Як правильно перейти з Weebly до WordPress (крок за кроком)

Ви хочете перейти з Weebly на WordPress? Так, можна перемістити весь вміст Weebly до WordPress, не наймаючи розробника або не знаючи, як кодувати. Ми створили безкоштовний інструмент для імпортерів Weebly to WordPress, який робить все для вас. У цій статті ми покажемо вам, як правильно перейти від Weebly до WordPress (крок за кроком).


Weebly для WordPress

З нашого досвіду, більшість людей не вибирають найкращу платформу для ведення блогів, коли вони вперше починають роботу. Натомість ви, швидше за все, скористаєтеся одним із безлічі розміщених рішень, як Weebly, тому що ви чули, як це легко і що це безкоштовно.

Як тільки ви більше заробляєте на веденні блогів, і дізнаєтесь про SEO, монетизацію, налаштування тощо, вам з’явився цей момент, однак, ви зрозуміли, що зробили неправильний вибір.

І ось тоді ти починаєш панікувати, бо не хочеш, щоб твоя наполеглива робота втрачала сили.

Не хвилюйтесь, це не буде. Ми допомогли сотням людей перейти з Weebly на WordPress. Ні, вам не потрібно знати жодного коду. Якщо ви можете дотримуватися вказівок і клацання та натискання, ви можете перенести свій веб-сайт Weebly до WordPress.

Так, для правильної міграції з Weebly на WordPress вам знадобиться близько години, але це повністю варто.

Безкоштовна пропозиція: Оскільки багато з вас просили цього, ми пропонуємо безкоштовний сервіс міграції Weebly на WordPress як частину нашого безкоштовного сервісу налаштування блогу WordPress. Це означає, що один з членів нашої групи експертів зробить всю міграцію за вас (100% безкоштовно). Так, ви можете буквально перейти з Weebly на WordPress без жодного ризику.

Однак якщо ви – хтось, хто любить вчитися і робити речі самостійно, то ви можете слідувати нашому покроковому навчальному посібнику нижче.

Готові? Давайте розпочнемо.

Weebly до WordPress Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не подобаються відеоуроки або ви хочете рухатись у власному темпі, продовжуйте читати інструкції нижче.

Крок 1. Початок роботи

Щоб запустити блог WordPress, вам потрібно дві речі:

  • Ім’я домену (це ім’я вашого блогу, тобто wpbeginner.com)
  • Обліковий запис веб-хостингу (саме тут працює ваш веб-сайт в Інтернеті)

Хоча сам WordPress безкоштовний, і домен, і веб-хостинг коштують (14,99 дол. США / рік для домену та 7,99 дол. США / місяць для веб-хостингу).

На щастя, Bluehost, офіційний хостинг-провайдер, рекомендований WordPress, погодився запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я і більше Знижка 60% на веб-хостингу.

Якщо ви чомусь хочете інших варіантів, тоді ви можете подивитися наш список найкращих хостинг-компаній WordPress.

Після налаштування вашого домену та хостингу наступним кроком буде встановлення WordPress. У нас є покрокове керівництво про те, як встановити WordPress.

Після встановлення WordPress ви готові перейти до наступного кроку, який полягає в переміщенні вмісту Weebly в WordPress.

Крок 2. Експорт вмісту з вашого веб-сайту Weebly

У минулому користувачам було занадто важко переходити з Weebly до WordPress, тому що експортувати дані з Weebly було непросто..

Ми вирішили вирішити цю проблему і створили безкоштовний Weebly для імпортера WordPress.

Це безкоштовний онлайн-інструмент, який імпортує ваш вміст із Weebly і перетворює його у сумісний формат імпорту WordPress. Він не вносить жодних змін до вашого існуючого веб-сайту Weebly, тому він абсолютно безпечний у використанні.

Перейдіть на Weebly на веб-сайт імпортера WordPress та введіть URL-адресу свого веб-сайту Weebly.

