, ви можете розпочати роботу за $ 2,75 / місяць.

Якщо на вашому веб-сайті Squarespace є власне доменне ім’я, можливо, ви захочете перенести цей домен і на ваш новий веб-хост.

Під час та після передачі домену ви зможете отримати доступ до свого веб-сайту Squarespace, оскільки він почне використовувати вбудований піддомен Squarespace..

Крок 1. Встановлення WordPress

Після реєстрації з веб-хостом наступним кроком буде встановлення WordPress. WordPress, як найпопулярніший в світі розробник веб-сайтів, відомий своєю знаменитою 5-хвилинною установкою.

Якщо ви перебуваєте на Bluehost, вони автоматично встановлять WordPress для вас.

Більшість інших провідних хостингових компаній WordPress також дозволяють вам встановити WordPress одним натисканням кнопки з панелі хостингу. Ви також можете слідувати інструкціям у нашому покроковому посібнику з установки WordPress для початківців.

Після того, як ви встановите WordPress, ви зможете увійти на свою інформаційну панель адміністратора WordPress.

Інформаційна панель WordPress

Крок 2. Експорт вмісту квадрата простору

Після встановлення WordPress на новому веб-хості наступним кроком є ​​експорт вашого вмісту з Squarespace.

Squarespace пропонує обмежені можливості експорту. Залежно від вмісту вашого сайту, частина експортується. Решта вмісту залишиться на вбудованому домені Squarespace, і вам доведеться вручну скопіювати його.

Ось вміст, який можна експортувати автоматично.

 • Усі ваші основні сторінки експортуватимуться як WordPress сторінки.
 • Буде експортовано одну сторінку блогу, і вона з’явиться на сторінках WordPress як Blog
 • Усі ваші публікації в блозі під цією однією сторінкою блогу будуть експортовані як публікації WordPress
 • Сторінки вашої галереї будуть експортовані
 • Блоки тексту, зображення та вставлення будуть експортовані

Наступний вміст не експортується.

 • Сторінки продуктів, сторінки альбомів та сторінки подій не експортуються
 • Блоки аудіо, відео та продуктів не експортуються
 • Зміни стилю та спеціальний CSS
 • Папки та покажчики не залишаться
 • Якщо у вас було більше однієї сторінки блогу, експортуватиметься лише одна з них

Примітка: Під час імпорту ваші зображення Squarespace не імпортуватимуться. Ми покажемо вам, як їх імпортувати пізніше.

Тепер, коли ви знаєте, наскільки обмежує SquareSpace, давайте продовжуйте та експортувати вміст, щоб ви могли по-новому почати роботу з WordPress і правильно розробити веб-сайт.

Увійдіть до свого облікового запису Squarespace та перейдіть на сторінку Налаштування »Додатково» Імпорт / експорт меню.

Експорт меню в квадрат

Це призведе до налаштувань імпорту / експорту. Далі натисніть на кнопку експорту, щоб продовжити.

Експорт квадратного простору

Тепер у квадраті з’явиться спливаюче вікно з логотипом WordPress. Квадратний простір експортує лише вміст у форматі, придатному для WordPress. Якщо у вас були продукти на вашому веб-сайті, ви можете завантажити дані про продукти як окремий файл CSV.

Далі натисніть на логотип WordPress, щоб продовжити.

Експорт даних Squarespace у формат WordPress

Ви побачите хід процесу експорту ліворуч під кнопками імпорту-експорту. Після завершення експорту ви побачите кнопку для завантаження експорту.

Завантажте файл експорту

Вперед та завантажте експортний файл на свій комп’ютер. Він вам знадобиться на наступному кроці, коли ви імпортуєте вміст на новий сайт WordPress.

Крок 3. Імпорт вмісту з квадратного простору в WordPress

Наступним кроком є ​​імпорт контенту, який ви завантажили з Squarespace, на свій сайт WordPress.

Увійдіть у свою адміністраторську область WordPress та перейдіть на сторінку Інструменти »Імпорт сторінки. Ви побачите список платформ на вибір.