Weebly для імпортера WordPress

Вам буде запропоновано вказати своє ім’я, електронну адресу та вибрати формат експорту.

Параметр за замовчуванням – це формат WXR, і ви не повинні змінювати це, якщо ви не зіткнетеся з проблемою пізніше.

Далі вам потрібно вибрати, чи потрібно включати сторінки у експортний файл. Параметр за замовчуванням – “Так”, і вам цього не потрібно змінювати, якщо ви справді не хочете експортувати сторінки Weebly.

Після цього вам потрібно натиснути кнопку “Експортувати мій веб-сайт Weebly”.

Weebly для імпортера WordPress тепер отримає вміст з вашого веб-сайту Weebly і перетворить його у сумісний експортний файл WordPress..

Завантажте файл експорту Weebly

Ви побачите кнопку для завантаження вашого файлу експорту Weebly. Потрібно клацнути правою кнопкою миші та вибрати в меню “Зберегти посилання як”.

Це завантажить файл export.xml на комп’ютер.

Крок 3. Імпортуйте вміст, що міститься у WordPress

Тепер, коли у вас є вміст Weebly у сумісному форматі WordPress, саме час імпортувати його в WordPress.

Увійдіть у свою адміністраторську область та перейдіть на сторінку Інструменти »Імпорт сторінки.

Ви побачите список імпортерів, доступних для різних платформ. Вам потрібно прокрутити вниз до WordPress, а потім натиснути посилання “Встановити зараз”.

Встановіть імпортер WordPress

Тепер WordPress отримає плагін імпортера та встановить його на ваш сайт WordPress, не завантажуючи сторінку. Після його встановлення вам потрібно натиснути «Запустити імпортера», щоб запустити його.

Запустіть імпортер WordPress

Це відкриє вам сторінку імпортера WordPress. Вперед та натисніть кнопку “Вибрати файл”, щоб вибрати файл Export.xml, який ви завантажили раніше.

Потім натисніть кнопку “Завантажити файл та імпортувати”, щоб продовжити.

Тепер імпортер WordPress завантажить ваш експортний файл та проаналізує його. На наступному екрані він попросить призначити авторів.

Імпортуйте авторів та додатки до ЗМІ

Ви можете імпортувати автора зі свого веб-сайту Weebly, створити нового автора або призначити весь вміст наявному користувачеві WordPress.

Не забудьте встановити прапорець біля опції “Завантажити та імпортувати файли”. Він отримає зображення з вашого веб-сайту Weebly в медіатеку WordPress, тому ви зможете використовувати їх пізніше.

Тепер ви можете натиснути кнопку “Надіслати”, щоб запустити імпортера. Тепер WordPress імпортуватиме вміст із експорту-файлу у вашу базу даних WordPress. Він також намагатиметься знайти зображення, пов’язані у ваших публікаціях та сторінках блогу Weebly.

Після завершення ви побачите повідомлення про успіх.

Дані Weebly вдало імпортували в WordPress

Вітаємо, ви успішно імпортували вміст зі свого блогу Weebly в WordPress. Тепер ви можете переходити до публікацій, сторінок і категорій у адміністраторній області WordPress, щоб побачити, чи є весь ваш вміст. Також перевірте медіатеку, щоб побачити зображення, імпортовані з вашого веб-сайту Weebly.

Якщо процес імпорту не вдається в середині, ви завжди можете запустити його знову. Імпортер досить розумний, щоб виявити повторюваний вміст і пропустити його. Він імпортуватиме лише той вміст, який не імпортувався успішно в попередній спробі.

Крок 4. Налаштування переадресації

Якщо ви використовували користувальницький домен на своєму веб-сайті Weebly (наприклад, vašite.com), вам потрібно вказати його на ваш хостинг-провайдер WordPress.

Спочатку потрібно увійти до свого облікового запису Weebly і перейти на сторінку Domains. Клацніть на ім’я домену, яке ви хочете відредагувати, а потім на сторінці налаштувань домену натисніть кнопку зміни поруч із параметром серверів імен.