Квадратний простір там не буде вказаний, оскільки він експортує вміст у форматі XML-файлів, сумісних з WordPress. Все це означає, що для продовження вам потрібно натиснути кнопку «Встановити зараз» під WordPress.

Встановіть імпортер WordPress

WordPress тепер отримає та встановить імпортер для вас. Після завершення вам потрібно натиснути посилання “Запустити імпортера”, щоб продовжити.

Запуск імпортера

На наступному екрані натисніть кнопку вибрати файл, щоб завантажити файл експорту, який ви завантажили раніше з Squarespace.

Завантажити експортний файл

Тепер WordPress завантажить та вивчить файл експорту Squarespace. Якщо все в порядку, то він покаже вам сторінку налаштувань імпорту.

На цій сторінці вам потрібно буде вибрати ім’я автора для імпортованого вмісту. WordPress також може імпортувати користувача Squarespace і додавати їх як підписника на ваш сайт WordPress. Ви також можете обрати існуючого користувача адміністратора як автора або навіть створити нового користувача.

Є можливість імпортувати вкладені зображення, але це не працюватиме. Не хвилюйтесь, ми покажемо вам, як це виправити пізніше.

Імпорт налаштувань

Вперед та натисніть кнопку “Надіслати”, щоб WordPress почав імпортувати вміст із вашого експортуючого файлу Squarespace.

Коли це буде зроблено, ви побачите повідомлення про успіх. Тепер ви можете відвідати сторінки та публікації в WordPress, щоб переглянути імпортований вміст.

Крок 4. Імпорт зображень з квадрата

На жаль, імпортер WordPress не може імпортувати зображення з вашого веб-сайту Squarespace. Вам доведеться імпортувати ці зображення вручну, але є автоматизований спосіб зробити це.

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін Auto Upload Images. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації потрібно відредагувати всі повідомлення та сторінки, що містять зображення. Цей плагін запустить процес імпорту зображення під час збереження типу публікації.

На щастя, WordPress дозволяє вам масово оновлювати вміст, тож ви можете це зробити за допомогою лише декількох клацань, а не робити це вручну. Просто перейдіть на сторінку “Усі повідомлення” та натисніть кнопку Параметри екрана вгорі.

Показати більше публікацій

Потрібно збільшити число до 999 у полі “Кількість елементів на сторінці сторінки” та натиснути кнопку Застосувати.

WordPress перезавантажить сторінку, і цього разу вона покаже 999 публікацій одночасно. Далі вам потрібно вибрати всі ваші публікації, а потім вибрати меню Правка в меню масових дій.

Виберіть усі повідомлення

Після цього потрібно натиснути кнопку Застосувати. WordPress покаже вам швидке поле редагування з усіма вибраними публікаціями. Вам просто потрібно натиснути кнопку Оновити, і WordPress оновить всі ваші публікації.

Пам’ятайте, що ви нічого не змінюєте в полі. Просто натисніть кнопку Оновити.

Це дозволить плагіну імпортувати зовнішні зображення з вашого веб-сайту Squarespace та зберігати їх у вашій медіатеці WordPress.

Крок 5: Виправлення постійних посилань

Ми повинні переконатися, що ви не пропустите трафік, який проходить через посилання зі старого веб-сайту Squarespace. WordPress використовує зручну для SEO структуру URL-адрес, що дозволяє налаштувати структуру посилань різними способами.

Мета тут – зробити нашу структуру посилань подібною до вашого веб-сайту Squarespace. Squarespace використовує рік / місяць / день / ім’я як формат посилання для публікацій в блозі. Він також використовує префікс, як блог або blog-1, в URL-адресах публікацій.

Типова URL-адреса публікації в блозі, що використовує за замовчуванням вбудоване доменне ім’я Squarespace, може виглядати так:

https://example-website.squarespace.com/blog-1/2016/3/6/post-title

Якщо ви використовували власне доменне ім’я за допомогою Squarespace, типова URL-адреса публікації в блозі може виглядати приблизно так:

https://www.yourdomain.com/blog-1/2016/3/6/post-title

У адміністраторській області WordPress вам потрібно відвідати Налаштування »Постійні посилання сторінки. Там ви побачите список параметрів структури URL-адрес. Найближча відповідність вашій старій URL-адресі квадрата – “День та ім’я”.