На наступному екрані потрібно ввести сервери імен вашого хоста WordPress. Для Bluehost це ns1.bluehost.com та ns2.bluehost.com.

Зміна серверів імен

Натисніть кнопку збереження, щоб зберегти свої налаштування.

Зміни сервера імен можуть зайняти деякий час, щоб розповсюдитись через Інтернет. Як тільки зміни вплинуть на відвідувачів, вони почнуть бачити ваш сайт WordPress.

Якщо ви використовували URL-адресу піддомену на своєму веб-сайті Weebly (наприклад, http://example.weebly.com), то ось як би ви налаштували переадресацію.

Увійдіть на свою інформаційну панель Weebly і відредагуйте веб-сайт. Далі вам потрібно натиснути на Налаштування, а потім на вкладку SEO.

Перенаправлення на субдомен

Тепер прокрутіть вниз до параметра заголовка коду та додайте цей рядок коду:

Замініть yourdomain.com на доменне ім’я вашого нового сайту WordPress.

Не забудьте натиснути кнопки збереження та публікації, щоб зберегти зміни.

Тепер ви можете відвідати ваш веб-сайт Weebly, і він оновить і перенаправить на ваш веб-сайт WordPress.

Крок 5. Налаштування Постійних посилань

Ваш веб-сайт Weebly може мати іншу структуру URL-адрес для публікацій блогу та сторінок. Зазвичай це приблизно так:

Для публікацій у блозі: http://example.com/blog/your-post-title/
Для сторінок: http://example.com/page-title.html

Якщо ви використовували користувальницький домен на своєму веб-сайті Weebly, користувачі, які відвідують публікацію у вашому старому блозі Weebly, побачать помилку 404.

Ось як ви переконаєтесь, що користувачі переспрямовуються на правильну публікацію.

Вам потрібно буде відвідати Налаштування »Постійні посилання сторінки. Прокрутіть униз і виберіть опцію “Спеціальна структура”, а потім додайте / блог /% ім’я% в текстовому полі поруч.

Постійні посилання

Не забудьте натиснути кнопку збереження змін, щоб оновити постійні посилання.

Тепер вам потрібно додати .html в кінці URL-адрес для ваших сторінок WordPress.

Вам потрібно буде встановити та активувати плагін Add Any Extension to Pages. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації потрібно відвідати Налаштування »Додати будь-який обсяг на сторінки. Просто введіть .html у налаштуваннях плагіна та натисніть кнопку “Оновити налаштування”.

Додайте .html на сторінки в WordPress

Тепер вам потрібно відвідати Налаштування »Постійні посилання на сторінці та натисніть кнопку збереження змін, щоб оновити структуру постійної посилання.

Крок 6. Виправлення неполадок

Ось кілька речей, які можуть вам знадобитися після перенесення вашого сайту з Weebly на WordPress.

1. Імпорт або заміна зображень

Під час імпорту WordPress намагатиметься імпортувати зображення з вашого веб-сайту Weebly до WordPress. Однак якщо ваші зображення не завантажуються в медіатеку, вам потрібно буде імпортувати їх. Докладні покрокові інструкції див. У нашому посібнику щодо імпорту зовнішніх зображень у WordPress.

2. Виправлення помилок у WordPress

Якщо на вашому веб-сайті WordPress після перенесення ви бачите деякі помилки, перейдіть до нашого остаточного керівництва щодо поширених помилок WordPress та способів їх усунення..

3. Що потрібно зробити після встановлення WordPress

Якщо все піде добре, тепер ви будете готові налаштувати свій новий веб-сайт і скористатися величезною гнучкістю WordPress. Перегляньте наш список важливих дій після встановлення WordPress.

Все, ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам правильно перейти з Weebly до WordPress. Ви також можете побачити наш список із 24 плагінів WordPress для ділових веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map