Сторінка постійних посилань

Клацніть на “День та Ім’я”, а потім перейдіть до потрібної структури. Ви побачите, що розділ спеціальної структури автоматично заповнюватиметься тегами року, номера місяця, дня та імені публікації.

Вам просто потрібно додати префікс blog-1 перед усім іншим. Подобається це:

/ blog-1 /% year% /% monthnum% /% day% /% postname% /

Натисніть кнопку збереження змін, щоб зберегти свої налаштування. Цей крок гарантує, що користувачі, які відвідують ваш веб-сайт із пошукових систем та інших джерел, переспрямовуються на виправлення публікацій та сторінок на новому веб-сайті WordPress.

Є ймовірність, що деякі ваші посилання можуть призвести до 404 помилок у WordPress. Ось як відстежувати 404 сторінки та перенаправляти їх у WordPress.

Крок 6: Імпорт іншого вмісту з квадрата в WordPress

Простір квадратів дозволяє лише експортувати обмежений вміст. Якщо ви використовували їх функції електронної комерції, події або розміщували аудіофайли, то вам доведеться імпортувати всі вручну на ваш сайт WordPress.

Залежно від того, скільки вмісту у вас є, цей процес може зайняти деякий час.

Для продуктів вам знадобиться плагін для електронної комерції WordPress, як-от WooCommerce.

Що стосується ваших відеофайлів, радимо розмістити їх у сторонніх відеохостингових службах, таких як YouTube та Vimeo. Дивіться наш посібник про те, чому ніколи не слід завантажувати відео на ваш сайт WordPress.

Для іншого вмісту ознайомтеся з цими посібниками:

 • Як додати контактну форму в WordPress
 • Як встановити Google Analytics у WordPress
 • Як додати портфоліо до свого сайту WordPress
 • Як запустити подкаст з WordPress
 • Як продати онлайн-курси за допомогою WordPress

Крок 7: Знайомство з WordPress

WordPress – потужна платформа з неймовірною гнучкістю. Є тисячі професійно розроблених безкоштовних і преміальних тем WordPress, якими ви можете користуватися на своєму сайті. Дивіться наш посібник про те, як вибрати ідеальну тему WordPress для свого сайту.

Справжня сила WordPress випливає з його тисяч плагінів. Ці додатки додають більше функцій на ваш сайт WordPress. Перегляньте наш експертний вибір основних плагінів WordPress, які слід встановити.

WordPress простіший і простіший у використанні. Однак час від часу ви можете стикатися з новими предметами для навчання. Тут WPBeginner може допомогти.

WPBeginner – це найбільший сайт ресурсів WordPress для початківців. У нас є багато корисного контенту, який створений спеціально для початківців, власників бізнесу та блогерів.

Нижче наведено декілька корисних ресурсів, які ви знайдете на WPBeginner (усі вони абсолютно безкоштовні).

 • Блог WPBeginner – центральне місце для всіх наших навчальних посібників та посібників з WordPress.
 • Словник WPBeginner – наш словник WordPress – найкраще місце для ознайомлення з лінгвом WordPress
 • WPBeginner Videos – Нові користувачі WordPress можуть почати з цих 23 відео, щоб освоїти WordPress.
 • – Потрібно більше відео інструкцій? Підписуйтесь на наш YouTube-канал із понад 110 000 підписників та 10 мільйонів + переглядів.
 • – Ознайомтеся з плагінами, інструментами та послугами, які ми використовуємо на WPBeginner.
 • – Ексклюзивні знижки на продукти та послуги WordPress для користувачів WPBeginner.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам перейти від Squarespace до WordPress. Ви також можете побачити наш список із 40 корисних інструментів для управління та вирощування вашого сайту WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me